Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijušais

 
Reitings 1
Reģ: 17.12.2020
Bijušais draugs, ar kuru bijām attiecībās 3 gadus, tiešā tekstā pateica, cik ļoti viņš jūtas sāpināts, kad sāku jaunas attiecības. Pie šķiršanās vainīgi ir abi, neesam kopā 3 mēnešus. Es mēģinu dzīvot tālāk un uztvert viņu kā parastu draugu. Ikdienā regulāri sarakstamies un sazvanamies. Lai gan viņš minēja, ka var paiet gads, lai atjaunotu tādas attiecības, kādas starp mums ir bijušas, es nesaprotu viņa nostāju. Vienu dienu viņš atklāti pajautāja, kāda ir atšķirība starp jaunu draugu un bijušo, jo viņš ir tāds pats draugs kā visi citi. Jautājot manas domas, vai ar bijušo draugu gulēt nav patīkamāk, jo viss ir zināms. Starp citu, seksuāls kontakts mums jau bija, kad vēl biju brīva meitene. Tikties ar viņu vai ar citiem puišiem?
17.12.2020 13:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ar citiem puišiem!
17.12.2020 13:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Noena @ 17.12.2020 13:04
Bijušais draugs, ar kuru bijām attiecībās 3 gadus, tiešā tekstā pateica, cik ļoti viņš jūtas sāpināts, kad sāku jaunas attiecības. Pie šķiršanās vainīgi ir abi, neesam kopā 3 mēnešus. Es mēģinu dzīvot tālāk un uztvert viņu kā parastu draugu. Ikdienā regulāri sarakstamies un sazvanamies. Lai gan viņš minēja, ka var paiet gads, lai atjaunotu tādas attiecības, kādas starp mums ir bijušas, es nesaprotu viņa nostāju. Vienu dienu viņš atklāti pajautāja, kāda ir atšķirība starp jaunu draugu un bijušo, jo viņš ir tāds pats draugs kā visi citi. Jautājot manas domas, vai ar bijušo draugu gulēt nav patīkamāk, jo viss ir zināms. Starp citu, seksuāls kontakts mums jau bija, kad vēl biju brīva meitene. Tikties ar viņu vai ar citiem puišiem?

Es iesaku tikties ar terapeitu.
17.12.2020 13:48 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Ar citiem. Kam tev veco? Bija iemesls, kāpēc šķīrāties.
17.12.2020 18:22 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Noena @ 17.12.2020 13:04
Bijušais draugs, ar kuru bijām attiecībās 3 gadus, tiešā tekstā pateica, cik ļoti viņš jūtas sāpināts, kad sāku jaunas attiecības. Pie šķiršanās vainīgi ir abi, neesam kopā 3 mēnešus. Es mēģinu dzīvot tālāk un uztvert viņu kā parastu draugu. Ikdienā regulāri sarakstamies un sazvanamies. Lai gan viņš minēja, ka var paiet gads, lai atjaunotu tādas attiecības, kādas starp mums ir bijušas, es nesaprotu viņa nostāju. Vienu dienu viņš atklāti pajautāja, kāda ir atšķirība starp jaunu draugu un bijušo, jo viņš ir tāds pats draugs kā visi citi. Jautājot manas domas, vai ar bijušo draugu gulēt nav patīkamāk, jo viss ir zināms. Starp citu, seksuāls kontakts mums jau bija, kad vēl biju brīva meitene. Tikties ar viņu vai ar citiem puišiem?

Kāpēc jāturpina komunicēt ar bijušo?
Tas traucē iet uz priekšu.
Izšķīrāties, dzīvo tālāk.
17.12.2020 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)