Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestība un tās dažādība

 
Reitings 42
Reģ: 09.06.2020
Sveiciens! Šodien mani skāris nedaudz sāpīgs pārdomu brīdis, tāpēc nolēmu uzrakstīt to arī šeit, lai dzirdētu plašāku viedokļu spektru.
Jautājums par mīlestību - grūti pateikt, vai jautājums formulējams "kas labāk", "kas aizraujošāk" vai tomēr kā citādi, bet gribētu dzirdēt jūsu domas: par mīlestību, kas "norauj jumtu", un par tādu mīlestību, kas ir rāma, mierīga, stabila, bet kurā laikam trūkst tādas "prāta zaudēšanas".
Šīs pārdomas manī raisīja otras puses stāsts par jaunības dienu mīlestību, kur bijusi kvēle, emocijas un beigās salauzta sirds, bet vienlaikus atziņa, ka tas esot saviļņojums/satricinājums visai dzīvei. Vai mēdz gadīties, ka šādus saviļņojuma brīžus daļa cilvēku nemaz nepiedzīvo sava mūža laikā?
Atvainojos par garo palagu, labprāt dzirdētu jūsu pārdomas par šo virzienu. Ja nav vēlēšanās rakstīt te, labprāt parunātos par šo privātā sarakstē.
06.11.2020 19:06 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Jā. Pavisam noteiki. Ir daļa cilvēku, kas to nepiedzīvo.
06.11.2020 19:33 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Īstu un patiesu mīlestību šajā dzīvē piedzīvo vien retais. Reāli - tikai cilvēki, kas ar garīgo attīstību ir uz "TU" un vispār saprot, ko nozīmē mīlestība.
Mīlestibai ar "jumta noraušanu" nav nekāda sakara. Tās visas ir tikai un vienīgi emocijas, ego izpausmes un spekulācijas par tēmu mīlestība.
06.11.2020 19:41 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
cassandra @ 06.11.2020 19:41
Īstu un patiesu mīlestību šajā dzīvē piedzīvo vien retais. Reāli - tikai cilvēki, kas ar garīgo attīstību ir uz "TU" un vispār saprot, ko nozīmē mīlestība.
Mīlestibai ar "jumta noraušanu" nav nekāda sakara. Tās visas ir tikai un vienīgi emocijas, ego izpausmes un spekulācijas par tēmu mīlestība.

Speciāli ielogojos, lai Te saliktu ++ :)
06.11.2020 20:44 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Neticu pārāk skaļai un atklātai mīlestībai. Tie kuri pie katras bildes raksta gudrus citātus vai savus izdomātos.Tie kuri partnerus maina biežāk nekā es savu zobbirstiti. Diez viņi tic ka pa īstam mīl? Ir pazīstama meitene, kuras brūtgāniem nemaz nespēju izsekot līdzi, bet tie teksti zem bildes vienmēr vienādi. Tā varētu uzvesties un ticēt jaunībā, bet nejau 30+ vecumā ar diviem bērniem.
Manas attiecības ilgst jau 8 gadus. Facebook mums ir viena kopēja bilde (albumā), pārējās telefonā. Mums nevajag mīlas tekstus internetā. Man pietiek, kad no rīta pirms iešanas uz darbu samīļojot taurenishi vēderā,bet viņam zosāda😀
06.11.2020 21:27 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Īsta mīla ir tad, jad sieviete sevi gatava upurēt. Celties stundu ātrāk, lai sakrāsotos par godu vīrietim un ņemt dziļi rīkl3, kaut vai smok nost!
06.11.2020 21:37 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Tēma interesanta. Mana arī šķiet, ka daudzi dzīvē tā arī nepiedzīvo to īsto, lielo mīlestību. Varbūt viņiem šķiet, ka tā ir tā, bet īstenībā tā nav. Piekritīšu iepriekš teiktajā, ka vispār ir jāsaprot, kas ir mīlestība.
Manuprāt, tāda mīlestības, kas "norauj jumtu" nemaz nav mīlestība. Tā ir kaisle/aizraušanās/jaunas emocijas, bet noteikti nekas, kas būtu ilgnoturīgs. Es nezinu nevienu pāri, kur abi partneri gadiem ir tādā mīlestības eiforijā, ka tā skaitītos šī te mīlestība ar jumtiņu noraušanu.
Runājot par skaļu un klusu mīlestību, arī neticu tiem lielajiem mīlas stāstiem sociālajos tīklos un simtiem storiju, kur cilvēki stāsta par to, cik ļoti viņi viens otru mīl. Arī man pašai patīk, kad es zinu ka mājās mani gaida cilvēks, kas mani mīl, bet nelieku sociālajos tīklos bildes un storiju ar couplegoals tekstiem. Mīlestība ir laime un laime mīl klusumu.
07.11.2020 21:34 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
no vienas puses šķiet loģiski, ka liela daļa cilvēku nebūtu izjutuši lielās mīlestības saviļņojumu, tas ir reti, kad to vērojam paziņu lokā vai sabiedrībā zināmi cilvēki par to runā... bet no otras - kā kāds var zināt kas citiem iekšā darās :D varbūt mums visiem ieprogrammēts to agri vai vēlu izjust, bet tas kā cilvēki uzvedas vai to apraksta ir tik dažādi, ka nespējam savilkt paralēles.
07.11.2020 22:53 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Man liekas, ka cilvēki var domāt, ka jūt to lielo mīlestību, bet tā nav. No manas pieredzes, katra nākamā ir bijusi ar dziļākām jūtām, un es vēl esmu procesā uz atklāšanu, kas ir mīlestība man personīgi.
Es gribu, lai tā ir mierīga, droša un nesavtīga, gribēt visu to labāko savam cilvēkam. Redzēt viņu laimīgu.
07.11.2020 23:03 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Visīstākā mīla pastāv starp lezbietēm un gejiem, jo tie mīl.viens otru bez egoistiskās vēlmes pavairot savu DNS.
07.11.2020 23:04 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Vēl noteikti interesants jautājums ir kā atšķirt mīlestību no pieraduma un atmiņām. Bieži lasu, ka cilvēks ir apjucis savās jūtās. Īpaši tie, kas vēlas šķirties pēc vairākiem kopā pavadītiem gadiem. Un tad viņi apjūk pie šī jautājuma.
08.11.2020 03:12 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
''It''s so much better to be loved then love''.
Jāklausās gudros cilvēkos!
Nevienu nevēlos mīlēt un vēl šeit pieminētās šausmas par rūpēm un vēl sazin ko.
Savukāt nav iebildumu, lai kāds mani mīlētu, vēlams jauns, bagāts un skaists. Ā jā, un devīgs arī.
08.11.2020 10:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Savukāt nav iebildumu, lai kāds mani mīlētu, vēlams jauns, bagāts un skaists. Ā jā, un devīgs arī.

Kad sapņo aizver acis :D
08.11.2020 10:17 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
GhostGG @ 08.11.2020 10:17

Kad sapņo aizver acis :D

Man žēl a vīriešiem esi izmantojamo sarakstā, ar no kuras dabū sexu par velti, līdz atrod īsto ar kuru precēties, bet ne visiem tas ir aktuāli. Tiešām apskatu tikai tādus variantus, ja nē, tad izmantoju vīriešu stratēģiju par pagaidu piegulētājām, cik skaista, cik labi gatavo, un cik labi apmierina seksā. Ar tādu var papriecāties kādu laiku arī. Saprotu nabaga vīriešus. Cita sieviete tiesām tik tam der, lai svešas apenes mazgātu. A ko darīt?
08.11.2020 10:23 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man žēl a vīriešiem esi izmantojamo sarakstā, ar no kuras dabū sexu par velti, līdz atrod īsto ar kuru precēties, bet ne visiem tas ir aktuāli. Tiešām apskatu tikai tādus variantus, ja nē, tad izmantoju vīriešu stratēģiju par pagaidu piegulētājām, cik skaista, cik labi gatavo, un cik labi apmierina seksā. Ar tādu var papriecāties kādu laiku arī. Saprotu nabaga vīriešus. Cita sieviete tiesām tik tam der, lai svešas apenes mazgātu. A ko darīt?

Es neesmu sieviete. Un kam deri tu? Palasot tavus komentārus, es teiktu, ka nekam vairak kā pāris reizes pavazāšanai pa gultu. Turklāt tevis aprakstītajam vīrietim variantu ir tik daudz, ka tāda kā tu 100 gadi viņam nav vajadzīga ;) Varbūt jāmaina ir attieksme pret lietām, lai kaur ko saņemtu, ir jādod kaut kas pretī, un es šeit nerunāju par seksu.
08.11.2020 10:35 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
GhostGG @ 08.11.2020 10:35

Es neesmu sieviete. Un kam deri tu? Palasot tavus komentārus, es teiktu, ka nekam vairak kā pāris reizes pavazāšanai pa gultu. Turklāt tevis aprakstītajam vīrietim variantu ir tik daudz, ka tāda kā tu 100 gadi viņam nav vajadzīga ;) Varbūt jāmaina ir attieksme pret lietām, lai kaur ko saņemtu, ir jādod kaut kas pretī, un es šeit nerunāju par seksu.

varbūt ir jāmaina attieksme pret lietām tev!
Ne tikai tadam, bet jebkuram viduvējam vīrietim ir 100 tiem variantu. Ja vēlis novazātu mauķeli un negudru golddigeri vesela ringa gaida. Normālu sieviešu ir ārkārtīgi nedaudz. Un tās kuras es zinu, nemaz nestaidzas veidot attiecības un kur nu vēl latiņu nolaist. Es tikai atklāti pasaku ka nē, nevēlos nevienu mīlēt un rūpēties. Kamēr citas ne tikai nemīl, bet pat necieš, to slēpj un vis kaut ko dar un saka tikai aiz izdevīguma. Varbūt vajag mainīt attieksmi un beidzot arī atvērt acis?
Tas nebija mans izteikums, bet sena gudrība. Iesaku pamācīties tādas lietas, jo tajās ir ietverta patiesība. Nevis nepārbaudītās mūsdienu psihologu pamācībās, kam pašiem dzīve vairāk līdzinās traģēdijai.
08.11.2020 10:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nevienu nevēlos mīlēt un vēl šeit pieminētās šausmas par rūpēm un vēl sazin ko.
Savukāt nav iebildumu, lai kāds mani mīlētu, vēlams jauns, bagāts un skaists. Ā jā, un devīgs arī.

Ja vēlis novazātu mauķeli un negudru golddigeri vesela ringa gaida.

Šie divi tavi citāti diezgan ironiski skan :D
Normālu sieviešu ir ārkārtīgi nedaudz. Un tās kuras es zinu, nemaz nestaidzas veidot attiecības un kur nu vēl latiņu nolaist.

Tad tu un tās, ko tu zini, tu pieskaiti pie normālām sievietēm? Tev taisnība, normālu sieviešu ir tiešām maz. Tomēr mani novērojumi ir šādi - Sievietēm, kurām tā tava saucamā "latiņa" atbilst viņām pašām, tās skaļi nebļaustās par šīm "latiņām" un sen jau ir izķertas. Varu saderēt uz 1kg burkānu, ka tu un droši vien tās tavas paziņas, pašas ir stipri tālu no šīs "latiņas" vai pareizāk būtu teikt, iedumu latiņas. Protams, šī "latiņa" arī saglabājas līdz 40+ un beigu rezultāts 90% gadījumos ir vienāds - tuvākā atbilstība "latiņai" ir 4x kaķu puikas :P ā un, portams, neaizmirsīsim lepni paziņot cik dzīve ir skaista un cik ļoti neviens nav vajadzīgs un negribam nevienu mīlēt un rūpēties. Bet hei, vismaz minkas ir, kas pieglaužas un tā pat tikai tad, kad bļoda ir tukša ;) Tā kā nolaidies vien no saviem augstumiem un nessprēgā un škic atpakal uz skolu
08.11.2020 12:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Tā kā nolaidies vien no saviem augstumiem un nessprēgā un škic atpakal uz skolu

''Nekad nestrīdies ar muļķiem, vispirms viņi novedīs tevi līdz savam līmenim, un tad uzveiks ar pieredzi!'
08.11.2020 13:44 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katrinens @ 08.11.2020 13:44

''Nekad nestrīdies ar muļķiem, vispirms viņi novedīs tevi līdz savam līmenim, un tad uzveiks ar pieredzi!'

Tāpēc daudzi nemaz neatbild taviem spriedelējumiem.
08.11.2020 13:52 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Eksperte @ 08.11.2020 13:52

Tāpēc daudzi nemaz neatbild taviem spriedelējumiem.

+ 😁
08.11.2020 14:19 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Helevīns jau beidzies, tad kāpēc te raganu salidojums? 😮😘
08.11.2020 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits