Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju latviešu valodas pratējus.

 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
Sveiki.
Strādāju pie grāmatas rakstīšanas, pārzinu latviešu valodu, taču mēdzu pinķērēties komatos.
Varbūt šeit ir kāds latviešu valodas lietpretējs ar kuru varētu sadarboties ilgstoši?
Precīzāk sakot, es jums nosūtu melnrakstus un jūs pārskatāt un pielabojat tieši komatiņus. Šāda veida palīdzību man nevajadzētu bieži - reizi 2 mēnešos, bet tad materiāls būtu apjomīgāks, taču to visu protams varam sarunāt. :)
Priecātos arī ja uzrastos kāds literārs cilvēks un mēs varētu dalīties pieredzēs, ieteikumos un ar padomiem. :)
Ja esi gatavs pastrādāt, pieiet lietai nopietni un galvenokārt, ja esi uzticams cilvēks, es ļoti priecātos par tavu vēstuli, kurā tu nedaudz pastāstītu par sevi un pārliecinātu mani, lai mēs nebūtu pilnīgi svešinieki, jo saprotams, ka mums vajadzēs uzturēt kontaktu ne tikai pāris mēnešus vai gadu un ne tikai virtuāli.
Ja tu zini kādu, kam šis varētu interesēt, neatstāj to neatklātu.
Mans e-pasts [email protected]
Protams, ka nekas šajā pasaulē nav par velti :) Vienosimies par samaksu un varu garantēt grāmatā iekļautu pateicību, :)
Autortiesību likumi:
(1)Autortiesības pieder autoram, tiklīdz darbs ir radīts, neatkarīgi no tā, vai darbs ir pabeigts.
(2) Autortiesības attiecināmas uz literāriem, zinātnes, mākslas un citiem šā likuma 4.pantā minētajiem darbiem, arī nepabeigtiem darbiem, neatkarīgi no darba uzdevuma un vērtības, izpausmes formas vai veida.
(3) Autortiesību piederības apliecināšanai nav nepieciešama reģistrācija, darba speciāla noformēšana vai kādu citu formalitāšu ievērošana.
4.pants. Aizsargājamie darbi:
Autortiesību objekts neatkarīgi no izpausmes formas un veida ir šādi autoru darbi:
1) literārie darbi (grāmatas, brošūras, runas, datorprogrammas, lekcijas, aicinājumi, ziņojumi, sprediķi un citi līdzīga veida darbi);
09.11.2020 22:21 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
Sveikas, meitenes vēlreiz. Esmu redzējusi ē-pastus un ziņas šeit, taču šobrīd man nav laika tos izlasīt. Izdarīšu to nākamo dienu laikā. :) Paldies par negaidīti lielu atsaucību. Tikai tagad būs jādomā, kā lai izvēlas vienu no jums.
15.11.2020 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits