Z-svētku dāvana vīrietim

 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Sveikas! Vai jūs varētu padalīties ar dāvanu idejām vīrietim? Zeķes un tāda tipa dāvanas nederēs, bet droši var rakstīt arī ko tādu, varbūt kādai citai noder. Interesē kaut kas nedaudz dārgāks (līdz 100€)
01.12.2020 15:44 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
izlīdzēšos ar dāvanu karti, kas, manuprāt, vispār bieži ir viena no labākajām dāvanām ko svētkos var uzdāvināt

Tagad vispār riskanti dāvināt ir dāvanu kartes, jo daudzas izklaides , atpūtas vietas aizver ciet uz kādu laiku, vai arī pavisam. Ja iestāsies stingrāki ierobežojumi, tad pat nepārtikas veikalus aizvērs uz kādu laiku ciet arī darba dienās. Šajā periodā dāvanu kartes rada vairāk apgrūtinājumu nekā prieku.
15.12.2020 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es jau nopirku un dāvināšu floutinga dāvanu karti Riga float. Biju pati, bija arī draudzene, mēs abas sajūsmā, tāpēc domāju, ka draugs novērtēs. Nu un vēl kādu sīkumu klāt. Man pēc tam tiiiik labs miegs bija, tāds vieglums un sajūta, ka ķermenis un prāts restartējies. Par cik draugam problēmas ar miegu, tad domāju, ka šis būs perfekti.
Un to pašu arī māsai dāvināšu, viņa ir ofisā nosēdējusies, sāpošu muguru un pārstrādājusies, pārņēmusies ar bērniem, par sevi vispār nedomā, visu laiku stresā, tāpēc šķiet, ka šis varētu būt arī viņai ļoti piemērots. Jo pati noteikti par sevi nepadomās.
15.12.2020 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Beidzot esmu dāvanu nokompletējusi 🥳 (saņēmusi gan vēl neesmu neko 😁).
Tātad savam vīrietim dāvināšu galda spēli, ko vienreiz spēlējām un viņam ļoti patika, džemperi ar apdruku, kas viņam ir tuva, un sejas masku, jo jau sen ir teicis, ka grib auduma, bet kaut kā nav nopircies.
Kā arī piemetīšos klāt viņa "Secret Santa" dāvanai, jo tas, ko viņš grib, ir pāri atrunātajam budžetam. :) Un, ņemot vērā, ka pats ir gatavs piemesties, tad domāju, ka tas būs patīkams pārsteigums.
Šogad nekādas dušželej-zeķes 😁
17.12.2020 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits