Meli attiecībās

 
Reitings 5
Reģ: 29.12.2020
Sveikas!
Rakstu šeit, lai padalītos ar savu situāciju un lūgtu jūsu padomu vai viedokli tālākai rīcībai.
Vienmēr esmu domājusi sevi esam par pietiekami vērīgu un ne to dumjāko "aitiņu", bet laikam arī es nu reiz esmu iekritusi, turklāt pamatīgi.
Pirms aptuveni pusotra gada iepazinos ar vienu vīrieti, un, laikam ejot, mūsu starpā kaut kas izveidojās, un šī gada pirmajā pusē "sagājām" kopā.
Šodien uzzināju, ka vārds un uzvārds, kuru viņš man bija nosaucis kā savējo, nemaz nav viņa īstais vārds. Apstāklis, ka cilvēks, kas man patīk, un kuram, vismaz pēc paša vārdiem, arī es patīkot, var melot par tādu lietu kā vārds un uzvārds, man šķiet samērā mulsinošs un visai skumdinošs.
Šo izklāstot, vēlētos lūgt jūsu padomu, vai ir vērts viņu konfrontèt par jaunatklāto informāciju un prasīt skaidrot, kāpēc tā rīkojies, censties piedot un aizmirst vai vienkārši pateikt "visu gaišu" un doties šķirtos ceļos. Varbūt vienkārši neteikt neko un mēģināt par to nedomāt.
Man pašai ir dusmas uz sevi un kauns par tādu muļķību, bet vājš mierinājums ir tas, ka man nebija pamata neticēt tik pārliecinošiem meliem, kas turklāt bija pamatoti ar ticamiem pierādījumiem.
 (P.S. apzinos, ka situācija ir absurda un visai apkaunojoša, bet man patiešām gribētos dzirdēt kādu viedokli, tāpēc arī izveidoju atsevišķu profilu)
29.12.2020 13:43 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Sniedzins22 @ 29.12.2020 18:07

Ar vecākiem vēl nebijām iepazīstinājuši nedz es, nedz viņš. Protams, ka neuzodu par to vārdu ātrāk, jo nebija pamata apšaubīt informāciju, ko viņš sniedza. Es nedomāju, ka īpaši ikdienā mēdzu sākotnēji apšaubīt to, ko cilvēks saka. Ne jau katru dienu topi piečakarēts ar kaut ko tik banālu kā vārds ;(
Tiesā bija gluži parasta civillieta - naudas piedziņa vienkāršotajā procesā.

Nelien viņa darīšanas savādāk dabusi reāli pa muti, ja man babene piepistos ka meloju, es viņai uzšautu pa muti un iesaisti ar kulaku pa vēderu lai saņem mācību.
Esi īstā vecene dod seksu, mazgā veļu, mazgā māju un nejaucies viņa dzīvē.
29.12.2020 18:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Arvis Reiks @ 29.12.2020 18:11

Nelien viņa darīšanas savādāk dabusi reāli pa muti, ja man babene piepistos ka meloju, es viņai uzšautu pa muti un iesaisti ar kulaku pa vēderu lai saņem mācību.
Esi īstā vecene dod seksu, mazgā veļu, mazgā māju un nejaucies viņa dzīvē.

Trollis, trollis...
29.12.2020 18:37 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Kad vēl aktīvi ar draudzenēm izmantojām iepazīšanās portālus, uzmanību piesaistīja puisis, kuram bija netipisks, interesants uzvārds (sociālajos tīklos uzvārda vietā bija "otrs" vārds, jo it kā nepatīk īstais un tā tālāk). Izrādījās, ka visas trīs draudzenes tolaik sarakstījāmies ar vienu un to pašu puisi, taču uzvārdu katrai teica citu, piebilstot, ka internetā informācijas par viņu nav. Vēlāk iepazinos ar viņa draugu, kurš prata pateikt uzvārdu, internetā tiešām bija briesmu lietas sarakstītas. Tagad mani vienmēr māc ziņkāre "ieguglēt" jauniepazītus cilvēkus.
Šajā situācijā vairs neko nedomātu, ja nav tiešām pamatota paskaidrojuma par šādu rīcību, ar viņu kontaktus pārtrauktu, jo sazin ko vēl viņš slēpj (pirmā doma noteikti būtu noziedznieks vai kas uz to pusi, kaut arī kā cilvēks būtu labsirdīgs). Jā, interesanti, ka to neuzzināji agrāk, piemēram, no vēstulēm, rēķiniem, tiesībām. Gads ir pietiekami ilgs laiks, lai iepazītu cilvēku un ja visu šo laiku Tu esi bijusi kopā ar "neīstu" personu, kāds vēl attiecību turpinājums? Uzreiz iedomājos kādu nelaimes gadījumu, piemēram, cilvēka pazušana, nokļūšana slimnīcā - ko darīt, ja Tu pat īsto vārdu nezini, vien saņem atbildi, ka tāds cilvēks nemaz neeksistē. Kas būs tālāk, ko vēl noklusēs? Vai tiešām tā tiesa ir tikai par "sīkumiem"?
29.12.2020 19:02 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Pirms pāris gadiem tikos ar vienu vīrieti, parasti tikšanās bija pie manis vai pie dabas. Pēc nepilniem 2 mēnešiem uzzināju, ka viņam ir sieva un 2 bērni. Un arī meloja par savu vārdu, kad to uzzināju, momentā pasūtīju viņu.
Atvaino, bet jums tur izklausās tādas nenopietnas attiecības
29.12.2020 20:31 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
vienkarsinav @ 29.12.2020 20:31
Pirms pāris gadiem tikos ar vienu vīrieti, parasti tikšanās bija pie manis vai pie dabas. Pēc nepilniem 2 mēnešiem uzzināju, ka viņam ir sieva un 2 bērni. Un arī meloja par savu vārdu, kad to uzzināju, momentā pasūtīju viņu.
Atvaino, bet jums tur izklausās tādas nenopietnas attiecības

Sekss jums bija?
29.12.2020 22:06 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Meli attiecības ir normāli, jo nu mēs visi neesam balti un pūkaini mēs nekad nevarēsim teikt vienu vienīgu patiesību, es arī esmu melojusi attiecības tam bija savi iemesli, bet biju arī tikusies ar precētu vīrieti, kas man pat ļoti patika, sākuma gan es nezināju, ka viņš ir ģimenes cilvēks, jo iepazināmies nejauši restorāna, nepieminēja ka ir precēts cilvēks protams gredzens uz pirkstiem nebija nešaubijos, ka šis varētu būt brīvs pēc 3 mēnešiem uzzināju, ka viņš ir precējies jo viņam zvanija sieva , es atbildēju jauki parunājam pasakot, ka es esmu viņa māsica :D pēc gada man apnika būt attiecības piezvanīju atklāti viņa sievai visu pateicu, kas ir bijis .
29.12.2020 22:20 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Yulsie @ 29.12.2020 22:20
Meli attiecības ir normāli, jo nu mēs visi neesam balti un pūkaini mēs nekad nevarēsim teikt vienu vienīgu patiesību, es arī esmu melojusi attiecības tam bija savi iemesli, bet biju arī tikusies ar precētu vīrieti, kas man pat ļoti patika, sākuma gan es nezināju, ka viņš ir ģimenes cilvēks, jo iepazināmies nejauši restorāna, nepieminēja ka ir precēts cilvēks protams gredzens uz pirkstiem nebija nešaubijos, ka šis varētu būt brīvs pēc 3 mēnešiem uzzināju, ka viņš ir precējies jo viņam zvanija sieva , es atbildēju jauki parunājam pasakot, ka es esmu viņa māsica :D pēc gada man apnika būt attiecības piezvanīju atklāti viņa sievai visu pateicu, kas ir bijis .

Un tādas žurkas kas nostuči ir jāsit. Ja tu manejai piezvanītu un pateiktu ka es tevi draažu, tad reāli satiktu tevi un atsparditu
29.12.2020 22:29 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Arvis Reiks @ 29.12.2020 22:29

Un tādas žurkas kas nostuči ir jāsit. Ja tu manejai piezvanītu un pateiktu ka es tevi draažu, tad reāli satiktu tevi un atsparditu

Vispār ir normāli pateikt sievai, lai labāk atrod citu vīru nekā, lai dzīvo ar to pašu krāpnieku
29.12.2020 22:35 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Arvis Reiks @ 29.12.2020 22:29

Un tādas žurkas kas nostuči ir jāsit. Ja tu manejai piezvanītu un pateiktu ka es tevi draažu, tad reāli satiktu tevi un atsparditu

Agresīvs vīrietis esi. :/
29.12.2020 22:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Yulsie @ 29.12.2020 22:35

Vispār ir normāli pateikt sievai, lai labāk atrod citu vīru nekā, lai dzīvo ar to pašu krāpnieku

Patiesībā labi ka pateici. Taču tajā pašā laikā tu arī paildzināji viņas nejēdzīgās attiecības par veselu gadu. Daudz jaukāk būtu bijis ja būtu teikusi uzreiz.
29.12.2020 22:47 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Man ir tikai viens, retorisks jautājums: nopietni? Tu pat tērē laiku, lai rakstītu par šo forumā, tā vietā, lai vienkārši izsvītrotu viņu no savas dzīves bez jebkādiem liekiem jautājumiem?
29.12.2020 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Jā, tas ir dīvaini. Īpaši ņemot vērā, ka tos melus veiksmīgi piekopa tik ilgi. BET. Es noteikti pajautātu kāpēc tā, nevis uzreiz pagriezos un aizietu. Iemesls tam noteikti ir, bet kāds, to zina tikai viņš. Tikai tāpēc, ka grūti iedomāties saprātīgu iemeslu, nenozīmē, ka tāda nav. Dod iespēju paskaidrot.
29.12.2020 23:55 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Hmm, varbūt izklausīsies smieklīgi, bet vispār tā nevajadzētu būt. :D Tieši nesen runāju ar draugu, kurš strādā policijā, par darbu Omegā (ja nezini, kas tas ir, iegoglē). Pilnīgi NEVIENS nedrīkst zināt, ka tur strādā. NEVIENS nozīmē pat ne ģimene, ne otra pusīte, ne bērni. Pieņemu, ka varbūt kāds iepazīstoties arī vienkārši izvēlas neteikt savu īsto vārdu un citus datus (varbūr pat viņiem tā liek).
Maz ticams, ka šis varētu būt tas gadījums, bet kas zina.
Ja ne šis, tad 1% iespējamība, ka vārds un uzvārds ticis slēpts tikai tāpat vien. Iemesls - kāds?
Es noooteikti nesēdētu rokas klēpī salikusi. Tā ir nopietna štelle. Vīrietim nu noteikti būtu jāapzinas, ka, ja nu uzzinās, tad sūdi būs lieli un nāksies paskaidrot.
30.12.2020 00:45 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
C00L Dzipsy @ 29.12.2020 18:37

Trollis, trollis...

Baigi atgādina te vienu tādu, kas jau agrāk nonstop troļļoja ar šitādiem pašiem agresīvi debīliem teikumiem. Pajoli, dzīves nav
30.12.2020 00:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Acchup @ 30.12.2020 00:45
Hmm, varbūt izklausīsies smieklīgi, bet vispār tā nevajadzētu būt. :D Tieši nesen runāju ar draugu, kurš strādā policijā, par darbu Omegā (ja nezini, kas tas ir, iegoglē). Pilnīgi NEVIENS nedrīkst zināt, ka tur strādā. NEVIENS nozīmē pat ne ģimene, ne otra pusīte, ne bērni. Pieņemu, ka varbūt kāds iepazīstoties arī vienkārši izvēlas neteikt savu īsto vārdu un citus datus (varbūr pat viņiem tā liek).
Maz ticams, ka šis varētu būt tas gadījums, bet kas zina.
Ja ne šis, tad 1% iespējamība, ka vārds un uzvārds ticis slēpts tikai tāpat vien. Iemesls - kāds?
Es noooteikti nesēdētu rokas klēpī salikusi. Tā ir nopietna štelle. Vīrietim nu noteikti būtu jāapzinas, ka, ja nu uzzinās, tad sūdi būs lieli un nāksies paskaidrot.

Neticu, ka otras pusītes nezina par darbu Omegā. Nu neticu.
30.12.2020 00:48 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Eksperte @ 30.12.2020 00:48

Neticu, ka otras pusītes nezina par darbu Omegā. Nu neticu.

Nu lol :D Tu vari neticēt Covidam un citplanētiešiem, bet šis gan ir kas tāds, kur nav pat apspriežams - ticēt vai neticēt. :D
Pameklē youtube kādus video, nevienā neredzēsi runātāju seju, tikai balsi. Es, protams, nezinu, cik strikti tur iekšienē viss notiek, jo man šķiet ātri pārskrienot ar acīm tādu info pat īsti nevar atrast. Omegā viss notiek pēc iespējas slēptāk. Un ja jārunā vispārīgi, Eksperte es arī neesmu, bet man šķiet nav tak neviena tāda valsts, kur "slepenā vienība" nebūtu slepenā vienība.
30.12.2020 01:19 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Tieši nesen runāju ar draugu, kurš strādā policijā, par darbu Omegā (ja nezini, kas tas ir, iegoglē). Pilnīgi NEVIENS nedrīkst zināt, ka tur strādā. NEVIENS nozīmē pat ne ģimene, ne otra pusīte, ne bērni.

Es pazīstu 3 vīriešus, kuri strādā OMEGĀ 😁
30.12.2020 08:16 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Omega ir visai krimināls darbs uzdevumu ziņā, teiksim tā - apkaro lielus noziegumus noziedznieku līmenī un trakāk (kā, piemēram, rāda filmās), tieši tādēļ arī ticu, ka vislabāk, lai par to nezin neviens. Tomēr starp policistiem tas nav nekāds liels noslēpums, visi visu zina savā starpā, jo ''starp policistiem jau var paklačot.''
30.12.2020 08:19 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.12.2020
Paldies visiem un visām par viedokli šajā jautājumā. Taisnība vien ir, ka to patieso motīvu varēs noskaidrot, vien uzdodot šo jautājumu pašam cilvēkam.
Pašai arī vienmēr bija šķitis, ka šādas lietas ir maksimums kāda romāna sižets, tomēr atmiņā nāk viena radiniece, kuras vīrs vēl padomju laikà viņai aiz muguras bija uztaisījis otru ģimeni, par ko uzzināja vien tad, kad abu paralēlo ģimeņu bērni bija jau pusaudžu gadus sasnieguši.
30.12.2020 09:17 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
vienkarsinav @ 30.12.2020 08:16

Es pazīstu 3 vīriešus, kuri strādā OMEGĀ ?

Lūk šim gan man ir grūti noticēt 🤨 Interesanti.
30.12.2020 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)