Cik Jums ir svarīga augstākā izglītība?

 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Cik Jums ir svarīgi, lai partnerim ir augstākā izglītība?
21.11.2020 17:39 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.10.2020
Katrinens @ 22.11.2020 13:34
kā vispār diskusijā par austāko izglītību var apspriest, ka kādam nav pabeigta vidējā izglītība. Un vēl aiziet pat tik tālu, ka nav pabeigta pamataizglītība. To sauc par pamatizglīību, jo ta ir pamats. Atklāti nezinu nevienu, kam nav pabeigta vispmaz vidējā izglītība. Un ti kas ir pabeiguši kaut kādas štrunta vakarskolas un tādā garā ja nedzīvo uz ielas, tas līmenis, valoda un uzvedība ir bomžu līmenī. Piemēram alkohols un cigaretes ir neatņemama svētku un bŗīvideinu sastāvdaļa arī tiem kas irkā mācās tajā arodenē. Tāpat attiecību kārtošanas pamatmedote ir fisiska, kautiņi un grautiņi ir norma.

Es 11-12.klasi pabeidzu vakarskolā, jo dzīve piespieda.
Tagad studēju maģistratūrā, jā, protams, līmenis ir daudz zemāks, vakarenē mācās daudz, atvainojos, idiotu, bet tas man neliedza nokārtot eksāmenus teicamā līmenī.
22.11.2020 14:03 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Alaaala @ 22.11.2020 14:03

Es 11-12.klasi pabeidzu vakarskolā, jo dzīve piespieda.
Tagad studēju maģistratūrā, jā, protams, līmenis ir daudz zemāks, vakarenē mācās daudz, atvainojos, idiotu, bet tas man neliedza nokārtot eksāmenus teicamā līmenī.

Jā dzirdēju ka vakarskolā exāmenu laikā ne tikai noraksta, bet vēl angļu valodā skolotāja saka priekšā pareizās atbildes. Atvainojos raksta, kamēr skolēna teiktais tiek ierakstīts kasetē. Šausmas?
Ka tu tādā vietā varēji vispār pamācīties? Skolēnu arī uz stundām ieradās dzērumā? Cik liels bija čigānu un noziedznieku īpatsvars? Čigāni bija no zinesmeņu vecākiem- tie kas izplatīja narkotikas, vai tikai nelabvēlīgā ģimene? Kā bija ar vardarbību skolā? Tāds kontingents, cik traki bija ar to?
22.11.2020 14:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tieši necik.
22.11.2020 15:40 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Katrinens @ 22.11.2020 14:07

Jā dzirdēju ka vakarskolā exāmenu laikā ne tikai noraksta, bet vēl angļu valodā skolotāja saka priekšā pareizās atbildes. Atvainojos raksta, kamēr skolēna teiktais tiek ierakstīts kasetē. Šausmas?
Ka tu tādā vietā varēji vispār pamācīties? Skolēnu arī uz stundām ieradās dzērumā? Cik liels bija čigānu un noziedznieku īpatsvars? Čigāni bija no zinesmeņu vecākiem- tie kas izplatīja narkotikas, vai tikai nelabvēlīgā ģimene? Kā bija ar vardarbību skolā? Tāds kontingents, cik traki bija ar to?

Es atvainojos, bet vai vispār esi bijusi kaut tuvu vakarskolām vai tikai atgremo to, ko esi kaut kur pa ausu galam dzirdējusi? Mans stāsts īsumā: aizgāju no "parastās" skolas, jo tur notiekošo vairs nespēju pieņemt. Ja skolotāji savus audzēkņus vērtē pēc izskata un naudas maciņa biezuma, klases bagātie un varenie fiziski un morāli ietekmē tos, kuri nav tik bagāti, skolēni jau 8.klasē dzer un pīpē aiz skolas žoga, kamēr skololotāji to zina un neko nesaka, jo attiecīgie skolēni nāk no labām ģimenēm, tad tas nav kas tāds, ko esmu gatava pieņemt. Aizgāju uz vakarskolu, kur mācījās pilnīgi normāli cilvēki. Gan vecāki, gan jaunāki, cilvēki ar dažādām dzīves pieredzēm un iemesliem, kādēļ nonākuši tieši vakarskolā, bet visus tos gadus, ko pavadīju, mācoties vakarskolā, nepiedzīvoju it nevienu incidentu, neredzēju nekādu vardarbību un pavisam noteikti nepiedzīvoju tik pretīgu attieksmi, kādu nācās piedzīvot, kad mācījos "parastajā" skolā. Jā, lielākā atšķirība bija tajā, ka vakarskolas skolotāji bija patiesi ieinteresēti tajā, lai audzēknis saprastu mācību vielu, tāpēc skolotāji veltīja laiku katram audzēknim, ne tikai tiem, kuri visu zina un saprot, bet tos, kuri nesaprot, atstājot novārtā, kā tas bija "parastajā" skolā. Eksāmenus kārtojām kā jebkurā citā skolā. Tagad, kad gadi pagājuši, man ir baigais prieks redzēt, ka cilvēki ar kuriem kopā mācījos vakarskolā, ir tikuši gana tālu un sasnieguši gana daudz arī ārpus Latvijas robežām, kamēr tos ar kuriem savulaik mācījos kopā "parastajā" skolā nereti redzu nodzērušos un ar desmit bērniem pie rokas vazājamies pa dzimtās mazpilsētas ielām. Tas uzskats, ka vakarskolās mācās tikai padibenes, ir tik pretīgs, ka var nākt tikai no tādiem vīzdegunīgiem un augstprātīgiem bagāto ģimeņu bērneļiem, kurus jau esmu aprakstījusi šajā komentārā.
22.11.2020 15:51 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Biju attiecības ar vīrieti, kas ārzemēs izmācījies par juristu. Savā jomā nestrādāja, bija liela uzņēmuma valdes priekšsēdētājs. Sākumā bija kā apburta, inteliģents, gundrs un pietiekami turīgs. Iepazīstot vairāk aizvien vairāk nāca ārā viņa tukšā un nepatīkamā būtība. Lielība un citu noniecināšana, arī savus radus.
Paziņu lokā ir puisis ar 7 pabeigtām klasēm. Jaunības gados bija su**vārītājs. Sāka satikties ar izglītotu meiteni,izmainījās s. Pašlaik viņš ir darba devējs un par naudas trūkumu viņi var nesūdzēties.
22.11.2020 15:55 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Par o tu konkrēti ienīšsti skolotājas, ja atklāti?
Nu pie mums viņi dzerstījās un maukojas apkārt. Abi dzimumi.
Pus krimināli. Pilnīgi nopierni.
skolotaji mācīja tie paši gan valsts ģimnāzijā, van vakarskolā. Pazīstu daudzus skolotājus, kas mācīja vakarskolā. Atzīmes lika tāpat vien. Cilveki parādījās uz dažam stundām un tad uz exāmenu. Klasē pa 3 cilvekiem sēdēja, kad bija jābūt 20. Atzīmes dāvināja. Kontroldarbus deva uz mājām pildīt. Nesaprotu par ko runā. Varbūt pati neesi normāls cilveks, kas dzerstās apkārt, un tapēc likās klasesbiedri iedomīgi. Varbūt esi atpalikusi, un vajadzēja spec programma mācīties. Nevar jau visa klase vielu neizņemt, ka kāds klasē ir atpalicis.
22.11.2020 15:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Esmu pabeigusi vidusskolu tālmācībā. Viss normāli. 🤷🏻‍♀️
22.11.2020 16:09 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.10.2020
Katrinens @ 22.11.2020 15:58
Par o tu konkrēti ienīšsti skolotājas, ja atklāti?
Nu pie mums viņi dzerstījās un maukojas apkārt. Abi dzimumi.
Pus krimināli. Pilnīgi nopierni.
skolotaji mācīja tie paši gan valsts ģimnāzijā, van vakarskolā. Pazīstu daudzus skolotājus, kas mācīja vakarskolā. Atzīmes lika tāpat vien. Cilveki parādījās uz dažam stundām un tad uz exāmenu. Klasē pa 3 cilvekiem sēdēja, kad bija jābūt 20. Atzīmes dāvināja. Kontroldarbus deva uz mājām pildīt. Nesaprotu par ko runā. Varbūt pati neesi normāls cilveks, kas dzerstās apkārt, un tapēc likās klasesbiedri iedomīgi. Varbūt esi atpalikusi, un vajadzēja spec programma mācīties. Nevar jau visa klase vielu neizņemt, ka kāds klasē ir atpalicis.

Eksāmenos neviens neteica neko priekšā. Vakarskolā uz vietas pildīju tikai latviešu, matemātiku,angļu valodu, papildus 2 eksāmenus, kas bija nepieciešami augstkolai, pildīju vienā no Rīgas ģimnāzijām.
Manā klasē nemācījās ne narkomāni, ne čigāni, ne bomži, bet gan patīkami cilvēki dažādos vecumos.
Vēlos piebilst, ka Tu esi reti pretīgs trollis, kuram pašam visticamākais nav pat vidusskolas izglītības.
Pēc visa spriežot, ar šādiem tekstiem Tu tikai centies pacelt savu neesošo pašvērtējumu, bet dzīvē esi pelēka niecība. 😄
22.11.2020 16:12 |
 
Reitings 40
Reģ: 10.11.2020
Diemžēl forums ir ļoti ļauns, aizskarošs. Man un meitenēm ar ko komunicēju ir svarīgs kvalitatīvs augstskolas diploms. Pat ja naudu pelnītu vienādu, nesaietu kopā ar vīrieti bez augstākās. Tas ir kultūras līmenis.
Šeit arī cilvēki, kas piemin, to, ka nav iegūta augstākā izglītība, izsakās aizskaroši un visu uztver personiski. Kā tad ir ar to kultūras līmeni, tādā gadījumā?
Apvainojieties, bet arī es uzskatu, ka pabeitu Rīgas 1. vai 2. ģimnāziju un vakarskolu vienkārši nevar salīdzināt.
Nu, gaidu, kad tikšu aplieta ar dubļiem, par patiesības pateikšanu!
22.11.2020 16:21 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Roze4 @ 22.11.2020 15:55
Biju attiecības ar vīrieti, kas ārzemēs izmācījies par juristu. Savā jomā nestrādāja, bija liela uzņēmuma valdes priekšsēdētājs. Sākumā bija kā apburta, inteliģents, gundrs un pietiekami turīgs. Iepazīstot vairāk aizvien vairāk nāca ārā viņa tukšā un nepatīkamā būtība. Lielība un citu noniecināšana, arī savus radus.
Paziņu lokā ir puisis ar 7 pabeigtām klasēm. Jaunības gados bija su**vārītājs. Sāka satikties ar izglītotu meiteni,izmainījās s. Pašlaik viņš ir darba devējs un par naudas trūkumu viņi var nesūdzēties.

kā tad tāds sūdu vārītājs vēl nenodzērās un nenosmķējās.
Skolā gāja puisis, kas man 12 gados patika. Viss bija, izskats, galva un vēl no situētas ģimenes. Sāka vārīt sūdus, pareizās kompānijas, cigaretes alkohols. Tagad pēc sejas var pateikt ka dzer un smēķē. Un ar visu savu prātu un ģimeni nekur nav nonācis, strādā elektronikas veikalā un galus kopā savilkt nevar. Manā vecumā un sabeidzis veselību. Cietumā pāris reizes pasēdējis. Nekā nav. Izglītības nav. Kam tādu invalīdu vajag?
22.11.2020 16:29 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.10.2020
Ms. Independent @ 22.11.2020 16:21
Diemžēl forums ir ļoti ļauns, aizskarošs. Man un meitenēm ar ko komunicēju ir svarīgs kvalitatīvs augstskolas diploms. Pat ja naudu pelnītu vienādu, nesaietu kopā ar vīrieti bez augstākās. Tas ir kultūras līmenis.
Šeit arī cilvēki, kas piemin, to, ka nav iegūta augstākā izglītība, izsakās aizskaroši un visu uztver personiski. Kā tad ir ar to kultūras līmeni, tādā gadījumā?
Apvainojieties, bet arī es uzskatu, ka pabeitu Rīgas 1. vai 2. ģimnāziju un vakarskolu vienkārši nevar salīdzināt.
Nu, gaidu, kad tikšu aplieta ar dubļiem, par patiesības pateikšanu!

Esmu pabeigusi vakarskolu, esmu ar izcilību ieguvusi bakalauru. Un Tu gribi teikt,ka esmu kaut kādā mērā sliktāka par ģimnāziju beidzējiem?
Mācījos kursā ar cilvēkiem, kuri nāca no ģimnāzijām, deguni gaisā u.tt, un zini, daudzi no viņiem izkrita sesijās, kamēr es ar savu sūda vakarskolu veiksmīgi turpinu tālāku akadēmisko izglītību.
Es ar prieku būtu mācījusies ģimnāzijā un klātienē,taču situācija to neļāva.
Zinot savu tā brīža situāciju, jūtos lepna par sevi,ka pietika spēka iegūt izglītību vakarskolā un turpināt studijas augstskolā, pietam budžetā.
Ieteiktu nebāzt visus vienā maisā.
22.11.2020 16:37 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es pabeidzu vienu no prestižākajām Valsts ģimnāzijām, un vienīgais "bonuss", ko man tas deva, bija pārākuma sajūta, kas izplienēja jau pēc pirmās sesijas.
Tas, kādu izglītības iestādi cilvēks ir pabeidzis, kaut ko pasaka par viņu, bet nedefinē cilvēku kā personību.
Par snobisma līmeni šeit var tikai pabrīnīties, ok Katriineens ir trollis, bet tik daudzi šeit atrakstījās ar savu nožēlojami aprobežoto viedokli. Cik Forbes sarakstā ir cilvēku bez augstākās, cilvēku, kas uzbūvēja biznesa impērijas, ziedo labdarībai un veido šo pasauli labāku. Viņi nav jūsu kultūras līmeņa cienīgi, tas gan.
22.11.2020 16:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Doublechoco @ 22.11.2020 16:38
Es pabeidzu vienu no prestižākajām Valsts ģimnāzijām, un vienīgais "bonuss", ko man tas deva, bija pārākuma sajūta, kas izplienēja jau pēc pirmās sesijas.
Tas, kādu izglītības iestādi cilvēks ir pabeidzis, kaut ko pasaka par viņu, bet nedefinē cilvēku kā personību.
Par snobisma līmeni šeit var tikai pabrīnīties, ok Katriineens ir trollis, bet tik daudzi šeit atrakstījās ar savu nožēlojami aprobežoto viedokli. Cik Forbes sarakstā ir cilvēku bez augstākās, cilvēku, kas uzbūvēja biznesa impērijas, ziedo labdarībai un veido šo pasauli labāku. Viņi nav jūsu kultūras līmeņa cienīgi, tas gan.

un cik bomžī ir bez austsolām. To labāk salīdzini. Es nezinu nevienu no formes saraksta un pat nezinu, kas tas ir un kā aprēķina. Un kam man tas. Bet cik daudz bomžus zinu. Un cik daudz redzu katru dienu uz ielas. Uzmini nu, nav augstakās.
Bez augstakās viendien darbs ir- citu nav. Īpaši vecākam kļūstot kad veselība sabeigta.
22.11.2020 16:47 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
es mācījos programmās kur vienā vietā 9 nieku vieglāk nopelnīt nekā citā 1 nieku. Atradi ko salīdzināt. Kurā programmā kura gadā mācījies augstskolā un kurā vakarskola mācījies? Sauc nosaukumus, tad varēs salīdzināt. A te atkal liepājas universitati salīdzina ar Stokholmas ekonomisko austskolu. Un vakarenes. A kā vakarene sagatavo Stokholmai? paskaidro man lūdzu. Tev vispār ir cerības no vakarenes tādā programmā tikt iekšā. Bet ja pasaki, ka mācijies budžetā, tad tas arī visu izskaka. Kārtējā feikajā austskolas programmā mācies, ko valsts sponsorē, bet mācību kvalitāte tuvu 0
22.11.2020 16:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
"Izglītība skolā ir ļoti svarīga, bet pati par sevi tā ir maz. Labas vērtības ir jāiegūst mājās, un vēlme iegūt vairāk zināšanu ir ārkārtēja vērtība. Gudrība nav skolas rezultāts, bet gan mūža mēģinājums to iegūt" (Albert Einstein)
22.11.2020 17:01 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pēc visa spriežot, ar šādiem tekstiem Tu tikai centies pacelt savu neesošo pašvērtējumu, bet dzīvē esi pelēka niecība. 😄

Man ar tā liekas. Paskatijos un atradu - vārdā - Karina Gara.
22.11.2020 17:01 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Viens pazīst bomžus bez augstākās, cits miljonārus bez augstākās. Šādi tie viedokļi arī veidojas.
Man paziņu lokā bomžu nav, tādēļ nevaru spriest par augstākās izglītības statistiku bomžu starpā. Zinu ka ir tāds Grigorijs Perelmans, slavens matemātiķis, dzīvo no savas mātes pensijas, izskatās kā bomzis. Daudzi filosofi dzīvoja kā bomži. Daudzas Holivudas slavenības kādreiz bija bezpajumtnieki. Tā kā tas, ka persona ir bez pajumtes, arī nedefinē viņu kā degradējušos cilvēku.
22.11.2020 17:06 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Katz @ 22.11.2020 17:01

Man ar tā liekas. Paskatijos un atradu - vārdā - Karina Gara.

Tātd red pill tas ir tavs otrs profils?
Vai pareizāk sakot kristap!
22.11.2020 17:09 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Kritapiņ, kā tev klājas?
Vēl kādu esi paspējis piekaut?
Vai pagaidam tikai verbāli sievietēm uzbruc, fiziski uzbruksi darbadienās?
22.11.2020 17:10 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Katrinens @ 22.11.2020 17:09

Tātd red pill tas ir tavs otrs profils?
Vai pareizāk sakot kristap!

Par redpill man ta kā ir skaidrs, kas ir Kristaps?
22.11.2020 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!