Pieklājības normas

 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Helloou . Parunāsim par pieklājības normām.
Kas priekš jums tas ir?
Sakiet paldies pārdevējai, paldies kad mīļotais vai mamma uztaisa vakariņas, vienkārši paldies par jeb ko.
Vai brīdināt, ja ziniet, ka sanāks nokavēt tikšanos?
Ja sēdiet kompānijā ar ģimeni, draugiem, neizmantojat telefonu, Feisbuku? (Pirms Covid laika🤭)
20.01.2021 22:06 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Mani laikam visvairāk tracina, ja kavē. Pati esmu ļoti punktuāla un nekad neko nekavēju, pat esmu laicīgi. Tieši šis man šķiet ļoti nepieklājīgi - likt kādam gaidīt uz tevi.
Protams, paldies un lūdzu, ir pašsaprotami. Tie jau automātiski tiek pateikti.
Ļoti patīkami, ja svešs vīrietis atver durvis vai pagaida, kad iziesi. Tas tā parāda, ka vīrietis ir labi audzināts un piekopj pieklājības normas.
Ā, un vēl viena “pieklājības norma” mani tracina. Tā gan nav tāda rakstīta nekur, bet, kad vīrieši nes sieviešu somiņas. Diezgan amizanti no malas izskatās. Gan jau ir vēl kas, bet uz sitienu nevaru izdomāt.
22.01.2021 00:36 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
“Lūdzu” “paldies” saku regulāri un sabiedrībā patiesi vienmēr cenšos būt pieklajīga. Tas ir- nebūt vulgārai, mugura vienmēr taisna, pret cilvēkiem esmu pieklājīga un vienmēr cenšos izpalīdzēt ja ir iespēja :)
22.01.2021 00:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits