Nāviska slimība vai New World Order plāns CO19

 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Vai jūs ticat konspirāciju teorijām, par visu šo, kas notiek jau gadu? Viss par šo co19 uzliesmojumu, vakcīnām, čipošanu.
Kāds ir jūsu viedoklis attiecībā pret ierobežojumiem? Vai tas ir pareizi, ka mums (parastajiem mirstīgiem) tagad ir ierobežota dzīve, ir vispasaules krīze, biznesi bankrotē, cilvēkiem ir jādomā kā jāiztiek? Nav jau tā ka katrs vai katrs otrais cilvēks ir politiķis vai miljardieris, kas var mierīgi dzīvot savā villā, un pasūtīt visu uz mājām, plus, lidot ar privāto lidmašīnu kur vien uziet.
Un kā ar vakcīnām, kuras sola nākamgad jau dot visiem iedzīvotājiem? Vakcīna ir kaut kas ļoti nopietns, un to nevar izstrādāt dažu mēnešu laikā. Tā nav pārbaudīta. Plus, tās nesola pasargāt no co19, kā arī, kā dzirdēts, tajā būs mikro čips, kuru neviens nepamanīs, pat nenojautīs. Viss būs kontrolēts. Mēs jau tagad esam zem kontroles, tikai viss paliek arvien stingrāk, piemērs tam ir ierobežojumi.
Ja šī būtu tiešām tik bīstama un nāviska slimība, kā to valstu governments un mēdiji uzdod (fun fact: media makes things worse than it is in reality, that's why you should not read news too much), tad būtu 'kara' stāvokļi, jeb apokalipse kā tas ir filmās. Neviens neiziet no mājām, skolas, darbi atcelti, jo kurš gan tādos nopietnos apstākļos domā par iešanu KAUT KUR? Visi saloni, izklaides ciet, jo apokalipses laikā nevienam nevajag iet frizūru taisīt. Varētu visu nepieciešamo izdarīt no mājām, VISU piegādāt uz mājām, visi darbi darāmie TIKAI no mājas. Ja šis co19 tiešām būtu tik briesmīgs, tad tāds stāvoklis būtu VISĀS VALSTĪS, nevis kaut kur mazāk - kaut kur vairāk. Kapēc Zviedrijā un Baltkrievijā nav ierobežojumu, kur dati saka, ka saslimstība ir diezgan liela, bet gan mazajā Latvijā kur ir salīdzinoši niecīga saslimstība un zema mirstība ir ierobežojumi kā kaut kādā 'apokalipsē'?
Vai jūs, vecāki, neuztrauc, kāda būs jūsu augošo bērnu nākotne? Tāda forša bērnība kā jums, ka varēja dzīvoties pa āru ar draugiem, nebūs jūsu bērniem! Viņi grib visus likt sēdēt maskās skolās, darbos, un savakcinēt.
03.12.2020 21:34 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Sazvērestība teorija atgādina viduslaiku sabiedrības domāšanu.
Kad uznāca kāda liela nelaime, neraža, dabas katastrofa, lopu sērga vai cita epidēmija, vieglāk bija uzskatīt, ka to kāds ir apzināti uzsūtījis, ar nolūku kaitēt cilvēkiem. Visiem gribējās izgāzt savas dusmas par visām nelaimēm un zaudējumiem. Tad sarīkoja raganu medības, kādu apvainoja un sadedzināja. Izgāzuši savas dusmas, varēja dzīvot tālāk.
Kaut gan arī tad daži apzinājās un saprata ka tas viss ir muļķības, bet labāk neiet pretī pūlim.
Tagad cilvēki gan ir kļuvuši gudrāki, bet ieradumi ir līdzīgi.
Inficēšanas rezultāti ir tikai pašu cilvēku rīcības sekas. Maskas un ierobežojumi nav nekādi brīnumlīdzekļi, bet iespēja samazināt inficēšanās risku caur mutes un deguna gļotādām.
Par slimošanu ar gripu.
Pret gripu ir vakcīnas. Vakcinējies un neslimosi.
10.12.2020 08:13 |
 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Jūsu uzmanībai, lūk ko viņi dara ar bērniem..
https://twitter.com/beg1girl/status/1337619412963237890?s=21
12.12.2020 12:13 |
 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Kuriem ir mazi bērni, vai tie kas vēlas bērnus nākotnē, jūsu bērniem nebūs nekādas dzīves! Vai jūs redzat ko viņi dara tagad? Un šis nekad neizbeigsies kamēr cilvēki nesāks masveidā protestēt par savām & bērnu tiesībām
12.12.2020 12:16 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.12.2020
Kas ir "viņi" un kas ir tieši tas "ko viņi ar mums dara"?
12.12.2020 13:56 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Kādas tiesības? Par kādām tiesībām ir runa?
Dzīvojot sabiedrībā, ne vienam mežā, ir pienākumi.
12.12.2020 14:42 |
 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Rilke @ 12.12.2020 13:56
Kas ir "viņi" un kas ir tieši tas "ko viņi ar mums dara"?

Visi, kas pakļaujas ko valdība saka
12.12.2020 15:03 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
sla
kapēc neesi Krastmalā?
patīk ka pusei kas tur stāv ir ar sejas maskām. Tad jau baidas sacelties pret valdību
12.12.2020 15:17 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
12.12.2020 15:35 |
 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Kiskismau @ 12.12.2020 15:17
sla
kapēc neesi Krastmalā?
patīk ka pusei kas tur stāv ir ar sejas maskām. Tad jau baidas sacelties pret valdību

Es nedzīvoju Latvijā, ja varētu būtu tur arī. Londonā esmu, un šeit gan cilvēki ir simtiem tūkstošu protestos, bet mēdiji par to neraksta daudz. Grib pēc iespējas vairāk noslēpt.
12.12.2020 15:38 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Kuriem ir mazi bērni, vai tie kas vēlas bērnus nākotnē, jūsu bērniem nebūs nekādas dzīves! Vai jūs redzat ko viņi dara tagad? Un šis nekad neizbeigsies kamēr cilvēki nesāks masveidā protestēt par savām & bērnu tiesībām

Man ir bērni un man un maniem bērniem ir nākotne Latvijā.
Ne visi valdības lēmumi ir slikti. It īpaši pandēmijas laikā. Es neesmu valdības fans, bet domāju loģiski.
Neatbalstu spontānos protestētājus un viņu uzskatus par lokālajam un globālajām sazvērestībām.
Mūsdienu sabiedrība ir izlutināta un gaida ka kāds viņu vietā visu izdarīs, atrisinās un sakārtos. Daudziem grib dzīvot pāri saviem līdzekļiem un ja tā nav tad kāds pie tā ir vainīgs, tikai ne pats.
12.12.2020 15:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mūsdienu sabiedrība ir izlutināta un gaida ka kāds viņu vietā visu izdarīs, atrisinās un sakārtos. Daudziem grib dzīvot pāri saviem līdzekļiem un ja tā nav tad kāds pie tā ir vainīgs, tikai ne pats.

Kāds vispār sakars šim ar tēmas pieteikumu?
12.12.2020 16:13 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Kāds vispār sakars šim ar tēmas pieteikumu?

Attiecināms uz šo
Vai tas ir pareizi, ka mums (parastajiem mirstīgiem) tagad ir ierobežota dzīve, ir vispasaules krīze, biznesi bankrotē, cilvēkiem ir jādomā kā jāiztiek? Nav jau tā ka katrs vai katrs otrais cilvēks ir politiķis vai miljardieris, kas var mierīgi dzīvot savā villā, un pasūtīt visu uz mājām, plus, lidot ar privāto lidmašīnu kur vien uziet.

utt > visu tēmas ievadu.
Izlasi
12.12.2020 16:25 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Godfather
Ir diezgan muļķīgi apgalvot, ka cilvēki, kuri strādā mazkvalificētu darbu, vai arī strādā uzņēmumos, kuri ir bankrotējuši dēl šīs pandēmijas nav gribējuši un negrib neko dzīvē sasniegt. Kādam arī ir šie darbi jāveic. Ja visi būtu miljonāri, būtu vēl lielāks bardaks un TEVI, kā jau turīgo intelektuāli, nevarētu apkalpot veikalos, jo vienkārši nebūtu kas strādā.
12.12.2020 16:54 |
 
Reitings 873
Reģ: 27.07.2020
GhostGG @ 12.12.2020 16:54
Godfather
Ir diezgan muļķīgi apgalvot, ka cilvēki, kuri strādā mazkvalificētu darbu, vai arī strādā uzņēmumos, kuri ir bankrotējuši dēl šīs pandēmijas nav gribējuši un negrib neko dzīvē sasniegt. Kādam arī ir šie darbi jāveic. Ja visi būtu miljonāri, būtu vēl lielāks bardaks un TEVI, kā jau turīgo intelektuāli, nevarētu apkalpot veikalos, jo vienkārši nebūtu kas strādā.

Pašapkalpošanās kases.
12.12.2020 17:04 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
GhostGG
Mēs dzīvojam kapitālismā, tas pēc savas būtības nav un nebūs 100% sociāli taisnīgs. Sabiedrības labklājība ir atkarīga no ekonomikas stāvokļa. Ekonomikas attīstību nevar paātrināt ar protestiem. Tā pieaug lēnām un stabili, ja ir politiskā stabilitāte, nemainīga, pārdomāta nodokļu politika. Protams LV daudz kas nav ideāli, pat labi, bet ekonomikas attīstība no 90tajiem ir ievērojama.
Uzņēmējdarbība ir cilvēka izvēle, kas, visticamāk ~60% gadījumos nebūs veiksmīga.
Tāda ir tirgus situācija un tur neko nevar darīt, jācīnās un jāizdzīvo, visiem vietas nekad nepietiks.
Jebkurš darba ņēmējs var strādāt, iegūt pieredzi, pilnveidot un attīstīt sevi.
Man nav augstākās izglītības, visu mūžu esmu bijis darba ņēmējas, strādājis daudz, pieredzējis, gan uzņēmuma bankrotus, gan krīzes.
Ar dzīvi esmu apmierināts, ir pieredze, zināšanas, nepazudīšu. Tāpēc nesaprotu čīkstētājus un vaimanātājus, kuru šobrīd ir ļoti daudz.
12.12.2020 17:25 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Ja vēl par šo tēmu, man ļoti patīk šī raksta autora viedoklis: https://www.facebook.com/tverijons/posts/2758080427739413
Gan par to, ka vai nu slēdzam ciet visu vai neko, gan par to absurdu, ka vienā telpā 30 cilvēki kopā sēdēt drīkst, bet, piemēram, citā telpā nedrīkst, kā arī par to, kā strādā mediji, kā visu laiku cenšas rakstīt tikai par visu slikto, negatīvo, nāves gadījumiem utt., bet nekad nerakstīs par to, cik daudzi cilvēki atveseļojušies. Es, piemēram, labprāt pastāstītu par savu, savu vecāku un vecvecāku piedzīvoto, slimojot ar Covid, un par to, kā visi veiksmīgi izveseļojāmies, bet, protams, tādos kā manī neviens pat neklausīsies. Ja visa ģimene būtu nomirusi šausmīgās mokās, tad gan rakstītu visās avīzēs.
Par protestiem runājot... Jau tagad varu prognozēt, ka tad, kad pēc 2 nedēļām atkal strauji palielināsies saslimušo skaits, valdības acīs, protams, vainīgi būs vakardienas protestu dalībnieki, bet nu pilnīgi noteikti ne jau tie, kuri Kariņa & Co pieņemto idiotisko iepirkšanās ierobežojumu dēļ kā nenormāli gāž apkārt lielveikalus piektdienu vakaros.
12.12.2020 23:38 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Mediji vairākkārt ir lūguši atsaukties tos, kuri ir izveseļojušies ar vīrusu.
13.12.2020 00:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Dannii @ 12.12.2020 23:38
Ja vēl par šo tēmu, man ļoti patīk šī raksta autora viedoklis: https://www.facebook.com/tverijons/posts/2758080427739413
Gan par to, ka vai nu slēdzam ciet visu vai neko, gan par to absurdu, ka vienā telpā 30 cilvēki kopā sēdēt drīkst, bet, piemēram, citā telpā nedrīkst, kā arī par to, kā strādā mediji, kā visu laiku cenšas rakstīt tikai par visu slikto, negatīvo, nāves gadījumiem utt., bet nekad nerakstīs par to, cik daudzi cilvēki atveseļojušies. Es, piemēram, labprāt pastāstītu par savu, savu vecāku un vecvecāku piedzīvoto, slimojot ar Covid, un par to, kā visi veiksmīgi izveseļojāmies, bet, protams, tādos kā manī neviens pat neklausīsies. Ja visa ģimene būtu nomirusi šausmīgās mokās, tad gan rakstītu visās avīzēs.
Par protestiem runājot... Jau tagad varu prognozēt, ka tad, kad pēc 2 nedēļām atkal strauji palielināsies saslimušo skaits, valdības acīs, protams, vainīgi būs vakardienas protestu dalībnieki, bet nu pilnīgi noteikti ne jau tie, kuri Kariņa & Co pieņemto idiotisko iepirkšanās ierobežojumu dēļ kā nenormāli gāž apkārt lielveikalus piektdienu vakaros.

Pilnīgi piekrītu!
13.12.2020 00:27 |
 
Reitings 873
Reģ: 27.07.2020
Par to, kāpēc netiek slēgts viss ciet, atbilde ir vienkārša. Tiek mēģināts balansēt. Cik labi vai sūdīgi, tas jau ir cits jautājums. ir skaidrs, ka aizklapējot visu būs vēl lielākā pakaļā, savukārt neaizklapējot neko ir jūtami lielāks risks, kā potenciālais ieguvums. Zviedri daļēji riskēja, bet cik runājis esmu, viņi paši nav pārliecināti vai tas bija pareizais rīcības plāns un iespējams vajadzēja stingrākus ierobežojumus.
Ja jums liekas, ka mediji dramatizē, tad, citējot savu augstāku komentāru:
Man tev arī būs "fun fact". Alternatīvie informācijas avoti šajā kontekstā ir vēl grēcīgāki.
Ja masu mēdiji sludina - ir nopietnāks vīruss, jāievēro noteikumi, lai tas ātrāk pārietu un varētu atgriezties ierastajā ritmā, tad alternatīvie principā sludina, ka iestāsies civilizācijas gals un mēs visi kļūsim vergi.

Turklāt daudz kur esmu lasījis, pietam oficiālos avotos, ka lielākā daļa izslimo ar viegliem simptomiem. Kur tad ir tā drāma?
Par vainīgajiem pēc 2 nedēļām - jā principā tie arī būs tie vainīgie (ne gluži tik daudz tie, kas bija uz vietas, bet atbalstītāji gan). Saprātīgs cilvēks masu histērijā pēc alkohola neskrien, jo, pat ja lieto, spēj veidot uzkrājumus, ne nodzert visu, kas stāv mājās pirmajā vakarā. Un, cik esmu ievērojis starp paziņām, pastāv tieša korelācija starp substanču lietošanu un dumpīgiem uzskatiem, un sociālo kretīnismu.
Bet, protams, kā jau agrāk minēju, daudzi lēmumi ir pretloģiski. Tie paši veikalu ierobežojumi, lielo veikalu slēgšana, novēlota 2+2 ieviešana, utt. Bet lai es ietu ielās kopā ar alkoholiķiem, sektantiem, šarlatāniem un populistiem? Nē, paldies.
13.12.2020 01:45 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Turklāt daudz kur esmu lasījis, pietam oficiālos avotos, ka lielākā daļa izslimo ar viegliem simptomiem. Kur tad ir tā drāma?

Protams, lielākā daļa to pārslimo viegli. Tikai slimojot var aplipināt kādu kurs no tā nomirs. Laikam jau neviens tuvinieks nav aizgājis, tāpēc jau ir viegli tā spriest.
Covid ir elpceļu infekcijas vīrus. Inficēties var caur mutes, deguna vai acu gļotādām. Inficēšanās notiek no cilvēka uz cilvēku, vai kontaktējoties ar virsmām kur bija vīrus. Viss ir vienkārši.
Kā to var nesaprast ?
Valdības lēmumi, ierobežojumi, protesti nepalīdzēs, kamēr cilvēki sāks domāt ar galvu un stingri ievēros inficēšanās nosacījumus. Ierobežojumi ir tāpēc, ka ieteikumi nepalīdz. Daudziem labāk patīk kaprīzēties, niķoties un stūrgalvīgi turēties pie sava egoisma.
Ja neatbalstās šos ierobežojumus, iesakiet kaut ko labāku, kā pasargāt sabiedrību no inficēšanās.
13.12.2020 10:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits