Reti ir mājās

 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Sveikas! Vairāk vēršos pie sievietēm ,kurām ir bērns un rūpējas par viņu ,esot mājās.
Manā situācijā ,un droši vien arī daudzām tā ir ,ka bērna tēvs ļoti reti ir mājās. Dzīvojam kopā 40 km no Rīgas paši savā mājā. Bet viņš bieži paliek naktīs Rīgā (viņam tur ir savs īpašums arī) ,jo viņš strādā divos darbos. Saprotams ,ka ir nogurums pēc darbiem braukt tālu ceļa gabalu ,lai pārlaistu nakti , vieglāk ir palikt turpat Rīgā ,savā istabiņā.
Ja jau mēs pirkām dzīvojamo vietu 40km prom no Rīgas ,viņam to vajadzēja paredzēt ,ka būs jābraukā..Uz to viņš ,vienmēr atbild, ka ir noguris pēc darba. Ok, saprotams. Iespējams ,es arī sūdzos par daudz ,jo es jau "sēžu mājās " ar bērnu.
Taču bieži sāk likties ,ka attālinos no viņa . Viņš mājās ir pāris naktis nedēļā un pāris dienas nedēļā . Tāpēc liekas ,ka tā nav īsta ģimenes dzīve. Varbūt es kļūdos? Varbūt nenovērtēju to,ka viņš tik daudz strādā ?
Dārgās ,kā jums gāja laikā, kad bija jāauklē bērns un bijāt ilgstoši mājās vienas pašas ? Kādas jums bija sajūtas ? Nerunājot par to, ka bērniņš ir mūsu lielā mīlestība utt :) bet tieši par attiecībām ar bērna tēvu.
08.11.2020 17:28 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
parunasimparlaiku @ 08.11.2020 22:08
Es Rīga. A, viņa čuhņā.

Katrinens un Parunasim... viena persona??? :DdDdD Sapis*** kontos? :DDD
08.11.2020 23:09 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
C00L Dzipsy @ 08.11.2020 23:09

Katrinens un Parunasim... viena persona??? :DdDdD Sapis*** kontos? :DDD

Slima esi vai? Kur tavas negurās fantāzijas vēl tevi ved?
09.11.2020 00:05 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
C00L Dzipsy @ 08.11.2020 23:05
40 km.....??? Nopietni..??? :DD
Ne sūda nav noguris... sen jau kā mīļākā... 40 km ir tas pats kas izbrauc cauri Rīgai :DDDD
Pilnîgs bulllllllssshhhhiiiiittttt

nē nu 40 km tas gan ir daudz. Un katru dienu uz abām pusē. Es nebrauktu. Ja vēl kārtīgi atpūsties, a te duzmīģa sieva ar brēcošu sīko gaida mājās. Kāpēc braukt?
09.11.2020 00:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Nē, tas nav normāli, ka nevar atbraukt mājās! Man kādreiz bija draugs, kurš brauca mājās 50km ap 22-23 vakarā , pēc darba un sporta treniņiem, tāpat brauca uz Rīgu, lai gan varēja palikt savās mājās, 5min attālumā no stadiona.
Arī mans vīrs ir sūtīts komandējumos uz nedēļu 100,150,200 km attālumā, tāpat brauca mājās katru vakaru pie manis un mazā, lai gan bija noguris.
40km ir vispār nieks, problēma ir gribēšanā, ja negrib, tad nebūs varēšanas un atradīsies visādi aizbildinājumi un nostādīs sevi noguruša mocekļa pozīcijā.
09.11.2020 00:18 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Varbūt nesagaidi viņu uzkrāsojusies un smuki ģērbusies kā labai sievai pienākas.
09.11.2020 00:31 |
 
Patīk
Reitings 2873
Reģ: 30.04.2020
1000% ka ir cita sieviete un darbs tam noteikti nav šķērslis. Draudzenes vīrs pusotru gadu knieba savu kolēģi un katru dienu bija mājās. Retu reizi aizkavējās vai aizskrēja svētdienā pastrādāt, tā kā beidz sevi mānīt :(
40km, īpaši vakarā, kad nav satiksmes, nav nekas diži liels. Uz Ogri, piemēram, var 30 minūtēs aizšaut.
09.11.2020 08:41 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Enazenaz @ 09.11.2020 08:41
1000% ka ir cita sieviete un darbs tam noteikti nav šķērslis. Draudzenes vīrs pusotru gadu knieba savu kolēģi un katru dienu bija mājās. Retu reizi aizkavējās vai aizskrēja svētdienā pastrādāt, tā kā beidz sevi mānīt :(
40km, īpaši vakarā, kad nav satiksmes, nav nekas diži liels. Uz Ogri, piemēram, var 30 minūtēs aizšaut.
Un? Īstam vīrietim lòģiski, ka būs vairākas. Tas jau nenozīmē, ka nav jāmīl.sieva.
09.11.2020 08:43 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Enazenaz @ 09.11.2020 08:41
1000% ka ir cita sieviete un darbs tam noteikti nav šķērslis. Draudzenes vīrs pusotru gadu knieba savu kolēģi un katru dienu bija mājās. Retu reizi aizkavējās vai aizskrēja svētdienā pastrādāt, tā kā beidz sevi mānīt :(
40km, īpaši vakarā, kad nav satiksmes, nav nekas diži liels. Uz Ogri, piemēram, var 30 minūtēs aizšaut.

sen nebiji Ogrē laikam. Nezināji, ka tagad uz Ogri baidie sastrēgumi pīka stundās. Darbs parasti nesākas 13:00 un nebeidzas 22:00, lai teiktu ka var tik 30 minūtēs.
09.11.2020 09:03 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Tās tikai atrunas, protams ka tādā veidā viņš tikai no tevis attālinās. Plus, ja viņam Rīgā nebūtu sieviete, viņš atbrauktu mājās pie tevis katru dienu. Izskatās, ka viņš tevi nemīl.
09.11.2020 09:54 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Kapec nevar paris dienas nedela padzivot vina ipasuma Riga? Kadiem piedavajumiem pati esi versusies pie vira, lai risinatu so situaciju? Cik pati busi gatava tam, ja ienakumi mazinasies? Vins ir minejis, cik svarigi prieks vina ka viriesa ir nodrosinat savai gimenei labklajibu? Man pasai bija besis pec darbiem braukt uz pierigas maju un vispar riebas Riga, kur cela nosit tik daudz laika, ipasi, ja pietrukst laika pamatvajadzibam: izguleties un paest. Milaka var but var ari nebut. Ja ir darbaholikis, tad jarisina darbaholila problema nevis klupt par milako. Ja zudis atbalsts, tad atradisies ari milaka, jo virietim un ari sievietei nepieciesams atbalsts, ari darba stradajot. Ja strada divus pilnas slodzes darbus, nevis vienu, ka daudzam pazistami stradajusi 10 gadus un braukajusi...un neredz problemu, aljo, cilveks strada divos darbos, es pati esmu stradajusi un tas bija uz miega rekina, vairakas reizes iemigt pie stures, kas viena jauka bridi var beigties letali.
09.11.2020 09:58 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
sla @ 09.11.2020 09:54
Tās tikai atrunas, protams ka tādā veidā viņš tikai no tevis attālinās. Plus, ja viņam Rīgā nebūtu sieviete, viņš atbrauktu mājās pie tevis katru dienu. Izskatās, ka viņš tevi nemīl.
Tieši tā. Un tā sieviete ir ar šauru vagīnu, nedzemdējusi.
09.11.2020 10:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Normāli vai nē, tas ir katra savā ziņā. No otras puses skatoties, ko tad teikt sievietēm, kuru partneri ir karavīri vai jūrnieki, kuri arī mājās nav katru vakaru un pat ne katru nedeļu? Vai viņiem nav ģimenes un bērnu? Nedomāju viss.Tomer jāpiekrīt vien viedoklim, ka ja vīrietis ļoti gribētu, tad šie 40 km būtu nieks, īpaši ar auto. Cilvēkiem dzīvesvieta un darbs var būt katrs savā Rīgas galā un viņi brauc mājās ar sabiedrisko transportu, kas dažreiz pārvēršas stundas braucienā un vai tapec viņi nebrauc mājās?
09.11.2020 10:16 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Hmm, man tomēr šķiet attiecībās piedalās abi cilvēki (ar bērniem), lai vai kādas būtu vērtības un dzīves misijas.
Tavā vietā vienpersoniski laikam nevarētu tikt galā emocionāli, esot prom no vīra, pie tam, audzinot vienai, sagaidītu atbalstu arī no vīrieša.
Lai vai kā tas izklausīties, bet cik nav dzirdēts par vīriešiem ar piegulētājām, lai gan mājās ir sieviņa, tikmēr vīriņš skraida apkārt dzīvē un bauda to.
Ja platības atļauj - kādēļ Tev nesadalīt laiku, kuru pavadi Rīgā, citu laukos.
Cik bieži sazvanaties, turat roku uz pulsa? Vai sanāk, kad pagadās?
09.11.2020 10:31 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Cik jūsu bērniņam ir gadu/mēnešu
Man jau liekas, ka jāpiekrīt būs pārējiem, ka tās drīzāk būs atrunas. Uzskatu, ka mīlošs vīrs un tēvs kājas nesdams skries uz mājām, lidos mīlestības spārniem pie sievas un bērna. Tā ir viņa radīta ģimene, viņam ir jābūt laimīgam, pavadot tās dažas stundas dienā ar ģimeni. Vēl jo vairāk, ja viņam 2 darbi, tātad redz sievu un bērnu ļoti reti, varbūt no rītiem un pa vakariem (kuros viņš nez kāpēc nevēlas būt mājās).
Domāju, ka ar viņu ir nopietni jāaprunājas par šo lietu. Lai jums veicas!
09.11.2020 10:35 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Paldies visiem par komentāriem!
Funny
Kāpēc tu šādā režīmā mocies tik ilgi? Tavs vienīgais motīvs ir ,lai sievai nav jāstrādā?
VIP
Kā tu rīkotos ,lai nepieļautu tādu situāciju ? Vīrieši rīkojas uz savu galvu un neļaus sev kaut ko pieļaut vai nepieļaut, bet arī atkarīgs no situācijas :)
Roze4
Domāju ,ka vairāk nogursti tu . Tev bez darba vēl ir darbs mājās. Tu esi stipra sieviete un lieliska māmiņa 👍 Tie divi darbi ir pagaidām,kā vakar viņš pateica - Projekts darbā beigsies decembrī un tad viņš būs vairāk mājās.. redzēsim.
Eksperte
Piekrītu par mērķiem un to,ka nedrīkst spiest virsū savu gribu un traucēt viņam realizēties. Tāpēc esmu pacietīga, jo,iespējams ,nākotnē arī man vajadzēs sevi realizēt un vajadzēs atbalstu no viņa puses. Par to mēs bijām runājuši.
Par to jautājumu sev..es pavisam noteikti gribētu braukt mājās pēc darba pie vīra un bērna , pat ja viņi vēl izsūc atlikušo enerģiju ,viņi dod arī mīlestību un piederības sajūtu.
sugаr
Paldies ,ka saproti mani:) jā ,ar mazu bērniņu citkārt pietrūkst pieaugušo sabiedrības. Uz kompromisiem mēs izejam , vakar runājām ,ka decembrī viņš būs vairāk mājās ,un tas būs mūsu mēnesis visiem trijatā. Jo beigsies projekts darbā. Un arī nākotnē, kad iespējams man vajadzēs viņa atbalstu ,lai realizētu sevi.
09.11.2020 10:43 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Par mīļākajām neraizējos ,jo to viņam nav. Pats viņš joko ,ka viņam ir 5 mīļākās , un patiesībā viņš nav tik labs aktieris ,lai spētu vēl satikties ar citām .
Kāpēc viņš paliek Rīgā ? Jo viņam savā darbā ir sava istabiņa ,nekur nav jābrauc. Tā ir viņa radīta darba vieta ,kur pats sev ir noteicējs. Ja beidz darbu 22:00 ,turpat blakus ir istabiņa ar TV ,kur viņš iet un guļ . Tomēr mana nesaprašana ir ,kāpēc tik bieži viņš tur paliek. Ja pāris reizes nedēļā,tad vēl saprastu. Kā jūs ,meitenes ,stāstāt par karavīriem ,un par vīru ,kas komandējumā 150km brauca uz mājām katru vakaru. Ir tādi vīrieši . Acīmredzot ,mans tik ļoti netiecas braukt ,ja ir vilinoša istaba ar TV turpat blakus. Nu neko darīt .
Katz
Sazvanamies katru dienu ,un vienmēr viņš ir savos darbos. Tomēr katru mīļu vakaru viņš atgādina par savām jūtām pret mani. Kā arī es.
Fatedfate
Bērnam ir gadiņš. Paldies par laba vēlējumiem ! Būs viss labi:) vakar un šorīt vēl aprunājamies par šo tēmu kārtīgi ,un viņš bija pārliecinošs. Iziesim uz kompromisiem.
09.11.2020 10:55 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Francessca @ 09.11.2020 10:55
Par mīļākajām neraizējos ,jo to viņam nav. Pats viņš joko ,ka viņam ir 5 mīļākās , un patiesībā viņš nav tik labs aktieris ,lai spētu vēl satikties ar citām .
Kāpēc viņš paliek Rīgā ? Jo viņam savā darbā ir sava istabiņa ,nekur nav jābrauc. Tā ir viņa radīta darba vieta ,kur pats sev ir noteicējs. Ja beidz darbu 22:00 ,turpat blakus ir istabiņa ar TV ,kur viņš iet un guļ . Tomēr mana nesaprašana ir ,kāpēc tik bieži viņš tur paliek. Ja pāris reizes nedēļā,tad vēl saprastu. Kā jūs ,meitenes ,stāstāt par karavīriem ,un par vīru ,kas komandējumā 150km brauca uz mājām katru vakaru. Ir tādi vīrieši . Acīmredzot ,mans tik ļoti netiecas braukt ,ja ir vilinoša istaba ar TV turpat blakus. Nu neko darīt .
Katz
Sazvanamies katru dienu ,un vienmēr viņš ir savos darbos. Tomēr katru mīļu vakaru viņš atgādina par savām jūtām pret mani. Kā arī es.
Fatedfate
Bērnam ir gadiņš. Paldies par laba vēlējumiem ! Būs viss labi:) vakar un šorīt vēl aprunājamies par šo tēmu kārtīgi ,un viņš bija pārliecinošs. Iziesim uz kompromisiem.
Tikai atceries, ka nedrīksti viņu vainot. Pati izvēlējies šo ceļu.
09.11.2020 10:56 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Bjork
Piekrītu par bezmiegu ! Saprotu ,ka viņš strādā divos darbos ,un tāpēc sev pārmetu ,ka nenovērtēju to. Vakar izrunājamies par šo tēmu un esmu mierīga tagat.
Atbildot uz jautājumu , Rīgā pāris dienas nevaram dzīvot ,jo tā ir tikai viena istabiņa ar dīvānu ,TV un ledusskapi, kur vēl mazāk bērnam vietas nebūs.
09.11.2020 11:01 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Tikai atceries, ka nedrīksti viņu vainot. Pati izvēlējies šo ceļu
Jā ,tas ir saprotams.
09.11.2020 11:03 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Man šķiet, ka tev vajadzētu vairāk padomāt par to, ka ne tikai tev mājās ar bērnu ir grūti, bet arī viņam katru dienu strādājot un nodrošinot visu ģimeni, tomēr ir smagi.
Es domāju, ka gan fizisks, gan morāls nogurums ir iemesli.
Visi cilvēki nav vienādi, es ļoti labi saprotu, ka cilvēks var nogurt un vienīgais veids kā atgūt spēkus ir pabūt vienatnē.
Tev tas varbūt liekas tik traki, jo viena esi ar bērnu visu dienu un tādēļ gribi viņu satikt, viņam ikdiena ir citādāka. Nestreb karstu, nestrīdies dēļ tādām lietām un dod jums laiku :)
09.11.2020 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits