Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neziņa par notiekošo

 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Sveikas, esmu stāvoklī un ir neziņa par visu grūtniecību ko darīt, ko nē. Ir jau kāda 6 vai 7 nedēļa, bet pie ginekoloģes, lai stātos uzskaitē tikšu tikai janvāra sākumā. Ir neziņa, ko tagad darīt. gribas raudāt no neziņas, jo gribas uzzināt vai viss ir labi mazulim, vai ir jādzer vitamini utt. Negribas vienkārši sēdēt un gaidīt to laiku, kad tikšu pie ārsta. Varbūt kādi ieteikumi? Varbūt pati varu pieteiktos uz USG? Vēl man šaubas ir par to vai nebūs tā kad aizeju pie tās ginekoloģes un viņai nebūs tas USG aparāts un nevarēs apstirpināt grūtniecību utt , tad atkal būs jāgaida dažas nedēļas uz USG. Man vienkārši gribas, lai ātrāk uzzinu, ka viss ir labi..
11.12.2020 14:12 |
 
Reitings 31
Reģ: 15.10.2020
Silla @ 11.12.2020 14:12
Sveikas, esmu stāvoklī un ir neziņa par visu grūtniecību ko darīt, ko nē. Ir jau kāda 6 vai 7 nedēļa, bet pie ginekoloģes, lai stātos uzskaitē tikšu tikai janvāra sākumā. Ir neziņa, ko tagad darīt. gribas raudāt no neziņas, jo gribas uzzināt vai viss ir labi mazulim, vai ir jādzer vitamini utt. Negribas vienkārši sēdēt un gaidīt to laiku, kad tikšu pie ārsta. Varbūt kādi ieteikumi? Varbūt pati varu pieteiktos uz USG? Vēl man šaubas ir par to vai nebūs tā kad aizeju pie tās ginekoloģes un viņai nebūs tas USG aparāts un nevarēs apstirpināt grūtniecību utt , tad atkal būs jāgaida dažas nedēļas uz USG. Man vienkārši gribas, lai ātrāk uzzinu, ka viss ir labi..

Tu absolūti lieki uztraucies. Praktiski ikviena grūtniece gin apmeklē ap 12. nedēļu (līdz 12.ned ir jāstājas uzskaitē). Ātrāk viņi īpaši paši nevēlas pieņemt, jo tur īsti nav, ko redzēt pirmajās nedēļās. Grūtniecību Tev apstiprinās tests un hcg analīzes. Tur gin nav jāstāv blakus.
Par vitamīniem - katram laikam citi vitamīni un medikamenti. Neko Tu nenokavēsi. Pašlaik vari dzīvot godīgi, nelietot alkoholu, nesmēķēt un mācīties ēst veselīgi.
Grūti iedomāties, kāda būs Tava grūtniecība, ja jau 6. nedēļā esi stresā. Moš par šo uzreiz brīdini gin, lai laicīgi Tev piemeklē nomierinošus medikamentus.
11.12.2020 14:20 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Vispirms nomierinies un nestreso. Pieraksties pie citas dakteres un uztaisi USG, bet uzskaitē stāsies pie tās dakteres, pie kuras jau pierakstījies. Piezvani un precizē vai tava daktere veic arī USG. Es pati gāju uz usg pirms stājos uzskaitē, vnk apstiprināt grūtniecību. Domā skaistas domas un izbaudi grūtniecību.
11.12.2020 14:23 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
MissČiepa @ 11.12.2020 14:20

Tu absolūti lieki uztraucies. Praktiski ikviena grūtniece gin apmeklē ap 12. nedēļu (līdz 12.ned ir jāstājas uzskaitē). Ātrāk viņi īpaši paši nevēlas pieņemt, jo tur īsti nav, ko redzēt pirmajās nedēļās. Grūtniecību Tev apstiprinās tests un hcg analīzes. Tur gin nav jāstāv blakus.
Par vitamīniem - katram laikam citi vitamīni un medikamenti. Neko Tu nenokavēsi. Pašlaik vari dzīvot godīgi, nelietot alkoholu, nesmēķēt un mācīties ēst veselīgi.
Grūti iedomāties, kāda būs Tava grūtniecība, ja jau 6. nedēļā esi stresā. Moš par šo uzreiz brīdini gin, lai laicīgi Tev piemeklē nomierinošus medikamentus.
neesmu es stresā, neskraidu pa māju un nestresoju par to tik ļoti, iekšā ir vienkārši neziņa vai tas ko daru ir pareizi, bet paldies nomierinošie līdzekļi man nav vajadzīgi
11.12.2020 14:38 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un lūdzu nesāc lasīt visādu figņu internetā.
Es par savu grūtniecību uzzināju tikai 8. nedēļā.
Līdz tam brīdim dzīvoju kā parasti, apmeklēju sporta zāli un biju pat izdejoties uz klubu aizgājusi. Alko un cigaretes jebkurā gadījumā nelietoju.
Pirmais ko darīju pierakstījos uz Usg, lai apstiprinātu grūtniecību privātajā klīnikā, jo valsts iestādes liek gaidīt līdz 12. nedēļai. Izrakstīja man Pregnacare grūtnieču vitamīnus, kur ir speciāli sadalīts pa posmiem, kad Un kurus sākt lietot.
Un, protams, apsveicu 🥰 pašai arī gribās otro bebi, manējam pēc pusgada būs 4. Ātri tas laiks iet.
11.12.2020 14:50 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
bigsister @ 11.12.2020 14:50
Un lūdzu nesāc lasīt visādu figņu internetā.
Es par savu grūtniecību uzzināju tikai 8. nedēļā.
Līdz tam brīdim dzīvoju kā parasti, apmeklēju sporta zāli un biju pat izdejoties uz klubu aizgājusi. Alko un cigaretes jebkurā gadījumā nelietoju.
Pirmais ko darīju pierakstījos uz Usg, lai apstiprinātu grūtniecību privātajā klīnikā, jo valsts iestādes liek gaidīt līdz 12. nedēļai. Izrakstīja man Pregnacare grūtnieču vitamīnus, kur ir speciāli sadalīts pa posmiem, kad Un kurus sākt lietot.
Un, protams, apsveicu ? pašai arī gribās otro bebi, manējam pēc pusgada būs 4. Ātri tas laiks iet.
varbūt tāpēc esmu tādās bailītēs, jo daudz ko interneta izlasīju un likās, ka viss steidzami pie ārsta☺️ Domāju ar tad vienkārši pierakstīties uz USG un mierīgi gaidīt savu apmeklējumi janvārī. Liels paldies❤️
11.12.2020 14:55 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Silla @ 11.12.2020 14:12
Sveikas, esmu stāvoklī un ir neziņa par visu grūtniecību ko darīt, ko nē. Ir jau kāda 6 vai 7 nedēļa, bet pie ginekoloģes, lai stātos uzskaitē tikšu tikai janvāra sākumā. Ir neziņa, ko tagad darīt. gribas raudāt no neziņas, jo gribas uzzināt vai viss ir labi mazulim, vai ir jādzer vitamini utt. Negribas vienkārši sēdēt un gaidīt to laiku, kad tikšu pie ārsta. Varbūt kādi ieteikumi? Varbūt pati varu pieteiktos uz USG? Vēl man šaubas ir par to vai nebūs tā kad aizeju pie tās ginekoloģes un viņai nebūs tas USG aparāts un nevarēs apstirpināt grūtniecību utt , tad atkal būs jāgaida dažas nedēļas uz USG. Man vienkārši gribas, lai ātrāk uzzinu, ka viss ir labi..

Savam mieriņam vari nodot ik nedēļu kaut vai asins analīzes uz PG un Hcg. Un ja cipari dinamikā aug, tad viss forši. Lieki uztraukties nevajag. Un vispār- apsveicu! ♥
Daktere nav sasniedzama sms/whattapp? Vai arī privatklinikā pieraksties pie kāda ārsta. Protams maksas naudu, bet miegs garantēts.
11.12.2020 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Varu nomierināt, mana ginekoloģe teica, tiklidz ir pozitīvs tests, nogaidīt 2 ned un tad pierakatīties uz vizīti. Sanāca kopā mēnesi gaidīt no poztīva testa. Es arī uztraucos, bija aiz muguras neveiksmīga grūtniecība, bet kad pienāca vizīte bija gan sirdapuksti, gan tiku paņemta uzskaitē jau 😊 dzēru tik cik folskābi sākumā. Un jā, es biju privātklīnikā uzskaitē.
11.12.2020 15:55 |
 
Reitings 49
Reģ: 23.03.2020
Sveika!
Man bija tāpat, nevarēju sagaidīt savu dakteri,pierakstījos pie citas😀
Kaut kādus grūtnieču vitamīnus gan nesāc dzert pirms neesi tikusi pie dakteres, vienīgais vari padzert folskābi.
11.12.2020 17:02 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Tā kā pirmā grūtniecība beidzās ļoti ārsti un biju pateicīga savam tā brīža “nemieram” es uzzināju par grūtniecības pārtraukšanos no ārsta. Ja man toreiz nebūtu gājusi pie ārsta un sāktos asiņošana es sajuktu prātā. Bet tā- gibekollģe bija man visu izskaidrojusi. Toreiz pie ārsta gāju 5. Grūtniecības nedēļā. Un noteikti šis nav lai sabiedētu. Tā ir dzīves realitāte, vienkārši gribu pateikt, ka ja ir nemiers tad labāk iet un noskaidrot, nevis gaidīt. :)
Ar otro grūtniecību pēc pozitīva testa pati gāju nodot analīzes uz HCG un atkārtoti pēc 2 dienām. Rādītājam ir jābūt ar tenddenci pieaugt, vislabāk- dubultoties. Tad uzreiz arī ar visiem rezultātiem gāju pie ginekoloģes, kura, protams 5 nedēļa auglīti neredzēja, bet pateica, ka grūtniecība ir un nav ārpusdzemdes. Pēcāk gāju 8 nedēļā un tad jau 11.
Es uzskatu, ja ir kas satrauc tad ir jāiet jāpaskatās nevis jāgaida kā iepriekš minēts 12. Nedēļa.
Iesaku ārstu praksi quartus, uzvanot piesakoties vienkārši apteicu, ka esmu grūtniece un viņas zin tās ginekoloģes, kas var apkalpot grūtnieces. Parasti laiki ir ļoti pieejami.
13.03.2021 23:08 |
 
Reitings 2
Reģ: 26.04.2021
Ierakstīju beztēmā, bet skatos, ka šeit arī līdzīga tēma.
Mans tests bija pozitīvs pāris dienas atpakaļ, pie ginekoloģes, kuru vēlos, varu tikt tikai 19. maijā šobrīd. Domāju, vai nav par vēlu, bet pēc šīs diskusijas šķiet, ka viss ok.
Folskābi un D vitamīnu dzeru jau pāris mēnešus, tomēr baidos kaut ko nenokavēt, ja nu kas cits organismā trūkst. Pirms dažiem mēnešiem nodevu parasto asins ainu, dzelzs analīzes utt, viss bija normā.
Kā ar Omega3? Lasīju, ka to iesaka grūtniecības laikā.
26.04.2021 10:46 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
BEC @ 26.04.2021 10:46
Ierakstīju beztēmā, bet skatos, ka šeit arī līdzīga tēma.
Mans tests bija pozitīvs pāris dienas atpakaļ, pie ginekoloģes, kuru vēlos, varu tikt tikai 19. maijā šobrīd. Domāju, vai nav par vēlu, bet pēc šīs diskusijas šķiet, ka viss ok.
Folskābi un D vitamīnu dzeru jau pāris mēnešus, tomēr baidos kaut ko nenokavēt, ja nu kas cits organismā trūkst. Pirms dažiem mēnešiem nodevu parasto asins ainu, dzelzs analīzes utt, viss bija normā.
Kā ar Omega3? Lasīju, ka to iesaka grūtniecības laikā.
Sveika, padalīšos kā man gāja. Varu pateikt , ka biju pa velti uztraukusies, jo viss pēc tam nokārtojās un viss bija labi. Pierakstījos pie ārsta tajā janvāra sākumā un pat tad izrādījās , ka slimnica neko nezin un, ka mani nemaz neesot neviens pierakstījies ,(man jau tuvojās 12.nedēļas) un atkal stress in domas - vai viss ir labi utt. Dabūju slimnīcā tur pat pierakstīties atkal , šoreiz uz janvāra vidu. Nu neko nedēļas iet, mazulis aug un ātri jāstājas uzskaitē, tad beidzot tiku pie ārsta, stājos uzskaitē, turpat arī ieraudzīju savu bērniņu USG, bet steidzami vajadĒja jau pirmo skrīningu un daktere ātri sarunāja, ka rīt jau došos uz pirmo skrīnu, jo to vajadzēja steidzami, man jau laikam tad bija 12.nedēļas un to taisa tad ap to laiku. Par vitamīniem tieši jautāju, ginekoloģe teica, ka varu dzert un mainīt jebkādus vitamīnus ( tur dzeru d vitamīnu ar folskābi, beidzas tie tad ņemu nākamos) , jo ar vitamīniem lai neiazraujos un vairāk tos uzņemu pārtikas veidā. Vienīgais analīzēs ja parādās dzels trūkums, tad jādzer dzelzs 😉
26.04.2021 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits