Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Medicīniskās maskas

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kā noprotams, šis būs saistībā ar covid19
Es domāju, ka šis masku šovs, ka jānēsā maskas obligāti visur, gan veikalos, gan bibliotēkās, gan kafejnīcās, neko īsti nedod.
Pa šo laiciņu esmu diezgan daudz pabraukājusi pa visādiem LV nostūriem. Kā arī redzu DUS, ka maskas karājas pie spoguļiem, mētājas pa paneļiem mašīnās, uz beņķiem mētājas. Esmu arī redzējusi, ka liela daļa izvelk saņurcītu no kabatas un uzvelk kā arī izejot no veikala saņurca un ieliek atpakaļ kabatā. Medicīnisko, ne jau auduma.
Teorētiski maskai drīkst pieskarties 2 reizes, to uzvelkot un noņemot. Bet kā ir praktiski? Un jāmaina ik pēc cik tur...4 stundām.
04.11.2020 14:53 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Nesaprotu ko ar šo gribēji pateikt .Tā tak ir katra paša atbildība ,cik reizes lietot un kā uzglabāt. Jau kopš pavasara netrūkst informācijas par to, pat sabiedriskajā transportā rāda video kā lietot un uzglabāt masku un valdība katram masku uz ausīm pareizi neuzliks. :D
04.11.2020 15:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tas ka cilvēks nepareizi lieto masku tā ir viņa atbildība.
Izskatās ka pati jau zini kā pareizi lietot.
Darbā tā arī daru ka medicīnisko masku velku uz 2-3 stundām un nepieskaros pēc tam vairāk.
Vēl jau jautājums vai tās kuras pārdod uzpildes stacijās vai katrā mazajā veikalā tiešam ir medicīniskās un ar sertifikātu, jo viņas stāv salikats parastajos zip lock maisos un ej nu sazin no kurienes viņas ir nākušas un cik daudz labuma dod.
04.11.2020 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits