Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liekas, ka darbā izmanto

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es strādāju uz pusslodzi, bet pēdējā laikā liekas, ka uz pilnu slodzi, jo darba ir ļoti daudz. Īpaši tagad, pirmssvētku laikā. Cilvēki mani jau brīdināja, ka strādāt uz pusslodzi šajā jomā (reklāma un mārketings) ir nereāli, jo projekti no visām pusēm un darba vienmēr ir pāri kaklam pat ar pilnu slodzi, te darbs nekad nebeidzas. Bet es tomēr riskēju un piekritu pusslodzei. Sākumā tas it kā arī tika ievērots. Bet, tuvojoties pirmssvētku laikam, visi kolēģi to kaut kā aizmirsuši vai ignorē, un tik tas jādara un šitas, un tas ir steidzams un šitas. Protams, es daudz un bieži saku un atgādinu, ka esmu uz pusslodzi un nevaru to visu paņemt. Bet nevienam tas neinteresē, jo projekti deg un viss. Es pat nezinu, kā tikt ārā no šitā vāveres riteņa... Pāriet uz pilnu slodzi arī nevaru, jo tad mani vispār nogruzītu un sēdētu pa naktīm kā pārējie koleģi cauru diennakti. Kādi ir reāli ieteikumi? Es gribu dzīvot līdzsvarā ar darbu un savu privāto dzīvi.
10.12.2020 18:53 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Sāc lēnām skatīties citu darbu.
10.12.2020 19:18 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.12.2020
Vai darbs, ko veic pēc savas darba dienas beigām tiek novērtēts? Kā kopumā jūties kolektīvā?
10.12.2020 20:59 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ar steigu meklē citu darbu, ja neesi degoša mārketinga/reklāmas fanāte.. visi šajā profesijā strādā 24/7... tādas pusslodzes neeksistē..
Tevi tikai apčakarēja ar naudu.. pieņēma uz pusslodzi, bet strādā pilnas slodzes darbu..
Visi šīs sfēras entuziasti strādā ne savos uzņēmumos, es teiktu, ka vergo... dara daudz vairāk nekā maksā.. man ar šo ir rūgta pieredze.. ne tikai man.. visām manām jaunības draudzenēm no universitātes..
Ja vēlies.. varam privāti parunāt..
Nekad nenoniecini sevi... esi pati savas dzīves noteicēja.. tā pusslodzes alga ir smieklīga, ja tu dari pilnas slodzes darbu...
10.12.2020 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Darbā mani novērtē. Bet tas jau nav pašmērķis... Savukārt pēc darba jūtos kā izspiests citrons, emocionāli pilnīgi tukša. Man vairs tad nav ko dot ne vīra, ne bērnam, ne sev pašai.
11.12.2020 11:18 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Iespējams šis haoss ir sezionāli. Ja citādi darbs patīk, tad īslaicīgi jau to ar pārciest. Bet, ja situācija neuzlabojas, tad gan jāsāk domāt kas cits.
11.12.2020 11:35 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.12.2020
Ja darbā Tevi novērtē, tad tiešām, iespējams, šis ir saspringts laiks. Ikvienā darbā ir periodisks darba apjoms. Es neieteiktu pieņemt lēmumu par aiziešanu no darba emociju iespaidā un, ja aiziet, tad jau uz citu darba vietu. Un nav jau teikts, ka citā vietā būs citādāk. Novēlu Tev brīvdienās pavadīt foršu laiku kopā ar ģimeni un viss nokārtosies!
11.12.2020 19:37 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Šitik traki ko???
Es savulaik strādāju par trauku mazgātāju 12 stundas dienā, katru dienu.
Un neko viss OK.
Ne, es izdegu neko.
Man bija kaut kāda 220 stundu pārstrāde.
12.12.2020 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Vai nav iespēja runāt ar vadību, izstāstīt situāciju ka pirmssvērku laika ir vairāk darba kuru paveikšanai nevari iekļauties pusslodzē, ta iemesla dēļ sagatavot vienošanos ka uz šo mēnesi stradāsi pilnu slodzi.
Es pat nezinu, ja ir galīgi slikti marketinga darbu var atrast.
13.12.2020 09:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits