Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūsu sapņu profesija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Kāda ir jūsu sapņu profesija? Vai jūs strādājat savā sapņu profesijā? Kāpēc nestrādājat?
Es pati vēl esmu vidusskolniece, domāju vai mana sapņu profesija, tiešām ir tā profesija, kuru gribu, tāpēc man būtu interesanti uzzināt citu cilvēku sapņu profesijas!
(zinu, ka tas neko nemaina, taču man ir interesanti!)
🙃Paldies!🙃
24.11.2020 10:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Būtu vēl interesantāk, ja konkrēti uzrakstītu kāda tieši profesija sākot ar pašu autori :D
Man būtu visa veida, kur ir iesaistīta māksla-mural artist, tattoo artist utt.
24.11.2020 10:40 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ā un nestrādāju, jo izvēlējos mācīties cita novirziena profesiju, kur attiecīgi izmācoties nemaz nestrādāju. Tikai atrodoties attiecīgajā darba vidē sapratu, ka tas nav priekš manis.
Mans ieteikums būtu pamēģini savu sapņu profesiju, kaut vai kā skatītājs, praktikants uz pāris dienām.
24.11.2020 10:46 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vidusskolā mana sapņu profesija bija fizioterapeits. Tagad strādāju medicīnā, bet citā nozarē.
Tagad vairs nav sapņu profesijas. Kamēr ir darbs tikmēr ir labi. Bet ja tā padomā tad gribētu kaut ko saistītu ar video spēlēm. Pro gamer vai vidoe spēļu testētāja. Bet nevar jau zināt varbūt tad nejustos apmierināta ar savu dzīvi.
24.11.2020 10:56 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Man daudzus gadus sapņu profesija bija un vēl joprojām mazliet ir - neirologs. Kāpēc to nepiepildu? Pārāk grūti/sarežģīta profesija un padsmit gadi kopā būtu jāmācās. Mācos kaut ko citu, bet mērķis paliek - palīdzēt citiem cilvēkiem. Pabeigšu šo līmeni, tad domāšu tālāk. Varbūt kaut kad piepildīšu savu sapni (kaut arī pašlaik, ko mācos man arī patīk).
24.11.2020 11:36 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Pavāre.
Zinu kādreiz izmācīšos, nejau tieši dēļ profesijas, bet dēļ sevis. Patīk dikti.
24.11.2020 11:41 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Mākslas jomā.
Bet izglītība pilnīgi pretēji...
Lai gan ar savu izglītību varētu mēģināt kaut kā mākslinieciski, dizainiski izsisties. Tikai jāizdomā ko tieši gribu.
24.11.2020 11:55 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Patīk kaut kas no radošās jomas, bet šobrīd studēju pilnīgi ko citu. Jāpabeidz laikam ir, savādāk velti izšķērdēts laiks un resursi.
24.11.2020 12:34 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Cik daudz meitenes dara to, ko dara, nevis, kas patiesi patīk :(
Arī biju šādā situācijā līdz nonācu prakses vietas meklējumiem studēšanas procesā, tajā brīdī sapratu, ka nemaz nevēlos to darīt, ironiski, bet neko darīt😂
Pārgāju uz dizainu un esmu īstajā vietā, ļoti laba sajūta!!
24.11.2020 12:48 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Es vienmēr esmu sapņojusi par NASA Izpētes centru. Kosmonauts vai kas cits kas ir šajā bāzē.Bet apzinos, ka man tas nebūtu sasniedzams.Tur ir milzīga atlase un veselībai jābūt perfektai. Augstākā matemātika, un kvantufizika, un netikai tie. Atliek tikai fanot par to. :D
Es nezinu, vai kāds Latvietis jebkad ir ticis strādāt kādā no NASA izpētes centriem. Un zinu, ka vēlos kaut aizbraukt uz ASV uz šo bāzi, lai kautvai apskatītu, tas jau būtu ļoti daudz. :) Pašlaik mācos par bērnudārza audzinātāju. Nav sapņu profesija, bet noteikti darbs ar bērniem man patīk. :)
24.11.2020 13:35 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Cik daudz meitenes dara to, ko dara, nevis, kas patiesi patīk

Tas ir normāli, jo reti kad, tas kas patiešām patīk, ir tik tiešām derīgs un vajadzīgs cilvēcei. Bieži vien arī šis lietas komercializācija sabojā visu prieku.
Personīgi man nav tādas konkrētas lietas, kas patīk. Ja varētu darīt ko gribu, tad droši vien darītu haotiskā kārtā daudz un dažādas lietas pēc kārtas.
24.11.2020 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Varbūt izklausīsies smieklīgi , bet vēlētos būt vienkārši mājsaimniece, nevis tāpēc, ka mani nekas neinteresē , bet tieši tādēļ , ka man liekas , ka man ir tik daudz darāmā, ka garlaicīgi nebūtu ne brīdi.
Šobrīd strādāju par pedagogu , tad arī ir man sirdij tuvākais darbs , patīk darbs ar bērniem . Nevarētu strādāt ar pieaugošiem cilvēkiem , apkalpojošā sfērā utt. , arī pie datora , ofisā nevarētu nosēdēt . Manā darbā man patīk radošums , tas, ka man neviena diena nav tāda pati kā iepriekšējā, rutīna šajā profesijā neeksistē (nevarētu veikt vienveidīgu , monotonu darbu)
24.11.2020 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man īsti nekad nav bijusi sapņu profesija. Bet kaut kā ir sanācis ka darba sfēra man ir saistīta ar būvdarbiem, pat tagad kad it kā strādāju pārvaldē esmu tik un tā saistīta ar būvdarbiem, jūtu ka būs jāiet mācīties.😁
24.11.2020 14:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Piekūns @ 24.11.2020 13:38

Tas ir normāli, jo reti kad, tas kas patiešām patīk, ir tik tiešām derīgs un vajadzīgs cilvēcei. Bieži vien arī šis lietas komercializācija sabojā visu prieku.
Personīgi man nav tādas konkrētas lietas, kas patīk. Ja varētu darīt ko gribu, tad droši vien darītu haotiskā kārtā daudz un dažādas lietas pēc kārtas.

Derīgs un vajadzīgs cilvècei, ja mēs skatamies tā pārdesmit gadus atpakaļ, varbūt. Bet ne tagad.
Godīgi sakot vairs nevaru iedomāties profesiju, kas nebūtu derīga mūsdienās. Manuprāt, mēs dzīvojam laikā, kad iespējas ir pārpārēm. Un bieži vien tā iemesla dēļ daži pat nespēj saprast ko vispàr sākt un kur skatīties.
Protams, disciplīnai ir jābūt un nevar mētāties no viena grāvja otrā līdz ar attīstības sekām😂
24.11.2020 14:11 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
strādāju savā sapņu nozarē un esmu ļoti apmierināta. visvairāk tādēļ, ka man nav bijusi vajadzība pēc speciālas izglītības, visu esmu iemācījusies darbā uz vietas. un arī samaksa pilnībā apmierina
24.11.2020 15:20 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
nozare lauksaimniecība, precīzāk piena lopkopība. karoč strādāju ar govīm. un nē neesmu vnk slaucēja vai tml. daru ļoti daudzko, sākot ar ārstēšanu, beidzot ar darbu pie datora, un tas arī vislabāk patīk, ka nav vienveidīgs darbs.
24.11.2020 15:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es vienmēr esmu sapņojusi par NASA Izpētes centru. Kosmonauts vai kas cits kas ir šajā bāzē.Bet apzinos, ka man tas nebūtu sasniedzams.Tur ir milzīga atlase un veselībai jābūt perfektai. Augstākā matemātika, un kvantufizika, un netikai tie.

Es to pašu gribēju rakstīt. Astronauts būtu mans sapņu darbs, bet zinu, ka reāli to darīt es nevarētu. Tas nav priekš manām smadzenēm:D
24.11.2020 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Vēl līdz šai dienai nezinu :) vienmēr esmu apskaudusi tos cilvēkus, kuri jau vidusskolā vai vispār - no bērna kājas zina un ir pārliecināti par to, kādas profesijas pārstāvji grib būt.
Par sevi zinu tikai tik daudz, ka tas noteikti ir kaut kas uz praktisko ievirzi - sports, fotografēšana, šūšana, joga, māksla... Nezinu, kaut kas šeit. Pēc vidusskolas aizgāju mācīties žurnālistiku - sliktākais lēmums manā dzīvē :D Tagad lēnām apgūstu augstāk minētās lietas un ceru kaut kur "noparkoties".
24.11.2020 17:23 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Aaakkk. Šī ir sāpīgā tēma.
Lai kā nevarētu apstrīdēt teikumu "ja grib, tad var", tomēr ir sanācis tā, ka nekādīgi pagaidām nevaru aizsniegt savu sapņu profesiju, sākot ar to, ka Latvijā tas nemaz nav iespējams. Es pat īsti neesmu pārliecināta, vai tiešām tā ir mana sapņu profesija, bet līdz ko kāds uzdod šādu jautājumu, jau daaaudzus gadus man galvā ir tikai viena atbilde "sērfošana. skolotājs.". Domāju, ka ja šī atbilde no manas galvas nav pazudusi jau gadiem, tad varbūt arī tiešām tas ir tas, ko es vēlos no visas sirds darīt.
Īsāk sakot, es esmu brīvdomātāja, esmu trakulīga, man patīk viss, kas saistīts ar adrenalīna devu. Jau daudz ko no sava "to do life list" esmu izdarijusi, bet sapņu profesija gan ir tēma, kas ir tāaalu no manas šī brīža realitātes. Es zinu, ka sērfošanu es noteikti pamēģināšu un darīšu, taču vai skolotāja? Nezinu vai dzīve kādreiz mani tur iegrozīs. Pašlaik apstākļi un viss, kas man ir apkārt galīgi nav salicies tā, lai es varētu doties un darīt ko gribu un kur gribu. Šī tēma bieži man liek aizdomāties un sagruzīties, kāpēc tad dzīvoju, kam dzīvoju, ja ne sev
24.11.2020 17:37 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Katz @ 24.11.2020 14:11

Derīgs un vajadzīgs cilvècei, ja mēs skatamies tā pārdesmit gadus atpakaļ, varbūt. Bet ne tagad.
Godīgi sakot vairs nevaru iedomāties profesiju, kas nebūtu derīga mūsdienās. Manuprāt, mēs dzīvojam laikā, kad iespējas ir pārpārēm. Un bieži vien tā iemesla dēļ daži pat nespēj saprast ko vispàr sākt un kur skatīties.
Protams, disciplīnai ir jābūt un nevar mētāties no viena grāvja otrā līdz ar attīstības sekām?

Kā jau minēju - problēma sākas, tur, kad to, kas patīk, vajag pārvērst profesijā. Ne velti daudzi, kuri ir labi savā hobijā, uz jautājumu - kāpēc tu ar to nepelni naudu, tev taču tik labi sanāk - atbild, ka tad viņiem viss prieks par hobiju pazustu.
24.11.2020 17:43 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Ja darbs kā darbs, tad laikam programmēšana, vai kaut kas uz to pusi, galvenais lai maza saziņa ar cilvēkiem 😁 It kā jau uz to eju, bet bez izglītības vai lielas pieredzes ir pagrūti.
Kādreiz ļoti gribēju būt par treneri specifiskā sporta veidā, diemžēl pati nebiju tur tik laba.
Vēl viens variants būtu par vadītāju, piemēram sporta centrā vai kādā uzņēmumā, bet nu tas vispār šobrīd nereāls sapnis.
24.11.2020 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!