Izskats.

 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Kas vīrieša izskatā Jums ir svarīgi?
Kā izskatās vīrietis, kas Jums simpatizē?
15.11.2020 00:58 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tās kuras šausminās par bārdu. Jums laikam ar tādu vīrieti nav bijusi saskare?
Tieši otrādāk, tie, kas regulāri viņu skuj ataugot viņa ļoti skrāpē, runāju pēc pieredzes. Un matiņi kā zināms ataug jau nākošajā dienā.
Manam vīrietim viņa ir pavisam īsa, matiņi nav asi, bet mīksti.
Ja bārda būtu pavisam gara, tad man tāda arī noteikti nepatiktu.
15.11.2020 23:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
bigsister, manam vīrietim arī 3 cm traki kož, nav nekāds šinšilas kažoks. Un matiņi arī mutē nelien?
15.11.2020 23:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nu pārspīlēt arī nevajag..šinšilas kažoks :D
Nekad, nekas mutē nav līdis. Viņam ir īsāka par tiem 3cm.
Mūsu piecu gadu kopdzīves laikā bija tikai vienu reizi viņu nodzinis līdz galam un man galīgi nepatika, pilnīgi pēc cita cilvēka izskatījās.
15.11.2020 23:44 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Ja par tēmu, tad vizuāli saista tikai viens vīriešu tips - gara auguma, atlētiskas miesas būves, tumsnēju ādas krāsu, tumšiem matiem, brūnām acīm, ar tā saucamo 3 dienu bārdiņu. Ja par tautībām, tad vizuāli saista latino izcelsmes vīrieši. Tāpēc reiz smējos, ka, dzīvodama Latvijā teju visu savu mūžu, nevarēju atrast nevienu vīrieti, kurš vizuāli būtu manā gaumē. Aizbraucu uz Spāniju un jau pirmajā dienā, skatoties uz apkārt esošajiem vīriešiem, bija sajūta, ka atliek tikai izvēlēties no visa lielā klāsta. :D
15.11.2020 23:57 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Vēl piekritīšu iepriekš izskanējušam komentāram, ka piesaista pretējais. Man pašai ir tumši mati un zilas acis, tāpēc esmu “kritusi” uz brūnajām acīm. Ja viņam būtu gaiši mati un brūnas acis, tad arī patiktu, pat liekas būtu interesanti. Protams, dabīgi gaišie, nevis kur dažiem patīk vēl izbalināt tādu kā ligzdu uz galvas un, tad gan izskatās briesmīgi.
Man darbā kāreiz rumāņiem tagad tāda “mode” sākās :D
16.11.2020 00:10 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Katrinens @ 15.11.2020 23:04

slimais. Nekomentē te manās diskusijās. Vīrieši ir aicināti izteiktie. Bet tādi radījumi kā tu- nē! Vācies. Šovinismu jāslēpj. Sākumā vizuālais tēls? Khm saldumiņ, neesi vēl miris, vajag tā kā nolaisties uz zemes un skatīties loģiski.

Klasiskais veceņu gājiens,kuras neprot uzklausīt viedokli, kas nesakrīt ar savu. Un ko ar šovinismu domāji? 😂 Vai zini vispār vārda nozīmi?
16.11.2020 08:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Laikam arī esmu ārpus vidējā pieņemtā, kas sievietēm patīk.
Gaiši vai brūni māti, zilas vai pelēkās acis. Gaiši vīrieši. Par žokļa formu nekad neesmu domājusi. Galvenais lai acis nav brūnas. Ķermeņa formā arī vienalga kādā. Bet laikam jau pats galvenais ir raksturs.
16.11.2020 09:22 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Katz @ 16.11.2020 08:43

Klasiskais veceņu gājiens,kuras neprot uzklausīt viedokli, kas nesakrīt ar savu. Un ko ar šovinismu domāji? ? Vai zini vispār vārda nozīmi?

šovinisms sajā forumā nozīmē
Katz
16.11.2020 09:53 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ir normāli, ja ir augstas ekspektācijas. Bet šo ekspektāciju racionalitāte jau ir cits jautājums.
16.11.2020 11:11 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Kiskismau @ 16.11.2020 09:22
Laikam arī esmu ārpus vidējā pieņemtā, kas sievietēm patīk.
Gaiši vai brūni māti, zilas vai pelēkās acis. Gaiši vīrieši. Par žokļa formu nekad neesmu domājusi. Galvenais lai acis nav brūnas. Ķermeņa formā arī vienalga kādā. Bet laikam jau pats galvenais ir raksturs.
Tieši tāpat!!
16.11.2020 11:14 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.11.2020
Bjork - Man ir žēl Tevis. Neviens sevis cienošs vīrietis Tevi neizvēlēsies kā sievas materiālu, bet kā rotaļllietu. Es nepazīstu nevienu izglītotu un dzīvē pietiekami sasniegušu vīrieti, kurš braukātu āpkārt pa pasauli, tērējot tādu naudu. Tie, kam ir nauda, to iegulda, nevis tērē dārgu sieviešu vēlmju apmierināšanai. Ja vēlies kļūt par Latvijas top miljonāru sievu, apbēdināšu - Tie daži no viņiem, kuri vēl nav pārlieku veci, ir ļoti pieprasīti sieviešu aprindās un nevis viņam būs Tev jālēkā pakaļ, bet Tu lēkāsi pēc viņa stabules.
Ja naudu vieglprātīgi iztērē sievietes kaprīzēm, tai ir tendence beigties. Arī šajos laikos, kad daudzi uzņēmumi ir aizvēruši savas durvis, daudzas izlūzijas "sabiedrības dāmītēm" ir sabrukušas un vairs nav ne miņas no skaistās dzīves.
Pirms pāris dienām bija virsraksts - aizgāju no vīra, tagad mani vienīgie ienākumi ir bērnu nauda. Daudzām darba vieta ir "vīrs", tāpēc man ir žēl, ka tādi cilvēki uz šīs pasaules eksistē un bojā attiecību jēgu kā tādu.
16.11.2020 16:32 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.11.2020
Vīriešiem ieteiktu izlasīt grāmatu - The way of the superior man
Rūdītām feministēm tā grāmata varētu nepatikt, jo ir liels uzsvars uz vīrieša vīrišķo enerģiju un seksuālās enerģijas pārsvaru pār sievieti, ja tā to var izskaidrot.
Divi īsi video par šo grāmatu.
Par virieša būtību un jēgu. Īpaši iesaku padomāt par Andrew Carnegie. Vīrietim ir jābūt tāda, kurš vienmēr spēs sevi pacelt, neatkarīgi no situācijas, kurā viņš nonācis. Protams, ir jādara viss, lai šādās situācijās nenonāktu. Ar to arī vīrietis atšķiras no sievietes - ar konstruktīvu domāšanu un rīcību, atmetot emocijas.
https://www.youtube.com/watch?v=8JPV43NCakY&t
Par attiecībām. Visspilgtāk tas pateikts par amerikāņu kalniņiem. Sieviete aiziet uz parku un ierauga vairākus amerikāņu kalniņus. Esi tas kalniņš, kura ceļš un virziens viņai šķitīs interesantākais. Jebkuram vīrietim dzīvē jābūt noteiktam ceļam un mērķim, un sieviete to nedrīkst izmainīt. Sievietes dēļ nav jāmainās. Var pielāgot nianses, jā, bet vīrietis savu ceļu izmainīt nedrīkst.
https://www.youtube.com/watch?v=HTY8mzlwQNg
16.11.2020 16:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es gan piekrītu Bjork viedoklim. Viņa nekur neminēja, ka vēlās, lai viņu uztur. Bet gan, ka vēlās sev līdzvērtīgu partneri ar līdzvērtīgiem ienākumiem.
Es arī, ja meklētu sev vīrieti, neskatītos uz tiem, kas pelna 500€. Negribu nevienu aizvainot, 500€ ir par 500€ vairāk, nekā 0€. Un 20 gados tas, varbūt, ir labs ienākums. Bet 30, kad jāuztur ģimene, vai ir vēlme pēc ģimenes un sava mājokļa, nepieciešami lielāki līdzekļi (vismaz Rīgā un vismaz man). Ja piedzimst bērns, līdz 1,5 gada vecumam saņem kaut cik normālu pabalstu, bet pēc tam 42€. Ja bērns 1,5 gada vecumā netiek Valsts dārziņā (un nebūt ne visi tiek, nemaz nerunājot par to, ka 20+ bērni vienā grupā ir pārāk liels slogs tik mazam bērnam, kas vēl lāgā nerunā un nevar arī jēdzīgi pastāstīt, ka viņu, piemēram, apbižo). Kas tad? Privātais dārziņš ir vismaz 370€. Vai nu māmiņa tad sēž mājās un tie 500 ir vienīgais ģimenes ienākums, vai arī māmiņa strādā, lai pusi algas izdotu par dārziņu un bērna vajadzības tikai augs. Es saprotu, ka noteikti ir cilvēku daļa, kas kaut kā tā arī dzīvo, bet es tā negribētu. Mani audzināja ka jābūt spējīgai nodrošināt sevi un savas atvases, lai cik tās atvases būtu. Bet ne pieaugušu vīrieti. Katram savas vajadzības, vērtības un priekšstats par normālu dzīvi. Meitene minēja, ka viņai ir svarīgi ceļojumi. Kas tur slikts vai kāpēc no tā jākaunās, ka vēlās vīrieti ar līdzīgām interesēm un ienākumiem? Tāpēc, ka kāds cits nevar to atļauties? Ir tāds jēdziens kā sociālie slāņi. Un ļoti reti kad bagātnieks (mav svarīgi vīrietis vai sieviete) meklēs sev otru pusīti no zemākā slāņa. Tā notiek tikai lata romānos un Greja 50 nokrāsās. Nav runa tikai par naudu kā tādu, bet gan arī intereses un redzesloks atšķiras. Un Latvijas realitātē 3000 un 500 ir dažādi sabiedrības slāņi un tas ir tikai normāli, ka kāds meklē sev atbilstošu partneri. Alfonsi, uzturāmās dāmas un tie, kas krāj un ēd plikus kāpostus, lai tikai nopirktu brendu šmotkas ir atsevišķa kategorija un tādi elementi arī vienmēr sabiedrībā pastāvēs.
16.11.2020 17:22 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.11.2020
Tev pastāstīt, cik turīgam uzņēmējam izmaksā atvaļinājums uz mēnesi?
3000 un 500 nav dažādi sabiedrības slāņi. Latvijā vispār par šādiem slāņiem nevajadzētu runāt. Sāksim ar to, ka sievietes, kuru ienākumi ir virs 3k mēnesī ar savām rokām un savu kapitālu, Latvijā nav vairāk par 100. Lielais vairums ir ģimenes nauda vai uzrakstīts uzņēmums/īpašumi uz sievas/meitas vārda.
Pastāvu par to, ka cilvēkiem ir jābūt kopīgām interesēm un ceļam vienā virzienā. Ļoti svarīgi ir arī vienādas fiziskās īpašības, auguma un svara proporciju ziņā.
16.11.2020 17:41 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tev pastāstīt, cik turīgam uzņēmējam izmaksā atvaļinājums uz mēnesi?

Pastāsti.
Sāksim ar to, ka sievietes, kuru ienākumi ir virs 3k mēnesī ar savām rokām un savu kapitālu, Latvijā nav vairāk par 100.
tu nopietni tā domā? Vai arī esi vienkārši seksists?
16.11.2020 18:00 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Viņš @ 16.11.2020 17:41
Tev pastāstīt, cik turīgam uzņēmējam izmaksā atvaļinājums uz mēnesi?
3000 un 500 nav dažādi sabiedrības slāņi. Latvijā vispār par šādiem slāņiem nevajadzētu runāt. Sāksim ar to, ka sievietes, kuru ienākumi ir virs 3k mēnesī ar savām rokām un savu kapitālu, Latvijā nav vairāk par 100. Lielais vairums ir ģimenes nauda vai uzrakstīts uzņēmums/īpašumi uz sievas/meitas vārda.
Pastāvu par to, ka cilvēkiem ir jābūt kopīgām interesēm un ceļam vienā virzienā. Ļoti svarīgi ir arī vienādas fiziskās īpašības, auguma un svara proporciju ziņā.

kopš kura laika psihenēs ir pieeja pie interneta?
16.11.2020 18:02 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sugаr @ 16.11.2020 18:00

Pastāsti.
tu nopietni tā domā? Vai arī esi vienkārši seksists?

kungi vai kundzes uz visu to ir statistika.
Tikai jāsaprot, ka kundzes, kas pelna 3 k pat uz papīra būs 40-60 gadus vecas. Un no medeles un skaistules būs tālu. Nerunājot par to, ka lai naudu nopelnītu vajag raksturu (varat saprast arī kā kādu vīrieša orgānu) un tādai tu grīzu uz ceiem berzīsi nevis savas domas izteiksi.
Tādu virs 30, būs vispār tikai demsmiti ne 100.
A tādu, kas virs 30, un simpātiskas, neprecējušās un ir rikai raganas, nevis šasumīgākās raganas vispār laikam būs padsmit. Un tas par 3 k uz papīra.
Bet ir pa pilnam sieviesu, kas pelna lielu naudu, tikai nedomaju, ka kādu vīrieti interešetu sievietes sājā vecuma grupā. Bet žēl .
3k uz papīra jau ir tikai 2 k uz rokām.
Ja ir laba pensija teiksim 1000 pēc nodokļiem un vēl strādā kautcik un sanem vēl 1000 tad jau tie 2 k sanāk. Un daudzas strādājošās pensionāres ir labi situētas (tikai parasti atbalsta savu dēlus nevis draugus) .. tad jau tas skaitilis ir vēl daudz lielāks. Vīrieši, kas Jums ir pret sievietēm 60 + labākais vecums. Un vēl piedevān nermāli situētas. Izmaksāti dzīvokļi un mājas. Tās jums arī ceļojumu izmaksātu. Nevajadžētu te no jaunajām diedelēt, un kliegt ka pat kafejnīcu neizmaksāsiet!
16.11.2020 18:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ir tāds jēdziens kā sociālie slāņi. Un ļoti reti kad bagātnieks (mav svarīgi vīrietis vai sieviete) meklēs sev otru pusīti no zemākā slāņa.

Šeit gan tu brauc galīgās auzās. Tā noteikti dara tikai sievietes, bet ne vīrieši. Zinu daudz turīgus vīriešus (30-40g), kuri par sievām ir izvēlējušies to tavu saucamo no "zemākā slāņā", bet es viņus arī saprotu, tur sava loģika.
16.11.2020 18:13 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
GhostGG, es nevienu tādu vienaudžu pāri nepazīstu. Nu labi, divus pārus pazīstu, kur vīrietis ap 50 izšķīrās un apprecējās ar padsmit gadus jaunāku sievu. Bet tas ir atsevišķs stāsts.
16.11.2020 18:25 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Porziņģis ir brīvs, vai kā?
16.11.2020 18:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits