Covid19 iedomas, realitāte, smadzeņu skalošana?

 
Reitings 90
Reģ: 18.01.2021
Jau nodrāztā tēma - Covid19!
Ar vien vairāk sliecos uz to pusi, ka visi šie ierobežojumi ir figņa, lai dresētu cilvēkus un pelnītu naudu! Āmen!
Tagad jau mums par pusļimaku būs speciāla darba grupa vakcinācijai, kur amata algas pārsniedz jebkādu kritiku. Ja jau Eiropa dod naudu, tad davai mēs ar kā aitas pakaļ blēsim un spēlēsimies ierobežojumos.
Nu NESTRĀDĀ tie ierobežojumi!!!!
19.01.2021 12:03 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tādēļ maskas var iebāzt pakaļā. Ja negrib, lai izplatās, tad pilnīgi visiem būtu jāsēž mājās un pilnīgi visam būtu jābūt ciet.
Viss negribu atkal drillēt veco tēmu.
20.01.2021 01:46 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
1. Kā valdība šobrīd izpelnās? No kā? No tām soda naudām? Salīdzinot ar to, kāda nauda ienāktu,ja mēs visi strādātu un maksātu nodokļus,tad soda naudas vispār ir piliens jūrā.
2. Katrai valstij ir savi likumi pēc kā valsts dzīvo, Latvijā taču nav tādi paši likumi kā Vācijā vai Spānijā, tāpēc arī katrai sava pieeja,lai apkarotu pandēmiju, ļoti atkarīgs arī no tā cik liela saslimstība ir valstī,kaut arī tāpat liela daļa ierobežojumu ir aizgūti no citām valstīm.
3. Tāpēc,ka cilvēki paši uzvedās kā tikko no koka nokāpuši. Ka tik pa kluso kaut kur uztaisīt ballīti,ka tik pa kluso aizbraukt uz radu saietu. Ievērotu visus ierobežojumus nebūtu tad Facebook jāraud,ka apbižoti.
20.01.2021 01:51 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
bigsister @ 20.01.2021 01:46
Tādēļ maskas var iebāzt pakaļā. Ja negrib, lai izplatās, tad pilnīgi visiem būtu jāsēž mājās un pilnīgi visam būtu jābūt ciet.
Viss negribu atkal drillēt veco tēmu.

Bet ja visu aizslēgtu ciet tad atkal visiem viss būtu slikti? Vai nē tā?
20.01.2021 01:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
miss99 @ 20.01.2021 01:51
1. Kā valdība šobrīd izpelnās? No kā? No tām soda naudām? Salīdzinot ar to, kāda nauda ienāktu,ja mēs visi strādātu un maksātu nodokļus,tad soda naudas vispār ir piliens jūrā.
2. Katrai valstij ir savi likumi pēc kā valsts dzīvo, Latvijā taču nav tādi paši likumi kā Vācijā vai Spānijā, tāpēc arī katrai sava pieeja,lai apkarotu pandēmiju, ļoti atkarīgs arī no tā cik liela saslimstība ir valstī,kaut arī tāpat liela daļa ierobežojumu ir aizgūti no citām valstīm.
3. Tāpēc,ka cilvēki paši uzvedās kā tikko no koka nokāpuši. Ka tik pa kluso kaut kur uztaisīt ballīti,ka tik pa kluso aizbraukt uz radu saietu. Ievērotu visus ierobežojumus nebūtu tad Facebook jāraud,ka apbižoti.

Nu nopietni? Ja Tu aizver acis ciet un neko tālāk neredzi, tad nav citiem ar karoti jāpasniedz informācija.
Ja svēti tici valdībai un esi apmierināta ar viņu darbu un to kā strādā policija, tad karogs Tev rokā!
20.01.2021 01:57 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Bigsister, tad viss ok. Varēja pārprast Tevis raksīto. Atšķirībā gan no Anglijas, kur vienā pilsētā mīt vairāki milj.iedzīvotāji, Latvijā var ļoti viegli nokontrolēt maskas nēsātājus, pie tam, mums likums šobrīd paredz atrasties veikalos ar maskām. Apsargi arī visai uzvilkti, pārbauxa visus cilvēkus un paņemtos grozis.
20.01.2021 02:00 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Katz @ 20.01.2021 02:00
Bigsister, tad viss ok. Varēja pārprast Tevis raksīto. Atšķirībā gan no Anglijas, kur vienā pilsētā mīt vairāki milj.iedzīvotāji, Latvijā var ļoti viegli nokontrolēt maskas nēsātājus, pie tam, mums likums šobrīd paredz atrasties veikalos ar maskām. Apsargi arī visai uzvilkti, pārbauxa visus cilvēkus un paņemtos grozis.

Tas normāli par to pārprašanu, uzrakstīt nav tas pats, kas dzīvē parunāt.
Tieši tāpēc es apbrīnoju, ka Lv tā jau maz cilvēku un tos pašus terorizē pie katra sīkuma.
Likumi mums plus mīnus tādi paši attiecībā par maskām vai cilvēku atrašanos mašīnā, bet ar tādu pakaļ skraidīšanu neviens nenodarbojas.
20.01.2021 02:06 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
bigsister @ 20.01.2021 01:57

Nu nopietni? Ja Tu aizver acis ciet un neko tālāk neredzi, tad nav citiem ar karoti jāpasniedz informācija.
Ja svēti tici valdībai un esi apmierināta ar viņu darbu un to kā strādā policija, tad karogs Tev rokā!

Šaubos vai kāds te ir hyped par valdības darbu.
Bet ir atškirība starp saprast, vismaz intiutīvi, kāpēc lietas notiek tā kā tās notiek un spēt to pieņemt un attiecīgi tam pieskaņoties (vai pieskaņot, ko reālistiski ir iespējams) vai infantīli vainot tādus abstraktus jēdzienus kā valdība pie visām savām problēmām.
20.01.2021 02:15 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
bigsister @ 20.01.2021 01:57

Nu nopietni? Ja Tu aizver acis ciet un neko tālāk neredzi, tad nav citiem ar karoti jāpasniedz informācija.
Ja svēti tici valdībai un esi apmierināta ar viņu darbu un to kā strādā policija, tad karogs Tev rokā!

Es nemeklēju sazvērestības teorijas tur,kur viņu nav. Karogs rokā tev,ja zini visu taisnību par covid.
Neesmu neviena pusē,jo neesmu kārtējais interneta trollis, kurš noskatoties youtube video točna jau nu zinās kā vadīt valsti vai apkarot pandēmiju,es no tā neko nesaprotu. Manis pēc kaut vai vispār var atcelt visus ierobežojumus,lai slimo un mirst,tikai tad mēs neviens netiksim pie ārsta un operācijas varēsim veikt paši sev mājas,un salauztu kāju līmēt kopā ar saldējuma kociņiem.
20.01.2021 02:22 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Es saprotu cilvēkiem nepatīk ierobežojumi un gribas lai tas ātrāk viss ir cauri tāpēc sākas neticība covid-19. Bet tas ka pārkāps šos ierobežojums neko nemainīs. Jo vairāk saslimušo, jo vairāk ierobežojumu būs. Kur problema visiem mēnesi pasēdēt mājās?

zini kur ir problēma pasēdēt mēnesi mājās? jo es nahuj negribu sēdēt mājās un netaisos to darīt. tak sēdi kautvai gadu savā bunkuraa ar uzpurni uz deguna un turpini ar mediju suudiem apaudzeet savas neesošās smadzenes. ble toties es ciemojos cik gribu un pie kaa gribu, braukaaju ka masiina pilna cilvēku, es izbaudu dziivi, lai kāda tā ir . majsedes laikaa taa tik ar kaajaam staigaajam, noslēpties ja nemāk ar kaajaam staigajot ta tur pilnīgam loham jābūt. un vēl - es reāli taa iereecu pa visiem tiem kas ievēro sitos suudus un skumst ka nevar ciemos aizbraukt. nu taaadi idioti 😂😂😂😂
un jaa varat rakstīt, ka ja saslims vai nomirs kāds radinieks ra runasu citu runu, bet ziniet taa nebuus jo neviens nav pasargāts no nāves un slimībām un nee es sevi nevainotu un nee neticeetu ka miris vai slims ar to fake virusu. viss dzeesos āra no šī murgu foruma. caalii labaak, tur vismaz vairak cilvēku ar smadzeneem nevis mediju izdirstajiem suudiem to vietaa
20.01.2021 02:32 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
^ Good riddance
20.01.2021 02:39 |
 
Reitings 90
Reģ: 18.01.2021
miss99 @ 20.01.2021 01:51
1. Kā valdība šobrīd izpelnās? No kā? No tām soda naudām? Salīdzinot ar to, kāda nauda ienāktu,ja mēs visi strādātu un maksātu nodokļus,tad soda naudas vispār ir piliens jūrā.
2. Katrai valstij ir savi likumi pēc kā valsts dzīvo, Latvijā taču nav tādi paši likumi kā Vācijā vai Spānijā, tāpēc arī katrai sava pieeja,lai apkarotu pandēmiju, ļoti atkarīgs arī no tā cik liela saslimstība ir valstī,kaut arī tāpat liela daļa ierobežojumu ir aizgūti no citām valstīm.
3. Tāpēc,ka cilvēki paši uzvedās kā tikko no koka nokāpuši. Ka tik pa kluso kaut kur uztaisīt ballīti,ka tik pa kluso aizbraukt uz radu saietu. Ievērotu visus ierobežojumus nebūtu tad Facebook jāraud,ka apbižoti.

Tu to nopietni, par nodokļu maksāšanu? 😁 Kādas pasakas esi salasījusies, ka cilvēki un uzņēmumi godīgi maksā nodokļus?
To lieliski varēja redzēt pagājušā gada pavasarī, kad izmaksāja pirmos dīkstāves pabalstus, ka visi tūrisma, ēdināšanas un skaistumkopšanas nozarē strādājošie ne sūda nemaksā nodokļos. Visi sāka brēkt, ka pienākas mazi pabalsti, jo nav maksāti vispār, vai maksāti minimālie nodokļi par saviem darbiniekiem, un tāda pat situācija pašnodarbinātajiem. Nodokļus neviens maksāt negrib, bet tiklīdz notiek sūdi, tā brēc, ka valsts viņiem nepalīdz un neko nemaksā. 😁 Ar to nodokļu maksāšanu nemaz nesāc, kāda nauda ienāktu! 😁 Kad aizvēra visus restorānus, frizierus, utt., valstī nodokļu ieņēmumi būtiski nesamazinājās, visi šie dati bija publiski pieejami. Un nesamazinājās, jo tās ir nozares, kur uzņēmumi vismazāk vēlas maksāt nodokļus un, ja maksā, tad visu pēc valstī noteiktā minimuma, algas oficiāli minimālās, pārējais aploksnē. Par pašnidarbinātajiem vispār paklusēšu, lielākie bļāvēji tagad un lielākie nodokļu nemaksātāji.
20.01.2021 07:25 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Nezinu ko Jūs cilvēki vēlaties panākt ar to, ka publicējat bildes un rakstus, par pārbāztiem transportiem? Panākt to, lai sabiedrisko transportu ierobežos vai vispār atcels un tad uz darbu varēsiet iet kājām? Visiem, diemžēl nav iespējas strādāt no mājam. Galva jau sāp no Facebooka ieraksta sūdzībām, kas neko nedods.
Ierobežojumi ir nepatīkami, es piekrītu. Un cik ilgi mēs tā varam dzīvoties, ka pat ejot uz veikalu ir jārēķinās ka ne visu varēsim nopirkt, Brīvdienu vakaros jāvaktē pulkstenis, un jāaprēķini laiks, lai varētu tikt mājas laicīgi. Un žēl tos nabaga pašmāju uzņēmumus, kas diemžēl jāslēdz ciet. Ticu ka medijos ir uzpūsti cipari ar saslimušo skaitu dienās un mirstības statistika. Kopumā cenšos izvarīties no mediju publikācijām par Covid-19.
Ļoti bieži, liekas ka valdība vispār nerēķinās un neapdomā kartīgi, ko ierobežo, h garās saimes bezjēdzīgas sēdes un pieņēm tādus lēmumus, kādi tās ir lielākas valstīs un tās izniekotais vasaras un pavasara posms, kad valdība varēja gatavoties atkal saslimstībai, lai mums šobrīd nebūt jādzīvo bezjēdzīgos ierobežojumos, kas nestrādā.
20.01.2021 10:25 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Cowboygirl,
🤩😘 laimīgu taciņu!
20.01.2021 11:01 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Laasmina @ 20.01.2021 10:25
Nezinu ko Jūs cilvēki vēlaties panākt ar to, ka publicējat bildes un rakstus, par pārbāztiem transportiem? Panākt to, lai sabiedrisko transportu ierobežos vai vispār atcels un tad uz darbu varēsiet iet kājām? Visiem, diemžēl nav iespējas strādāt no mājam. Galva jau sāp no Facebooka ieraksta sūdzībām, kas neko nedods.
Ierobežojumi ir nepatīkami, es piekrītu. Un cik ilgi mēs tā varam dzīvoties, ka pat ejot uz veikalu ir jārēķinās ka ne visu varēsim nopirkt, Brīvdienu vakaros jāvaktē pulkstenis, un jāaprēķini laiks, lai varētu tikt mājas laicīgi. Un žēl tos nabaga pašmāju uzņēmumus, kas diemžēl jāslēdz ciet. Ticu ka medijos ir uzpūsti cipari ar saslimušo skaitu dienās un mirstības statistika. Kopumā cenšos izvarīties no mediju publikācijām par Covid-19.
Ļoti bieži, liekas ka valdība vispār nerēķinās un neapdomā kartīgi, ko ierobežo, h garās saimes bezjēdzīgas sēdes un pieņēm tādus lēmumus, kādi tās ir lielākas valstīs un tās izniekotais vasaras un pavasara posms, kad valdība varēja gatavoties atkal saslimstībai, lai mums šobrīd nebūt jādzīvo bezjēdzīgos ierobežojumos, kas nestrādā.
Tie bezjēdzīgie ierobežojumi ir tikai tādēļ, lai cilvēkiem liktos, ka būs labāk vakcinējoties, taču tas jau ir katra paša ziņā vai kāds vēlas būt tas trusis, kas pārbaudīs kā vakcīna ietekmēs veselību un auglību ilgstošā laika posmā.
Kā saprotams, tad atšķirībā no C19, kas sākotnēji sastopas ar organisma imūnsistēmu un tad atkarībā no imūnsistēmas tiek vai netiek dziļāk.
Vakcīna radīs mākslīgu vīrusu organismā dziļi iekšā un pirmajā bīdī var šķist, ka nekādi tas potēto neietekmē un pēc pirmās šprices nekas nav, taču, tad nāk otrā pote un var paiet mēnesis, mākslīgais vīruss savairoties un rasties jau manāmas blaknes.
Stipra imūnsistēma ir labāka gan vakcinējoties, gan iztiekot bez.
20.01.2021 11:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
miss99 @ 20.01.2021 02:22

Es nemeklēju sazvērestības teorijas tur,kur viņu nav. Karogs rokā tev,ja zini visu taisnību par covid.
Neesmu neviena pusē,jo neesmu kārtējais interneta trollis, kurš noskatoties youtube video točna jau nu zinās kā vadīt valsti vai apkarot pandēmiju,es no tā neko nesaprotu. Manis pēc kaut vai vispār var atcelt visus ierobežojumus,lai slimo un mirst,tikai tad mēs neviens netiksim pie ārsta un operācijas varēsim veikt paši sev mājas,un salauztu kāju līmēt kopā ar saldējuma kociņiem.

Nu paga, man arī nav jāliek vienā plauktiņā ar Covid noliedzējiem un sazvērestības teoriju meklētājiem. Es par to vispār neko nerakstīju.
Rakstu to ko es redzu izejot ārā, parunājot ar citiem dzīvē. Man ir paziņu loks, tālāk manam draugam ir paziņu loks, kādam tuvinieks strādā slimnīcā un tā tas info arī noskaidrojās.
Un Latvijā man ir palikuši cilvēki ar ko arī regulāri sazinos un jā viņi arī iet ārā, brauc uz darbu, nevis sēž skatās YouTube un izdomā jaunas teorijas kā Tu saki. Nevajag atkal nodalīt visus divās daļās.
20.01.2021 13:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)