Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mūsdienu normas!

 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Vai silikons un Hioloronskābe ir kļuvusi par mūsdienu normu, un tas ir nenormāli, ja Tev nav?
26.10.2020 15:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
brends vairāk mēģinā iet uz be body positive virzienu, bet nu nevar neredzēt tos fillerus un silikonu dažām
https://www.asos.com/women/a-to-z-of-brands/asyou/cat/?cid=29990&ctaref=hp|ww|prime|hero|1|edit|asyouvideo
26.10.2020 15:41 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Hioloronskābe ļoti uzlabo sievietes sejas formas (arī vīriešu). Bez tās reti kura ir patiesi skaista. Protams, ir arī dabiskas meitenes ar ideālie sejas vaibstiem, bet vairums kā jau vairums. Katra (-s), kurš (kura) vēlās būt mīlēts (-a), pienākumus ir tuvoties ideālam izskatam, pat, ja tas prasa ieguldījumus.
26.10.2020 15:42 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 26.10.2020 15:42
Hioloronskābe ļoti uzlabo sievietes sejas formas (arī vīriešu). Bez tās reti kura ir patiesi skaista. Protams, ir arī dabiskas meitenes ar ideālie sejas vaibstiem, bet vairums kā jau vairums. Katra (-s), kurš (kura) vēlās būt mīlēts (-a), pienākumus ir tuvoties ideālam izskatam, pat, ja tas prasa ieguldījumus.

cik slims krop*** tu īsti esi?
un Kā lielākā pasaules daļa kas nevar atļauties pat pamatlietas, nemaz nerunājot par ''ideālo'' skaistumu?
26.10.2020 15:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nenormāli ir turpināt sēdēt i-netā un lasīt visu figņu, ko tur liek iekšā.
Izej ārā un paskaties kādi apkārt cilvēki un kā viņi izskatās. 90% ir citas “problēmas” par ko domāt un uztraukties.
26.10.2020 15:49 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
bigsister @ 26.10.2020 15:49
Nenormāli ir turpināt sēdēt i-netā un lasīt visu figņu, ko tur liek iekšā.
Izej ārā un paskaties kādi apkārt cilvēki un kā viņi izskatās. 90% ir citas “problēmas” par ko domāt un uztraukties.

Latvijā, Eiropā? Nezinu es gan tā neitk audzināta, bet Latvijā dāmām nav normālu drēbju sūta no aļika vai humpalās pērk, bet redz pie kosmetologa aiziet pirmās nepieciešamības lieta. Matiem 100 izsviest, ko vajag to vajag. Tāpat hioloronskābe nu tik daudzām ir un tik daudzas runā par likšanu. Citām traki, citām ļoti labi un nepamanām ir. NU tik daudz pazīstu, kam krūtis 2 reiz liktas uzacis, spropstas, lūpas, mati, nagi viss ir fake un taisīts. Un pati nav situēta un lētas lupatās staigā. Tas ir krievu variants. Bet latvietes arī.
Izglītotās latvietes atkal ''kopj'' dabisko. Katru nedēļu ejot pie kosmetologa, taisot nagus vai 'dabīgajiem'' matiem salonos tērējot. Un pašas no aļika kleitas sūta. Augstākā izglītība un arī tikai viedēja alga. Rīgā tā pilnīgi ir realitāte. Un nesaku, ka citu problēmu LV nav. Tikai neizn kāpēc var 30 35 gados dzīvot īrējot tikai istabu vai vēl labāk pie mammas, bet vaksācijai un kometologam un nagiem nauda atrodas. Tāpat arī kā sieveite jūtu, ka mani novērtē pēc tā, cik uztaisīta es esmu. Un sievietes vēl vairāk nekā vīrieši. Dabīgais skaistums un tādas lietas- tad tevi ieskaita sliktāko nekā citas grupā. Kas tā par modi Latvijā? Un ne jau tās krievenes vien tādas ir latvietes ne mazāk!
26.10.2020 16:16 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Katrinens @ 26.10.2020 16:16

Latvijā, Eiropā? Nezinu es gan tā neitk audzināta, bet Latvijā dāmām nav normālu drēbju sūta no aļika vai humpalās pērk, bet redz pie kosmetologa aiziet pirmās nepieciešamības lieta. Matiem 100 izsviest, ko vajag to vajag. Tāpat hioloronskābe nu tik daudzām ir un tik daudzas runā par likšanu. Citām traki, citām ļoti labi un nepamanām ir. NU tik daudz pazīstu, kam krūtis 2 reiz liktas uzacis, spropstas, lūpas, mati, nagi viss ir fake un taisīts. Un pati nav situēta un lētas lupatās staigā. Tas ir krievu variants. Bet latvietes arī.
Izglītotās latvietes atkal ''kopj'' dabisko. Katru nedēļu ejot pie kosmetologa, taisot nagus vai 'dabīgajiem'' matiem salonos tērējot. Un pašas no aļika kleitas sūta. Augstākā izglītība un arī tikai viedēja alga. Rīgā tā pilnīgi ir realitāte. Un nesaku, ka citu problēmu LV nav. Tikai neizn kāpēc var 30 35 gados dzīvot īrējot tikai istabu vai vēl labāk pie mammas, bet vaksācijai un kometologam un nagiem nauda atrodas. Tāpat arī kā sieveite jūtu, ka mani novērtē pēc tā, cik uztaisīta es esmu. Un sievietes vēl vairāk nekā vīrieši. Dabīgais skaistums un tādas lietas- tad tevi ieskaita sliktāko nekā citas grupā. Kas tā par modi Latvijā? Un ne jau tās krievenes vien tādas ir latvietes ne mazāk!

Tavas smadzenes raud pēc restarta😂😂😂
26.10.2020 16:49 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Maxxxiii @ 26.10.2020 16:49

Tavas smadzenes raud pēc restarta???

Kas apkārt dāmas vien aplaidušās staigā, tapēc domā ka visas tādas pašas?
26.10.2020 17:48 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katrinens @ 26.10.2020 16:16

Latvijā, Eiropā? Nezinu es gan tā neitk audzināta, bet Latvijā dāmām nav normālu drēbju sūta no aļika vai humpalās pērk, bet redz pie kosmetologa aiziet pirmās nepieciešamības lieta. Matiem 100 izsviest, ko vajag to vajag. Tāpat hioloronskābe nu tik daudzām ir un tik daudzas runā par likšanu. Citām traki, citām ļoti labi un nepamanām ir. NU tik daudz pazīstu, kam krūtis 2 reiz liktas uzacis, spropstas, lūpas, mati, nagi viss ir fake un taisīts. Un pati nav situēta un lētas lupatās staigā. Tas ir krievu variants. Bet latvietes arī.
Izglītotās latvietes atkal ''kopj'' dabisko. Katru nedēļu ejot pie kosmetologa, taisot nagus vai 'dabīgajiem'' matiem salonos tērējot. Un pašas no aļika kleitas sūta. Augstākā izglītība un arī tikai viedēja alga. Rīgā tā pilnīgi ir realitāte. Un nesaku, ka citu problēmu LV nav. Tikai neizn kāpēc var 30 35 gados dzīvot īrējot tikai istabu vai vēl labāk pie mammas, bet vaksācijai un kometologam un nagiem nauda atrodas. Tāpat arī kā sieveite jūtu, ka mani novērtē pēc tā, cik uztaisīta es esmu. Un sievietes vēl vairāk nekā vīrieši. Dabīgais skaistums un tādas lietas- tad tevi ieskaita sliktāko nekā citas grupā. Kas tā par modi Latvijā? Un ne jau tās krievenes vien tādas ir latvietes ne mazāk!
Atsūti man tās cacas kontaktus, tāda bārbija. Man kā reiz sievu vajag.
26.10.2020 18:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nezinu es gan tā neitk audzināta, bet Latvijā dāmām nav normālu drēbju sūta no aļika vai humpalās pērk, bet redz pie kosmetologa aiziet pirmās nepieciešamības lieta

Bet tas tak ir apsveicami. Tā tak tam vajadzētu būt. Manuprāt, sakopta sejas āda > brendu drēbes. Ko dod, ja ir brendu drēbes, bet sejs āda nav sakopta. Skaisti cilvēki var pat vilkt kartupeļu maisu sev mugurā, tā pat citu acīs izskatīsies pievilcīgi.
26.10.2020 18:06 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katrinens @ 26.10.2020 15:49

cik slims krop*** tu īsti esi?
un Kā lielākā pasaules daļa kas nevar atļauties pat pamatlietas, nemaz nerunājot par ''ideālo'' skaistumu?
Pēc sejas var redzēt, kura nāk no aukstuma un nabadzības, a, kura elitāra.
26.10.2020 18:08 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Tas ir normāli, bet man liekas, ka dabiskais skaistums vienmēr ir un būs topā. Piemērs tam ir francūzietes, kur modē ir dabiskums un viegls grims. Silikons un skābe paliek instagram modeļu pasaulē
26.10.2020 18:08 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
sla @ 26.10.2020 18:08
Tas ir normāli, bet man liekas, ka dabiskais skaistums vienmēr ir un būs topā. Piemērs tam ir francūzietes, kur modē ir dabiskums un viegls grims. Silikons un skābe paliek instagram modeļu pasaulē
Francūzietes nav smukas. Man labāk no Maskavas cacu. Pie tam framcūzietes nejēdz normāli laineri uzlikt un retāk papēžus nēsā.
26.10.2020 18:14 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Kādi ir mani novērojumi. Latvijā ir populārs fake skaistums un firmas apģērbs. Šeit modē ir pieaudzēt ko vien var. Citur Eiropā iecienīts ir dabisks izskats, un klasisks, elegants apģērbs. Sejas un ķermeņa operācijas neesmu redzējusi daudzām, izņemot instagram 'modelēm'. Tās fake lūpas nav modē, lētums.
26.10.2020 18:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kā reiz friziere kurai sekoju instagram ielika storiju.
https://failiem.lv/u/8anmhz37
Pēdējo reizi,kad redzēju dzīvē bija traki, tad nu tagad pat nezinu ko teikt.
Izmesta nauda un sevis sakropļošana.
26.10.2020 18:28 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Kā reiz friziere kurai sekoju instagram ielika storiju.
https://failiem.lv/u/8anmhz37
Pēdējo reizi,kad redzēju dzīvē bija traki, tad nu tagad pat nezinu ko teikt.
Izmesta nauda un sevis sakropļošana.

Un viņām visbiežāk tas arī šķiet skaisti. 😕
26.10.2020 18:41 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 26.10.2020 18:03
Atsūti man tās cacas kontaktus, tāda bārbija. Man kā reiz sievu vajag.

krievenes? Aizvakar svinēja dzevišņiku. Nokavēji. Bet viens latviesu silikons instagramzvaigne tieši meklējas? Esi sportists? Bagāts? Varbūt vari būt nākamais vīrs!
26.10.2020 18:42 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 26.10.2020 18:08
Pēc sejas var redzēt, kura nāk no aukstuma un nabadzības, a, kura elitāra.

nu viszini vīnzini pastāsti arī tām, kas nav tik gudras. Uz ko tiesi jāskatās sejā, lai redzētu kura nāk no pāķiem, kura no elitāriem?
Tad jau nav neviens nabadzīgas un skaistas meitenes, un visi meksikāņu seriāli ir pēdējās izdomas?
26.10.2020 18:47 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sla @ 26.10.2020 18:19
Kādi ir mani novērojumi. Latvijā ir populārs fake skaistums un firmas apģērbs. Šeit modē ir pieaudzēt ko vien var. Citur Eiropā iecienīts ir dabisks izskats, un klasisks, elegants apģērbs. Sejas un ķermeņa operācijas neesmu redzējusi daudzām, izņemot instagram 'modelēm'. Tās fake lūpas nav modē, lētums.

lētums var jau būt, bet daudzām ir modē.
skatos video
https://www.youtube.com/watch?v=FaWRGWwFfn8
un nekad nebiju ievērojusi bildēs, ka Maijai Rozītei arī pīļu lūpas uztaisītas. Bet skatos video šausmas ... viņai arī augšlūpa uztaisīta un vēl pamatīgi. No sāna redz ka viņai nevis lūpa uztaisīta, bet gan visa āda virs lūpas reāli piepampusi. Un to dzīvē tām hialuron injekcijām uzreiz var redzēt un izskatās atbaidoši. Bet bildēs neko dāma izskatās ļoti skaisti.
Neteiktu, ka nav 'popuāri taisīt''
26.10.2020 18:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits