Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā atmest smēķēšanu..

 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Sveikas!
Esmu nolēmusi mest nost šo niķi,bišķiņ jau par daudz aizrāvusies esmu,bet kā?🤔
Jautājums tām kuras ir bijušas smēķētājas un ir veiksmīgi atmetušas,kā Jums tas izdevās?😊
02.11.2020 20:04 |
 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Atmest,atmest ikdienā es varētu mēģināt,bet ja būs kāds pasāciens ar vīna glāzi ar meitenēm,domāju kad kādu cigareti gan jau nopīpēšu,jo vienkārši prasītos.
Varbūt kādai arī tā ir? nav ikdienas pīpētāja,bet šad tad?
02.11.2020 20:09 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
1. Smēķēt ir pretīgi
2. Tu pretīgi smirdi
3. Bojā veselību un liedz plaušām un smadzenēm elpot gaisu
4. Pati vēl par to sūdu maksā naudu
Nah..... vispār ir jāsmēķē?
02.11.2020 20:21 |
 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Nu ir kas pīpē un nemaz neliekas pretīgi 😀
02.11.2020 20:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Parēķini cik naudas mēnesī aiziet cigaretēm? Ap simts eiro? Ja ikdienā smēķē un ņemot vērā cigarešu cenas, tad ap simts eiro mēnesī sanāks... pareizini ar divpadsmit mēnešiem... un tad padomā ko par to iekrāto naudu vari izdarīt.. katru reizi kad gribi nopirkt cigaretes, iemet to naudu krājkasē labāk...
02.11.2020 20:23 |
 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Nu,nu kpc tad tie kas nepīpē vienalga tā nauda trūkst un trūkst.Tas tik tāds teiciens ,vot tu nepīpētu būtu jau woow iekrājusi,tā vietā vienkārši kko citu nopērk cilvēks un tā pat nauda iztērējas.
02.11.2020 20:31 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Atmest var tikai ja pats to vēlas. Nav tāda maģiskā ceļa.
Mans draugs atmeta uz pus gadu pateicoties tam ka saslima ar gripu. Divas nedēļas nogulēja gultā, nepieceļoties. Pēc pus gada atkal atsāka, bet ar vape. Pusi gadu nopīpēja vape un mums esot laukos kaut kas salūza un vairāk nestrādāja. Jaunu detaļu nebija kur dabūt, un tuvākais veikals ar cigaretēm 30 km attālumā . Viņš sadusmojās uz sevi un teica ka atmetīs. Pirmās dienas bija grūti, bet neaizbrauca uz to veikalu. Tad Rīgā esot nopirkām nikotīna košļenes un katru nedēļu samazināja devu līdz pārgāja tikai uz parastajām košļenēm un tagad vispār iztiek bez nekā. Pats ir ļoti priecīgs ka tad pieņēma lēmumu atmest. Bet pirms tam viņš bija bieži centies atmest un nekas nesanāca.
Vēlu veiksmi, jo kā jau te minēja tas nav labi ne no ekonomiskā ne veselības skata punkta.
02.11.2020 20:33 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu,nu kpc tad tie kas nepīpē vienalga tā nauda trūkst un trūkst.Tas tik tāds teiciens ,vot tu nepīpētu būtu jau woow iekrājusi,tā vietā vienkārši kko citu nopērk cilvēks un tā pat nauda iztērējas.

Tas ka tu šitā atbildi, pierāda to ka vēlmes īsti atmest nav. Kamēr neatradīsi iemeslu (veselība, finanses, vēlme beigt būt atkarīgai utt) tikmēr nekas nesanāks.
Mans draugs atmeta, jo saprata cik tas stulbi ka tava diena ir sabojāta ja nav puļķa ko iebāzt mutē jo tev ir stress vai vienkārši nav ko darīt. Cigaretes starpcitu stresu nemazina.
02.11.2020 20:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
lauruxs @ 02.11.2020 20:31
Nu,nu kpc tad tie kas nepīpē vienalga tā nauda trūkst un trūkst.Tas tik tāds teiciens ,vot tu nepīpētu būtu jau woow iekrājusi,tā vietā vienkārši kko citu nopērk cilvēks un tā pat nauda iztērējas.

Ar šādu attieksmi var redzēt, ka ne tu vēlies atmest, ne vari atrast mērķi kāpēc atmest. Turpini tik ļuļķēt un smirdēt.
02.11.2020 20:49 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pirmkārt, ir baigi jānoskaņojās un mierpilnā ceļā ar sevi jāsarunā- viss, turpmāk bez smèķiem, tā cīņa ar sevi nekur tālu nenovedīs.
Kādreiz kad mēģināju atmest aptiekā biju nopirkusi Tabex tabletes, no tām negribējās smēķēt, bet pietrūka pats process. Pamēģināju ievilkt pāris dūmus un nometu, dūmi izrādijās pretīgāki par vēlmi uzsmēķēt.
02.11.2020 21:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pēc autores atbildēm redzu, ka nemaz pati negrib atmest, jo uz katru argumentu kāpēc vajadzētu atmest ir pretarguments, kaut aizstāv smēķēšanu.
Ja negribēsi, neatmetīsi.
Es agrāk smēķēju katru dienu, tad tikai pa brīvdienām, tad tikai kad iedzēru un visbeidzot vienkārši atmetu bez nekādiem burvju līdzekļiem.
Ja ir mugurkauls, gribēšana, tad arī to izdarīsi.
02.11.2020 22:01 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2020
Daudziem tiešām palīdz Alena Karra grāmata.
Man atradināties palīdzēja IQOS.
Nopirku IQOSu, cigaretes vairs vispār neprasījās, bija pat pretīgi jūtot, ka kāds 20 m attālumā smēķē.
Tagad jau kādus 6 mēn. lietoju IQOS, un pakāpeniski samazinu lietošanas intensitāti, jo vienkārši neprasās...
IQOSam arī saskatu vairāk plusus kā cigaretei - tu varteikt nesmirdi, rokas nesmird, mute, arī vieglāks pats par sevi šķiet viņš.
02.11.2020 22:27 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Tā kā es šausmīgi daudz nesmēķēju, 2 cigaretes dienā ir daudz? Vai piemēram, brīvdienās kādas 5? Man liekas, ka maz. Es atmetu ļoti ātri. Pārsvarā mēs to darām,jo tipa rituāls... jo it kā varam vismaz šajā brīdī būt ar sevi... vai arī, pīpētāju kompānijās parasti ir diezgan jautri. Un arī, ka tu to pieņem kā savu ikdienu. Lai no tā atteiktos ir tiešām jāgrib. Jo man patika,līdz es satiku draugu, kurš nepīpē. Sākumā it kā pa kluso pīpēju un domāju, ka būs arī šitā labi, līdz kaut kādā brīdi man tas apnika. Un šobrīd es esmu laimīga,ka nepīpēju. Nesmirdu, nav jādomā par to, ka citiem liksies,ka smirdu, netērēju naudu. Neskrienu ārā ik pēc stundas,lai it kā paelpotu "svaigu" gaisu. Kā arī, man vairs nepampst kājas un arī migrēnas galvas sāpes ir ļoti reti, cigarešu dūmi ļoti veicināja. Un tad es vēl aizdomājos,ka grumbu būs mazāk? Un ūdens vairāk organismā un zobi nebūs tik pelēki. Lai gan, kad esmu ar labāko draudzeni, varu uzsmēķēt, bet vienmēr tāda pretīga sajūta... tā ka. Vai nu jāatrod draugs nesmēķētājs vai arī jāsagrib atmest.
02.11.2020 23:52 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Dažkārt ir seksīgi, ja meitene prot uzvilkt dūmu.
02.11.2020 23:55 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man bija tā, ka 2014. gadā nolēmu atmest, jo kaut kā smēķējot arvien vairāk jutu pretīgo smaku, bet bez stingra gribasspēka sanāca, ka atmetu vnk ikdienas smēķēšanu, taču iedzerot tpt smēķēju, jo tad alkohols nomāc to nepatīkamo un process kļūst baudāms...
Tad 2016.g. maijā riktīgi saslimu un vienā dienā skatoties spogulī kaklā, vai nav strutojošā angīna (jo ir bijusi iepriekš), pamanīju, ka mana mēle izskatās ļoti, ļoti slikti - detaļās neieslīgšu, bet tieši tajā laikā Latvijas mediji regulāri rakstīja par vienu gados jaunu mutes vēža pacientu un es uzreiz šausmīgi pārbijos, momentā nosolījos, ka metu nost un 3 dienu laikā, lasot Karra grāmatu, atmetu. Pagājuši 4,5 gadi un man nav nemazākās vēlmes atsākt :)
03.11.2020 07:57 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Kad Latvijā beidza tirgot mentol cigaretes, domāju, ka nāksies vien atmest, bet tā vietā nopirku iqos. Ar to problēma ir tāda, ka tikko nosmēķējot, tu nejūties it kā būtu uzsmēķējis un līdz ar to iqos smēķēju krietni biežāk nekā agrāk cigaretes. Tagad pēdējos mēnešos lietoju iqos tikai tad ja ir stress vai besis, tas ir varbūt reizi nedēļā.
03.11.2020 08:04 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Es atmetu, jo grūtniecība. Pirms grūtniecības arī biju mēģinājusi atmest, uz pāris nedēļām sanāca, bet trūka motivācijas. Nezinu, patīk man pīpēt, pats process. Šobrīd nepīpēju, bet labprāt uzvilktu dūmu. Tas ir darbs ar sevi, spēja sarunāt.Es agrāk vsp ļoti daudz smēķēju, nu reāli atkarīgā, bet tgd par to vairs nedomāju, kad vīrs uzvelk dūmu, tad jā, man arī prasās, bet es vnk to nedaru. Naudas ziņā nejūtu izmaiņas, veselības ziņā gan, pārstāju klepot un manas plaušaa ir tīras, tā ir laba sajūta. Pamēģini nesmēķēt sākumā pāris dienas, tad nedēļu un skaties kā būs. Pirmās dienas būs lomkas, pēc tam būs norm. Cigaretes nav nekas tāds, tukšs sūds, kas neko labu nedara.
03.11.2020 08:10 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Deshka @ 03.11.2020 08:10
Es atmetu, jo grūtniecība. Pirms grūtniecības arī biju mēģinājusi atmest, uz pāris nedēļām sanāca, bet trūka motivācijas. Nezinu, patīk man pīpēt, pats process. Šobrīd nepīpēju, bet labprāt uzvilktu dūmu. Tas ir darbs ar sevi, spēja sarunāt.Es agrāk vsp ļoti daudz smēķēju, nu reāli atkarīgā, bet tgd par to vairs nedomāju, kad vīrs uzvelk dūmu, tad jā, man arī prasās, bet es vnk to nedaru. Naudas ziņā nejūtu izmaiņas, veselības ziņā gan, pārstāju klepot un manas plaušaa ir tīras, tā ir laba sajūta. Pamēģini nesmēķēt sākumā pāris dienas, tad nedēļu un skaties kā būs. Pirmās dienas būs lomkas, pēc tam būs norm. Cigaretes nav nekas tāds, tukšs sūds, kas neko labu nedara.
Nu. Nav datu, ka grūtniecēm būtu kaitīgi mazliet uzsmēķēt. 10..15 cigaretee dienā var. Nevajag pakām
03.11.2020 10:58 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Mans vīrs atmeta ar tabletes Tabex.Sakumaa bija gruuti(vinjsh stastija,ka sapni ljoti daudz pipeja)tagad vinjsh jau 3,5 gadus nepipee-vinjam ir labaks miegs,no vinja pec cigaretem nesmird,un naudina tagad ir lieka.
03.11.2020 11:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu. Nav datu, ka grūtniecēm būtu kaitīgi mazliet uzsmēķēt. 10..15 cigaretee dienā var.

Un tādēļ rodas tādi troļļi kā tu. 😂 Laikam tava mamma dzēra un smēķēja grūtniecības laikā
03.11.2020 11:22 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kiskismau @ 03.11.2020 11:22

Un tādēļ rodas tādi troļļi kā tu. ? Laikam tava mamma dzēra un smēķēja grūtniecības laikā
Dzeršana ir kaitīga. Jo etanols iet caur placentu. Un bojā smadzenes. Bet embrijam vēl nav nikotīna receptoru smadzenēs un līdz pēdējam trimestrim var droši vilk dūmu.
03.11.2020 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits