Azartspēles

 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Sveikas!
Kāda ir Jūsu attieksme pret vīriešiem, kuri spēlē azartspēles? Vai Jūs ar tādu būtu attiecībās?
Esmu kopā ar puisi, kas ik dienas jau vairāku gadu garumā spēlē pokeru - tā ir viņa sirdslieta. No paša, paša sākuma tā šķita nekaitīga kāršu spēle, taču ne ilgu laiku, līdz uzzināju, kādas naudas summas tajā tiek iesaistītas un cik ilgu laiku aizņem klikšķināšana uz kārtīm.
Tā jau teju pusotru gadu es cīnos ar šo ikdienas klapatu - puisim daudz brīvā laika, ko pavada tikai pie datora un telefona, vai nu spēlējot pokeru, vai skatoties stundām ilgus video, kā šo kaitinošo spēli spēlē citi, tādējādi tiek ārkārtīgi sačakarētas mūsu attiecības - es esmu pret stundām ilgu spēlēšanu uz naudu, kas visbiežāk vainagojas ar mīnusiem, tādējādi viņam liedzot sapni kļūt par profesionālu pokeristu un dienā to vien darīt kā spēlēt uz naudu! Bet kam man to paciest? Kāda velna pēc man vajag sev blakus tādu cilvēku?
Nebija pagājis pat pus gads, kad mans mērs bija pils un jau sāku pieminēt šķiršanos, taču es nevaru no viņa tikt vaļā, viņš mūždien var mani apvārdot, lai es viņu nedzenu prom un es kā muļķe vienmēr uzķeros.
Vai es viņu vēl mīlu? Laikam, ka nē... Man ir ārkārtīgi svarīgi būt kopā pēc iespējas vairāk, saņemt uzmanību, bet tas viss tiek veltīts datoram.
Cik vien tas bijis iespējams, esmu mēģinājusi uzlabot mūsu attiecības, taču bez panākumiem, vienmēr paliekot muļķīgās un neveiklās situācijās.
Cik vien esmu mēģinājusi izšķirties bez domstarpībām, arī nesekmīgi.
Pokers nav vienīgais iemesls, kāpēc es vēlos izbeigt šīs attiecības (varētu par to runāt stundām ilgi), kurās es neredzu nākotni, taču, kopš mūsu kopdzīve ir kļuvusi arvien nekvalitatīvāka, šai spēlei tiek veltīts arvien vairāk un vairāk laika, kas pamazām grauj manu pacietības līmeni.
Varbūt tas ir normāli, tā tam jābūt, labāk, lai sēž mājās un baksta taustiņus, nekā blandās apkārt? Varbūt es esmu tā ļaunā, kas nespēj pieņemt puiša aizraušanos? Kā domājat Jūs? Varbūt Jums ir sava pieredze, kurā dalīties gan tajā, kā pievērt aci uz puiša hobiju, kas Jums nešķiet pieņemams, gan to, kā izbegt šādas toksiskas attiecības?
31.10.2020 16:33 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Un, ja viņš vinnēs lielo naudu un paliksi tukšā, jo pameti?

Un cik viņa jau ir iztērējusi savu naudu vīrieti uzturot, cik vēl iztērēs uzturot? Pa šiem gadiem jau varēja viņa to naudu sakrāt kā lielo laimestu.
Domā viņš vinnēs lielo naudu un viņai kaut 50Eur iedos?
03.11.2020 17:14 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Mākoņmaliņa @ 03.11.2020 17:14

Un cik viņa jau ir iztērējusi savu naudu vīrieti uzturot, cik vēl iztērēs uzturot? Pa šiem gadiem jau varēja viņa to naudu sakrāt kā lielo laimestu.
Domā viņš vinnēs lielo naudu un viņai kaut 50Eur iedos?
Tāpat viņa to naudu būtu ēdienā vai lupatās notriekusi. A, ja atnāks džekpots, ta visai ģimenei dzīve mainīsies. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti.
03.11.2020 17:17 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ar laika piešķiršanu, lai paņemtu savas mantas un aizietu, vairākkārtīgi nav bijis līdzēts, es pasaku visu, ko domāju, neļaujot neko iebilst, nododu instrukcijas, cik ilgs laiks ir dots, kur jānoliek atslēgas, atgriežos un itin nekas nav mainījies, viņš tikai izmantojis laiku, lai izdomātu kārtējās atrunas ar ko aizbildināties un es atkal uzķeros.
Reiz sakrāmēju viņa mantas un mirklī, kad jau teju devos prom, lai atgriežoties tās var vienkārši paņemt un aiziet, ieradās viņš, pilnīgi piedzēries. Tad gan viņam bija dūša ņemt maisus un čāpot uz mašīnu, toreiz gan es viņu prom nelaidu, negribēju, lai izdara muļķības, sēžoties pie stūres reibumā, pēctam pāris dienas dzīvojām mierīgi, un atkal viss no sākuma.
Nesaprotu - mans izskats viņu neapmierina, visu laiku, viņaprāt, viņu trobelēju, kaut ko lieku darīt, naudas jau man arī nav pārpārēm, bet prom gluži vienkārši iet negrib.
Pirmkārt, ja arī tā "lielā" nauda tiktu laimēta, skops paliek skops, neticu un nemaz negaidu, ka viņš nopirks dzīvokli, lai dzīvotu tajā kopā ar mani, viņš dzīvo sev, ne mums!
03.11.2020 20:14 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Laikam zelta kaja :) ka nemet ara.
Vai ari pelna 1000€ kur azartspele notere 80% parejais paliek edienam.
03.11.2020 20:30 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
parunasimparlaiku @ 03.11.2020 17:17
Tāpat viņa to naudu būtu ēdienā vai lupatās notriekusi. A, ja atnāks džekpots, ta visai ģimenei dzīve mainīsies. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti.

Muļķības! Atkarigs cilvēks par to naudu neko jēdzīgu nenopirks. Maximums jaunu telefonu vai no datoru uz kura visu pārējo nospēlēs.
Piedot un samierināties vairākas reizes pēc kārtas jau ir devis viņam iemeslu domāt, ka tā būs vienmēr.
03.11.2020 20:31 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Roze4 @ 03.11.2020 20:31

Muļķības! Atkarigs cilvēks par to naudu neko jēdzīgu nenopirks. Maximums jaunu telefonu vai no datoru uz kura visu pārējo nospēlēs.
Piedot un samierināties vairākas reizes pēc kārtas jau ir devis viņam iemeslu domāt, ka tā būs vienmēr.
Bet zinu čali, kurš nopirka uzreiz dzīvokli. Tagad var ietaupīt par īri katru mēnesi. Jābūt neatlaidīgam un izvara nāks.
03.11.2020 20:38 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Esmu jautājusi, ko viņš darīs, ja tiešām regulāri nauda būs plusos un laika gaitā iekrās brangāku summiņu.
Jaudīgs dators, jauns telefons, kaut gan tagad jau viņam ir cits (muļķe, pirms kāda laika uz sava vārda viņam uz nomaksu paņēmu telefonu 🤦‍♀️), samaksās mašīnas kredītu, aizies no darba, lai 100% varētu pievērsties spēlēšanai, kurā arī ieguldīt lielākas naudas summas, nopirktu tādu lietu, šitādu lietu un tas arī viss. Nedzirdēju pieminam itin nekādus ieguldījumus mūsu nākotnē - pilnīgi nekādus!
03.11.2020 20:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!