Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jums šobrīd aktuālie matu kopšanas līdzekļi

 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Sveikas!
Esmu nedaudz aizdomājusies, ka jāsāk saviem matiem dot vairāk mīlestības😁 Līdz ar to, gribētos pamainīt ikdienas matu kopšanas produktus! Taču negribētos akurāt iztērēt 60 eiro šampūnā un kondicionierī, ja mani mati pēc mazgāšanas ir tādi paši kā pēc 5 eiro šampūna un kondicioniera😁
Kādus šampūnus, kondicionierus, maskas, serumus, eļļas utt. jūs lietojat ikdienā? Kādas ir atsauksmes par šiem produktiem?
28.12.2020 10:22 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Mani mati noteikti "jūt" atšķirību starp dārgiem un lētiem līdzekļiem. Atceros, taupīšanas lēkmē nopirku Gliss Kur - tie bija mani dārgākie līdzekļi, jo pēc 1 lietošanas lidoja miskastē.
Man patīk Kerastase, Joico, Chi, Moroocan Oil. Nogriezu matus īsākus, tagad lietoju Philip Kingsley kuplinošo šampūnu, līdzsvarojošo kondicionieri - ikdienai ideāli.
28.12.2020 11:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Doublechoco @ 28.12.2020 11:19
Mani mati noteikti "jūt" atšķirību starp dārgiem un lētiem līdzekļiem. Atceros, taupīšanas lēkmē nopirku Gliss Kur - tie bija mani dārgākie līdzekļi, jo pēc 1 lietošanas lidoja miskastē.
Man patīk Kerastase, Joico, Chi, Moroocan Oil. Nogriezu matus īsākus, tagad lietoju Philip Kingsley kuplinošo šampūnu, līdzsvarojošo kondicionieri - ikdienai ideāli.

Par Gliss Kur, Garnier Fructis, Syoss u.c. tās cenu kategorijas šampūniem un kondicionieriem pat domas nav, jo cik esmu mēģinājusi, mana galvas āda momentā pēc mazgāšanas sāk niezēt un ir briesmīgas blaugznas. Tādēļ uz tiem es veikalā pat neskatos. Biju nopirkusi Drogās Alama dzelteno šampūnu. Manai galvai patika. Neniezēja, blaugznu nav, galva ilgāk tīra, šampūns nav dārgs un pietiek ilgam laikam. Kondicionieris ir OGX Argan oil of Morocco. Šad tad lietoju arī Matrix oranžo šampūnu un kondicionieri. Taču gribas izmēģināt arī kaut ko no dārgāka gala ar cerību, ka būs wow un tā nauda būs tā vērta😁
28.12.2020 11:43 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2020
Jau apmēram gadu lietoju InSight sērijas šampūnus un kondicionierus- varu teikt tikai to labāko par šampūniem! :) Kondicionieri gan ir tādi pavāji šķiet. Cenas ziņā, 900 ml par 15.00 EUR galīgi nešķiet daudz, man ar to tilpumu pietiek vairākiem mēnešiem.
Esmu dzirdējusi arī daudz labas atsauksmes par Angel produkciju- nopirku mālu matu masku, ļooti patīk un nākotnē pamēģināšu arī vēl kaut ko no viņu līnijas.
29.12.2020 09:48 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Stop, stop! Labāk Mežone sāc ar to ka pastāsti kādi ir tavi mati. Plāni, biezi, kāds garums, taisni vai ar tendenci lokoties. Krāsoti, balināti vai dabīgi. Katram matu tipam ir sava kopšana, specifika un arī kopšanas līdzekļi. Kad būs skaidrs kādi mati tad arī var ko ieteikt.
29.12.2020 10:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Sviire @ 29.12.2020 10:19
Stop, stop! Labāk Mežone sāc ar to ka pastāsti kādi ir tavi mati. Plāni, biezi, kāds garums, taisni vai ar tendenci lokoties. Krāsoti, balināti vai dabīgi. Katram matu tipam ir sava kopšana, specifika un arī kopšanas līdzekļi. Kad būs skaidrs kādi mati tad arī var ko ieteikt.

Plāni, nekrāsoti. Gandrīz taisni ar nedaudz "nekārtīgo viļņainumu". Garumā līdz pus mugurai. BET ir tendence uz matu lūšanu, taču pieņemu, ka tas ir dēļ tā, ka darba dēļ bieži matus nēsāju astēs un copēs🙃
Taču, diskusija nav tendēta tikai konkrēti uz mani. Varbūt te kāda ieteiks kaut ko, kas noderēs arī citām meitenēm ar cita tipa matiem🙃
29.12.2020 11:02 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Labs līdzeklis matiem ir ja neplāno krāsot ar ķīmisko krāsu, visparastākā bezkrāsaina henna. Īpaši ja plāni. Lūšanu var ietekmēt arī matu suka vai šobrīd centrālā apkure. Šampūni pa lielam ir ar vienādu saturu. Mazgājamās vielas un piedevas. Ja taukojas un āda nevesels nav ko ķēpāties ar dārgiem šampūniem vajag nopirkt visparastākās darvas ziepes vai darvas šampūnu. Ja nepatīk aromāts tad tas ātri izvējo. Matiem kuriem tendence viļņoties nepatīk ķemēšana skaistumnīcas vai kāda citā blogā izlasīju neatceros kur un tā arī daru. Tur bija ieteikts mazgāt matus kā parasti un kad ielikts kondicionieris tos tad arī izķemmēt, bet tikai kad kondicionieris iekšā un tad izskalot. Palīdz, nav vairs pūkaini.
29.12.2020 11:30 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Uzmanīgi ar eļļām. Zinu ka daudzām patīk. Trihologi nav sajūsmā. Eļļa veido uz mata kartiņu un izžūstot matu sabojā
29.12.2020 11:33 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.05.2020
Nu jau kadu mēnesi lietoju PANTENE PRO-V Intensive Repair šampūnu un kondicionieri. Nenožēloju ka nomainīju, mati izskatas veselīgāki un esmu apmierināta.
29.12.2020 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits