Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sēdēt birojā maskā

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Šefs nupat visiem noziņoja, ka no rītdienas visiem darbā jābūt maskās un jāievēro vienam no otra 2m distance. Esmu biroja darbinieks, sēžu pie sava galda, neviens jau tāpat man nav tuvāk par tiem 2m. Bet sēdēt visu dienu maskā??? Man tas liekas wtf... Es nezinu, kā es pastrādāšu, kā spēšu koncentrēties, kā sazvanīšos ar cilvēkiem pa telefonu :( Ja es uz darbu braucu ar autobusu (40min), man paliek slikta dūša maskā, reibst galva un kaut kā tā nelāgi jūtos. Tāpēc maksimāli cenšos braukt ar savu auto. Bet, ja nāksies maskā visu dienu būt... bail, ka produktivitāte būs 0 :(
Jūsu domas par to?
30.11.2020 22:27 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Kāpēc lai ASV būtu obligāti pirmā?
04.12.2020 22:21 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
😀👍🏻 labs. 😂
Ok, Lielbritānijā. Nu bet tā pat. 😂
Pamainīšu tad savu teikumu.
ASV vēl nav veiktas vakcīnas un kur nu vēl tagad Lielbritānijà.
04.12.2020 11:58 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Mazaa_saulite @ 04.12.2020 11:23

Ko? Ko?
Kā tas iespējams tik ātra laikkā jau ir vakcīnas? Viss ir notestēta? Viss ir drošs?
Tak ASV vēl nav veiktas vakcīnas , kur nu vēl viņas ir atceļojušas jau pie mums Latvijā...Psc

Viņa dzīvo lielbritānijā.
Pirms izdarīt secinājumus un celt paniku vēlams izzināt informāciju plašāk.
04.12.2020 11:29 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nākamnedēļ jau sāksim saņemt Covid vakcīnu.

Ko? Ko?
Kā tas iespējams tik ātra laikkā jau ir vakcīnas? Viss ir notestēta? Viss ir drošs?
Tak ASV vēl nav veiktas vakcīnas , kur nu vēl viņas ir atceļojušas jau pie mums Latvijā...Psc
04.12.2020 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Es pirms 10 dienām dzemdēju. Jā, maskā. Vīrs arī blakus bija maskā. Bet labi vismaz, ka tad vīrus laida. Tagad vairs nelaiž. Nu tāda šobrīd realitāte.

Dzdemdēt maskā- visu cieņu tām sievietēm, kas tā ir dzemdējušas, man trūka skabeklis arī bez maskas, visus logus biju atrāvusi vaļā.
04.12.2020 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Meitenes, bet vizieris viens pats, bez maskas nav atļauts, jo nepasargajot pietiekoši- vai nu tikai maska, vai maska+vizieris, nekā savādāk.
04.12.2020 10:50 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Strādāju visu dienu maskā no brīža, kad iesoļojis slimnīcā līdz brīdim, kad izeju. Regulāri tikai apmainu dienas gaitā.
Produktivitāte domājams nav 0 līmenī, kā ārstam darbs ir pietiekami spraigs pieprasot gana daudz pakustināt pelēkās šūniņas. Pa telefonu arī runāju bez problēmām.
Īsumā neizprotu cilvēku milzīgo problēmu ar maskām. 😁
Protams ir daži cilvēki, kas patiešām nevar maskas nēsāt, bet tas noteikti ir mazākums. Sejas vairogi ir laba alternatīva (man gan personīgi labāk patīk sejas maskas un pēc nepieciešamības atsevišķas brilles, jo vairogos balss atbalsojas).
Mums gan šeit slimnīcā pacienti nodaļās maskas nenēsā līdz ar to arī cītīgi viss medpersonāls nēsājam maskas.
Nākamnedēļ jau sāksim saņemt Covid vakcīnu. 🍾
03.12.2020 22:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Bet tā arī ir, ārsti velkā maskas visas maiņas garumā un neviens vēl nav nomiris

Pat pirms vēl bija covid ķirurgi, operāciju māsas un masu palīgi operāciju zālēs masku vilka visu dienu. Dažkārt ar svina priekšauti mugurā kuri sver 10kg, sterilajā halātā kurs neelpo. Visi dzīvi. Un strādā atbildīgu darbu. Nesaprotu kur cilvēkiem problēma ar tām maskām.
03.12.2020 21:35 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Dannii @ 30.11.2020 22:56
Pagaidi, gan jau tūlīt ieradīsies kāds un nolamās tevi, ka esi čīkstule un ka mediķi maskās strādā cauras diennaktis. Bez tādiem komentāriem te neiztikt. :D Bet, ja par tēmu, joprojām uzskatu, ka liela daļa jauno ierobežojumu ir pilnīgi idiotiski, šis tai skaitā. Nu, bļin, kāda velna pēc vajadzīga maska, ja blakus nav citu cilvēku? Lai neapšķaudītu un ar Covid neaplipinātu savu galdu vai pildspalvu? Tad jau pēc idejas arī, piemēram, zobārstam vai ginekologam jāsēž savā kabinetā maskā visu savu darba laiku, pat ja nav pacientu un kabinetā viņi ir vieni. Mjā... Viss palēnām jau sāk aiziet totālās galējībās.

Bet tā arī ir, ārsti velkā maskas visas maiņas garumā un neviens vēl nav nomiris. Tām, kuras pasēdēt sabiedriskajā un uzgaidāmajā telpā maskās nevar, jo ģībs, varbūt vajag pie ārsta aiziet un meklēt cēloni? Es 2x nedēļā ar treneri trenējos maskā un baigi netraucē.
03.12.2020 21:24 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
putns @ 01.12.2020 17:15
Es būšu tik laimīga, kad viss šis sviests beigsies. Cilvēki kā aptrakuši ar savu masku nēsāšanu. Es strādāju no mājām, bet pagājušajā nedēļā bija 1 dienu jāaiziet uz ofisu. Tur arī viens kolēģis satrakojies, visiem par masku nenēsāšanu čakarējas klāt. Bet pats nēsā nekādiem standartiem neatbilstošu auduma masku, regulāri ņurca netīrās rokās, ņurca pa netīrām kabatām, bet poh par visu to, galvenais skata pēc kaut ko panēsāt un *irst citiem virsū. Un tāda ir liela daļa svēto masku aizstāvju.

O, jā. Šī ir tipiska situācija, ko esmu novērojusi arī veikalos. Līdz šim, pirms nebija pieņemts likums, ka redz, bez maskas netiksi apkalpots, uz veikalu gāju bez maskas, jo esmu izslimojusi Covid. Protams, tad vienmēr gadījās kāds gudrinieks kurš palūrēja virsū vai uzburkšķēja par maskas nevalkāšanu, uz ko vienmēr atcirtu pretī, lai paskatās apkārt - 99% no veikala apmeklētājiem masku uzlikuši uz mutes vai vispār tikai uz zoda, deguns visiem ārā. Pateicu, lai tad iet un aizrāda arī tiem, kuri masku nevalkā pareizi, jo, nevalkājot to tā, kā vajag, risks, ka kāds aplipinās kādu/pats saķers vīrusu ir tikpat liels kā tad, ja masku nevalkā vispār.
Katrā ziņā, man vispār ir savs viedokis par to, kas tagad notiek, īpaši par jaunajiem ierobežojumiem (kā tas, ka brīvdienās nevarēs nopirkt cigaretes, palīdzēs apkarot vīrusu? Vienkārši, kā?), bet es labāk paklusēšu, citādi mani nobanos par rupju vārdu izmantošanu.
03.12.2020 00:00 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
No sākuma arī, kamēr gaidīju rindā pie ārsta, bija ļoti grūti elpot maskā, taču ar laiku tas jau ir kļuvis par ikdienu un pie visa pieradu.
Labprāt darba pienākumu veikšanā izvēlētos vizieri, taču tas mums ir aizliegts. Darba specifika ir tāda, ka regulāri, daudz un skaļi jārunā - tas gan ir grūti, jo skolēni ne vienmēr pēdējos solos visu dzird cauri maskai, tādēļ viens no nosacījumiem man ir tieši kokvilnas maska, jo caur to skaņa netiek tik ļoti slāpēta. Atzīšos, kamēr viena esmu kabinetā, bieži vien masku noņemu nost no deguna.
Man tas laikam kļusis kā modes elements, patīk izvēlēties interesantas maskas. Visā visumā, esmu pieradusi, bet pirmās reizes gaidīt rindā pie ārsta tiešām bija apgrūtinošas.
02.12.2020 16:39 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Karina Gara - 117125 @ 01.12.2020 18:32

14h ? Nav par traku?

Pierod, normāli
01.12.2020 19:57 |
 
Reitings 42
Reģ: 01.12.2020
miss99 @ 01.12.2020 18:07
Strādāju 14h maskā,man tas problēmu nesagādā. Ir gan medicīniskās maskas ,kuras izmantoju retu reizi izejot no mājas, darbā ir auduma maska,kuru dienas beigās iebāžu maisiņā, mājās mazgāju un gludinu.

14h ? Nav par traku?
01.12.2020 18:32 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Kur tad birojā jāsteidzas? Vispār nesprotu kur problem tāda situācija uzlikt masku.
Iespējams masks jāvelk tāpēc ka telpu nav iespējams vēdināt un visi mikrobi tik lidinās pa gaisu.

Ja izlasītu kārtīgāk tad saprastu, ka tas bija domāts vispārīgi, nevis tieši par darbu birojā.
01.12.2020 18:25 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Strādāju 14h maskā,man tas problēmu nesagādā. Ir gan medicīniskās maskas ,kuras izmantoju retu reizi izejot no mājas, darbā ir auduma maska,kuru dienas beigās iebāžu maisiņā, mājās mazgāju un gludinu.
01.12.2020 18:07 |
 
Reitings 42
Reģ: 01.12.2020
a wot man tikko ka draudzene uzrakstīja, ka Zviedrijā maskas valkāt nevajag, jo viņu zinātnieki saka, ka tās neko tāpat nelīdz.
Nu un ja izrādās, ka neko nelīdz, un mēs te tikai velti ģībstam.
01.12.2020 17:18 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es būšu tik laimīga, kad viss šis sviests beigsies. Cilvēki kā aptrakuši ar savu masku nēsāšanu. Es strādāju no mājām, bet pagājušajā nedēļā bija 1 dienu jāaiziet uz ofisu. Tur arī viens kolēģis satrakojies, visiem par masku nenēsāšanu čakarējas klāt. Bet pats nēsā nekādiem standartiem neatbilstošu auduma masku, regulāri ņurca netīrās rokās, ņurca pa netīrām kabatām, bet poh par visu to, galvenais skata pēc kaut ko panēsāt un *irst citiem virsū. Un tāda ir liela daļa svēto masku aizstāvju.
01.12.2020 17:15 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ļoooti daudzās darba vietās/ofisos jau sen kā visi maskās strādā un pieraduši pie tā ir.
Kādas muļķības, to masku pārsvarā rauj nost no deguna, kad nav tuvs kontakts ar kādu.
Ja man būtu jāsēž uz vietas ofisā, prasītu, lai manu darbavietu norobežo ar aizsargsienu (sliktākajā gadījumā to uztaisītu pati). Varbūt var izmantot vizieri.
Maskā varu max.līdz 2 stundām, labākajā gadījumā. Tik tad arī strādāju. Labi, ka tagad tāds brīvais režīms. Nezinu, no kā atkarīgs, bet ir reizes, kad ir vieglāk, ir, kad visa seja slapja un tā lupata arī, fui, pretīgi.
01.12.2020 16:54 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Nu bet nestrādājiet, princeses! :D Kurš liek? Ejiet prom no darbiem, brīvība gan mutei un degunam, gan dvēselei! 😂😂
01.12.2020 16:51 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Dzemdēt maskās? Kas viņi galīgi saspiedušies????
Tā jau grūtniecei nav viegli, ir aizdusa un vēl tie sūdi jāliek U, sejas??? Es knapi masku varu paciest 1h, ja, kaut kur jāsēž rindā piemēram laboratorijā uz analīzēm.

Es pirms 10 dienām dzemdēju. Jā, maskā. Vīrs arī blakus bija maskā. Bet labi vismaz, ka tad vīrus laida. Tagad vairs nelaiž. Nu tāda šobrīd realitāte.
01.12.2020 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits