Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paštonējošās putas BEZ NEPATĪKAMA AROMĀTA

 
Reitings 11
Reģ: 07.04.2019
Sveikas,
Vai kāda var ieteikt kādas paštonējošās putas, kuras ir bez nepatīkamā (pašiedeguma līdzekļiem raksturīgā) aromāta? Izmēģināju St. Moriz, bet ļoti nepatīk, ka arī pēc nomazgāšanās var just nepatīkamo putu aromātu... Esmu dzirdējusi par Sienna, Madara, Kissed by me. Varbūt kāda ir lietojusi un var padalīties, vai šīs ir labas (gan aromāta ziņā, gan arī ne dzelteno toņu ziņā)? Paldies!
09.01.2021 22:53 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Sveika! Lietoju sienna produkciju! Loti labas! Loti labi klajas ar apwcialo cimdinju. Un smarzo pec kokosriekstiem
10.01.2021 13:18 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Sienna putinas ir padargas 25-39 pat eir... BEET
Vel..drogas ir “DOVE” iesaku nemt dark jo light vispar neredzas. Ar patikamu smarzu aromatu un loti labi klajas..cena kadi 6-7 eur. Turas ari tur arp 3-4 dienas (skatoties cik biezi
Mazgajas)😀😅🤪
Nekada gadijuma neiesaku ST MORIS
Ari redzu ka andele visas vinus tirgo nost ..jo suds sausmigs (mana viedoklis)
Vel tos letos
Pa
3 eur “sun ozon” nenem drogas!! Tik lets skaidrs ka nav labs + mam no vina sakas reala
Alergija...var izraisit adas vezi sastavs (mamma ka arste ir izlasijusi viaus manus pastonejosos)
10.01.2021 13:29 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.04.2019
Mjau777 @ 10.01.2021 13:29
Sienna putinas ir padargas 25-39 pat eir... BEET
Vel..drogas ir “DOVE” iesaku nemt dark jo light vispar neredzas. Ar patikamu smarzu aromatu un loti labi klajas..cena kadi 6-7 eur. Turas ari tur arp 3-4 dienas (skatoties cik biezi
Mazgajas)???
Nekada gadijuma neiesaku ST MORIS
Ari redzu ka andele visas vinus tirgo nost ..jo suds sausmigs (mana viedoklis)
Vel tos letos
Pa
3 eur “sun ozon” nenem drogas!! Tik lets skaidrs ka nav labs + mam no vina sakas reala
Alergija...var izraisit adas vezi sastavs (mamma ka arste ir izlasijusi viaus manus pastonejosos)

Nu jā, biju dzirdējusi par Sienna, tagad arī internetā paskatījos, atradu vēl kaut kādas VITA LIBERATA, bet pirms tam nebiju dzirdējusi tādas, tā kā mazliet neuzticos :D
Es pirms vairākiem gadiem lietoju Dove, nezinu, vai tagad tās ir uzlabojušās, bet agrāk man nepatika, neizskatījās diez ko dabīgi, drīzāk dzeltenīgas, par aromātu neatceros.
Paldies, uz Sun Ozon nemaz neskatos, pusaudžu gados izmēģināts, kad tas, var teikt, bija vienīgais pieejamais variants :D
Liels paldies par ieteikumu, tad varbūt pamēģināšu Sienna :)
11.01.2021 00:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.01.2021
No Jūsu minētajām esmu izmēģinājusi Kissed by Me,
Apmierināja, bet atradu vēl labāku produktu - Bondi Sands - Austrālijā ražots. Galvenais izvēlēties sev piemērotu toni - ja esi gaišas ādas īpašniece, tad tonis Dark būs tumšākais, kas labi izskatīsies. Gaišai ādai Extra dark jau izskatīsies nedabīgi.
Mans favorīts ir Liquid gold - dabīgs tonis, turās līdz 7 dienām.
Vēl viens labs produkts ir Eco by sonya Hempitan water - kā nosaukumā rakstīts, tas ir uz ūdens bāzes. Ar šo mana bālā āda izskatās vislabāk (itsevišķi ziemā), nepārspīlēts tonis, izskatās veselīga āda. Produkts ar vismazāk kaitīgām vielām
12.01.2021 01:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits