Proteīna pulveris

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Labas dienas!
Nāku pie Jums ar šādu problēmu - man ir grūtības pieņemties svarā, ēdot normāli. Man vienkārši nekas nenāk klāt. Izstāstīju šo problēmu savam draugam un šis man ieteica palietot proteīna pulveri, kas esot speciāli izstrādāts masas pieņemšanai, jo satur daudz kcal. Bet.. cik es meklēju, es atradu tādus pulverus, bet viņi ir paredzēti sportistiem. Pati es ar sportu tādā līmenī, lai dzertu visādus pulverus, nenodarbojos, jo veselības problēmas.
Tad vēlējos zināt - es varu lietot šo proteīna pulveri masas uzaudzēšanai, ja nenodarbojos ar sportu?
Paldies jau iepriekš!
01.01.2021 20:07 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Ēdot visādus neveselīgus sūdus var sabojāt tikai kuņģi,tikt pie pumpām un ļoti neveselīga liekā svara
01.01.2021 23:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vīriešu ķermenis ir savādāk nekā sieviešu, ar proteīnu tie efektīvāk spēj audzēt muskuļu masu, tomēr sievietes īsti neaug tādos lieluma apmēros kā viņi, tomēr lietojot proteīnu un aktīvi/aukstos sviedros cilājot svarus pieņemties muskuļu masā neapšaubāmi var, bet sēžot dīvānā un ēdot proteīnu nekas nemainīsies!
Tavā vietā censtos ēst pārtiku, kas vislēnāk pārstrādājas - mazie, makaroni un visādi neveselīgie sūdi.
01.01.2021 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Ir diez gan daudz faktoru kāpēc cilvēks nevar pieņemties svarā. Proteīna dzeršana tāpat vien to neatrisinās (ja vien nepalaimejas un tas nav tieši tas, kas vajadzīgs svara uzņemšanai). Grūti pateikt kāpēc tā ir Tev neko par Tavu organismu nezinot un neredzot ķermeņa aprises. Ieteiktu aiziet uz konsultāciju pie privātā trenera un/vai uztura speciālista.
01.01.2021 22:27 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Proteīna pulveri vari lietot uzturā, tās jau tikai olbaltumvielas. Bet vispirms aprēķini cik gramu olbaltumvielu tev ir nepieciešams,lai beigās neveidojas vienkārši liekais svars
01.01.2021 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits