Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atrast meiteni ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Esmu 19 gadīgs zēns, nekad nav bijusi draudzene.
Kāds ir vissvienkāršākais veids kā atrast meiteni ? Esmu mēģinājis Tinder/Badoo bet nekādi rezultāti, nē nu es varu dabūt “matches” jeb “likes” bet sievietes mani ignorē pēc dažiem teikumiem... Es nezinu kapēc bet tā ir..
Arī ir grūtibas atrast meiteņu draugus, jo nekad arī nav bijuši meiteņu draugi man.
Ko darīt lai atrastu meiteni ?
22.01.2021 21:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Internets nav īstā vieta, kur meklēt meitenes, jo bieži tur ir feik profili, aizņemtas, vienkārši izklaidējas vai vienas, tādēļ, ka pārāk izvēlīgas, jo piedāvājumu daudz.
Man arī daudzas neatbild, bet liela daļa tomēr atbild. Ir vēlams ievērot noteikumu kā komunicē un kāds izliecies meiteņu acīs. Komplimentus nevajag teikt, bet vispār mūsdienās meitenes izmanto instagram, snapchat un tur ir arī, pa lielam, visai viegli iepazīties.
23.01.2021 08:36 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
23.01.2021 08:40 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Vēlviena lieta ir tā, ka internetā nevajag visas kārtis likt uz vienu meiteni. Pastāvīgi labāk komunicēt ar visām, kas Tev gadās pa ceļam, kaut vai tikai sporta pēc vai tikai, lai iedzertu kafiju kopā.
Tas ir ne tikai tādēļ, ka tā darbojas Tinder algoritms, jo tas parāda puišu profilu vairāk meitenēm, ja tas ir aktīvāks, gan arī dzīvē nekad nevar zināt ko satiksi.
Nevari zināt vai patiešām satiksies. Tādēļ nevajag koncentrēties tikai uz vienu! Taisi konveijeru un tad jau kaut kas iespējams sanāks. 😁
Kādreiz facebook aizrakstīju meitenei, kurai bija tikai profila bilde ar 3 meitenēm un pieņēmu, ka vidējā ir tā īstā, puslīdz normāla(idk). Satikos un brīnījos, kur tik skaistu un inteliģentu meiteni nejauši nocopēju. Tā nu pāris gadus biju laimīgs ar bezmaz vai meiteni no aklā randiņa.
Jo tās kvalitatīvākās meitenes bieži arī nepavada daudz laika internetā un nepievērš lielu uzmanību savam online tēlam.
23.01.2021 09:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits