Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zudusi motivācija

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Sveikas!
Nāku klajā ar jaunu problēmu - man ir zudusi motivācija darīt jebko. Es pat nezinu, kad tas sākās. Pēkšņi notika un viss. Es nevaru sevi piespiest neko darīt, nav arī ar ko izrunāties. Skolā daudz svarīgi darbi iekavēti un pat nesekmīgi, jo es fiziski nevaru saņemties un sākt pildīt. Darbā arī dažas problēmas. Es apzinos to, ka vēlāk būs trakāk, bet tas nelīdz... Vakaros pat raudiens nāk šī visa dēļ.
Vēl kādam ar rudens sākšanos tā ir? 😰
19.11.2020 05:32 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Man tā pašlaik nav bet bija pavasara beigās/vasaras sākumā un pus septembri. Man palīdzēja 2 lietas saņemties - izrunāšanās ar cilvēku "no malas", kuram ir ļoti maza saskarsme ar manu ikdienu un otrs sevis analīze, pētīšana kāpēc esmu tur kur esmu, vai ir kaut kas emocionāli pārdzīvots, kas licis zaudēt motivāciju, ko gribu sasniegt dzīvē, vai tas ko šobrīd daru palīdz man to sasniegt, ja jā kas mani attur no darīšanas. Kāes varu savu vidi ietekmēt lai tā būtu motivējošāka uc uc uc
Vienuvārdusakot, ja pietrūkst tev dzirdīgas ausis vari uzrakstīt man privāti
19.11.2020 07:10 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Man ir tieši tāpat kā Tev šobrīd. Nevaru saņemties neko uni darīt, darbs arī apstājies mana slinkuma dēļ(esmu pašnodarbinātais). Papildus vēl tam esmu iestrēgusi ne īsti veselīgās attiecībās.
Man šķiet, ka pavasarim iestājoties, viss nāks uz labo pusi
19.11.2020 07:21 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Kristty1 @ 19.11.2020 07:21
Man ir tieši tāpat kā Tev šobrīd. Nevaru saņemties neko uni darīt, darbs arī apstājies mana slinkuma dēļ(esmu pašnodarbinātais). Papildus vēl tam esmu iestrēgusi ne īsti veselīgās attiecībās.
Man šķiet, ka pavasarim iestājoties, viss nāks uz labo pusi

Vai patiešām uzskati, ka dzīvot ar domu "pavasarī viss nāks uz labo pusi" ir normāli? Vai gadījumā problēma nebūtu jārisina, jo sevišķi, ja esi pašnodarbinātā? Padomā cik daudz laika ar attieksmi, ka pavasarī viss nokārtosies (it kā pats no sevis) būsi pazaudējusi...
Ja tiešām neredzi veidu kā atgriezt motivāciju un vēlmi kaut ko darīt kaut vai tikai pašas labā meklē dzirdīgas ausismentorus, kočus, psihologus, psihoterapeitus, konsultantus uc kas palīdzēs saprast kāpēc šobrīd neiet, kāpēc gaidi pavasari tā vietā lai aktīvi darbotos un tamlīdzīgas lietas... Tā kā šogad notika pavasaris var būt nākamais stingru ierobežojumu posms un vai tad tev būs vieglāk kaut ko darīt?
P.S. Sorry ja izklausos skarba, bet manuprāt apzināties problēmu un to risināt ir daudz labāk nekā gaidīt līdz pienāks kāds gadalaiks kad problēmas pašas no sevis atrisināsies
19.11.2020 07:44 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Satelle @ 19.11.2020 07:44

Vai patiešām uzskati, ka dzīvot ar domu "pavasarī viss nāks uz labo pusi" ir normāli? Vai gadījumā problēma nebūtu jārisina, jo sevišķi, ja esi pašnodarbinātā? Padomā cik daudz laika ar attieksmi, ka pavasarī viss nokārtosies (it kā pats no sevis) būsi pazaudējusi...
Ja tiešām neredzi veidu kā atgriezt motivāciju un vēlmi kaut ko darīt kaut vai tikai pašas labā meklē dzirdīgas ausismentorus, kočus, psihologus, psihoterapeitus, konsultantus uc kas palīdzēs saprast kāpēc šobrīd neiet, kāpēc gaidi pavasari tā vietā lai aktīvi darbotos un tamlīdzīgas lietas... Tā kā šogad notika pavasaris var būt nākamais stingru ierobežojumu posms un vai tad tev būs vieglāk kaut ko darīt?
P.S. Sorry ja izklausos skarba, bet manuprāt apzināties problēmu un to risināt ir daudz labāk nekā gaidīt līdz pienāks kāds gadalaiks kad problēmas pašas no sevis atrisināsies

Gan jau iztikšu bez padomdevējiem. Ja var atļauties neko nedarīt un laiku veltīt sev šajā sezonā, tad kādēļ nē?
19.11.2020 08:13 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
man rudens, ziema tik ļoti nepatīk, ka man katru gadu tā ir, ka neko negribas darīt. kaut kādas obligātās lietas , protams, ka izdaru,
19.11.2020 13:30 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Tas viss motivācijas zudums un šķietami depresīvs garastāvoklis var būt saistīts ar šībrīža situāciju. Spriežu gan pēc sevis, gan pēc apkārtējiem radiem un paziņām- kopējais garīgais ir visai drūms, zūd dzīvesprieks, arvien vairāk un vairāk krājas gan fiziskais mentālais nogurums. Un nav brīnums kāpēc- mēs visi esam pagalam piekusuši no n-tajiem ierobežojumiem, bailēm par savu un tuvinieku veselību un labklājību, sagrautajiem plāniem un neziņu par nākotni, kad visa šitā padarīšana beigsies!
19.11.2020 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 07.03.2011
Ir ir,daudziem tā,tipiskais rudens saguriens.Kā arī viss šis apkārt notiekošais ir ļoti nomācošs.Vajadzētu uztaisīt analīzes,pirmais kam ir simptoms liels nogurumz ir D vitamīna trūkums.Kā arī dzels un B vitamīnu,īpaši,ja bijusi liela garīga slodze.
Atrodi kaut ko,kas sagādā prieku,staigā daudz svaigā gaisā,palasi vakarā labu grāmatu un dzīvesprieks ar laiku atgriezīsies.
19.11.2020 19:31 |
 
Reitings 74
Reģ: 23.11.2012
Man bija ļoti liels D vit deficīts, kā rezultātā bija nespēks un nogurums. Dr lika dzert palielinātu devu (Nateo 8000 vienības dienā) un palēnām atgriezos apritē :)
20.11.2020 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits