Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana

 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
Sveikas.
Manā galvā rosās daudz domu, gribētu zināt jūsu viedokļus.
Tātad mana partnere mani nokrāpa.
Aiz mīlestības es nespēju attiecības pārtraukt, kas man uzdzen dusmas pašai uz sevi, jo vienmēr biju nosolījusies sev, ka neļaušu kādam pret sevi šādi rīkoties un nekādā gadījumā tā nebūs lieta, ko piedot. Ir pagājuši pāris mēneši, sāpe joprojām ir, uzticības nav. Bet mani moka viena lieta. Es iekšēji zinu, ka ja arī es to izdarītu, man būtu vieglāk sadzīvot ar situāciju. Es zinu, cik ļoti nepareizi tas ir, taču es meklēju vainu sevī par to kāpēc tā notika.
Krāpšanu nevar piedot, to pat nevar aizmirst, par to vienkārši nerunā un cenšas sadzīvot- manā skatījumā.
Zinu, ka daudziem domas dalās un katra indivuduālā pieredze ir savādāka.
Šāda ir mana, nedaudz baidos kā būtu ja es to izdarītu. Es tiešām mīlu, un tā pat nav atriebības kāre, es vienkārši meklēju variantus, kā sadziedēt sevi un iespējams tas man liktu nomierināties, skatīties uz visu savādāk un turpināt dzīvot.
Lūdzu esiet jaukas komentāros, es nemeklēju nosodījumu, bet atbalstu. :) Nosodu sevi pati. :(
11.01.2021 17:02 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
stulb* lesbiete ar tādam vispār nav vērts runāt, būtu tu krievija tevi cietuma iemestu, cerams LV pieņems ko tikt drastisku
11.01.2021 17:05 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Tu nejutīsies labāk, ja izdarīsi tāpat, jutīsies vēl sliktāk😉
11.01.2021 17:10 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
stulb* lesbiete ar tādam vispār nav vērts runāt, būtu tu krievija tevi cietuma iemestu, cerams LV pieņems ko tikt drastisku
Tev arī jauku vakaru! :)
11.01.2021 17:53 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Aiz mīlestības es nespēju attiecības pārtraukt, kas man uzdzen dusmas pašai uz sevi, jo vienmēr biju nosolījusies sev, ka neļaušu kādam pret sevi šādi rīkoties un nekādā gadījumā tā nebūs lieta, ko piedot.

Kārtējo reizi pierādās, ka tas ko sievietes saka un dara ir divas dažādas lietas. Tādi paši bezmugurkaulnieki kā sliekas un cērmes.
11.01.2021 18:33 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Mīlestība? Kāda tur mīlestība? Pati nemīli sevi?
Padomā vai tava partnere tevi mīl, ja spēj šādi izrīkoties. Un kā dzīvosi tālāk? Ar bailēm, greizsirdību, ka atkal krāps? Labāk netērē lieki savu laiku. Skan skarbi, bet kas vienreiz ir krāpis tas to darīs atkal.
11.01.2021 18:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Ar šādu ne-rīcību otru pieradināsi, ka tā ir norma un krāpšana no Tavas puses, protams, arī nav risinājums. Noteikti vajadzēja ieturēt pauzi vai šķirties, lai otrs cilvēks saprot pāri darījumu un Jūsu attiecību, Tavu nozīmi viņa dzīvē. Protams, ja redzētu, ka otrs nepārdzīvo, neatvainojas un necenšas atgūt zaudēto, tad viss ir pašsaprotams un par kopīgu nākotni nav nekādu runu.
11.01.2021 21:01 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Ja attiecības vairs nav tik svarīgas, lai nekrāptu, tad tā pat nav vairs krāpšanas vaina. Ir jau dažādi cilvēki un ja es, piemēram, zinātu, ka cilvēks ir tāds vieglprātīgs jau no sākuma, es neņemtu galvā - ar tādu sapinos. Ja pēkšņi dinamika mainās, tad krāpšana ir sekas nevis cēlonis.
11.02.2021 18:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!