Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labs salons/ frizieris Rīgas centrā - kur?

 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Sveikas.
Pirms kāda laika biju apgriezt matu galus Prior, kaut ko jau apgrieza (apmēram tik, cik lūdzu), tikai vienā pusē tie nogriezti īsāki, otrā palika garāki. Tā kā man ir mazliet pakāpenisks griezums arī pakāpēs ar šķērēm nav trāpīts vienmērīgi, piedevām pie sejas no deniņiem bez manas piekrišanas nogrieza īsākas šķipsnas līdz zodam, iespējams, lai ierāmētu seju, lai gan neko ierāmēt nevēlējos, jo, manuprāt, izskatās bezgaumīgi. Tagad, droši vien, lai atbrīvotos no tās stāvās pakāpes priekšā, būtu jāgriež kādi 8 cm nost. :D Nezinu, iespējams, ka pats salons, kurš savulaik izreklamēts Ievas pārvērtībās jau labs, vienīgi laikam trāpījos pie neīstā friziera bez laba acu mēra un piezemēta stila izjūtas. Iepriekš 11 gadus gāju pie savas meistarītes (vienmēr biju ļoti apmierināta), kura nu ir devusies bērniņa gaidībās, bet domāju, kuram uz šo periodu es varētu uzticēt savus matus, lai nesanāk nepatīkams pārsteigums?
Vai varat ieteikt kādu labu salonu vai konkrētu meistaru Rīgas centrā, kurš ieklausās klienta vēlmēs un darbu veic rūpīgi? Der arī plaša spektra frizieris - gan vīriešu, gan sieviešu, jo tagad abi ar draugu esam palikuši bez friziera, bet tā jau ir, līdzko kaut kas mainās un darbinieki aiziet, grūti vietā atrast labu. :)
Zinu, ka šobrīd frizētavas un saloni ir slēgti COVID-19 karantīnas dēļ, bet kaut kad jau atvērsies.
14.01.2021 22:52 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Ja ir ieteikumi par salonu, frizieri, varat rakstīt man arī privāti.
14.01.2021 22:54 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Es arī gribētu zināt, kur Rīgā ir labāki friezier-meistari? Kurā salonā? Nevēlos šaut tā uz labu laimi.
15.01.2021 23:40 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
arī interesē saloni,kur tieši matu griezumi ir stiprā puse
15.01.2021 23:57 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Vai kaut kas ir zināms par LE Salon Riga?
16.01.2021 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits