Izskats.

 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Kas vīrieša izskatā Jums ir svarīgi?
Kā izskatās vīrietis, kas Jums simpatizē?
15.11.2020 00:58 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Redpill @ 15.11.2020 14:07

Vēl Angļiem ir laba dokumentāla filma - par geju saunu.
Saunas īpašnieks smējās ka 1/2 no viņa klientiem ir precēti (ar sievieti)

tak linkus jāliek nevis aprakstus!
tu arī esi precēts slēpts gejs, vai kāpēc tevi tādas tēmas interesē?
15.11.2020 14:09 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
ja, jo biezi vien naudas makam nak lidzi citas svarigas ipasibas. Man liekas, ka pats mineji cita diskusija, ka drosibas sajuta, ka juties pasargats, nodrosinatas pamatvajadzibas, sievietem ir svarigas. Man riebtos, loti riebtos, ja es varu un gribu celoju uz Jaunzelandi, Ameriku, Taizemi un mans choms raud, ka nevar braukt, jo vinam nav naudas.

Labs. Ceļošana uz Jaunzēlandi un ASV tagad skaitās "pamatvajadzība", kas sievietēm dod "drošības sajūtu" 😁 Man šķiet ka lielākajai daļai vīriešu nemaz neinteresē šādi bābu ceļojumi pa kūrortiem. Katrs, protams, dzīvo kā grib, bet smieklīgi skatīties kā sieviete parastu merkantilisms mēģina pasniegt kā kaut kādu baigo ētisko vērtību - pamatvajadzību, drošību utt.
15.11.2020 14:20 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Ja runājam par tēmu, kas bija ārējais izsats, tad acumirklī piemēršu uzmanību viena tika vīriešiem, bet sevi varu iedomāties kopā ar pavisam cita tipa vīirieti.
Par skaistu atzīstu vienu izskata tipu, bet vēlos veidot attiecības ar tādu izskata tipu, kas liekas pierasts- pazīstams.
Patīk gari vīrieši 1,9 un uz augšu. Par taukiem un noslieci uz vieglu aptakošanos nevar būt ne runas, uzreiz pamanu tādu genofondu un tas man rada reibumu. Tā kā kaujama cūka izksatās tādi vīrieši. Un te pat nav runa ir tauki vai nav. Pats genofonds nepaīk. Un uzskatu, ka jaunam vīrietim uzaudzēt taukus ir vienkāŗši necieņas izrādīšana pret sievieti. Ja grib var atrast laiku, vismaz minimāli trenēties, netrenējas, jo uzskata, ka tādu, kā cūku, pieņems arī. Tā ir attieksme.
Patīk vīrieši ar relatvi gaisu ādas krāsu, paŗcepušies solārijā vai saulē mepatīk. Patīk tikai zilas vai pelēas acis. Vīriesi ar brūnām acīm nepatīk.
Patīk gaiši brūni vai tumši blondi mati. Melni un gaisi blondi mati nepatīk.
Nepatīk aptetuvējušies vīriesi. Nepatīk pīrsings. Napaīk vīrieši kas nekopj sevi un tādi, kas pārērīgi sevi kopj. Nepatk, ka pilnīgi aplaidušies trenusškās staigā, un ka galīg sapucējušies uzvalkos ne pa tēmai. Paīk nedaudz elgents ikdienas stils. Pieklāīgi, moderni džinsi , t krekls žakete kaut kā tā.
Kaīk vairāk kalsnas miesasbūves, bet tā lai būtu muskuļi. Patīk krūšu muskuļi (laikam tapēc, ka pašai nav krūšu, tad lai vismaz ir vīrietim) un lielas rokas. Nevajag būt prešītei, bet nevar būt ne runas, ka ir tauki uz vēdera ( man ir par abiem).
Patīk gudri un apķērīgi. Lai saprastu sadzīves lietās vis kaut ko un uzvestos pieklājīgi. Ciest nevaru tos trakos lohus, kas uzvedas vulgāri un brutali un vēl domā, ka ir kruti to darot.
Pēc sejas vaibstiem patīk vairāk latviesu vīrieši (Laikam tēpēc, kas sejas vaibisti liekas pazīstami, pati esmu latviete), krievu vīrieši, pat ja ir simpātiskāki mazāk patīk pēc sejas vaibstiem.
15.11.2020 14:22 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
putns @ 15.11.2020 14:20

Labs. Ceļošana uz Jaunzēlandi un ASV tagad skaitās "pamatvajadzība", kas sievietēm dod "drošības sajūtu" ? Man šķiet ka lielākajai daļai vīriešu nemaz neinteresē šādi bābu ceļojumi pa kūrortiem. Katrs, protams, dzīvo kā grib, bet smieklīgi skatīties kā sieviete parastu merkantilisms mēģina pasniegt kā kaut kādu baigo ētisko vērtību - pamatvajadzību, drošību utt.
starp celojumu un pamatvajadzibam ir divi dazadi teikumi manis rakstitaja. To, ka Tev tas nav svarigi, tas nenozime, ka citi, kas celo, ir merkantili. Logiski, ja es dzivoju labak, tas nenozime, ka virietis, kas var nopirkt baltmaizes batonu un Tirgsu desu tagad uzskatisu, ka nodrosina manas pamatvajadzibas. Neuztver to tik personigi un sapigi.
15.11.2020 14:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Katrinens @ 15.11.2020 14:09

tak linkus jāliek nevis aprakstus!
tu arī esi precēts slēpts gejs, vai kāpēc tevi tādas tēmas interesē?

Lūdzu
https://vimeo.com/146715135
Interesanta filma! Iesaku
Sievietēm (lesbietēm) nekā tamlīdzīga nav
15.11.2020 14:26 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Katrinens @ 15.11.2020 14:22
Ja runājam par tēmu, kas bija ārējais izsats, tad acumirklī piemēršu uzmanību viena tika vīriešiem, bet sevi varu iedomāties kopā ar pavisam cita tipa vīirieti.
Par skaistu atzīstu vienu izskata tipu, bet vēlos veidot attiecības ar tādu izskata tipu, kas liekas pierasts- pazīstams.
Patīk gari vīrieši 1,9 un uz augšu. Par taukiem un noslieci uz vieglu aptakošanos nevar būt ne runas, uzreiz pamanu tādu genofondu un tas man rada reibumu. Tā kā kaujama cūka izksatās tādi vīrieši. Un te pat nav runa ir tauki vai nav. Pats genofonds nepaīk. Un uzskatu, ka jaunam vīrietim uzaudzēt taukus ir vienkāŗši necieņas izrādīšana pret sievieti. Ja grib var atrast laiku, vismaz minimāli trenēties, netrenējas, jo uzskata, ka tādu, kā cūku, pieņems arī. Tā ir attieksme.
Patīk vīrieši ar relatvi gaisu ādas krāsu, paŗcepušies solārijā vai saulē mepatīk. Patīk tikai zilas vai pelēas acis. Vīriesi ar brūnām acīm nepatīk.
Patīk gaiši brūni vai tumši blondi mati. Melni un gaisi blondi mati nepatīk.
Nepatīk aptetuvējušies vīriesi. Nepatīk pīrsings. Napaīk vīrieši kas nekopj sevi un tādi, kas pārērīgi sevi kopj. Nepatk, ka pilnīgi aplaidušies trenusškās staigā, un ka galīg sapucējušies uzvalkos ne pa tēmai. Paīk nedaudz elgents ikdienas stils. Pieklāīgi, moderni džinsi , t krekls žakete kaut kā tā.
Kaīk vairāk kalsnas miesasbūves, bet tā lai būtu muskuļi. Patīk krūšu muskuļi (laikam tapēc, ka pašai nav krūšu, tad lai vismaz ir vīrietim) un lielas rokas. Nevajag būt prešītei, bet nevar būt ne runas, ka ir tauki uz vēdera ( man ir par abiem).
Patīk gudri un apķērīgi. Lai saprastu sadzīves lietās vis kaut ko un uzvestos pieklājīgi. Ciest nevaru tos trakos lohus, kas uzvedas vulgāri un brutali un vēl domā, ka ir kruti to darot.
Pēc sejas vaibstiem patīk vairāk latviesu vīrieši (Laikam tēpēc, kas sejas vaibisti liekas pazīstami, pati esmu latviete), krievu vīrieši, pat ja ir simpātiskāki mazāk patīk pēc sejas vaibstiem.

Es atbilstu tavam ideālajam aprakstam :D
195cm / 90kg / gaiša āda / gaiši pelēki mati / zilas acis
15.11.2020 14:29 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es to neuztveru personīgi, neesmu vīrietis. Bet tas, ka nākamais teikums pēc drošības/pamatvajadzību teikuma bija par ceļojumiem, kas tagad ir kārtējais Instagram haips, nevis par bērniem, par ļoti daudz ko liecina. Un ja Tu pati vari atļauties ceļojumus, tad kāpēc vīrietim jānodrošina tavas pamatvajadzības? Kādu drošību tev tas dod, ja tev arī bez viņa naudas bija pilnīga drošība? Vai arī ar visādiem ceļojumiem dzīvo pāri saviem līdzekļiem un knapi galus velc kopā, tāpēc vajag vēl naudu?
15.11.2020 14:32 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Ciest nevaru tos trakos lohus, kas uzvedas vulgāri un brutali un vēl domā, ka ir kruti to darot.

Tu taču sevi un savu manieri izteikties par citiem te aprakstīji :D
15.11.2020 14:42 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
putns @ 15.11.2020 14:32
Es to neuztveru personīgi, neesmu vīrietis. Bet tas, ka nākamais teikums pēc drošības/pamatvajadzību teikuma bija par ceļojumiem, kas tagad ir kārtējais Instagram haips, nevis par bērniem, par ļoti daudz ko liecina. Un ja Tu pati vari atļauties ceļojumus, tad kāpēc vīrietim jānodrošina tavas pamatvajadzības? Kādu drošību tev tas dod, ja tev arī bez viņa naudas bija pilnīga drošība? Vai arī ar visādiem ceļojumiem dzīvo pāri saviem līdzekļiem un knapi galus velc kopā, tāpēc vajag vēl naudu?
es atkartosos neattiecini to uz sevi, ka dzivosana pari lidzekliem ir celosana vai majas iegade, es uzskatu, ka kopdzive ir jaiegulda vienlidzigi un ar virieti, kam ar 500 eur algu pietiek un vinam neko vairak nevajag, nu nebus pa celam, pat neizskatitu ka variantu. Ja es gribu izbaudit dzivi, dzivot normala maja, braukt ar normalu masinu, ja virietim tas nav pa spekam ieguldit savu dalju, tad, nu tas nav pa celam, kapec man butu kaut kas jadava, neko nesanemot preti? Man berni ir gana lieli, lai par to man vairs nevajadzetu domat. Neuzskatu, ka jatere laiks ar cilvekiem, kas nav gana apnemigi, lai sasniegtu sava dzive kaut ko un veleties ko vairak. Drosibas sajuta, ir but apdomigam un nebut karstgalvigam, svarigus un nozimigus lemumus pienemt racionali un pardomati. Pamatvajadzibas, es neuzskatu, ka man kaut kas jasaprot no masinam, ja kaut kas notiek, es negribu domat ka nomainit riepu.
Vari pati darit sava dzive ka velies, manis pec, bet Tu manus uzskatus nemainisi, ka man butu pareizi vai nepareizi jadoma vai jadara. Pie tam, tas teikums bija, ka neuzskatu, ka man butu jaizmaksa celojums virietim, ja virietis savu dalu nevar atljauties.
Tikai pasas sievietes uznemas veci nest uz rokas, apdavinat, "es pati visu varu", tikai pec tam elkoni koz un raud, ka viriesi ir tadi un sitadi, ka nabadzitem viss pasam jadara.
15.11.2020 14:47 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es nemēģinu mainīt tavu viedokli. Tīri intereses pēc diskutēju, jo man nav saprotama šāda sieviešu nostāja. Pašai naudas gana, pēkšņi uznāk kaut kāda kaprīze braukt bezjēdzīgā ceļojumā 'baudīt dzīvi', bet vīrietim NEKAD to neizmaksās. Uzreiz skaidrs, ka cilvēku dzīvē vada kaprīzes un nauda.
es uzskatu, ka kopdzive ir jaiegulda vienlidzigi un ar virieti, kam ar 500 eur algu pietiek un vinam neko vairak nevajag, nu nebus pa celam, pat neizskatitu ka variantu .. Neuzskatu, ka jatere laiks ar cilvekiem, kas nav gana apnemigi, lai sasniegtu sava dzive kaut ko un veleties ko vairak.

Tad pati pelni 550 eiro mēnesī, ja abiem jāiegulda vienlīdzīgi un 500 ir limits, ar kuru netiktos?
Tikai pasas sievietes uznemas veci nest uz rokas, apdavinat, "es pati visu varu", tikai pec tam elkoni koz un raud, ka viriesi ir tadi un sitadi, ka nabadzitem viss pasam jadara.

Jā, ja vīrietim izmaksā kaut kādu tupu ceļojumu, tad nēsā viņu uz rokām :D
15.11.2020 15:21 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Man piem. ne centa nevajag no sievietes, pietiek ar seksu, neko citu nevajag.
15.11.2020 15:26 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Jociga uztvere, ja celojumu uztver par kaprizi. Man ta nav kaprize, bet katram savs.
Par 500 un 550 Eirikiem, nu, atvaino, bet es pelnu vairakas reizes vairak, un netiktos gan. Es tadus viriesus atstatu Tev.
Tupu celojumu? Saprotu, ka neko dzive neesi sasniegusi un redzejusi, dzivo Sunu ciema un esi apmierinata ar to, tad paliec, kur esi un man ar tadiem cilvekiem nav verts pat diskutet.
15.11.2020 15:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas, ka gaume katrai ir savādāka ir ļoti liels mīts. Sen jau ir pierādījies, ka gandrīz visām sievietēm patīk viens konkrēta tipa vīrietis. Kā tad tas nākas, ka vienam vīrietim sievietes skrien pakal, stāv uz viņu bez maz vai rindā, bet citi vīrieši knapi var dabūt draudzeni? Un ja mēs apskatamies uz šiem vīriešiem, uz kuriem sievietes ir kā uzburtas, sakritības un līdzības ir ļoti daudz. Tā kā akaroa un bigsister aprakstā (garš, sportiskas miesas būves, izteikta žokļa līnija, tumši mati, tumša bārda utt)
Runājot par naudu, tad jāsaka, ka, protams, tiem kuriem ir nauda un ar izskatu nav diez ko paveicies, tiem noteikti sievietes arī būs, BET uz kādu brīdi tikai, līdz uzradīsies izskatīgs un ar naudu. Tāpēc jau tiem visiem neglītajiem, veciem miljonāriu sievām, kuras pašas ir jaunas, ir mīļākie un ne jau tādi, kādi ir viņu vīri, bet gan tieši pretēji ;)
15.11.2020 15:37 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Man patīk tumsnēji vīrieši. Brunetis ar tumšām acīm, sportisku miesasbūvi. Neliela vīrišķīga bārda.
15.11.2020 15:44 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Par 500 un 550 Eirikiem, nu, atvaino, bet es pelnu vairakas reizes vairak, un netiktos gan. Es tadus viriesus atstatu Tev.
Tupu celojumu? Saprotu, ka neko dzive neesi sasniegusi un redzejusi, dzivo Sunu ciema un esi apmierinata ar to, tad paliec, kur esi un man ar tadiem cilvekiem nav verts pat diskutet.

No Covid tēmas saprotu, ka dzīvo ārzemēs un strādā kaut kādā klubā. Nu, ārzemēs arī 500x2 ir minimālā un 500x3 praktiski minimālā. Lai gan dažās ārzemēs arī 500x3 vēl pat nesasniedz minimālo. Tā ka nebrīnos, ka sauci praktiski vai Latvijas minimālo algu kā limitu, ar kuru netiktos. Parasti šādi par savu ''dzīves baudīšanu'' blato tieši sievietes, kas gājušas vieglo ceļu dzīvē, aizbraukušas kaut kur darīt vieglu darbu un ķipa pelnīt baigo naudu, kas tajā valstī pat vidusmēru nesasniedz :D
15.11.2020 15:50 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
putns @ 15.11.2020 15:50

No Covid tēmas saprotu, ka dzīvo ārzemēs un strādā kaut kādā klubā. Nu, ārzemēs arī 500x2 ir minimālā un 500x3 praktiski minimālā. Lai gan dažās ārzemēs arī 500x3 vēl pat nesasniedz minimālo. Tā ka nebrīnos, ka sauci praktiski vai Latvijas minimālo algu kā limitu, ar kuru netiktos. Parasti šādi par savu ''dzīves baudīšanu'' blato tieši sievietes, kas gājušas vieglo ceļu dzīvē, aizbraukušas kaut kur darīt vieglu darbu un ķipa pelnīt baigo naudu, kas tajā valstī pat vidusmēru nesasniedz :D
es Latvija pelniju loti, loti labi, kas bija vairakas reizes lielaka par videjo algu valsti un labaki dzives meklejumi nebija iemesls, kapec parvacos uz dzivi citur. Stradaju ari arzemes atbilstosu darbu savai izglitibai, pieredzei un pelnu virs videja ari arzemes. Vieglakais cels, ja, izglitiba, pieredze profesija, kas nu kuram. Spriesanas spejas ari atbilstosi Tavam limenim, doma plasak.
15.11.2020 15:58 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Labi, pieņemsim, ka tu klubā pelni baigo piķi, nav nekas neiespējams. Tādā gadījumā visi tavi iepriekšējie komentāri ir tīra izlikšanās. Rakstīji, ka netiktos ar vīrieti, kam alga praktiski Latvijas minimālā (kas būtu saprotami, ja sieviete grib bērnus utt.), lai gan realitātē gan jau netiktos ar vīriešiem, kas pelna virs 40k eiro gadā. Jo tad jūties ''nedroši'', jo nav nodrošinātas tavas ''pamatvajadzības'' ar tik mazu naudas summu :D Un kur nu par 40 štukām atļauties mašīnu vai ceļojumu :D Ko tik sievietes neizdomā, lai izliktos labākas nekā ir.
15.11.2020 16:12 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
putns @ 15.11.2020 16:12
Labi, pieņemsim, ka tu klubā pelni baigo piķi, nav nekas neiespējams. Tādā gadījumā visi tavi iepriekšējie komentāri ir tīra izlikšanās. Rakstīji, ka netiktos ar vīrieti, kam alga praktiski Latvijas minimālā (kas būtu saprotami, ja sieviete grib bērnus utt.), lai gan realitātē gan jau netiktos ar vīriešiem, kas pelna virs 40k eiro gadā. Jo tad jūties ''nedroši'', jo nav nodrošinātas tavas ''pamatvajadzības'' ar tik mazu naudas summu :D Un kur nu par 40 štukām atļauties mašīnu vai ceļojumu :D Ko tik sievietes neizdomā, lai izliktos labākas nekā ir.
man liekas, ka Tev pasai sevis zel, ka neko nevari sai dzive atlauties.
Saja gadijuma Tu slep savas nepilnvertibas un kompleksus. Aizvainoju iepriekseja diskusija? Paslepnums iedragats? Tur ari ta askiriba Tev no manis, ka Tev tas ir uzpusts burbulis, kuru jebkurs var tik viegli apgazt un nevari pardzivot. Paspietiekamam cilvekam nekas nav japierada. Bet Tev tik loti gribas izlikties labaka ka patiesiba esi. Glupam putnam, glupa dziesma.
15.11.2020 16:23 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Paspietiekamam cilvekam nekas nav japierada

Ironiski, ka tu to raksti, lai gan tieši tu šeit rakstīji savu algu un dzīvesstāstu, lai man kaut ko pierādītu :D Kamēr es par savu privāto dzīvi nevienu teikumu neesmu uzrakstījusi. Tā ka vari izdarīt secinājumus :D
15.11.2020 16:32 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
putns @ 15.11.2020 16:32

Ironiski, ka tu to raksti, lai gan tieši tu šeit rakstīji savu algu un dzīvesstāstu, lai man kaut ko pierādītu :D Kamēr es par savu privāto dzīvi nevienu teikumu neesmu uzrakstījusi. Tā ka vari izdarīt secinājumus :D
cilveks, kas neko nav sasniedzis, vieglak citus kritizet, ja tas ir ironiski.
15.11.2020 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits