Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Swedbank - krājrīks

 
Reitings 88
Reģ: 16.08.2014
Sveikas! Lai laimīgs Jaunais! ✨💫 vēlējos jautāt, vai kāda no Jums izmanto Swedbank krājrīku, vai ir apmierināta?
01.01.2021 10:35 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Jā, izmantoju. Ļoti apmierināta :)
01.01.2021 11:38 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Kas tas ir?
01.01.2021 13:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
01.01.2021 13:30 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man krāšana šādā veidā šķiet diezgan feins pasākums. Pirms kāda laika, kad biju uz konsultāciju Swedbank, man piedāvāja iespēju katru mēnesi krājkontā ievietot konkrētu naudas summu, piemēram, 30 eiro, kas ikmēneša izdevumus neietekmētu, sasniedzot 50 gadu vecumu šo naudu varēšu izņemt. Cipars, kādu man parādīja, bija simpātisks, taču sāku domāt, vai naudai maz vēl pēc 25 gadiem būs tik liela vērtība kā šobrīd? Saprotams, ka gada laikā tāds cipars kontā nesakrātos, taču nav arī tik milzīgs, lai par to kaut ko "lielu" nopirktu - nebūs tāda lolojuma sajūta, ka lielāko mūža daļu krāju kādam sapnim, varbūt tikai nodot bērniem patstāvīgas dzīves uzsākšanai.
Kā domājat Jūs? Vai ik mēnesi pa pārdesmit eiro ir nozīme krāt, vai tomēr nē? Tā kā nekāda dižā taupītāja neesmu, pašai grūti saprats, kā ir pareizāk.
01.01.2021 13:58 |
 
Reitings 88
Reģ: 16.08.2014
Man liekas, ka krājkonta izveide ir tāda “slidena” lieta, tāpēc gribēju uzjautāt Jūsu viedokli. Piemēram, šim Swedbank krājkontam nav nekādas mēneša maksas, nekādu izdevumu, par tā uzturēšanu. Vēlos izmantot šo iespēju, ko sniedz Swedbank, beet baidos, ka nāksies par sīknaudas “uzturēšanas pakalpojumu” maksāt lielāku summu, nekā ietaupu 😀 protams, kāds var teikt ka ja tā-krāj zeķē, bet arī tā es negribu.
Ir gadijums no dzīves, kad 3. pensiju līmenī veicot iekrājumus n-tos gadus, sākoties covidam, konta stāvoklis aziet lielos mīnusos, no tā arī baidos.
01.01.2021 14:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jums neviens neliedz savā bankā atvērt otru kontu, parasto. Skaitiet tur savu naudu un krājiet.. kad steidzami būs nepieciešams, tad variet bez problēmām izņemt uzreiz, dzīvē gadās visādi.. bankas ar šiem jūsu krājkontiem pelna naudu, apgrozot to..
Daudzus gadus atpakaļ, izveidoju krājkontu, katru mēnesi ieliekot tur visu savu neiztērēto naudu.. gāja gadi.. tad nu sanāca, ka dzīve ir dzīve un bija nepieciešama palielāka naudiņa neatliekamam gadījumam.. taču lai šo naudu no krājkonta izņemtu, bija jāšķiras no prāvas summas komisijas maksas un jāpiesaka naudas izņemšana ar iesniegumu..
Krājkontu likvidēju, atvēru savā bankā otro parasto kontu un skaitu tur savu saucamo “uzkrājumu”.. lai nepieciešamības gadījumā varu naudu noņemt uzreiz..
Ja krājkonti jūs cenšas pievilināt ar % par noguldīto naudu.. netērējiet laiku un savu naudu.. tie jūsu 30-100€ mēnesī, jums gada griezumā procentos atnesīs pāris eiro..
01.01.2021 15:31 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Esmu apmierināta ar Krājrīku, kas iepriekš saucās Krājkonts. Galvenais, lai ir zeķīte bankā, kur nolikt kaut ko nebaltām dienām vai vienkārši pēkšņai vajadzībai.
01.01.2021 18:08 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tagad ir arī pieejama jauna funkcija swedbankā -drošības spilvens, pati to izmantoju kā krājkasi, jebkurā mirklī var ieskaitīt un izņemt iekrāto summiņu bez ķēpas.
01.01.2021 18:19 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Man ir pieslēgts krājrīks, tur īsti nav ar ko būt neapmierinātam, un apmierinātam arī nē 😄 summas, kas tur "nemanāmi" iekrājas, ir diezgan niecīgas, vismaz man.
Man labāk patika krājkonts, kuru visi heito - no kura varēja izņemt naudu bez komisijas, tikai ja piesaka 7 dienas iepriekš. Lieliski atturēja no spontāniem pirkumiem. Ja tiešām ir pēkšņa vajadzība pēc naudas, izmantoju kredītkarti.
Elisa_M, tas ko tev piedāvāka ir uzkrājošā dzīvības apdrodināšana vai arī 3.pensiju līmenis, no šiem maksājumiem katru gadu var dabūt 20% atpakaļ no saviem nodokļiem, iesniedzot ienākumu deklarāciju. Un uzkrātie līdzekļi nepaliek tādā pašā apmērā, tiem ir uzkrājuma procenti.
Beiba, krīzes laikā uzkrājumu konts neaiziet mīnusos, uzkrājumu vērtība var palikt mazāka par ieguldījumu summu, cik daudz mazāka, atkarīgs no izvēlētās uzkrājumu stratēģijas - cik tā ir riskanta. Tad ieteicams neizņemt uzkrājumu, bet pagaidīt fondu pārdali un normalizāciju. Ja vien nesākas 3. Pasaules karš.
01.01.2021 18:52 |
 
Reitings 30
Reģ: 24.08.2020
Lietoju krājrīku kādu pus gadu, lieliska opcija. Ir pieslēgts, tas ka pēc katra pirkuma ar karti naudas summa noapaļojas un tas pārpalikums daži centi ieskaitās krājrīkā, kā arī ikdienā, saņemot algu, kontā atstāju tik lielu summu ar kādu gribētu iztikt līdz nākamajai algai un visu pārējo ieskaitu krājrīkā. Tur pat var vairākus krājrīkus uztaisīt (drošības spilvens, lielāks pirkums utt.). Nav nekādu problēmu pāris sekunžu laikā (swedbank aplikācijā) pārskaitīt no krājrīka uz otro kontu. Var skaitīt kaut 20 reizies dienā uz priekšu un atpakaļ to naudu starp kontu un krājrīku, nekādu komisiju nepiestāda.
Vēl man patīk, ka tur ir budžeta plānotājs, redzi cik esi iztērējis pa sadaļām (veselība, pārtika, izklaides utt). Izmoantoju arī to.
01.01.2021 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
ir atvērts krājkonts, kas ir zem mana īstā konta. ļoti patīk, jo naudu var ieskaitīt un izņemt bez jebkādām problēmām. ļoti ērti.
01.01.2021 21:19 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Neiesaku Swedbank, neizdevīga banka gan no komisiju viedokļa, gan no uzticamības.
Man tagad ar Citadeles karti ir lētāk izņemt naudu no Swedbank bankomāta, kā bija ar Swedbank karti. Ja pareizi atceros bezmaksas naudas izņemšanas limiti bija 800 eur un attiecīgi 600 eur Swedbankā.
Uzticamība! Swedbank bez īpašiem pamatojumiem var sākt Tev prasīt info par darījumiem un attiecīgi bloķēt pieejas.
Noteikti neiesaku Swedbank kā banku vispār!
PS: Citadele automātiski maksā tev % par atlikumu kontā. Ja kādai ir interese var salīdzināt kādi procenti sanāk
03.01.2021 12:33 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
PS: Citadele automātiski maksā tev % par atlikumu kontā. Ja kādai ir interese var salīdzināt kādi procenti sanāk

Viņu mājaslapā rakstīts, ka var saņemt 0.2% gadā par konta stlilumu līdz 10000 eur. Tātad, ja turēt Citadeles kontā 10k, gadā viņi par to aizskaitīs 20 eur. Amazing investīcija 😄
Un nez kādi tie tavi darījumi, ja Swedbank prasa atskaiti par tiem. Man padsmit gadus ir Swedbank, un nekad netika prasītas nekādas atskaites. Citadele piever acis uz daudz ko, tas gan. Tāpēc nekad neturēšu savu naudu Citadelē.
03.01.2021 13:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Cik procenti ir Swedbank?
03.01.2021 16:38 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Atbalsts @ 03.01.2021 12:33
Neiesaku Swedbank, neizdevīga banka gan no komisiju viedokļa, gan no uzticamības.
Man tagad ar Citadeles karti ir lētāk izņemt naudu no Swedbank bankomāta, kā bija ar Swedbank karti. Ja pareizi atceros bezmaksas naudas izņemšanas limiti bija 800 eur un attiecīgi 600 eur Swedbankā.
Uzticamība! Swedbank bez īpašiem pamatojumiem var sākt Tev prasīt info par darījumiem un attiecīgi bloķēt pieejas.
Noteikti neiesaku Swedbank kā banku vispār!
PS: Citadele automātiski maksā tev % par atlikumu kontā. Ja kādai ir interese var salīdzināt kādi procenti sanāk

Zeme atveries! Ne vien par to, cik neprofesionāli ir rakstīt personisko viedokli no "Atbalsts" konta, bet šis:
Swedbank bez īpašiem pamatojumiem var sākt Tev prasīt info par darījumiem un attiecīgi bloķēt pieejas.
Jebkura banka to var darīt un dara, tā ir normāla prakse. Ja būtu galva uz pleciem, varētu loģiski savilkt paralēles ar a) naudas atmazgāšana ir pēdējo gadu hot topic, ja palasīsiet kaut ko ārpus tenku lapām, varbūt pamanīsiet nesenos skandālus Baltijas valstīs par un ap bankām - diezgan loģiski, ka bankai ir svarīga naudas uzcelsme, pat tad, ja, teiksim, kontā ieskaita 10k EUR cilvēks, kas pelna 400 EUR mēnesī; b) ja runa ir par izejošo naudu, nevis ienākošo, jābūt pateicīgiem, ka banka aiztur aizdomīgus darījumus, kas var izrādīties krāpnieciski ;)
03.01.2021 16:52 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Doublechoco @ 03.01.2021 13:57

Viņu mājaslapā rakstīts, ka var saņemt 0.2% gadā par konta stlilumu līdz 10000 eur. Tātad, ja turēt Citadeles kontā 10k, gadā viņi par to aizskaitīs 20 eur. Amazing investīcija ?
Un nez kādi tie tavi darījumi, ja Swedbank prasa atskaiti par tiem. Man padsmit gadus ir Swedbank, un nekad netika prasītas nekādas atskaites. Citadele piever acis uz daudz ko, tas gan. Tāpēc nekad neturēšu savu naudu Citadelē.

Ja cilvēkam ir 10k norēķinu kontā vai krājkontā, sirds sažņaudzas :D Ir tik daudz investīciju iespēju, gan ilgtermiņa, gan īstermiņa. Man pēdējā laika favorīts ir visas p2p platformas (mintos, twino, visi ar nekustamā īpašuma ķīlām - estateguru, bulkestate, atdeve ap 10% gadā!)
Par pašu tēmu - man gan ir SEB un digitālā krājkase, dievinu. 2 gadu laikā esmu uzkrājusi nedaudz vairāk kā 400 EUR un vispār nejūtu to.
Par Citadeli - jā, viņi piever acis uz lietām, dod kredītus šaubīgiem aizņēmējiem ar lielākiem procentiem, bet viņu X karte ir bomba, ja regulāri veic lielākus darījumus, iesaku.
03.01.2021 16:58 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Atbalsts @ 03.01.2021 16:38
Cik procenti ir Swedbank?

Necik, bet tas nav nekāds zaudējums, ņemot vērā, cik ir maksimālā "peļņa" turot savu naudu Citadelē. Lēts mārketinga triks.
03.01.2021 17:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Doublechoco @ 03.01.2021 17:10

Necik, bet tas nav nekāds zaudējums, ņemot vērā, cik ir maksimālā "peļņa" turot savu naudu Citadelē. Lēts mārketinga triks.

Citadeles X karte ir ļoti laba.. par pirkumiem ar karti krājas bonusa punkti, kurus var apmainīt pret ļoti labām balvām.. sākot ar kino kartēm, dāvanu kartēm, precēm dažādām, pakalpojumiem, utt.. no vairāk iepirksies ar karti, jo vairāk punktu krāsies..
03.01.2021 17:17 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
C00L Dzipsy @ 03.01.2021 17:17

Citadeles X karte ir ļoti laba.. par pirkumiem ar karti krājas bonusa punkti, kurus var apmainīt pret ļoti labām balvām.. sākot ar kino kartēm, dāvanu kartēm, precēm dažādām, pakalpojumiem, utt.. no vairāk iepirksies ar karti, jo vairāk punktu krāsies..

Man draugam atkal ir sakrājies nedaudz vairāk kā 20 000 punkti, kad covid beigsies, izņemsim dāvanu karti 100 EUR vērtībā restorānā Riviera. Sanāk vidēji reizi gadā izņemt, balvu izvēle ir tā neko sev.
03.01.2021 17:28 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Paix @ 03.01.2021 17:28

Man draugam atkal ir sakrājies nedaudz vairāk kā 20 000 punkti, kad covid beigsies, izņemsim dāvanu karti 100 EUR vērtībā restorānā Riviera. Sanāk vidēji reizi gadā izņemt, balvu izvēle ir tā neko sev.

Jā, balvu izvēle ir ļoti liela, var sakrāt mazākām dāvanām vai lielākām.. +/- arī man sanāk gada griezumā dāvanu kartes 100€ vērtībā par Citadeles X rewards punktiem..
Žēl, ka tagad tāda situācija, izmantotu tos punktus uz Airbaltic 🙃
03.01.2021 17:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits