Kontakts ar bijušo

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Problēma diezgan dumja un izplatīta, bet tomēr. Ar draugu esam kopā gandrīz 3 gadus. Pirms attiecību uzsākšanas nepazinām viens otru, lai gan ir kopīgi paziņas. Pirms manis viņš bija kopā ar meiteni 1,5 gadu. Viņa nokrāpa manu draugu, aizgāja pie cita vīrieša, ar kuru vēl tagad ir kopā. Gadu pēc viņu šķiršanās attiecības uzsākām mēs. Viņi arī pēc šķiršanās uzturēja diezgan labu kontaktu, gāja pusdienās darba laikā, sarakstījās, sazvanījās ik pa laikam. Diezgan ilgi to nezināju, viņš neafišēja. Tad nejauši ik pa laikam redzēju viņas vārdu telefonā, ka viņi sarakstās. Nu sāku celt pretenzijas, ka man tas galīgi nepatīk. Bet viņš pārliecināja, ka viņi runājas tikai par parastām lietām, man galīgi nav par ko uztraukties. Tajā pašā laikā arī viņas draugs zināja par viņu sarakstēm, arī bija viņai sarīkojis pārrunas par šo visu. Tā tas risinājās kādu pusgadu līdz brīdim, kad ieraudzīju to, ko nevajag. Vakarā, kad sēdējām gultā un darījām katrs savas lietas, nejauši ieraudzīju, ka viņš sūta diezgan interesantus foto. Ar acs kaktiņu redzēju, ka kaut kas ir ne tā. Palūdzu, lai iedod telefonu. Viņš tielējās, ka tur nekā nav, man izlikās, bet tomēr iedeva, jo saprata, ka nav kur sprukt. Telefonā tika sūtīti kailfoto no viņas puses un erotiskas sarakstes. Biju gatava šķirties, jo viss bija tik ļoti sakrājies, kā arī tas atgadījums bija pēdējais piliens. Viņš bezmaz vai krita ceļos , ka tā ir pēdējā reize, visus kontaktus viņš nogriezīs, bet galvenais, lai esmu blakus viņam un neeju prom. Paliku ar viņu kopā, bet ar norunu, ka, ja atkārtosies otrā reize, tad tas ir viss, es aizeju. Kontakts tiešām bija mazinājies, vismaz es neko nemanīju.
Bet pēdējā laikā manu, ka atkal ir parādījušās sarakstes ar bijušo. Vakar tiešā tekstā pajautāju, cik bieži viņi kontaktējas. Viņš negribīgi atbildēja, ka ne pārāk bieži, bet pietiekami. Viņš pats bija izteicies, ka pēdējā laikā kontaktējas ne tikai par darbu ( viņi strādā vienā sfērā, dalās padomiem), bet arī par privātām lietām, attiecībām, viens otra dzīvi utt. Uz manu atbildi, ka viņš pats bija teicis, ka kontaktēsies tikai par tiešām nepieciešamiem darba jautājumiem, draugs atbildēja, ka viņa nesen ir sākusi strādāt jaunā darbā, ir nogurusi, jo darbs ir 5 dienas nedēļā 08:00-17:00, tāpēc viņa ir jāatbalsta. Velns parāvis, viņai ir draugs, kādā sakarā ir jāmeklē atbalsts pie manējā. Nabadzīte atradusies. Es arī strādāju to pašu darba laiku un studēju maģistrantūrā paralēli, varbūt tad man arī jāmeklē kontakts ar bijušo, lai atbalsta mani.
Vēl dabūju pa ādu, ka esmu okšķerējusi viņa telefonā. Lieki teikt, ka to neesmu darījusi ne reizi šo gadu laikā, jo nevēlos pārprast kaut ko, tā ir viņa personīgā lieta.
Ko man darīt? Uzstādīt ultimātu, lai viņi nekontaktējas? Domāt par šķiršanos? Vai arī samierināties, jo viņš saka, ka sarunas ir neitrālas?Tikpat labi varu uzrakstīt arī viņas draugam par šo pļāpāšanu viņu starpā, domāju, ka viņš būtu dikti "priecīgs", bet no otras puses tas izskatītos dīvaini un es būtu histēriķes lomā. Ko jūs iesāktu?
16.12.2020 09:32 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
AnetePanete @ 16.12.2020 12:18
Šķieries un ej prom neatskatoties!
Man ir identiska pieredze! Toreiz biju jauna un dumja. Puisis nemitīgi čatoja sar citām, bija tur arī bildes un ntīmas sarakstes. Tā kā ļoti viņu mīlēju, visu laiku mēģināju sev iestāstīt, a varbūt man tkai tā liekas un viss ir labi... Vienkārši bezjēdzīgi pazaudēju dažus savus jaunības gadus ar to ķēmu.

Dod pieci ! Ja tagad varu par to iesmiet, tad tajā brįdī smiekli nenāca. Visādi mēģināju attaisnot viņa rīcības (jēlās sarakstes, bildes, tikšanās), jo noteikti tam visam ir izskaidrojums! Tagad nafig tādam ar kāju pa pakaļu un atpakaļ neskatītos.
Autorei- Tev tas cirks nav vajadzīgs, pat ja tas būtu pēdējais vecis uz zemes. Kas būs gājējs, tas arī aizies; ultimāti attiecības nesaglābs
16.12.2020 12:41 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Paldies visiem! Iedrošinājāt un ievirzījāt domas pareizajā gultnē! Sākšu rīkoties.
16.12.2020 12:41 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Rakstīties ar citām vēl pie tam bijušo, sūtīt kailfoto nav asumiņš piešķiršana :D tā jau ir necieņas izrādīšana.
Asumiņš būtu pastāstot kā uz ielas kāds ir pievērsis uzmanību vai jaunais kolēģis mēģinājis nokoļīt(manā gadījumā), tad gan redzu, ka vīrs aizsvilstas a man jautri.
Bet nu šitais ir sviests, arī pasūtītu tādu trīs mājās tālāk. Vēl noteikti tai bijušai pazvanītu un pateiktu, ka var savākt un vēl, protams, visu ko domāju. Jo viņa arī neciena Tevi un Tavas attiecības.
16.12.2020 12:43 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Par rakstīšanu draugam - dari to tad, kad esi šķīrusies.
Ja man jāmin sava pieredze, tad man ir bijis kas līdzīgs. Pēc 1.5 gadiem atklāju, ka viņš sarakstās ar citiem, iet un tiekas arī. Uzodu pati intuīcijas dēļ. Pateicu ka visu zinu, zvērojās, ceļos krita. Tad es arī kā tu, piedevu. Piedevu, bet atcerējos, kā vienu reizi viens no sarakstes partneriem viņu atrunāja no tikšanās jo netieši saprata ka esmu es un ja ir draudzene tad labāk to darīt nevajag. To arī atceros vienmēr. Ka ne viņš, bet kāds cits atrunāja no darbības.
Tad pa vidu nāca nàkamās huiņas kas pastiprināja vēlmi šķirties. Nākamajā dienā pēc šķiršanās viņš jau bija atkal pieregistrējies tur un meklēja partneri. Tad arī izdarīju secinājumus.
Kad pārvācos pie tagadējā vīrieša, viņš sagāja kopā ar citu. Un es viņai uzrakstiju, lai tur acis un ausis vaļā. Kāda varbūt teiktu, ka tas nav ētiski. Taču man šķiet, ka cilvēkus ir jābrīdina. Mani neviens nebrīdināja, ka meli ir viņa otrais vārds. Tad man šķiet, ka jābrīdina ir man.
Taču ja tas kaut kādas atriebības dēļ, tad jāklūp virsū nav meitenei, kura tavējam raksta. Jāklūp virsū tavējam. Lai gan labāk vienkārši ir sakravāt mantas.
16.12.2020 12:47 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Manuprāt, nav jēgas viņas draugam rakstīt. Cieni sevi un ej prom.
16.12.2020 12:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Taču ja tas kaut kādas atriebības dēļ, tad jāklūp virsū nav meitenei, kura tavējam raksta. Jāklūp virsū tavējam. Lai gan labāk vienkārši ir sakravāt mantas.

Šajā gadījumā tā meitene ir krāpēja, kas čakarē savu bijušo puisi un plus neciena viņa jaunās attiecības jaucoties pa vidu.
Man šādi cilvēki uzdzen dusmas un nav forši, ka tādi tiek cauri sveikā.
16.12.2020 12:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bigsister @ 16.12.2020 12:52

Šajā gadījumā tā meitene ir krāpēja, kas čakarē savu bijušo puisi un plus neciena viņa jaunās attiecības jaucoties pa vidu.
Man šādi cilvēki uzdzen dusmas un nav forši, ka tādi tiek cauri sveikā.

Man tad uzskati ir savādāki. Ja manam kāda kārtos kaklā, es pa mici dotu savējam, ka atļauj kārties.
16.12.2020 12:54 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bigsister @ 16.12.2020 12:52

Šajā gadījumā tā meitene ir krāpēja, kas čakarē savu bijušo puisi un plus neciena viņa jaunās attiecības jaucoties pa vidu.
Man šādi cilvēki uzdzen dusmas un nav forši, ka tādi tiek cauri sveikā.

Un es esmu gana pārliecināta, ka šādi cilvēki nekad netiek cauri sveikā. Sauc mani par naivu, bet mēs visi par kaut ko maksājam. Un bieži tieši ar to pašu dārgāko.
16.12.2020 13:00 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019

Šajā gadījumā tā meitene ir krāpēja, kas čakarē savu bijušo puisi un plus neciena viņa jaunās attiecības jaucoties pa vidu.
Man šādi cilvēki uzdzen dusmas un nav forši, ka tādi tiek cauri sveikā.

Tieši tā. Viņa skaidri un gaiši zina,ka viņš ir attiecībās un plus vēl pašai ir vīrietis. Man pretīgi paliek vispār lasot visu šo situāciju un saprotot, ka tadi cilvēki sāpina citus. Es noteikti uzrakstītu meičas puisim . Tā pat nebūtu atriebība, vienkarši puisis ir pelnījis zināt, ka viņu reāli čakarē, tomēr jūtas paliek jūtas. Agrāk vai vēlāk arī tiks sāpināts un tagad viņa jau reāli slauka viņā savas netīrās kājas.
16.12.2020 13:02 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Nezinu, vai rakstīšu viņas vīrietim, vēl apsvēršu. Tīri cilvēcīgi vēlos arī viņu brīdināt, lai uzmanās un ir modrs. Bet par to viņas žēlošanu - viņa par mani un savu draugu nedomāja, kad sūtīja foto un visas pārējās ziņas. Es arī parasti izvēlos mierīgāko ceļu, bet, ja cilvēks krāpj vienu draugu, tad nākamo, tad arī lai rēķinās, ka var saņemt atpakaļ to pašu, kā viņa ir rīkojusies pret citiem.
Ar savējo tikšu galā, neauklēšos. Visam ir savs mērs.
16.12.2020 13:04 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pamestu jau uzreiz. man nebūtu pieļaujami, ka mans vīrietis sarakstās ar bijušo vai jebkuru citu meiteni, protams neiet runa pa radiniekiem.
16.12.2020 13:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man tad uzskati ir savādāki. Ja manam kāda kārtos kaklā, es pa mici dotu savējam, ka atļauj kārties.

Es Tavam uzskatam arī piekrītu, bet ne šajā gadījumā ar bijušo.
Puiša mantas salikt čemodānā un pa durvīm laukā ir pats par sevi saprotams.
Un es jau neaicinu tur kliegt un taisīt drāmu, bet vienkārši pazvanīt tai bijušajai un sabojāt viņas dienu, lai nav tik priecīga. Viņa šajā gadījumā jūtas kā karaliene dabūjot divu vīriešu uzmanību.
16.12.2020 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Zinu, ka vēlies dzirdēt no kādas "man tā ir gadījies, viņš mainīsies, viss būs labi". Nē, nē un vēlreiz nē. Nepārtrauks viņš kontaktu ar bijušo, lai cik ļoti tu to gribētu. Un vispār - būt kopā ar kādu, kam ir jāuzstāda ultimāti, lai ir uzticīgs? Jau pirmajā reizē dot viņam otro iespēju, manuprāt, bija kļūda, un tu taisies vēl dot "vēl vienu iespēju"?
Šis sasmīdināja
viņa nesen ir sākusi strādāt jaunā darbā, ir nogurusi, jo darbs ir 5 dienas nedēļā 08:00-17:00, tāpēc viņa ir jāatbalsta
16.12.2020 13:35 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Funny @ 16.12.2020 12:29
Kada puritaniska vide sievietem :D
Nu varbut kadam % tas aiziet ari talak, bet kadam citam nee.
Vismaz es esmu brivaks uzskatos, galvenais partneri laikus pabridinat.
Talak partnera uzdevums pienemt, nepienemt.

Katrs pats saprot cik un kas ir pieņemami un kādas ir robežas.
Gan jau ir pāri, kuriem ir atvērta tipa attiecības,bet reti kura sieviete gribētu būt tādās attiecībās, kurās vīrietis čato ar citu un vēl pietam erotiskā kontekstā....
16.12.2020 13:36 |
 
Patīk
Reitings 1751
Reģ: 24.05.2019
Kas notiek ar tās meitenes attiecībām, mani šajā situācijā satrauktu vismazāk. Vajag koncentrēties uz savu mieru un labsajūtu, mīlēt sevi, netērēt savu laiku un neveltīt domas cilvēkiem, kuri to nav pelnījuši.
16.12.2020 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc būtu jābūt tolerantai pret tādu bābu. ja viņa zina, ka esi tu, bet sūta viņam savus plikumus, tu pilnīgi mierīgi vari informēt par to viņas vīrieti
Bet jā- abi labie, gan tavējais, gan bijušā.
16.12.2020 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ai, nu ko tieši iegūsi, ja aizrakstīsi viņas draugam? Ja sirdsmieru vai kādu kripatu iebarosi savai atriebības kārei - go for it! Bet visādi citādi tas nemaina faktu, ka Tavs vīrietis ir tas, kurš nenovelk robežas un skaidri nepasaka, ka viņai nekas nespīd. Jā, ir trakas mātītes redzētas, bet nedomāju, ka kāds kādam sūta savas plikās šķirbas vai krāna bildi gadījumā, ja komunikācija ir tikai draudzīgi laipna.
Piemērs no manas dzīves - trīs gadus pēc šķiršanās (viņš bija iniciators) bijušas draugs sāka regulāri uzpeldēt ar ziņām. Lai gan zināja, ka esmu attiecībās un pats ar kādu tikās. Sākumā it kā nevainīgi, draudzīgi pa retam apmainījāmies smieklīgām ziņām, jokiem, filmu ieteikumiem, koncertu iespaidiem, dažreiz arī ar kādu privātāku info, viss forši. Tad ziņas pamazām kļuva arvien siltākas, mīļākas, biežākas, tad jau pa kādai bučai, uzaicinājumi uz izrādēm, uz kafiju, pamazām arvien drošāka koķetērija, visādi teksti caur puķēm, līdz es sapratu, ka ir par traku. Vienā dienā es vienkārši nobloķēju viņa numuru. Varbūt riebīgi, bet es pati sāku just, kā domas arvien biežāk aizmaldās laikos "kā bija" un "kā būtu". Plusā vēl ar vīru bija ne pārāk spožs brīdis attiecībās, kārdinājums bija ar roku taustāms. Un ko? Ja es būtu ļāvusies, viņš būtu lops, kurš jaucās manās attiecībās? Nē, es būtu cūka, kura nenodeva pa bremzēm un pati ļāva viņam ielīst pa vidu.
Neesmu nekāda soğe, pati esmu visādus apšaubāmas morāles dzīvesveidus piekopusi, bet Tavs draugs ir krāns. Punkts.
16.12.2020 16:57 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Vainīgs šeit ir tikai Tavējais.
Un iespējams arī Tu, ka viņš tā rīkojas, jo viena pagale nedeg..
16.12.2020 19:00 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Es autori ne visai labi saprotu. Ja Tu necieni sevi, kā tu vari gribēt, lai tevi ciena vīrietis. Jau pēc kailfoto bildītēm es būtu pa durvīm ārā. :) Varat saukt mani par atriebīgu, bet es informētu viņas draugu par šo visu un loģiski, ka par kopīgu nākotni ar krāpēju nevar būt ne runas. Nedomāju, ka tur bija tikai bildītes. :)
16.12.2020 22:39 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Šķirtos. Kam tev tādas sirdssapes? Un pēc tam uzrakstītu arī tam otram puisim, lai zina, ar kādu meiteni viņam darīšana. Ja gribēs redzēt, dzirdēt, pievērsīs uzmanību. Ja negribēs, mālēs sev acis, nu muļķis, bet brīdināts būs, varēs kost vien pats sev pirkstos vēlāk.
17.12.2020 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits