Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No melnmates uz blondīni

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es pēdējos 6 gadus krāsojos tumši brūnā un melnā krāsā. Mati man ir melnā krāsā. Nobalināju mājas apstākļos vienu reizi, un vietām palika melns, vietām palika gaišāks, tagad mati ir tumši brūnīgi-sarkani. Kas man jādara, lai es pēc iespējas ātrāk izņemtu matu krāsu no matiem? Un cik apmēram reizes man būs jābalina mati? Vai kāda ir mēģinājusi tikt vaļā no melnās krāsas?
27.10.2020 21:39 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Sačakarēsi matu struktūru!
Draugs grib, lai balini?
Vispār, kamēr esi grūsna, ķīmija kaitē!
27.10.2020 21:49 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Mēģināju mājas apstākļos un sacčakareju savus matus. Tas bija kādus 7gadus atpakaļ un tajā laikā daudz muļķības darīju. 😅 Pēc 4.balināšanas reizēm bija ok, bet matus nācās nogriezt uz pusi īsākus . Un nepagāja 3mēneši kā atgriezos pie tumšās krāsas. Nekad vairs tādas muļķības nedarīšu. 😅
Tev vajadzētu to visu darīt saudzīgi. Neskriet uz blondo, bet krāsot pakāpeniski pie friziera. Pa šķipsnām, vai iet pakāpeniski uz gaišāku toni, no balināšanas gan būtu jāizvairās.
27.10.2020 21:56 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Vispār drausmas, ka retajai dabiski gaiši mati. Reāli 80% meiteņu ir briesmīgi dabiskā krāsa. Kaut kādi brūni vai pelēcīgi.
27.10.2020 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Pirmo reizi, kad no tumši brūniem gāju uz blondiem, krāsoju pati. Matus ļoti sačakarēju, bet nu blondi mati bija. Pati, protams to vari izdarīt, bet noteikti ar profesionālajiem balinātājiem nevis Drogu variantu. Un, protams, ir jāievēro laika atstarpe starp balināšanas reizēm. Tad arī mati ļoti jāsaudzē un jākopj. Tas gan būs jādara regulāri arī ar jau vēlamo rezultātu, bet balonot vēlamas papildus rūpes.
Vēlāk gan es matus pārkrāsoju atpakaļ uz brūniem, un tagad atkal pārgāju uz blondiem :D arī balināju pati un vēlāk gāju pie friziera lai atjauno krāsojumu un tonē. Šī reize kaut kāda ļoti saudzīga sanākusi jo ar visu balināšana mati izskatās veseli, gali nav izdrupuši un ir pat labi paaugušies. Tā ka es teiktu, ka veiksmes atslēga ir kvalitatīvs balinātājs, laba kopšana un vismaz mēneša intervāls starp balināšanas procesu.
27.10.2020 22:39 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
keegan @ 27.10.2020 22:39
Pirmo reizi, kad no tumši brūniem gāju uz blondiem, krāsoju pati. Matus ļoti sačakarēju, bet nu blondi mati bija. Pati, protams to vari izdarīt, bet noteikti ar profesionālajiem balinātājiem nevis Drogu variantu. Un, protams, ir jāievēro laika atstarpe starp balināšanas reizēm. Tad arī mati ļoti jāsaudzē un jākopj. Tas gan būs jādara regulāri arī ar jau vēlamo rezultātu, bet balonot vēlamas papildus rūpes.
Vēlāk gan es matus pārkrāsoju atpakaļ uz brūniem, un tagad atkal pārgāju uz blondiem :D arī balināju pati un vēlāk gāju pie friziera lai atjauno krāsojumu un tonē. Šī reize kaut kāda ļoti saudzīga sanākusi jo ar visu balināšana mati izskatās veseli, gali nav izdrupuši un ir pat labi paaugušies. Tā ka es teiktu, ka veiksmes atslēga ir kvalitatīvs balinātājs, laba kopšana un vismaz mēneša intervāls starp balināšanas procesu.
Nevis jābalina ar h2o2 , bet janokrāso.
27.10.2020 22:41 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Iesaku no sākuma vispār kārtīgi apdomāt vai vēlies blondus matus. Aizej uz parūku veikalu un piemēri dažādas krāsas, uztaisi bildes un apsver to. Jārēķinās ar to, ka būs jāatvadās no kāda matu garuma un vajadzēs tērēt vairāk naudas uz matu kopšanu, blondā toņa uzturēšanu. Ieteiktu labāk iet pie meistera, kas to darīs. Ja negribas tērēt ļoti lielu naudu, tad atrodi meisteru, kas ņem klientus mājās, tādu ir daudz un nav sliktāk, nekā salonā.
27.10.2020 22:55 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Alishaaa @ 27.10.2020 22:55
Iesaku no sākuma vispār kārtīgi apdomāt vai vēlies blondus matus. Aizej uz parūku veikalu un piemēri dažādas krāsas, uztaisi bildes un apsver to. Jārēķinās ar to, ka būs jāatvadās no kāda matu garuma un vajadzēs tērēt vairāk naudas uz matu kopšanu, blondā toņa uzturēšanu. Ieteiktu labāk iet pie meistera, kas to darīs. Ja negribas tērēt ļoti lielu naudu, tad atrodi meisteru, kas ņem klientus mājās, tādu ir daudz un nav sliktāk, nekā salonā.
Katrai gandrīz vajag blondus. Tas ir baigi seksīgi!
28.10.2020 07:58 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
parunasimparlaiku @ 27.10.2020 22:41
Nevis jābalina ar h2o2 , bet janokrāso.

NOKRĀSOT matus no tumšiem uz gaišiem nav iespējams. Vai nu janem ārā krāsā (kas arī var prasīt balināšanu vēlāk) vai jabalina. Kad izbalinati tad i var krāsot / tonēt kā grib.
28.10.2020 09:18 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kāda ir pati mēģinājusi uz brūniem matiem iebalināt gaišākas šķipsnas?
28.10.2020 09:28 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
bl..... aizej pie speciālista un nep.... savus matus mājas apstākļos... naudu žēl? pēc tam matus būs žēl, kad mājas apstākļos sadedzināsi un būs jānogriež līdz ausīm...
28.10.2020 10:13 |
 
Patīk
Reitings 1737
Reģ: 24.05.2019
Tā ir ļoti, ļoti slikta ideja pati par sevi - pāriet no vairākus gadus krāsotiem melniem uz blondiem - kur nu vēl mājas apstākļos. Ja tevi nesatrauc iespēja tikt pie pleķaina blonda toņa, savs skalps un iespēja tikt pie ļoti īsa matu griezuma, go for it.
Arī salonā tas būs ilgi, dārgi un mokoši, bet tur vismaz ir iespēja tikt pie pieņemamas krāsas un nepalikt pavisam bez matiem.
Par gaišām šķipsnām - man tādas taisa friziere, un pat redzot un saprotot, kā viņa to dara, pat ja es dabūtu tādu pašu balinātāju, es to nespētu atkārtot pati, beigās neizskatoties pēc pleķaina skunksa. Ja ir zelta rokas un lielisks skills atdalīt šķipsnas un tīt viņas folijā sev uz pakauša, vienmērīgas krāsas un kvalitātes mati (vēlams, nekad nekrāsoti) kā arī izpratne, kādu balinātāju, developeri un toneri vajag, varbūt tur sanāks kaut kas pieņemams.
28.10.2020 10:28 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Doublechoco @ 28.10.2020 10:28
Tā ir ļoti, ļoti slikta ideja pati par sevi - pāriet no vairākus gadus krāsotiem melniem uz blondiem - kur nu vēl mājas apstākļos. Ja tevi nesatrauc iespēja tikt pie pleķaina blonda toņa, savs skalps un iespēja tikt pie ļoti īsa matu griezuma, go for it.
Arī salonā tas būs ilgi, dārgi un mokoši, bet tur vismaz ir iespēja tikt pie pieņemamas krāsas un nepalikt pavisam bez matiem.
Par gaišām šķipsnām - man tādas taisa friziere, un pat redzot un saprotot, kā viņa to dara, pat ja es dabūtu tādu pašu balinātāju, es to nespētu atkārtot pati, beigās neizskatoties pēc pleķaina skunksa. Ja ir zelta rokas un lielisks skills atdalīt šķipsnas un tīt viņas folijā sev uz pakauša, vienmērīgas krāsas un kvalitātes mati (vēlams, nekad nekrāsoti) kā arī izpratne, kādu balinātāju, developeri un toneri vajag, varbūt tur sanāks kaut kas pieņemams.
Lai viņas puisis samaksā salonā, ja šim vajag blondīni. Es arī parasti samaksāju.
28.10.2020 10:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nesaprotu vēlmi kļūt no melnmates uz blondīni.
1. ilgs un sarežģīts process
2. Kā zini, ka Tev patiks un piestāvēs?
28.10.2020 10:56 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sla @ 27.10.2020 21:39
Es pēdējos 6 gadus krāsojos tumši brūnā un melnā krāsā. Mati man ir melnā krāsā. Nobalināju mājas apstākļos vienu reizi, un vietām palika melns, vietām palika gaišāks, tagad mati ir tumši brūnīgi-sarkani. Kas man jādara, lai es pēc iespējas ātrāk izņemtu matu krāsu no matiem? Un cik apmēram reizes man būs jābalina mati? Vai kāda ir mēģinājusi tikt vaļā no melnās krāsas?

pirmkārt nopēr sampūnu profesionālajā veikalā, kas izņem krāsu. Visus matus ar to protams sabojāsi.
Tad skaistumkpošanas saloni piedāvā procedūru krāsas izņemšanai. Tā ir jāņem un laikam vairākas reizes. Realitātē 100% neizņems krāsu un sapojās matus.
vistrakākais ir pašai balināt matus. Var sapojāt tik tāl, ka jauni mati neaugs. Ņem visstiprakos mbalinātājus... NVS valstu krievu tie būs. Un balini... protams arī pārturi laiku, lai kaut cik iedarbotos. un ta pēc kādas 5-8 reizes no melnā tiksi uz rižo un tad uz baltu ... būsi laimīga, ja būsi totāli sabojājusi matus, un tie būs salmi, bet nesabojāsi saknes un tev vēl augs mati.
Reāli ir jaataudzē mati, bet gan ar 100% blondajiem, gan melnajiem, tas izskatās tik šausmīgi (tāpēc varbūt nemaz navajag tādus krāsot un balināt). Vai ja vienmēr sapņoji par īsu zēngalviņu, ir laiks kad vari to atļauties izdarīt (un tad 3 gadus mozoties ataudzējot matus)
Varbūt namaz nav vērts?
Ja tomēr dari iesaku salonu ar matu krasas noņemšanas/ izņemšans prodecedūru/procedūrām. Speciālo šampūnu. Un tad tonēt un krāsot gaišākā tonī. Bat blondi tie tapat nebūs. Pilnīgi sapojāsi matus, lai nokļūtu pie blondā toņa, ja mēģināsi.
28.10.2020 12:29 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
vistrakākais ir pašai balināt matus. Var sapojāt tik tāl, ka jauni mati neaugs. Ņem visstiprakos mbalinātājus... NVS valstu krievu tie būs. Un balini... protams arī pārturi laiku, lai kaut cik iedarbotos. un ta pēc kādas 5-8 reizes no melnā tiksi uz rižo un tad uz baltu ... būsi laimīga, ja būsi totāli sabojājusi matus, un tie būs salmi, bet nesabojāsi saknes un tev vēl augs mati.

Nu jau, nu jau pārspīlēt nevajag.
Katram matu struktūra ir savādāka. Ja Tu balināsi matus vismaz 4dienas pēc kārtas tad jā, būs traki..(lai gan es balinājusi 3dienas pēc kārtas un nācās nogriezt tikai 5cm), bet ja krāsu izņems un balinās nesteidzīgi, būs ok.
Esmu redzējusi trakās kuras balina vienā dienā vairākas reizes un tad gan matus visbiežāk sanāk nogriezt visus.
Neieteiktu skriet un trakot, visu pamazām un pie friziera. Ja tiiiik ļoti velies tikt ātrāk pie blondiem matiem nu neiesaku krāsot matus biežāk kā 2x mēnesi līdz vēlamajam rezultātam, super būtu ja sanāktu 1x, bet nu nav reāli , jo tomēr pēc krāsas izņemšanas vai balināšanas būs kā būs krāsa. Ir iespēja pēc balināšanas matos ielikt gaiši brūnu krasu, kādu laiku pastaigāt lai matiņi atpūšas un tad atkal ķerties pie pakāpeniskās pāriešanas uz gaišāku.
28.10.2020 15:47 |
 
Patīk
Reitings 1737
Reģ: 24.05.2019
Tie matiņi neatpūtīsies un paši neizveseļosies, pa to mēnesi vajadzētu veikt diezgan dārgas atjaunošanas procedūras, un arī tās nekādu maģisku rezultātu nesniegs, ar balināšanu mats tiek neatgriezeniski sabojāts. Pa mēnesi atpūtīsies galvas āda, tas gan.
Ideālā gadījumā balināt vienu un to pašu vietu pat 2x nevajadzētu, kur nu vairākas reizes. No vairākus gadus krāsotiem melniem matiem karameļu brūna, nepleķaina krāsa jau būs liels sasniegums.
28.10.2020 15:57 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Kādēļ dārgas? Tā pati matu atjaunošana (rekonstrukcija) maksā 30-40€ un palīdz pat ļoti. Protams matu galu, kas jau škeļās un lūzt , neatjaunos , bet pārējo matu stāvokli uzlabos acīmredzami. Galvenais visā pārejas procesā zināt ko dari .
Cik nav dzirdēts , ka frizieris sabojā matus, bet krāsojot mājas apstākļos viss bijis veiksmīgi un otrādi. Nu teiksim, tāda veiksmes spēle vien ir.
28.10.2020 17:28 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Iesaku Syoss balinošās krāsas, nav tik agresīvas kā balinātājs, bet efekts ir un bez matu nodedzināšanas.
28.10.2020 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits