Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes skaistums.

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas!
Tik tikko tā aizdomājos par vecumu un to, ka uz visām ar laiku tas zemes pievilkšanās spēks iedarbojas. Un vislabāk ar laiku to var novērot sejā. Kurai gan negribētos saglabāt to jaunības skaistumu mūžīgi. Katra tomēr sevi uztur formā citādāk. Es pagaidām aprobežojos ar kosmētikas noņemšanu, skrubi un mitrinošo krēmu.
Labprāt uzklausītu, kādi ir jūsu knifiņi, kas atspēlēsies pēc vairākiem gadiem?
18.12.2020 00:16 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
*Maz kosmētikas, neliela skincare routine, piemēram, 1.attīrīt seju, 2.uzlikt toniku 3. sejas krēms dienas/nakts. Manā gadijumā es nepārforsēju ar kosmētikas līdzekļiem sejai.
Iespējams, krēmu vietā vēl var izmantot serumu.
*Veselīgs dzīvesveids, tas atspēlēsies gadu garumā.
*Frizūra un matu kopšana, tā ir matu rota, kas spēj kardināli izmainīt ārējo izskatu, tātad, pamatvajadzības - tīri, izķemmēt, skaisti, vēlforšāk, ja izdomā, kā tos ieveidot, bet dabīgi, nevis ar karstajiem palīglīdzekļiem.
*Sports. Tas dod sava veida dzīvesprieku un atplaukts sievišķā enerģija, tā pa skaisto - dzīvīgāk.
18.12.2020 00:54 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Veselīgs dzīvesveids - mērens, bet regulārs sports, kvalitatīvs miegs, pilnvērtīgs uzturs, veseli zobi, ikgadējās veselības pārbaudes, regulāri atvaļinājumi, regulāri orgasmi, dzīvesprieks, aizraušanās.
Nekas nesaglabā jaunību, bet minētās lietas uztur skaistumu. Arī novecot ir jāprot skaisti.
18.12.2020 00:55 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Uhhh, man ir 23, bet par savu adu vispār neesmu rūpējusies nemaz. Bija plāns tagad LV iziet skastumkopsanas procedūras,bet ak vai, taču nevar....
Mans draugs mani salīdzina ar draudzeni, es neko, viņa pīpe. Vins saka_ vot tur ir nozīme, vienai meitenei āda novecojusi , otrai kā bēbim (man).😀
18.12.2020 00:56 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Man šķiet, ka ļoti liela nozīme ir arī gēniem. Man 30, esmu smēķētāja, uzturu sevi formā, taču ar sportu īpaši nenodarbojos, kā arī uztura ziņā sevi neierobežoju. Sejas kopšanas līdzekļus neesmu lietojusi ne reizi savā dzīvē. Seju mazgāju ar visparastākajām ziepēm un ūdeni. Dažreiz pat esmu vieglā šokā, kad dzirdu, ka mana vecuma vai pat vēl jaunākas sievietes sūdzas par krunku parādīšanos, jo man tādu nav. Seja izskatās tikpat jauneklīga kā vienmēr, bez pases nevaru pat vīna pudeli iegādāties. Mani vecāki, kuri ir vecāki par 50 gadiem, arī izskatās daudz jaunāki par saviem gadiem, kaut gan arī nav nekādi sportotāji vai īpaši veselīga dzīvesveida ievērotāji. Protams, nesaku, ka pareizs uzturs un aktīvs dzīvesveids nenāk par labu, taču uzskatu, ka liela nozīme ir arī gēniem. Ir sievietes, kuras pat 80 gadu vecumā var izskatīties jauneklīgas, un ir sievietes, kuras jau 20 gadu vecumā izskatās vecas.
18.12.2020 01:25 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Dannii @ 18.12.2020 01:25
Man šķiet, ka ļoti liela nozīme ir arī gēniem. Man 30, esmu smēķētāja, uzturu sevi formā, taču ar sportu īpaši nenodarbojos, kā arī uztura ziņā sevi neierobežoju. Sejas kopšanas līdzekļus neesmu lietojusi ne reizi savā dzīvē. Seju mazgāju ar visparastākajām ziepēm un ūdeni. Dažreiz pat esmu vieglā šokā, kad dzirdu, ka mana vecuma vai pat vēl jaunākas sievietes sūdzas par krunku parādīšanos, jo man tādu nav. Seja izskatās tikpat jauneklīga kā vienmēr, bez pases nevaru pat vīna pudeli iegādāties. Mani vecāki, kuri ir vecāki par 50 gadiem, arī izskatās daudz jaunāki par saviem gadiem, kaut gan arī nav nekādi sportotāji vai īpaši veselīga dzīvesveida ievērotāji. Protams, nesaku, ka pareizs uzturs un aktīvs dzīvesveids nenāk par labu, taču uzskatu, ka liela nozīme ir arī gēniem. Ir sievietes, kuras pat 80 gadu vecumā var izskatīties jauneklīgas, un ir sievietes, kuras jau 20 gadu vecumā izskatās vecas.

Piekrītu.
Man ir kaut kas pa vidam. Domāju izskatos atbilstoši vecumam. Sāk gan parādīties nedaudz vairāk krunciņas gar acīm. Domāju sākt lietot retinolu un saules aizsargkrēmu līdz ar pavasari. Vairs es īsti pat nezinu ko darīt. Vai vispār ir iespējams panākts atpakaļejošu efektu (bez špricēm un procedūrām)? Ja, piemēram, izveidojās uz pieres krunciņas un tad no tām atbrīvoties?
18.12.2020 01:51 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
ikdienas kopšana - rūpīga kosmētikas noņemšana un ādas pabarošana ar ādai un sezonai atbistošiem produktiem.
regulāra tīrīšana.
Nesmēķēju.
18.12.2020 09:55 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Vingrošana ,stiepšanās . Arī sejas vingrinājumi palīdzēs nenoslīdēt sejas muskuļiem.
Katru rītu izdzeru ūdens glāzi pirms brokastīm un cenšos dienas laikā arī iedzert pietiekoši ūdens.
Nesmēķēju .
18.12.2020 10:27 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Dannii @ 18.12.2020 01:25
Man šķiet, ka ļoti liela nozīme ir arī gēniem. Man 30, esmu smēķētāja, uzturu sevi formā, taču ar sportu īpaši nenodarbojos, kā arī uztura ziņā sevi neierobežoju. Sejas kopšanas līdzekļus neesmu lietojusi ne reizi savā dzīvē. Seju mazgāju ar visparastākajām ziepēm un ūdeni. Dažreiz pat esmu vieglā šokā, kad dzirdu, ka mana vecuma vai pat vēl jaunākas sievietes sūdzas par krunku parādīšanos, jo man tādu nav. Seja izskatās tikpat jauneklīga kā vienmēr, bez pases nevaru pat vīna pudeli iegādāties. Mani vecāki, kuri ir vecāki par 50 gadiem, arī izskatās daudz jaunāki par saviem gadiem, kaut gan arī nav nekādi sportotāji vai īpaši veselīga dzīvesveida ievērotāji. Protams, nesaku, ka pareizs uzturs un aktīvs dzīvesveids nenāk par labu, taču uzskatu, ka liela nozīme ir arī gēniem. Ir sievietes, kuras pat 80 gadu vecumā var izskatīties jauneklīgas, un ir sievietes, kuras jau 20 gadu vecumā izskatās vecas.

Piekrītu, es esmu “apstājusies” savos 18-20 gados. Man neviens vairāk gadus nedot un ir pārsteigti, ka man ir pie 30 plus bērns un vīrs.
No vienas puses patīkami,no otras puses kaitina, jo bieži nepazīstami cilvēki neuztver nopietni. Es pat matus apgriezu īsākus, jo domāju, ka šādi izskatīšos vecāka, bet nē tas neko neizmanīja :D
Runājot par tēmu- noteikti pirmais ir nestresot, jo stress bojā izskatu un padara vecākus, nē alkoholam, cigaretēm un citām vielām, veselīgs miegs un uzturs, sports un tikai beigās varu pieminēt skaistumkopšanas līdzekļus. Es arī neesmu ar viņiem aizrāvusies pa visu šo laiku, sāku instensīvi lietot tikai pēdējo gadu. Un ir bijis, ka ādu vairāk pabojāju nekā, kad neliktu vispār neko. Tāpēc produktus vairs nemainu, iztieku ar pašu BASIC- attīrīšana un mitrināšana.
18.12.2020 11:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3736
Reģ: 31.10.2010
Es kaut kā šausmīgi neiespringstu uz to dzīšanos pakaļ jaunībai. Izskatos tieši uz savu vecumu, reizēm dod kādus 5 gadus mazāk. Vienreiz gan bija nepatīkami, kad transportā kkāds vecis nosauca mani par babušku, kad pašam jau acīmredzami 50+ kā minimums un tik veca gan vēl neesmu.
18.12.2020 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jo vecāka kļūstu, jo vairāk saprotu un redzu, cik liela nozīme ir miegam un stresam (jeb - tā trūkumam). Pat smēķēšanai un solārijam diemžēl mazāka. Pie tā arī +/- veselīgam uzturam, aktivitātēm, svaigam gaisam ir nozīme. Nu, un, protams, gēni.
Krēmi, serumi, kosmētika - tie ir pāris %, kas kopējo ainu realitātē maz uzlabos. Diemžēl, lai kā gribētos domāt, ka visi tie highlighteri, savelkošie serumi utt. "pacels" izskatu kaut īstermiņā, tas parasti ir tikai no lielāka attāluma. Tuvumā (pat normālā distancē, kāda ir, piemēram, darba attiecībās) ļoti var redzēt to savītumu, sagurumu, krunciņas apakšā.
Es dalītu tā - 40% gēni, 20% miegs, 10% stresa trūkums (tajā skaitā katram indiv. atbilstošs privātās dzīves-darba balanss, sekss, attiecības, draugi, smiekli), 20% kopumā veselīgs dzīvesveids (pārtika, sports, svaigs gaiss, ūdens), nu un tad tos 10% maximums var pielasīt ar visām iespējamām procedūrām un kosmētiku.
18.12.2020 12:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
so.so @ 18.12.2020 12:20
Jo vecāka kļūstu, jo vairāk saprotu un redzu, cik liela nozīme ir miegam un stresam (jeb - tā trūkumam). Pat smēķēšanai un solārijam diemžēl mazāka. Pie tā arī +/- veselīgam uzturam, aktivitātēm, svaigam gaisam ir nozīme. Nu, un, protams, gēni.
Krēmi, serumi, kosmētika - tie ir pāris %, kas kopējo ainu realitātē maz uzlabos. Diemžēl, lai kā gribētos domāt, ka visi tie highlighteri, savelkošie serumi utt. "pacels" izskatu kaut īstermiņā, tas parasti ir tikai no lielāka attāluma. Tuvumā (pat normālā distancē, kāda ir, piemēram, darba attiecībās) ļoti var redzēt to savītumu, sagurumu, krunciņas apakšā.
Es dalītu tā - 40% gēni, 20% miegs, 10% stresa trūkums (tajā skaitā katram indiv. atbilstošs privātās dzīves-darba balanss, sekss, attiecības, draugi, smiekli), 20% kopumā veselīgs dzīvesveids (pārtika, sports, svaigs gaiss, ūdens), nu un tad tos 10% maximums var pielasīt ar visām iespējamām procedūrām un kosmētiku.

Par krēmiem runājot, nevajag domāt, ka tā vizuāli kko izmainīs izskatā. Nē, varbūt tikai uz doto brīdi apstādinās jaunu krunku veidošanos utt.! Krēmu uzdevums ir barot ādu, citādi tā piedzīvos stresu un var ātrāk kļūt ietekmēta nelabā virzienā.
18.12.2020 12:24 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Minelūše @ 18.12.2020 11:45
Es kaut kā šausmīgi neiespringstu uz to dzīšanos pakaļ jaunībai. Izskatos tieši uz savu vecumu, reizēm dod kādus 5 gadus mazāk. Vienreiz gan bija nepatīkami, kad transportā kkāds vecis nosauca mani par babušku, kad pašam jau acīmredzami 50+ kā minimums un tik veca gan vēl neesmu.

man patīk šis viedoklis :)
katram vecumam savs skaistums, nesaprotu īsti to lepošanos ar "mani visi notur par pusaudzi" :D
lai labi izskatītos es lietoju saules aizsargkrēmu, hialuronskābi saturošu krēmu, ik pa laikam kursveidīgi dzeru kolagēnu. tas viss noteikti kaut ko dod :D bet ne laika mašīnu.
18.12.2020 12:26 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Eksperte, uzmetu acis tavam instagramam un vēlos pateikt savu novērojumu😂
Uzacis esi pasākusi krāsot ļoti lielas, tumšas un kopā neizskatās ne sievišķīgi, pat agresīvi. Ieteiktu izvēlēties vismaz par toni gaišāku krāsu :)
18.12.2020 12:35 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Runājot par uzacīm, tur ir jāpamaina krāsošanas tehnika, jo neizskatās diez gan simpātiski, drīzāk nemākulīgi. 😉
Bet runājot par tēmu , neko īpašu nedaru.
Beigsies šis trakums valstī apņemos sev apmeklēt kosmetologu, pēdējā laikā diez gan švaka sejas àda palikusi. Melnie punktiņi liek pr sevi manīt..
No rīta pamostoties automātiski tiek izdzerta glāze ūdens, dienas laikā arī izdzeru kādus 2l. Nesmēķēju, kafiju nedzeru, alkoholu ļooati reti. Krāsojos arī , teiksim tā, 4x mēnesi kad uz veikalu iepirkties braucu.
Kā arī beržos ar birstīti + skrubējos (laikam varētu apvienot vienā vārdā) vakarā dušā.
18.12.2020 12:46 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Arī svarīgi, lai uzturs būtu pilnvērtīgs ar dažādiem vitamīniem, antioksidantiem un vielām, kas uzlabo organisma vielmaiņu.
Es pie tā ļoti cenšos piestrādāt.
18.12.2020 12:49 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Ja konkrēti par skaistumkopšanu, tad:
Zīda spilvendrāna - guļu uz viena sāna, un tajā pusē sāk parādīties izteiktākas krunciņas zem acīm. Zīda spilvendrāna nedaudz to palēlina un nav vairs no rīta arī "samīcītas" sejas. Tur nozīme ir arī sāls un ūdens uzņemšanai.
Sāku lietot arī gadžetus sejai, tagad ar elektroimpulsiem un nākotnē arī ar led gaismām.
Kosmētikas man ir ļoti daudz, ir arī ar pretnovecošanās efektu, bet tā uzlabo ādas kvaliāti, gravitācijas efektu vai dziļas krunkas nelabo. Kas strādā : retinols, skābju pīlingi, kolagēns, peptīdi, C vitamīns. "Mūžīgas jaunības" gēna man diemžēl nav, tāpēc ar rīta rasu vien nevaru aprobežoties 😄
Šajā drūmajā laikā paštonējošie līdzekļi, man šķiet, ļoti palīdz uzlabot izskatu.
18.12.2020 13:52 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Runājot par kosmētiku. Krāsojos katru dienu jau no kādas 7. Klases. Manu ādu tas nav sabojājis. Vienīgais ko nelietoju ikdienā ir tonālie krēmi, līdz ar to āda elpo. Patīk izcelt acis(acu ēnas, zīmulis, skropstu tuša), vaigu kaulus, uzacis. Tāpēc spriežot pēc sevis, make up neietekmē ādas novecošanos.
18.12.2020 14:26 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Eksperte, ceru, ka neapvainosies, šis vispār nav uzbrauciens, gribēju tikai zināt, kā tas ir sadzīvot ar to, ka tavs vīrietis ir īsāks/tava auguma? (Sorry, arī pastalkoju) Man pāris reizes ir bijusi līdzīga pieredze un man bija ļoti grūti to pieņemt, tagad izvēlējos sev speciāli divmetrīgu vīrieti, jo tas augums dzina kompleksos un jutos liela, vīrišķīga. Iepriekš esi minējusi, ka tev ir izcilas attiecības ar otru pusi, augums neko neietekmē? Vai arī esi iemācījusies pieņemt?
18.12.2020 14:56 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 18.12.2020 12:35
Eksperte, uzmetu acis tavam instagramam un vēlos pateikt savu novērojumu?
Uzacis esi pasākusi krāsot ļoti lielas, tumšas un kopā neizskatās ne sievišķīgi, pat agresīvi. Ieteiktu izvēlēties vismaz par toni gaišāku krāsu :)

Jā, piekrītu. Arī es nesen apskatijos bildes un secināju, ka par agresīvu. Tieši iedomājos par pārmaiņām. ;)
18.12.2020 15:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
ietekmele @ 18.12.2020 14:56
Eksperte, ceru, ka neapvainosies, šis vispār nav uzbrauciens, gribēju tikai zināt, kā tas ir sadzīvot ar to, ka tavs vīrietis ir īsāks/tava auguma? (Sorry, arī pastalkoju) Man pāris reizes ir bijusi līdzīga pieredze un man bija ļoti grūti to pieņemt, tagad izvēlējos sev speciāli divmetrīgu vīrieti, jo tas augums dzina kompleksos un jutos liela, vīrišķīga. Iepriekš esi minējusi, ka tev ir izcilas attiecības ar otru pusi, augums neko neietekmē? Vai arī esi iemācījusies pieņemt?

Neprecīzs novērojums. Mans vīrietis ir centimetrs centimetrā ar manu augumu. Papēžus nevaru uzvilkt, tas vienīgais mīnuss. Bet valsts reljefa dēļ šeit papēžos grūti staigāt, tā kā viss forši. 😀
18.12.2020 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits