Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīramāsa

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Nesen vīrs pastāstīja, ko viņa māsa viņam ir teikusi par mani. Un tur bija sliktas lietas. Teiksim tā - jutos kā ar sūdiem aplieta aiz muguras.
Līdz šim mana attieksme pret vīra māsu ir bijuši pozitīva vai neitrāla. Tā kā man ir svarīgas ģimenes saites, tad ierosinu mūsu ģimenēm braukt vienam pie otra ciemos, kaut ko kopīgi pasākt, svinēt svētkus. Tāpat arī mūsu bērnam viņa ir ielikta par krustmāti.
Bet tagad... es nezinu, kā man rīkoties un to visu uztvert.
Ja būtu manā vietā, jūs mainītu attieksmi pret vīra māsu (uz negatīvo)? Vai turpinātu dzīvot kā līdz šim (jo vīra māsa jau nezina, ka vīrs man visu izstāstīja, respektīvi, nekādas konfrontācijas jau nav).
03.11.2020 19:10 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Nerunā ne ar vienu! Domā tikai vīra māsa aiz muguras aprunā? Gan jau visa vīra ģimene un ne tikai aprunā.Tam tā ir vīra ģimene, ne tava.
03.11.2020 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Atkarībā no tā, ko tādu pateica... Ja viņa būtu tīri vienkārši apsaukājusi, ka es tāda vai šāda, neko neietu skaidroties. Ja būtu apmelojusi, ka esmu ko teikusi vai darījusi, tad gan runātu. Bet jebkurā gadījumā pēc šādas situācijas arī nekāda draudzene nebūtu. Ieturētu pieklājīgas attiecības, lai ir miers un viss.
03.11.2020 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Un par attieksmi - nē, es par tādu cilvēku neko pozitīvu turpmāk nedomātu :)
03.11.2020 19:32 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Skaties šo jautājumu no tādas puses-vai Tev ir svarīgi,ko domā par Tevi vira māsa?Kāpec Tev ir svarīgi?Ko pats virs domā?Vai tā ķildošanās ietekmes Tavas un vira attiecības?Es no pieredzes saku,nenem galvā :)
03.11.2020 19:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Ieteiktu samierināties!
Man ir pretēji. Brāļa sieva ir ļoti sarežģīta. Vienu dienu viņa var atnākt ciemos, dzert kafiju un runāties par dzīvi, otrā dienā var paiet garām, pat nepasveicinot! Sākumā baigi pārdzīvoju, bet mans mērs bija pilns. Katru reizi, kad uznāca melnie, sakuudija brāli pret mani. Tad melnie pāriet un atkal iztaisās par draudzeni.
Arī mums viņi ir krustvecāki un diemžēl, kad ir "melnais noskaņojums", tad arī pret bērnu izturas tāpat, pat nepasveicina.
Nu jau dažus gadus nejauši ieraugot centrā pēc viņas sejas redzu ir vai nav garastāvoklis. Ja nav, tad izliekos, ka neredzu.
Visādi citādi sen tādai būtu uzmetusi, bet brāļa un savā bērna dēļ esmu samierinajusies.
03.11.2020 19:54 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tēmas autorei iesaku izvērtēt cik svarīgi tev ir bijis tas, ko viņa ir pateikusi un cik ļoti trvi tas ietekmē.
Es personīgi no šādiem cilvēkiem turos pa gabalu. Nekādas samierināšanās. Un ir pilnīgi pofig vai tā ir tava ģimene vai nav. Ja tu nevari to cilvēku vidū būt tu pati, tad kādēļ šie cilvēki jātur sev blakus kaut kādu radniecīgu saišu dēļ?
03.11.2020 20:54 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Noņem viņu kā krustmāti bērnam, un maini attieksmi par viņu uz negatīvo, turies pa gabalu no viņas. Kam tev tādu negativitāti un vispār saskarsmi?
03.11.2020 21:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Kā pret mani, tā es pretī. Ja jūtu , ka attieksme no otra cilvēka ir negatīva , tad cenšos ar to cilvēku vairs nekontaktēties, ir jāizvairās no tādiem cilvēkiem.
03.11.2020 21:42 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Es laikam nesaprotu kāpēc pie uguns vēl jālej klāt degmaisījums. Tālāk neviens par vīra kungu nedomā, kā viņam justies, ja sieva saiet ragos ar vīra māsu? Ja jau tik drastikas lietas iesakiet tad varbūt no sākuma vajag ar to cilvēku parunāt un saprast kāpēc tā, proti atklātu sarunu? Ar riebīgu rīcību kā visas te iesaka var tikai apstiprināt baumas, kas nav patiesība un jautājums a nav patiesība? Ko Tu viņai esi izdarījusi? Tiešām neko? Var jau būt vīra kungs kaut ko pastāstījis otrā galā tāpat kā viņš Tev pastāstīja par māsu? Nekas no zila gaisa nerodas, līdz galam te viss nav skaidrs. Bet jā sure, lej virsū 98benzīnu un skaties kā deg.
03.11.2020 22:07 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Kapec virs vispar to stastija 🙄🙄
03.11.2020 22:11 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Tas, ko viņa par mani pateica, nē, tā nebija apsaukšānās, bet viņa izteica tādas lietas, kas galīgi nav par mani, ne es tā domāju, ne rīkojos, kā viņa uzskata.
Pie reizes viņa slikti izteicās arī par pašu brāli/manu vīru. Tāpēc viņš man to arī atstāstīja, jo pats bija šokā par māsu. Viņš zina, ka neko tādu uz mani galīgi nevar attiecināt. Līdz ar ko mūsu savstarpējās attiecības tas nekā neietekmē, jo esam vienisprātis.
Vai man ir svarīgi, ko viņa par mani domā..? Nu, it kā jau nē. Bet tai pat laikā man patīk un gribas, lai starp mums ir harmonija un ciešas un mīlošas ģimenes attiecības. Bet varbūt es pārāk idealizēju cilvēkus...
Un, jā, saprotu, ka viņa tāpat ir un vienmēr paliks vīra māsa, un man šis cilvēks ir jāpieņem un jāciena. Noteikti nevēlos, ka viņi nonāktu savstarpējā naidā, kur nu vēl manis dēļ.
Par citiem vīra radiem nezinu, aprunā mani vai nē. Jebkurā gadījumā manam vīram viņi to nestāsta :D
03.11.2020 22:52 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Ja Tu kā cilvēks vīra radiem nepatīc (un tam pat nevajag īpašu iemeslu), tad šādas situācijas var rasties un neko nepadarīsi. Ja cilvēks nepatīk, tad tiks pamanīts jebkurš negatīvs sīkums un bieži vien uztverts saasināti un vēl piefantazēts klāt. Neko Tu viņai nepadarīsi. Distancējies no tās sievietes un centies situāciju nesaasināt vīra un bērna dēļ.
03.11.2020 23:11 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
īsāk sakot vīrs izpļurkstēja Tev, un Tu izpļurkstēji tālāk forumā. Jā esat labi saderīgi kopā :D
03.11.2020 23:11 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Es atkal esmu drusku drama queen un taisnības cīnītāja⛏, Tavā vietā izrunātu lietas, kas viņai nepatīk, bet pēc tā, ko raksti izklausās, ka par sevi pastāvēt īsti nav vēlmes. Nu lūk, tādi cilvēki arī turpinās kāpt uz galvas.
Otra lieta, ja zini par garstāvokļa maiņām,šādu cilvēku vispār nevajag uztvert personīgi, izņemot, kad adekvāti izturās.
Un kā saka - attieksme rada attieksmi, tāds quote, kas man labi strādā, moš noder😝
03.11.2020 23:40 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un nākamreiz, kad viņa k-ko burkšķ, paprasi vai viņas viedokli kāds prasija👑
03.11.2020 23:41 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Neiesaku izrunāt kaut kādas lietas ar vīramāsu. Nafig? Kāda vispār citam cilvēkam ir daļa par manu dzīvi, domām vai rīcību.
04.11.2020 10:06 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Eksperte @ 04.11.2020 10:06
Neiesaku izrunāt kaut kādas lietas ar vīramāsu. Nafig? Kāda vispār citam cilvēkam ir daļa par manu dzīvi, domām vai rīcību.

Manuprāt, vīra māsa ir cilvēks ar kuru neizbēgami kontaktēties vajadzēs -izrunāt vajadzētu, un, ja viņa bija pietiekami gudra, lai muļķības sarunātu aiz muguras, tad, lai pamēģina pašam adresātam pateikt arī sejā. Jo īpaši lietas, kuras neattiecas uz viņu, es nezinu, man tā drosme runāt aiz muguras liekas gļēva.
Un par to arī ir stāsts, daļa nekāda nav, autorei tas būtu sarunā jāpaskaidro māsai.
04.11.2020 10:33 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Katz @ 04.11.2020 10:33

Manuprāt, vīra māsa ir cilvēks ar kuru neizbēgami kontaktēties vajadzēs -izrunāt vajadzētu, un, ja viņa bija pietiekami gudra, lai muļķības sarunātu aiz muguras, tad, lai pamēģina pašam adresātam pateikt arī sejā. Jo īpaši lietas, kuras neattiecas uz viņu, es nezinu, man tā drosme runāt aiz muguras liekas gļēva.
Un par to arī ir stāsts, daļa nekāda nav, autorei tas būtu sarunā jāpaskaidro māsai.

Khmm kādā sapņu paseulē ir jādzīvo, ja domā ka nekas ne par vienu netiek runāts aiz muguras. Mana pieredze gan rāda pretējo. Lielākoties cilvēki sejā smaida, bet aiz muguras vis kaut ko runā.
Ir naivi vienkārši cerēt, ka visiem patiksi un ka sabiedrība, pēkšņi nebūs tāda kāda viņa ir.
Un ir skaidrs, ka neviena brāļa sieva nekad nebūs gana laba tai māsai. Tas vienkārši tā ir. Un ja parādīsies cita, tad tāpat aprunās, jo vienkārši nebūs gana laba ''brālītim''. Un par ko te ir jācepjās? Kā taisies mainīt situāciju, ka vīra radiem, liekas ka tev kaut kas nav kārtībā, neesi gana laba? Vai to, ka vīra radi ir no tādiem, kam patīk sejā smaidīt, bet aiz muguras aprunāt? To var izmainīt tikai mainot vīru. Ja tevi tā aizskar tas, kā vīra dari tevi aprunā, ieteiktu padomāt par to, ka tieši tādā vidē ir uzaudzis tavs vīrs, un kādu iespaidu uz viņa personību tas būs atstājis. Varbūt arī tavs vīrs citus, tai skaitā tevi aiz muguras aprunā. Varbūt stāsta negatīvas lietas savai māsai par tevi. Un tad nav brīnums, ka viņa pielej eļļu ugunij.
Kāpēc prasi forumā ko darīt, ja mēs nepazīstam ne tevi, ne tava vīra ģimeni. Nav labāka varianta kā paprasīt vīram kā rīkoties šajā situācijā. Viņam jau sava ģimene būtu jāpazīst.
04.11.2020 10:49 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 04.11.2020 10:33

Manuprāt, vīra māsa ir cilvēks ar kuru neizbēgami kontaktēties vajadzēs -izrunāt vajadzētu, un, ja viņa bija pietiekami gudra, lai muļķības sarunātu aiz muguras, tad, lai pamēģina pašam adresātam pateikt arī sejā. Jo īpaši lietas, kuras neattiecas uz viņu, es nezinu, man tā drosme runāt aiz muguras liekas gļēva.
Un par to arī ir stāsts, daļa nekāda nav, autorei tas būtu sarunā jāpaskaidro māsai.

Es pirms pāris gadiem būtu rīkojusies tāpat.
Tagad, kad saprotu, cik man pašai ir svēts savs miers un iekšēja harmonija, netērēju savu laiku lai attaisnotos vai kaut kā censtos risināt situācijas, ko radijuši citi. Par visiem vienmēr runās. Un ja runā, tad es vienkārši šo cilvēku no dzīves izslēdzu. Pat ja tā ir ģimene. Tā ir daudz vieglāk, nekā kaut ko censties darīt tikkai tāpēc, ka tuvinieki un gribas tās saites saglabāt labas.
04.11.2020 10:50 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Es varbūt neesmu labākais piemērs, bet es arī izslēgtu to cilvēku no dzīves. Varbūt tāpēc manā ģimenē nav lielu radu saietu 😄
Varbūt to visu tiešām var izrunāt un turpmāk viņa domās, ko runā.
04.11.2020 10:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)