Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs ārzemēs SOS

 
Reitings 28
Reģ: 11.03.2017
Sveiki, apsveru domu ar draugu doties ārzemēs piepelnīties līdz septembrim, bet nezinām kur lai meklē darbu, caur aģentūrām esmu salasījuaies daudz sliktu atsauksmju un pieredzes stāstu, citi iesaka meklēt tiešo darba devēju caur sludinājumiem-bet es namaz nezinu, kādas ir vietnes kur varētu meklēt. Ar valodu mums arī ir tā kā ir - pamata angļu un krievu valodu pārzinām. Varbūt kāds var ieteikt vai padalīties pieredzē kādas pastāv iespējas un kur meklēt darbu. Valsts uz kuru doties vienalga, galvenais lai ir labi darba apstākļi, un pienācīga samaksa.
08.01.2021 07:59 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Šobrīd nav labākais laiks, lai dotos prom un atrastu darbu, lai arī tas ir iespējams darbs varētu būt drīzāk lauksaimniecībā ar dzīvošanu treilerī. Visās valstīs, kur ir laba alga ir arī augstas īres maksas par dzīvošanu, līdz ar to vajag kārtīgi izsvērt vai tas ir to vērts un ir iespējams atrast vietu kur dzīvot.
Tāpat šajā laikā nav daudzas nozares, kuras turpina strādāt. Viena no tādām gan ir pārtikas ražošana(izņemot gaļas pārstrādi), celtniecība, pārtikas tirdzniecība, interneta tirdzniecība (noliktavas).
08.01.2021 09:31 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Šajā laikā būs grūti un diez gan sarežģīti. Vislabākais ir caur paziņām. Man ir pieredze caur aģentūrām, pirmais mēnesis bija vējā , jo aizbraucot darbu vienkārši nedeva, tikai solīja. Pēc tam sākās neregulārs un tikai ap trešo mēnesi nomainīja mums darba vietu un sākām strādāt kā nākas.
Var mēģināt aģentūras, riskanti, bet mēģināt var.
Mēs braucām ar savu mašīnu uz Nīderlandi, tur mūs nodeva vietējai darba aģentūrai un ar to Latvijas aģentūra savu darbu bija beigusi, un viņiem vairs neinteresēja, Tev tur beigās ir darbs vai nav.
Tas gan bija pirms 4 gadiem, bet domāju nekas nav baigi mainījies.
08.01.2021 09:43 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Aģentūras noteikti nē. Tagad darba intervijas notiek attālināti. Meklējat darbu un vietu kur dzīvot
08.01.2021 11:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es zinu daudz pazinas, kuri aizbrauca uz Islandi piepelnities uz paris menesiem, sezomas darbos, bet labi maksajot. Par Niderlandi esmu dzirdejusi daudz sausmu stastus.
09.01.2021 02:44 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
No Nīderlandes un Uk ir dzirdēti šausmu stāsti, jo tur ir visvieglāk nokļūt . Darbs praktiski pa labi un kreisi tiek dalīts, kaut tajās pašās aģentūrās.
Ir valstis kurās ir nereāli grūti iekārtoties darbā, pat caur paziņām, bet apmaksa , kvalitāte un viss pārējais ir nesalīdzināms.
09.01.2021 08:37 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ja ir angļu un krievu valoda tad jādodas uz valsti kur var sākumā iztikt ar angļu valodu. Rēķinies ka dodoties strādāt uz citu valsti būs vajadzīgi iekrājumi. Būs jāmaksā par dzīves vietu, pārtiku, biļetēm. Lauksaimniecības darbus neiesaku. Aptuveni to pašu var nopelnīt arī te pie mums sezonas laikā. Strādājot nežēlīgā režīmā un ātri. Pagaidiet vasaru. Labi maksā kūdras purvos. Kāda vispār ir izglītība? Ja mērķis ir darīt mazkvalificētu darbu tad labāk darbu meklēt tepat. Zviedrijā var iztikt ar angļu valodu. Ja tomēr vēlaties doties neaizmirstiet par apdrošināšanu. Lai ja nu gadījumā gadās nokļūt slimnīcā nav jāmaksā tūkstoši par slimnīcu. Anglijā vairs nevar viegli tikt strādāt būs jākārto kaudze dokumentu un jāatbilst noteiktiem kritērijiem. Pie tam ņemot vērā situāciju ar vīrusu labāk nekur nedoties, jāgaida kad situācija uzlabosies.
09.01.2021 10:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits