Pieklājības normas

 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Helloou . Parunāsim par pieklājības normām.
Kas priekš jums tas ir?
Sakiet paldies pārdevējai, paldies kad mīļotais vai mamma uztaisa vakariņas, vienkārši paldies par jeb ko.
Vai brīdināt, ja ziniet, ka sanāks nokavēt tikšanos?
Ja sēdiet kompānijā ar ģimeni, draugiem, neizmantojat telefonu, Feisbuku? (Pirms Covid laika🤭)
20.01.2021 22:06 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Forša tēma. Esmu dzīvojusi ar cilvēku kuram vispār nekas tāds neeksistē, meginaju dresēt nesanāca, varbūt dīvaini izklausīsies , bet tas bija galvenais iemesls kādēļ šķiramies.
Man pašai ir tā, skatos kā cilvēks pret mani izturas. Piemēram , ja pretī man ir sabozusies pārdevēja kura nesaka ne labdien, ne ko, es viņai paldies neteikšu. Zinu , ka pārdevējas tomēr arī ir cilvēki, nogurst, un arī ir saņēmušas daudz negāciju pa visu dienu, bet tomēr , ja Tu strada ar klientiem ir jāpacenšas labāk.
20.01.2021 22:24 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Priekš manīm teikt paldies ir ļoti pieņemts un ka vēl. Citreiz pat par daudz. 😁
Neatceros reizi kad mammai nebūtu pateikusi paldies par ēdienu, pat ja viņa būs otrā istabā, aiziešu un noteikti pateikšu. Tagad esmu ar mīļoto kurš lāga tada brīdī paldies neizmanto, tagad jau mazlietiņ sācis pielāgoties. 😁
Kādēļ tapa šī tēma? Šonedēļ satiku cilvēku kuram pieklājības normas laikam neeksistē, biju mazlietiņ šokā par uzvedību un to cik dažādi cilvēki mēdz būt. Aizdomājos un tad nu ienācu forumā.
20.01.2021 22:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits