Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontakts ar bijušo

 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Problēma diezgan dumja un izplatīta, bet tomēr. Ar draugu esam kopā gandrīz 3 gadus. Pirms attiecību uzsākšanas nepazinām viens otru, lai gan ir kopīgi paziņas. Pirms manis viņš bija kopā ar meiteni 1,5 gadu. Viņa nokrāpa manu draugu, aizgāja pie cita vīrieša, ar kuru vēl tagad ir kopā. Gadu pēc viņu šķiršanās attiecības uzsākām mēs. Viņi arī pēc šķiršanās uzturēja diezgan labu kontaktu, gāja pusdienās darba laikā, sarakstījās, sazvanījās ik pa laikam. Diezgan ilgi to nezināju, viņš neafišēja. Tad nejauši ik pa laikam redzēju viņas vārdu telefonā, ka viņi sarakstās. Nu sāku celt pretenzijas, ka man tas galīgi nepatīk. Bet viņš pārliecināja, ka viņi runājas tikai par parastām lietām, man galīgi nav par ko uztraukties. Tajā pašā laikā arī viņas draugs zināja par viņu sarakstēm, arī bija viņai sarīkojis pārrunas par šo visu. Tā tas risinājās kādu pusgadu līdz brīdim, kad ieraudzīju to, ko nevajag. Vakarā, kad sēdējām gultā un darījām katrs savas lietas, nejauši ieraudzīju, ka viņš sūta diezgan interesantus foto. Ar acs kaktiņu redzēju, ka kaut kas ir ne tā. Palūdzu, lai iedod telefonu. Viņš tielējās, ka tur nekā nav, man izlikās, bet tomēr iedeva, jo saprata, ka nav kur sprukt. Telefonā tika sūtīti kailfoto no viņas puses un erotiskas sarakstes. Biju gatava šķirties, jo viss bija tik ļoti sakrājies, kā arī tas atgadījums bija pēdējais piliens. Viņš bezmaz vai krita ceļos , ka tā ir pēdējā reize, visus kontaktus viņš nogriezīs, bet galvenais, lai esmu blakus viņam un neeju prom. Paliku ar viņu kopā, bet ar norunu, ka, ja atkārtosies otrā reize, tad tas ir viss, es aizeju. Kontakts tiešām bija mazinājies, vismaz es neko nemanīju.
Bet pēdējā laikā manu, ka atkal ir parādījušās sarakstes ar bijušo. Vakar tiešā tekstā pajautāju, cik bieži viņi kontaktējas. Viņš negribīgi atbildēja, ka ne pārāk bieži, bet pietiekami. Viņš pats bija izteicies, ka pēdējā laikā kontaktējas ne tikai par darbu ( viņi strādā vienā sfērā, dalās padomiem), bet arī par privātām lietām, attiecībām, viens otra dzīvi utt. Uz manu atbildi, ka viņš pats bija teicis, ka kontaktēsies tikai par tiešām nepieciešamiem darba jautājumiem, draugs atbildēja, ka viņa nesen ir sākusi strādāt jaunā darbā, ir nogurusi, jo darbs ir 5 dienas nedēļā 08:00-17:00, tāpēc viņa ir jāatbalsta. Velns parāvis, viņai ir draugs, kādā sakarā ir jāmeklē atbalsts pie manējā. Nabadzīte atradusies. Es arī strādāju to pašu darba laiku un studēju maģistrantūrā paralēli, varbūt tad man arī jāmeklē kontakts ar bijušo, lai atbalsta mani.
Vēl dabūju pa ādu, ka esmu okšķerējusi viņa telefonā. Lieki teikt, ka to neesmu darījusi ne reizi šo gadu laikā, jo nevēlos pārprast kaut ko, tā ir viņa personīgā lieta.
Ko man darīt? Uzstādīt ultimātu, lai viņi nekontaktējas? Domāt par šķiršanos? Vai arī samierināties, jo viņš saka, ka sarunas ir neitrālas?Tikpat labi varu uzrakstīt arī viņas draugam par šo pļāpāšanu viņu starpā, domāju, ka viņš būtu dikti "priecīgs", bet no otras puses tas izskatītos dīvaini un es būtu histēriķes lomā. Ko jūs iesāktu?
16.12.2020 09:32 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Pamestu. Man ir pašcieņa, nebūtu kopā ar krāpnieku.
16.12.2020 09:39 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Tikpat labi varu uzrakstīt arī viņas draugam par šo pļāpāšanu viņu starpā, domāju, ka viņš būtu dikti "priecīgs", bet no otras puses tas izskatītos dīvaini un es būtu histēriķes lomā. Ko jūs iesāktu?

Laikam izskatīšos pēc kūdītājas, bet izlasot tavu stāstu, pati pilnīgi aizsvīlos. Šeit ir meitenes, kas dos normālus padomus.
Es laikam būtu tā histēriķe, kā saki, un uzrakstītu meitenes draugam, ieslēgtu tādu muļķīti, paintresētos ko viņš domā, ko viņš zin, pateiktu to ko nezin (kailfoto), un cerētu ka tādā veidā viņš aprunātos ar savējo un viņa varbūt nogrieztu visus kontaktus ar tavējo.
Es šīs kontaktēšanās ar bijušajiem nekad neesmu sapratusi un nekad neatbalstu. Tas ir dīvaini. Cits ir kad satiekas kādā pasākumā vai uz ielas un tad apjautājas, parunājas vai tā, bet nejau ikdienā.
16.12.2020 09:47 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Nav normāli, ja sarakstās ar bijušo un vēl bildītes sūta.
Tev ir jāsaprot pašai, kas tev ir pieņemami un kas nav.
Es aizietu prom, jo dzīvot ar vīrieti, kurš ko tādu dara nevarētu.
Pa prātu maisītos domas un aizdomas, ka tik kkas neaiziet tālāk.
16.12.2020 10:04 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Kamer nav kimijas apmainas vinu starpa, viss parejais ir pupu mizas.
Ta teikt dzives intriga, lai butu interesants asumins.
Sanak nesi piedzivojumu ieintereseta, bet parasta monologa, rutinas dzive, kas ir sistemas robezas, ka ir pienemts visiem un arpus ramjiem nedzivo.
16.12.2020 10:10 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ja prātā nāk domas par kūdīšanu un abu balodīšu attiecību izjaukšanu, ieteiktu ņemt vērā arī tādu variantu - ja viņas čalis nav sevi miskastē atradis, tad, uzzinot sarakstes detaļas, viņš to meiteni pametīs, un tavs čalis pametīs tevi, lai būtu kopā ar viņu. Jo kopā ar tevi viņš ir tikai tāpēc, ka nevar būt kopā ar viņu.
16.12.2020 10:11 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Lai arī esmu pacietīgs cilvēks, bet prātā maisās tā ķecerīgā doma kādā brīdī uzrakstīt viņas draugam, parunāties, kā to minēja Dola. :D Viņš ir greizsirdīgs, asa rakstura, tāpēc domāju, ka sarīkotu viņai pamatīgu jautrību.
Domāju, ka drīz mana pacietība beigsies reizē ar šīm attiecībām. Ja viņš nepārtrauks kontaktu, tad iznākums ir skaidrs. Biju viņu brīdinājusi par to.
Labi, ka neesmu vienīgā, kura domā, ka šāds kontakts nav normāls.
16.12.2020 10:13 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Doublechoco, tad tā tam ir jānotiek. Ja viņi pa īstam vēlēsies būt kopā, tad netraucēs arī attiecības, izšķirties var jebkurā laikā.
16.12.2020 10:15 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Es noteikti šķirtos jau, kad ieraudzītu tos kailfoto.
Bet pirms daudziem gadiem man bija līdzīga pieredze, kad mana draudzene, kurai pašai bija draugs, sāka ar manējo draugu (jau bijušo) tikties. Es pateicu viņas draugam un viņš manu bijušo sasita un ar meiteni palika kopā :D
16.12.2020 10:20 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tavs čalis viņai ir back-up variants, bet tu viņam. Pārsteidzoši, ja tevi tas galīgi neaizskar.
16.12.2020 10:32 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Funny @ 16.12.2020 10:10
Kamer nav kimijas apmainas vinu starpa, viss parejais ir pupu mizas.
Ta teikt dzives intriga, lai butu interesants asumins.
Sanak nesi piedzivojumu ieintereseta, bet parasta monologa, rutinas dzive, kas ir sistemas robezas, ka ir pienemts visiem un arpus ramjiem nedzivo.

Nuu...ja jau ir pikantu foto iesaiste sarakstē, tas jau ir flirts.
Asumiņu jāpiešauj esošajās attiecībās, nevis jāmeklē ārpus tām.
16.12.2020 10:34 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Pamestu uzreizz. Kur ir Tava pašcieņa???
Apmainas ar kailfoto? Man būtu vienalga ar bijušo, vai vienkārši kaut kādu meiteni no interneta, nedomājot pamestu. Kas būs tālāk pēc gadiem? Krāpšana un tas arī viss.
Man jau šis viss būtu kā nodevība.
16.12.2020 10:39 |
 
Reitings 17
Reģ: 12.12.2020
Manuprāt, tādās situācijās jābūt pašcieņai un jāmīl pašai sevi.
Es noteikti mierīgi (censtos, jo tas nav man raksturīgi un parasti rīkoju histērijas 😅) aizietu prom un viegli palaistu to cilvēku. Man noteikti tas nav pieņemami. Tas būtu ok, ja viņiem būtu kopīgi bērni vai bijusi ģimene un tāpēc tagad jāuztur kontakts.. vai arī sen atpakaļ izjuka attiecības un netīšām uzskrējuši viens otram virsū, kopā iedzer pa kafijai un vienkārši draudzīgi apvaicājas kā kuram dzīve izvērtusies.
Sorry, bet Tava situācija man drīzāk izklausās pēc tā, ka džekam vajag plāksteri vai arī viņš grib bijušo padarīt greizsirdīgu, jo vēl ir jūtas pret viņu. Viņai savukārt varbūt patīk izbaudīt, ka kāds skrien pakaļ un sniedz ekstra uzmanības apliecinājumus.
Ja mīl un ciena savu otro pusīti, tad velta laiku tagadnei, nevis pagātnei. Kur nu vēl bildītes sūta..
16.12.2020 10:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja jau bildes sūtija, tad bija arī seksuāli nodomi. Varbūt jau bija tikušies un kaut kas notika.
Es nesaprotu kā var dzīvot kopā ar kādu zinot, ka viņš ir rakstījis citām, sūtiji bildes un galva visu laiku ir doma ja nu krāpj. Pati sevi moki.
16.12.2020 11:06 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2020
Kiskismau @ 16.12.2020 11:06
Ja jau bildes sūtija, tad bija arī seksuāli nodomi. Varbūt jau bija tikušies un kaut kas notika.
Es nesaprotu kā var dzīvot kopā ar kādu zinot, ka viņš ir rakstījis citām, sūtiji bildes un galva visu laiku ir doma ja nu krāpj. Pati sevi moki.

Jā, es arī to pašu iedomājos, ka iespējams intīms kontakts viņiem jau bija pirms tām bildēm, ja jau gāja kopā pusdienot utt.
16.12.2020 11:31 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nebūtu ar tādu kopā. Pasūtītu piecas mājas tālāk. Nafig vajag tādu vīrieti? Sieviete, audzē pašapziņu un šķiries.
16.12.2020 11:50 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Man tas nebūtu pieņemami, pasūtītu na#*!.
16.12.2020 11:55 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Šķieries un ej prom neatskatoties!
Man ir identiska pieredze! Toreiz biju jauna un dumja. Puisis nemitīgi čatoja sar citām, bija tur arī bildes un ntīmas sarakstes. Tā kā ļoti viņu mīlēju, visu laiku mēģināju sev iestāstīt, a varbūt man tkai tā liekas un viss ir labi... Vienkārši bezjēdzīgi pazaudēju dažus savus jaunības gadus ar to ķēmu.
16.12.2020 12:18 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Kada puritaniska vide sievietem :D
Nu varbut kadam % tas aiziet ari talak, bet kadam citam nee.
Vismaz es esmu brivaks uzskatos, galvenais partneri laikus pabridinat.
Talak partnera uzdevums pienemt, nepienemt.
16.12.2020 12:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Neuzstādi ultimātus. Neoksķerē. Vienkārši aizej. Ja varbūt negribi tagad pavisam, tad uz mēnesi kaut vai. Savāc visas mantas un aizej nesakot neko citur padzīvot. Tev jāsaprot, ka šī situācija jau reiz bija. Bija erotiskās bildes un sarakstes. Pati arī noteikti saproti, ka šī argumentācija par to, ka viņu vajag atbalstīt ir muļķīga. Darbs 5 dienas nedēļā normālā darba laikā ir pilnīgi normāla lieta. Turklāt viņam šī enerģija būtu jāvelta tev, ne bijušajai. Kāpēc viņš to nedara? Domāju, saproti pati.
16.12.2020 12:39 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
Nu te tikai viens variants , pamet viņu.
16.12.2020 12:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits