Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par priekšējiem zobiem

 
Reitings 16
Reģ: 28.08.2018
Sveikas!
Man ir gadus 8-9 atpakaļ sanācis krist un tik veiksmīgi, ka sev nolauzu priekšējo zobu (apmēram pusi no lielā zoba). Pirmo reizi zobārste ,,pieaudzēja" klāt nolauzto daļu, nezinu ar kādu materiālu, bet uztaisīja neglīti un pēc kāda laika šī pieliktā daļa vienkārši nokrita nost. Pēc tam devos pie citas zobārstes, kas uztaisīja daudz labāk, pagaidām šī versija turās. Taču problēma ir tāda, ka tai pusei, kas ir dabīgais zobs un mākslīgā zoba pieliktajai daļai atšķiras krāsas, mākslīgais zobs ir pelēcīgāks, tāpat ir redzama savienojuma vieta un nav, protams, arī tik taisni, kā gribētos, lai gan bija platīte, tomēr zobi aizgāja ,,savās vietās".
Ļoti gribētu savest kārtībā šos priekšējos zobus, bet īsti nezinu, kā to izdarīt. Apsvēru porcelāna plāksnītes (venīrus), bet es nezinu, vai tas vispār ir iespējams, jo tad būtībā tās jāstiprina arī pie mākslīgā zoba, kas turās pie tā gabaliņa dabiskā. Kroņus priekšējiem zobiem tā kā negribētu likt. Balināšana nezinu, vai būs efektīva, ja tur ir tas mākslīgais zobs.
Varbūt kādai ir pieredze un var padalīties?
30.10.2020 10:27 |
 
Reitings 3998
Reģ: 06.11.2019
Man ir pieredze ar priekšzoba balināšanu "no iekšpuses", jo tam izrauts nervs un ik pēc 1-1.5 gadiem nākas balināt iekšējos audus.
Bet šķiet, ka balināt vajadzētu varēt arī tikai daļu no zoba, t.i., tikai mākslīgo daļu. Vai arī jāmaina šī te mākslīgā daļa, lai tonis neatšķiras. Visticamāk, ka bez konsultēšanās ar zobārstu te neiztikt.
30.10.2020 10:44 |
 
Reitings 27
Reģ: 24.05.2020
Protams, ka tikai zobārsts varēs pateikt, ko un kā darīt tavā gadījumā. Pašam tikko uzlika gan venīrus, gan kroņus tiem priekšzobiem, kam venīrus nevarēja. Vizuāli atšķirības nekādas, cena arī līdzīga. Vnk pieraksties pie zobārsta sakarīgā klīnikā.
30.10.2020 22:36 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
man tieši tā pat biju, aizgāju pie laba zobārsta un tagad izskatās kā manèjais
30.10.2020 22:41 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
themoon @ 30.10.2020 10:44
Man ir pieredze ar priekšzoba balināšanu "no iekšpuses", jo tam izrauts nervs un ik pēc 1-1.5 gadiem nākas balināt iekšējos audus.
Bet šķiet, ka balināt vajadzētu varēt arī tikai daļu no zoba, t.i., tikai mākslīgo daļu. Vai arī jāmaina šī te mākslīgā daļa, lai tonis neatšķiras. Visticamāk, ka bez konsultēšanās ar zobārstu te neiztikt.
Tu Rīgā balināji? kādas bija izmaksas un kāds rezultāts ? Jo es arī plānoju šo te balināšanu veikt , domāju, cik efektīvi un kur labāk🤔
30.10.2020 22:48 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.08.2018
Lalalana @ 30.10.2020 22:41
man tieši tā pat biju, aizgāju pie laba zobārsta un tagad izskatās kā manèjais

saprotu, ka zobārsts šajā jomā ir speciālists, bet tomēr arī pašai jāsaprot, ko tieši gribu.
Tev kvalitatīvi un tādā pašā tonī dabīgajam pielika klāt mākslīgo zobu vai arī sanāca veiksmīgi izbalināt?
Nevaru saprast, vai kaut ko darīt ar pašu pielikto zobu vai arī balināt.
31.10.2020 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Balināšana laika gaitā padara tikai trauslāku pašas zobińu. Vinam jau ir iznemts nervs, tapec nekadas jaunas baribas vielas vairs nepienak utt, sanak tikai dzivot no rezervem- ilglaicigi ta nevares, nemot vera, ka ar to zobinu vel viss muzs jadzivo.. Es Tava vieta liktu kroniti, tomer.. veniri ari ir labs variants, bet vini ir daudz trauslaki un mums macits, ka abolu kost vai burkanu ar prieksejiem zobiem pastav risks, ka nokritis.. plombiti jau ari var likt, bet binas regulari jamaina- jo Tavs istais zobins paliks tumsaks ar katru gadu un tad, lai butu vienads tonis, jamaina, jo plombites savu krasu nemaina, istie zobi gan..
01.11.2020 15:39 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Dodies pie zobārsta, viņš veiks rentgenu un tad jau būs skaidrs, kā rīkoties. Visticamāk ir jāgatavojas tam ka būs jāliek kronīši (cik man zināms, zobiem ar izrautiem nerviem un stipri restaurētiem iepriekš, parasti liek kroņus nevis venīrus).
01.11.2020 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!