Vīrietis negrib skūpstīties

 
Reitings 28
Reģ: 05.09.2020
Satiekamies kādu laiciņu jau. Viss ir kārtībā seksu grib, visulaiku stāsta kā mani dievina utt. Bet šis vīrietis nebučojas. Esmu mēģinājusi visādi... Vienīgi seksa laikā uz 5sekunžu skūpstīšanos esmu viņu dabujusi.. Bet nu tas arī no viņa puses notiek tā loti neitrāli un piesardzīgi.. Pirmo reizi tāds vecis. Citi tā lien mutē,ka nu pašas saprotat. :D bet šis sakniepbtam lūpām katru reizi kad liecos klāt bučot.
Ieteikumi?
Ar vinu par to pagaidām nerunāšu, neesam tik tuvi, bet nu sāk man tas kaitināt un sāku ilgoties pēc bijušajiem...
04.11.2020 19:55 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
varbūt vari pastāstīt, Tev nepatīk vispar? vai parastas bučas ir ok? Un cik ātra laikā virs to pieņēma? jo manejais par kāzām runa daudz, bet šī aspekta dēļ bail iedomāties vai es pierādīšu

gribēju rakstīt vīrietis nevis virs 😂

Viss kārtībā, ir ne tikai vīrietis, bet arī vīrs. Sausas bučas der ļoti labi, pat vairākas pēc kārtas un arī garākas (viencipara sekundēs runājam), bet siekalu apmaiņas process man uzdzen nelabumu. Sākotnēji arī es izvairījos no skūpstiem, bet vienā brīdī nācās atklāti izrunāt un izstāstīt par sajūtām. Vīrs nekad nav cēlis iebildumus, bet pielāgo savas bučas manām īpatnībām.
05.11.2020 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits