Skaistumkopšana un stukači

 
Reitings 51
Reģ: 08.10.2015
Ar vien sanāk kaut kur izlasīt, ka atkal kārtējais meistars (manikīrs, skropstiņu licējs) tiek pieķerts, darot savu darbu. Un kurš nosūdz? Klients, kurš ir nācis gadiem.. es tā aizdomājos, tiem cilvēkiem paliek labāk, ka viņš iegāž to nabaga meistaru, kuram uzliek 2000€ sodu?
Es nerunāju par tiem, kuri ir sūtīti speciāli pārbaudīt, bet random cilvēkiem, kuri atnāk pēc pakalpojuma, lai pēc tam varētu aiziet pasūdzēties? Kāda tam ir jēga?
28.11.2020 00:04 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
bigsister @ 29.11.2020 01:13
Kāda mākslīgā elpināšana, kāds slimnīca?
Vesels cilvēks saslimstot ar kovidu var vispār par nepamanīt, ka viņš Tev ir. Var būt nespēks, pazūd garša un smarža. Ne temperatūras, ne klepus. Tapec pat neredzu jēgu māžoties ar temperatūras mērīšanu publiskās iestādēs.
Sliktāk būs tiem, kas jau ir slimi un kuriem jau ir veselības problēmas. Un viņiem var nonàkt slimnīcās ne tikai no kovid, bet no jebkuras citas slimības.
Lūdzu netaisiet paniku un nerunājiet stulbības.
Pat Anglija saprata, ka tā visa ir figņa un 10 dienu vietā būs jāsēž 5 dienas pašoizolācijā.
Nākamo otrdien lockdown ir atcelts.
A Latvijā visus kā mazus ežus turpina čakarēt.
Interesanti ar ko Latvijas frizieris atšķiras no Anglijas friziera. Pašas valstis izdomā savus stulbos noteikumus.
Es ceru, ka jūs nedzīvojiet Latvijā.
29.11.2020 02:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
joselyn @ 29.11.2020 01:47

Esi ārste?
Pazīsti, kādu, kas izslimojis covid?
Dzīvo varbūt ar 80+ cillvēku mājā?
Jā, zinu cilvēkus, kam nav bijuši simptomi un viss skaisto, bet pazīstu cilvēkus, kas nemaz tik viegli cauri nav tikuši (nē, nav smēķētāji, nav veselības problēmas, overall ļoti veselīgi). Problēma, ka arī tie, kam nav simptomi aplipina citus..

Kāds sakars vai esmu ārste? Vai tas, ka pati izslimoju, mans vīrs izslimoja un vēl vairāki pazīstami cilvēki, nedod man tiesības uz viedokli?
Tu atkal esi panikas cēlāja.
29.11.2020 03:21 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
DebesisIekritaTevī @ 29.11.2020 02:49
Es ceru, ka jūs nedzīvojiet Latvijā.

Ja tika kārtīgi izlasīts tas ko es uzrakstīju, tad var ne tikai cerēt.
29.11.2020 03:22 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Hippie Chick @ 28.11.2020 15:52

Pārkāpjot noteikumus ir jārēķinās ar to, ka par to var nākties maksāt. Un visas nadziņu redziņu licējas ir potenciāls slimības perēklis, kas to slimību var padot tālāk uz vella paraušanu, tāpēc esmu par policijas informēšanu un viņu sodīšanu. Kā Snupijs teica par finiansiālo stabilitāti ir iespējams parūpēties, bet liela daļa ir izvēlējusies to nedarīt, tā kā pašas vien ir vainīgas pie situācijas, ka naudas nav.

Dīvaini nosaukt cilvēkus, kas veido un darbina savu biznesu par vainīgiem situācijā, kura pašā saknē radās citas valsts nolaidības dēļ, kas ļāva tam izplatīties.
29.11.2020 03:35 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nepiekritīšu augstākminētajam par to, ka meistars strādājot mājās, neievēro higiēnas prasības. Pati eju pie manikīres uz mājām-foršs darba stūrītis, visu dezinficē un sterilizē.

Higiēnas prasību ievērošana nav ''tīrs stūrītis viesistabā", tas ietver prasību kopumu uz telpu iekārtojumu, t.sk., iespēju apmeklēt tualeti, nomazgāt rokas (un nedarīt to telpās, kas kopīgas ar dzīvokļa iedzīvotājiem)
29.11.2020 09:36 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un tās lielās pa kluso stučītājas, cerams, ka tik pat naski arī apkarojiet visu pārējo noziedzību, kas notiek Latvijā. Kad darba devējs neizmaksā algu, morāli Jūs nospiež, vai kolēģi nav uzdevuma augstumos arī tiek nostučīti.
Vai vēl lielākus darbus darīt un ķerties pie pašas valdības un deputātiem. Kā, piemēram, iepriekšējā komentētāja daļu meiteņu nosauca par gobzemietēm. Cerams, ka pašam Gobzemam arī uzrakstīji un arī viņam kādu pagali iemeti riteņos.
...
Lai arī, kas notiktu -meitenes ir karma. Vai nu tai, kas kovid laikā pelnīja savai maizei pēc tam nāks viss atpakaļ vai nu arī Jums. Jebkurā gadījumā tik cik deputāti pelna mēnesī, viņas noteikti tik daudz nepelna.
29.11.2020 11:34 |
 
Patīk
Reitings 2881
Reģ: 30.04.2020
Katz @ 29.11.2020 00:05

Kā var maksāt nodokļus pašnodarbinātais, ja šie pakalpojumi šobrīd ir aizliegti?

Augstāk kāda minēja, ka pašnodarbinātie nemaksājot nodokļus :D Atbildēju vispārīgi, nevis par šo laiku :D
29.11.2020 12:40 |
 
Patīk
Reitings 2881
Reģ: 30.04.2020
Nikola. @ 29.11.2020 09:36

Higiēnas prasību ievērošana nav ''tīrs stūrītis viesistabā", tas ietver prasību kopumu uz telpu iekārtojumu, t.sk., iespēju apmeklēt tualeti, nomazgāt rokas (un nedarīt to telpās, kas kopīgas ar dzīvokļa iedzīvotājiem)

Nu paga? Skaistumkopšanas salonos ir tualetes, kas ir katrai klientei atsevišķa? :D
Mana meistare strādā tikai pa dienu, kad mājās nav vīra. Un pat ja arī būtu, man būtu vienalga, ka viņš guļamistabā skatās TV vai izmanto to pašu tualeti, kuru es, jo salonā tak arī citi izmanto tualeti :D
Labi, katrai savs viedoklis šajā jautājumā, bet es neuzskatu, ka tas ir slikti, ja strādā mājās, kamēr vien tiek ievērotas visas higiēnas prasības.
29.11.2020 12:46 |
 
Patīk
Reitings 2881
Reģ: 30.04.2020
joselyn @ 29.11.2020 00:59
Noteikumi ir noteikumi.
Fakts, ka viņi ir pašnodarbinātie (vai dajebkas cits) un nav sociālās garantijas neiztur kritiku. Pirmkārt, pats cilvēks šādu statusu ir izvēlējies, rēķinoties, kādas ir sekas konkrētos gadījumos. Arī man ir piedāvāts slēgt visādus līgumus, kur varu iztikt nemaksājot nodokļus, bet ir jāizvērtē pašam. Pie tam liela daļa, šo skaistumkopšanas speciālistu, visu ieliek kabatā. Tāpēc bļaut par to, ka nav pabalstu- f* u, visi tā gribētu. Bet ir jārēķinās, ka situācijā, kad vajadzēs valsts atbalstu, tas nebūs.
Otrkārt, manikīri.. Ok, diezgan dīvains aizliegums pret frizieriem. Tajā pašā laikā, kad sākās pirmie aizliegumi, biju salonā, kad manikīre strādā masāk, bet klients sēž bez. Klients, kas slims, pavisam easy var nodot covid manikīrei..
Tajā pašā laikā kosmetologi- nu nevar to darīt un nodrošināt, ka viss notiek pēc visiem standartiem.
Kopumā- jā, es arī laikam tomēr būtu tā stukača. Vienādi noteikumi visiem.
Vai arī ir otrs veids: visas tās, kas bļauj, ka covid nav (Gobzemietes), vai vajag skropstiņas pielikt, jo savādāk nevar dzīvot un jūsu tiesības tiek ierobežotas-- OK, droši, esat gatavas parakstīties, ka gadījumā, ja jums būs covid, vai jūsu mājsaimniecības cilvēkie, tad jūs atsakaties no vietas slimnīcā un mākslīgās elpināšanas? Ja tā, - go ahead.
Jo sanāk absurdi, ir ierobežojumi, lai ierobežotu, bet tos neievērojam. Kad saslimstam, tad bļaujam, ka neārstē..
Pie tam, tas, kas mani uztrauc- ja šīs bļāvējas nokļūs slimnīcā un nokļūs mana mamma, tad situācijā, kad kapacitātes trūks, pirmo, ko ārstēs, būs šīs bļāvējas..
Tā ka visi ierobežojumi un sodi, manuprāt ir atbilstoši. Un tas, ka tie netiek ievēroti (un lasot šiet, diezgan pamatīgi), novedīs vien pie tā, ka ierobežojumi būs vēl lielāki.
Un par šo gan man ir skumji.. kādā sabiedrībā mēs dzīvojam. Man, es, mans...

Kāpēc uzreiz elpināšanas aparāti? :D
Man kādi 30 paziņas un draugi ir izslimojuši, tikai viens bija slimnīcā un elpoja skābekli (kas nav tas pats, kas elpināšanas aparāts).
Ir jābeidz domāt, ka skaistumkopšanas meistari nodara lielāku ļaunumu kā jebkura cita profesija.
Jā, likums ir likums, bet es uzskatu, ka tas ir reāli muļķīgs attiecībā pret citām profesijām, jo es uzskatu, ka pašlaik varam iztikt bez apģērbu veikaliem, kas darba dienās ir pilni ar cilvēkiem :D
29.11.2020 12:49 |
 
Reitings 40
Reģ: 10.11.2020
bigsister @ 29.11.2020 11:34
Un tās lielās pa kluso stučītājas, cerams, ka tik pat naski arī apkarojiet visu pārējo noziedzību, kas notiek Latvijā. Kad darba devējs neizmaksā algu, morāli Jūs nospiež, vai kolēģi nav uzdevuma augstumos arī tiek nostučīti.
Vai vēl lielākus darbus darīt un ķerties pie pašas valdības un deputātiem. Kā, piemēram, iepriekšējā komentētāja daļu meiteņu nosauca par gobzemietēm. Cerams, ka pašam Gobzemam arī uzrakstīji un arī viņam kādu pagali iemeti riteņos.
...
Lai arī, kas notiktu -meitenes ir karma. Vai nu tai, kas kovid laikā pelnīja savai maizei pēc tam nāks viss atpakaļ vai nu arī Jums. Jebkurā gadījumā tik cik deputāti pelna mēnesī, viņas noteikti tik daudz nepelna.

Kas nepatīk valdībā?
Tiešām deputāti saņem nesamērīgi zemas algas. Būtu jāpaceļ. Kas nepatīk? Lūdzu, tev tak visas iespējas tikt valdīā un no zila gaisa raut miljadus ko izmaksāt pensijām un pablastiem, tai pat laikā samazinot visiem nodokļus. Redzēs cik veiksmīgi tu tiksi ar to galā.
29.11.2020 12:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Enazenaz @ 29.11.2020 12:40

Augstāk kāda minēja, ka pašnodarbinātie nemaksājot nodokļus :D Atbildēju vispārīgi, nevis par šo laiku :D

Ā, okei :D
29.11.2020 13:02 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Skaistumkopšanas salonos ir tualetes, kas ir katrai klientei atsevišķa?

Nē, katrai klientei nav atsevišķa tualete, bet nav arī jāiet tualetē, kura ir ģimenes lietošanā, iespējams, vēl ar vannasistabu kopā. Personīgi man vazāties pa dzīvokļiem uz procedūrām būtu zem mana goda.
29.11.2020 13:07 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ms. Independent @ 29.11.2020 12:52

Kas nepatīk valdībā?
Tiešām deputāti saņem nesamērīgi zemas algas. Būtu jāpaceļ. Kas nepatīk? Lūdzu, tev tak visas iespējas tikt valdīā un no zila gaisa raut miljadus ko izmaksāt pensijām un pablastiem, tai pat laikā samazinot visiem nodokļus. Redzēs cik veiksmīgi tu tiksi ar to galā.

Es kādas trīs reizes pārlasīju un tāpat nesaprotu ko Tu ar to domāji, izņemot pēdējo, ka man jāiet par deputātu strādāt un vadīt valsti :D
It kā likās, ka saprotami uzrakstīju to, ka tieši deputāti saņem neadekvātas algas attiecībā uz pārējiem.
Valstij no sākuma ir jārada darba vietas, nevis jāiznīcina jau esošās, lai cilvēkiem būtu kur strādāt un nebūtu jāpelna nodokļi citai valstij.
Nodokļu samazināšana tieši neatrisinātu neko.
29.11.2020 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits