Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nāviska slimība vai New World Order plāns CO19

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vai jūs ticat konspirāciju teorijām, par visu šo, kas notiek jau gadu? Viss par šo co19 uzliesmojumu, vakcīnām, čipošanu.
Kāds ir jūsu viedoklis attiecībā pret ierobežojumiem? Vai tas ir pareizi, ka mums (parastajiem mirstīgiem) tagad ir ierobežota dzīve, ir vispasaules krīze, biznesi bankrotē, cilvēkiem ir jādomā kā jāiztiek? Nav jau tā ka katrs vai katrs otrais cilvēks ir politiķis vai miljardieris, kas var mierīgi dzīvot savā villā, un pasūtīt visu uz mājām, plus, lidot ar privāto lidmašīnu kur vien uziet.
Un kā ar vakcīnām, kuras sola nākamgad jau dot visiem iedzīvotājiem? Vakcīna ir kaut kas ļoti nopietns, un to nevar izstrādāt dažu mēnešu laikā. Tā nav pārbaudīta. Plus, tās nesola pasargāt no co19, kā arī, kā dzirdēts, tajā būs mikro čips, kuru neviens nepamanīs, pat nenojautīs. Viss būs kontrolēts. Mēs jau tagad esam zem kontroles, tikai viss paliek arvien stingrāk, piemērs tam ir ierobežojumi.
Ja šī būtu tiešām tik bīstama un nāviska slimība, kā to valstu governments un mēdiji uzdod (fun fact: media makes things worse than it is in reality, that's why you should not read news too much), tad būtu 'kara' stāvokļi, jeb apokalipse kā tas ir filmās. Neviens neiziet no mājām, skolas, darbi atcelti, jo kurš gan tādos nopietnos apstākļos domā par iešanu KAUT KUR? Visi saloni, izklaides ciet, jo apokalipses laikā nevienam nevajag iet frizūru taisīt. Varētu visu nepieciešamo izdarīt no mājām, VISU piegādāt uz mājām, visi darbi darāmie TIKAI no mājas. Ja šis co19 tiešām būtu tik briesmīgs, tad tāds stāvoklis būtu VISĀS VALSTĪS, nevis kaut kur mazāk - kaut kur vairāk. Kapēc Zviedrijā un Baltkrievijā nav ierobežojumu, kur dati saka, ka saslimstība ir diezgan liela, bet gan mazajā Latvijā kur ir salīdzinoši niecīga saslimstība un zema mirstība ir ierobežojumi kā kaut kādā 'apokalipsē'?
Vai jūs, vecāki, neuztrauc, kāda būs jūsu augošo bērnu nākotne? Tāda forša bērnība kā jums, ka varēja dzīvoties pa āru ar draugiem, nebūs jūsu bērniem! Viņi grib visus likt sēdēt maskās skolās, darbos, un savakcinēt.
03.12.2020 21:34 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Dzīve četrās sienās, modern slavery
03.12.2020 21:37 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Viss ir ļoti DEPRESĪVS, mēdijos nav NEVIENA laba ziņa! Viss ir depresīvs, covid, covid, covid, vakcīnas, covid, ierobežojumi bla bla bla
03.12.2020 21:41 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Par tām vakcīnām un čipiem... Kāda jēga no tiem čipiem? Ko tie čipi dos Billam Geitsam vai vienalga kas viņus mūsos ieliks? Izsekot? Ko tur izsekot? Mājas, darbs, mājas. Saprastu būtu jēga izsekot kaut kādus tur politiķus, bet ne jau parasto vidējo cilvēku. Kā arī tādus čipus ar tādām izsekošanas iespējām nav iespējams tik mazus uztaisīt. Tad tur būtu jābūt iekšā gps radītajām, baterijas avotam utt.
Cilvēki saka - bet dzīvniekiem jau ir čipi. Jā tie čipi ir tādi kurus var nolasīt tikai pieliekot skeneri tieši pie ādas. Un viņi nav domāti izsekošanai viņi ir lai nolasītu saimnieka informāciju.
Par vakcīnu un tās efektivitāti/drošumu pagaidām atsakos komentēt. Nes viņu esmu redzējusi, ne lasījusi sastāvu, ne pētījumus. Pat vēl nav saražota. Kad būs tad varēs arī kaut ko spriest. Pagaidām šī vakcīna un viss neskaidrais ir izdevīgas antivax un konspirāciju teoriju veidotājiem.
03.12.2020 21:42 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Man tas ir noriebies, un šis nekad neapstāsies, kamēr masu cilvēki neizies ielās un nesāks AIZSARGĀT SAVAS CILVĒKTIESĪBAS!
03.12.2020 21:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Wtf. 😂
Kādas cilvēktiesības? Ko murgo. Tieši tā pat kā Gobzems.
03.12.2020 21:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Domāju būs normāla diskusija, bet nē... Sākās murgi. Piemini lūdzu vēl kādu satversmes punktu par burvību vai konvenciju par medicīnas eksperimentiem un būs pilns komplekts. 😂
03.12.2020 21:45 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kiskismau @ 03.12.2020 21:44
Wtf. ?
Kādas cilvēktiesības? Ko murgo. Tieši tā pat kā Gobzems.

Aizmirsi kāda bija dzīve gadu atpakaļ? Tās ir tiesības, par kurām cilvēkiem ir jācīnas, lai dzīve atgrieztos atpakaļ, back to normal
03.12.2020 21:49 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
No rītdienas Maskavā sāks vakcinēt
https://www.apollo.lv/7125026/maskava-no-piektdienas-saksies-masveida-vakcinacija-pret-covid-19
Nezinu, es nekad uz tādu vakcīnu nepiekristu. Vispār skatos uz to visu ļoti skeptiski. Pārāk liela ažiotāža ir ap šo "nāvējošo vīrusu", bet salīdzinot ar mēri vai citām epidēmijām liekas vienkārši smieklīgi. Labprāt gribētu atgriezties pie iepriekšējās dzīves, jūtos nedaudz kā cietumā, pat dažreiz kauns staigāt pa veikalu - skatās uz tevi kā uz noziedznieku. Arī piekritīšu, ka viss ir drausmīgi depresīvs, ziņās tikai covid, covid skandē, neko citu vairs nedzird. Personīgi esmu morāli nogurusi, pietrūkst sabiedriskās dzīves.
03.12.2020 22:05 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Primrose @ 03.12.2020 22:05
No rītdienas Maskavā sāks vakcinēt
https://www.apollo.lv/7125026/maskava-no-piektdienas-saksies-masveida-vakcinacija-pret-covid-19
Nezinu, es nekad uz tādu vakcīnu nepiekristu. Vispār skatos uz to visu ļoti skeptiski. Pārāk liela ažiotāža ir ap šo "nāvējošo vīrusu", bet salīdzinot ar mēri vai citām epidēmijām liekas vienkārši smieklīgi. Labprāt gribētu atgriezties pie iepriekšējās dzīves, jūtos nedaudz kā cietumā, pat dažreiz kauns staigāt pa veikalu - skatās uz tevi kā uz noziedznieku. Arī piekritīšu, ka viss ir drausmīgi depresīvs, ziņās tikai covid, covid skandē, neko citu vairs nedzird. Personīgi esmu morāli nogurusi, pietrūkst sabiedriskās dzīves.

Piekrītu. Salīdzinājumā ar citām epidēmijām, šis ir smieklīgi, jo cik daudz viss šis ir statistika, cik skaitļi vispār ir reāli un cik fake. Tagad pat nošķaudīties nevar, visi domā ka tas ir covid. Cilvēki panikā, aizmirsuši, ka agrāk mēs visi apsaldējāmies, slimojām ar gripām utt, un šoreiz to ignorē, jo tas taču visdrīzāk ir covid - viss ir covid tad sanāk tā, absurds
03.12.2020 22:52 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Lol, ko Tu pīpē? :D
Ne jau slimība ir nāvējoša, bet ja visi reizē saslimtu, tas paralizētu medicīnas sistēmu. Redziet kā ir-Latvijā ir 200 elpināšana aparātu, bet ja smagā stāvoklī būs 201? Plus vēl ir citas kaites, kur arī nepieciešami šie aparāti. Tas nav tas pats , kas elpot skābekli.
Un kādi mikročipi? :D faccebook izseko labāk kā jebkurš mikročips. Un kāpēc gan to darīt slepeni, ja cilvēki jau rīt paši būtu gatavi čipēties, ja tas nodrošinātu vienu zemādas čipu, kas sevī ietvertu gan kartes, gan id, gan veselības datus utt.
Par vakcīnu gan piekrītu - man ir grūti noticēt, ka ir tik dumji cilvēki, kuri gatavi sevī laist kārtīgi nepārbaudītu vakcīnu. Twitterī viens trial doc, no Stendfordas universitātes, ļoti labi izskaidroja kāpēc nevajag sasteigt ar vakcīnām. Tāpat arī man zināmie mediķi un laboranti neplābo vakcinēties. Vienīgie sūdi būs tad, kad nevarēs ceļot bez šīs vakcīnas...
03.12.2020 23:02 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Man tas ir noriebies, un šis nekad neapstāsies, kamēr masu cilvēki neizies ielās un nesāks AIZSARGĀT SAVAS CILVĒKTIESĪBAS!

+++
03.12.2020 23:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Manuprāt, visa šī pandēmija ir, lai liela daļa cilvēku pārdomātu savu dzīvi un vērtības.
Piemēram, manā dzīvē neko nemaina tas, ka kafejnīcas un restorāni, kīno utt. ir ciet, es nedzīvoju Latvijā un te (Vācijā) viss ir 3x stingrāk, vismaz manā reģionā.
Kad pārcēlos, pirms daudziem gadiem uz De, pati sāku sev taisīt manikīru, uzacis, epilāciju utt. , arī tas manu dzīvi nemaina, principā to katra sieviete var izdarīt mājās.
Ok, izņēmums ir friziera apmeklējumi.
Tad vēl tā trakā ceļošana, visi vienmēr kaut kur brauc, lido utt., kas ir forši, bet nu pēdējos gados tas jau bija pārspīlēti - traki!
Ja godīgi, es jau sen šausminos pie sevis, cik tālu cilvēki ies... Es negribu visu pa vecam, es tādā ziņā esmu par ko jaunu, lielām pārmaiņām, citādi liekas, ka pirms pandemijas visi gāja sviestā. Cilvēkiem vienīgās vērtības ir tērēt naudu, ēst, dzert un izklaidēties, un visas brīvās dienas nosist staigājot pa veikaliem.
Tad vēl cilvēki murgo, ka ir ierobežoti utt. sen jau savu brīvību un laiku esam pārdevuši soc.tīkliem, telefoniem, datoram utt. Tas pats ar čipošanu, sen jau var noteikt , ko mēs daram. Visur ir kameras, daudz kur ar sejas atpazīšanas funkciju, mobīlie tel - fb un ig mēs paši iečekojamies, kur esam, kur dodamies utt., google, auto navigācija utt. Ja kādam vajadzētu, mūs visus varētu atrast 1,2..., kāpēc būtu jāinvestē nauda dārgos “čipos”, ja visi cilvēki paši sev ir sapirkuši atrašanas ierīces un paši norāda, kur atrodas?
04.12.2020 00:05 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
sla @ 03.12.2020 21:43
Man tas ir noriebies, un šis nekad neapstāsies, kamēr masu cilvēki neizies ielās un nesāks AIZSARGĀT SAVAS CILVĒKTIESĪBAS!

Kāpēc tad tik skaļi nekliedz,kad mašīnā braucot liek likt drošības jostu? Tā taču ierobežo tavu brīvību 🤷
04.12.2020 01:10 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Kāpēc šāda tēma tiek runāta?
04.12.2020 01:42 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Piemēram, mani šie ierobežojumi kā tādi būtībā vispār neuztrauc (protams, izñemot faktu, ka daudzi to dēł zaudē darbu), jo veikali brīvdienās un kafejnīcas patiešām nav prioritāte. Vienīgais, kas mani uztrauc- medicīnas (ne)pieejamība, kas vīrusa dēł ir patiešām satraucošā līmenī. Pastāv arī citas kaites, ne tikai covid, bet veselības aprūpes sistēma mūsu valstī daudzus, daudzus gadus ir, maigi izsakoties, atstāta novārtā.
Jāatzīst, ka morāli gan no šī visa ir nogurums, medijos pieejamā info patiešām ir depresīva. Protams, tēma ir svarīga, bet nu cilvēka garīgā pašsajūta arī jr būtiska.
04.12.2020 01:43 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
fun fact: media makes things worse than it is in reality, that's why you should not read news too much

Man tev arī būs "fun fact". Alternatīvie informācijas avoti šajā kontekstā ir vēl grēcīgāki.
Ja masu mēdiji sludina - ir nopietnāks vīruss, jāievēro noteikumi, lai tas ātrāk pārietu un varētu atgriesties ierastajā ritmā, tad alternatīvie principā sludina, ka iestāsies civilizācijas gals un mēs visi kļūsim vergi.
04.12.2020 10:04 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Forši. Izstrādāt vakcīnu aizņem gadus, bet izstrādāt vakcīnu ar čipu, kurš kontrolēs masas, vakcīnā!!!!! Gan var ātri, jau gatavs! Čips vakcīnā! Tak domā līdzi tam, ko runā.. bet forši, ja viena daļa cilvēku ir tik labās domās par zinātniskajiem sasniegumiem.
P.S. Izslēdz telefonu, ja tāda paranoja.
04.12.2020 10:19 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Shakti @ 04.12.2020 10:19
Forši. Izstrādāt vakcīnu aizņem gadus, bet izstrādāt vakcīnu ar čipu, kurš kontrolēs masas, vakcīnā!!!!! Gan var ātri, jau gatavs! Čips vakcīnā! Tak domā līdzi tam, ko runā.. bet forši, ja viena daļa cilvēku ir tik labās domās par zinātniskajiem sasniegumiem.
P.S. Izslēdz telefonu, ja tāda paranoja.

Nu ja. Čipus kā reiz var sabāzt jebkurā esošajā vakcinā. Kaut vai visās. Nav jēgas taisīt šādu afēru. Kritiskā masa tāpat izpotēsies, tiks aktivizēti sleeper agents un piespiedu kārtā vakcionēs pārējos.
04.12.2020 10:22 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Un par vakcīnu, šajā ziņā neko daudz nesaprotu, bet tomēr gribu ticēt, ka vakcīna būs laba. Neticu, ka kaut kādu draņķi ļautu vakcinēt. Tā tomēr ir atbildīga lieta un vakcinējot neefektīvu, kaitīgu vakcīnu - vinnētājos vakcīnu izstrādātāji nebūs, jo viņi tomēr šobrīd ir zem “pasaules lupas”. Tāpat kā vakcīnu apstiprinātāji, kā pasaules veselības organizācija u.c.
Jā, parasti vakcīnas izstrādā daudz ilgāk, bet šis tomēr bija pavisam cits gadījums, kad pie vakcīnas strādāja ne viena vien valsts, ikdienā. Šaubos, ka tik liels kopējais darbs un laiks tika veltīts kādai citai vakcīnai līdz šim.
04.12.2020 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!