Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Līdzekļi matiem

 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Sveikas meitenes , jautājums tāds kādus matu līdzekļus jûs lietojat taukainiem matiem? Vai ir kāds brīnum līdzeklis? Jo pašlaik lietoju un mainu šampūnus a mati tāpat otrajā dienā taukaini🙄 kā cīnīties ar šo
Problēmu? Ko iesakāt? +
man ir ļoti plāni mati, kuri nav veselīgi un krīt ārā, ko šādā gadījumā iesakat? Priecāšos par jebkuru atbildi un noteikti izmēģināšu katru jūsu ieteikumu ❤️ lai jauka diena!
26.10.2020 15:00 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Pēc iespējas mazgāt retāk matus. Agrāk mazgāju ik pa divām dienām, otrā diena vienmēr jau bija nu tādi...nesvaigi. Izmēģināju mazgāt ik pēc trīs un rezultāts ir acīmredzams, vairs tik ātri mati nepaliek netīri, un nu jau iztieku arī ar vairāk dienām nemazgātiem.
Protams tas ir variants , ja darbs to atļauj, jo man darbs nav ar cilvēkiem kur jāizskatās labi, tādēļ varēju eksperimentēt un mēģināt mazgāt matus retāk. 😅
26.10.2020 15:16 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Mazaa_saulite @ 26.10.2020 15:16
Pēc iespējas mazgāt retāk matus. Agrāk mazgāju ik pa divām dienām, otrā diena vienmēr jau bija nu tādi...nesvaigi. Izmēģināju mazgāt ik pēc trīs un rezultāts ir acīmredzams, vairs tik ātri mati nepaliek netīri, un nu jau iztieku arī ar vairāk dienām nemazgātiem.
Protams tas ir variants , ja darbs to atļauj, jo man darbs nav ar cilvēkiem kur jāizskatās labi, tādēļ varēju eksperimentēt un mēģināt mazgāt matus retāk. ?
šo zinu, bet pati neesmu mēģinājusi cik nu 3 dienas max pastaigājusi esmu ar taukainu galvu 😅, tad kļūst neērti un nepatīk tā sajūta , ka zini ka netīra galva. Tā jau varētu mazgāt pēc divām dienām vai vairāk, bet tā ka man ir plāni mati tad uzreiz izskatos dīvaini, ka liekas ka visi mati pielipuši pie galvas un, ka sasienu arī nekas labs nav😂
26.10.2020 15:20 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Iesaku iedot matiem kārtīgu “restart” un nelietot kādu laiku vispār nekādus šampūnus.
Nepareiza šampūna lietošana padara matus plānus, taukainus, galvas ādu sausu.
Tas notiek, ja šampūnu lieto pārāk daudz, nesaputo pirms likšanas un kārtīgi neizskalo.
Šampūna vietā var izmantot rudzu miltus- paņem izsijā miltus un sajauc tādā kā putriņā un iemasē kārtīgi matu saknēs un izskalo.
Mati vairs nebūs jāmazgā bieži, pietiks ar 2x nedēļā.
Kad mati būs atkopušies, tad atkal vari sākt izmantot šampūnu, bet dari to pareizi, ļoti mazā daudzumā, saputo kārtīgi rokās un, tad tikai mazgā matus. Izmanto mitrinošos bez smaržvielām, lai nekairinātu galvas ādu.
26.10.2020 15:35 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Saprotu. Daudzām retā mazgāšana nav tā labāka iespēja. 😁
Varu ieteikt Insight firmas šampūnus uz balzāmus, bez sulfatiem un parabeniem, viņiem ir līnijas sausiem matiem, bojātiem, taukainiem. Ieraksti google un pameklē. Pati šos izmantoju, esmu apmierināta.
26.10.2020 15:41 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nezin kāpēc nepierakstījās- rudzu miltus sajauc ar ūdeni. Es izmantoju speciālo ūdens pudeli(priekš sporta) ar skrūvējamo vāku. Ielieku 3 ēdamkarotes miltu un attiecīgi ūdeni, lai nebūtu ne par šķidru un ne par biezu. Kārtīgi sakratu un var lietot.
Vienīgais mīnuss, kamēr slapji rudzu milti vēl atrodas matos, bet par to var neuztraukties, jo kad matu sausi viņi vienkārši izbirst ārā. Var pati ar rokām piepalīdzēt un izpurināt.
26.10.2020 15:42 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Var, protams, turpināt naudu mest vējā un turpināt pirkt, bet tas matus “nesalabos”.
Viņiem jāļauj vienkārši atkopties.
26.10.2020 15:44 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
bigsister @ 26.10.2020 15:35
Iesaku iedot matiem kārtīgu “restart” un nelietot kādu laiku vispār nekādus šampūnus.
Nepareiza šampūna lietošana padara matus plānus, taukainus, galvas ādu sausu.
Tas notiek, ja šampūnu lieto pārāk daudz, nesaputo pirms likšanas un kārtīgi neizskalo.
Šampūna vietā var izmantot rudzu miltus- paņem izsijā miltus un sajauc tādā kā putriņā un iemasē kārtīgi matu saknēs un izskalo.
Mati vairs nebūs jāmazgā bieži, pietiks ar 2x nedēļā.
Kad mati būs atkopušies, tad atkal vari sākt izmantot šampūnu, bet dari to pareizi, ļoti mazā daudzumā, saputo kārtīgi rokās un, tad tikai mazgā matus. Izmanto mitrinošos bez smaržvielām, lai nekairinātu galvas ādu.
interesanti, par miltiem pirmā dzirdēšana, bet kaut kad jāizmēģina 👍🏼
26.10.2020 16:19 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
bigsister @ 26.10.2020 15:42
Nezin kāpēc nepierakstījās- rudzu miltus sajauc ar ūdeni. Es izmantoju speciālo ūdens pudeli(priekš sporta) ar skrūvējamo vāku. Ielieku 3 ēdamkarotes miltu un attiecīgi ūdeni, lai nebūtu ne par šķidru un ne par biezu. Kārtīgi sakratu un var lietot.
Vienīgais mīnuss, kamēr slapji rudzu milti vēl atrodas matos, bet par to var neuztraukties, jo kad matu sausi viņi vienkārši izbirst ārā. Var pati ar rokām piepalīdzēt un izpurināt.
kā labāk darīt ar tiem miltiem un matiem , likt viņus tad kad mati ir netīri un taukaini vai izmaZgāt ar šampūnu un tad kad izžuvuši
Mazgāt tad ar miltiem?
26.10.2020 16:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Rudzu miltus lieto tieši tāpat kā šampūnu.
Ja jūti, ka atkal paliek taukaini, netīri un prasās izmazgāt, tad arī mazgā kā to darītu ar parasto šampūnu.
No sākuma varētu būt biežāk, bet pēc tam redzēsi, ka pietiks ar tām 2x nedēļā.
Parasto šampūnu šajā periodā neizmanto.
Mati nebūs netīri un taukaini, bet kārtīgi izmazgājušies. Man viņi arī kuplāki palika. Pati arī esmu plāno matu īpašniece un zinu par ko runāju :)
26.10.2020 16:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Silla @ 26.10.2020 15:00
Sveikas meitenes , jautājums tāds kādus matu līdzekļus jûs lietojat taukainiem matiem? Vai ir kāds brīnum līdzeklis? Jo pašlaik lietoju un mainu šampūnus a mati tāpat otrajā dienā taukaini? kā cīnīties ar šo
Problēmu? Ko iesakāt? +
man ir ļoti plāni mati, kuri nav veselīgi un krīt ārā, ko šādā gadījumā iesakat? Priecāšos par jebkuru atbildi un noteikti izmēģināšu katru jūsu ieteikumu ❤️ lai jauka diena!
Otrajā dienā sausais šampūns
26.10.2020 16:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
+ reizi mēnesī ar dziļi attīrošu šampūnu, kas attīrīs galvas ādu.
Ikdienai ik pa laikam mainu, pašlaik no dārgaka gala - Lakme mēģinu, pagaidām ir ok
26.10.2020 16:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Rudzu milti, rudzu milti un pārējie "no poo shampoo" līdzekļi ir figņa. Padomju laikos lietoja dāmas, jo nebija pieeja normāliem šampūniem. Doma ir tāda pati kā mūsdienu šampūniem bez sulfātiem (tikai formāts pudelē daudz ērtāks). Man arī ir plāni mati un teikšu tā, ka visi šie "brīnumi" nestrādā. Arī retāka mazgāšana nestrādā. Kad grūtniecības laikā mati palika ievērojami biezāki, tad varēja mazgāt ar da jebko un taukojās daudz mazāk. Āda ģenerē taukus noteiktā kvantumā un, ja mati ir plāni, tad tie ātrāk taukosies, tā nu tas ir. Galvenais galvas ādu nepārsausināt ar pārāk agresīviem šampūniem, kas domāti taukainiem matiem. Vislabāk ņemt bez sulfātiem un izvairīties no maskām un kondicionieriem, kas padara matus smagākus. Un, jā, sausais šampūns. Ir speciālie, kas paredzēti matu apjomam, tos labāk lietot uzreiz izmazgātos un izfēnotos matos pie saknēm. Tas absorbēs taukus un mati ilgāk izskatīsies tīri.
26.10.2020 17:37 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Kam palīdz, kam nē. Tev nepalīdzēja, citām palīdzēs.
26.10.2020 17:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Rudzu milti, rudzu milti un pārējie "no poo shampoo"
biju domājusi rudzu milti un rudzu maize.
Heyla tev ir plāni mati un patiešām palīdzēja un tagad viss ir forši un 2x nedēļā mazgā matus ar rudzu miltiem un viss? Šis nav uzbrauciens. Vienkārši prasu, jo pirms laiciņa izmēģināju visu, līdz sapratu, ka tās meitenēm, kas iesaka šādas metodes, mati bieži vien ir normāla biezuma, nevis patiešām plāni.
26.10.2020 17:47 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
sugar
Rudzu maize?? :D tas tā kā sarkasmā domāts?
Man šķiet parasti negatīvāk noskaņotie ir tie, kas paši nav pamēģinājuši un jau izsaka savu viedokli.
26.10.2020 18:09 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Šampūns jebkurā gadījumā matus nepadarīs biezus. Tā funkcija ir attīrīt galvu. Jā viņi var palikt kuplāki, bet noteikti ne biezi. Un es jau arī nerakstīju, ka no rudzu miltiem viņi brīnumainā kārtā izaugs biezi.
Ar ģenētiku nevar cīnīties.
26.10.2020 18:12 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Heyla tev ir plāni mati un patiešām palīdzēja un tagad viss ir forši un 2x nedēļā mazgā matus ar rudzu miltiem un viss? Šis nav uzbrauciens. Vienkārši prasu, jo pirms laiciņa izmēģināju visu, līdz sapratu, ka tās meitenēm, kas iesaka šādas metodes, mati bieži vien ir normāla biezuma, nevis patiešām plāni.

Man ir normāla biezuma, ne plāni, ne biezi, bet manai māsai ir patiesi plāni un viņai ļoti labi sanāk 1x nedēļa mazgāt matus. Ok nu pēdējas divas dienās viņa paņem copē, te 5cas dienas viņai ir ok, un reti mazgā jau pāris gadus.
26.10.2020 18:38 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Man ir normāla biezuma, ne plāni, ne biezi, bet manai māsai ir patiesi plāni un viņai ļoti labi sanāk 1x nedēļa mazgāt matus. Ok nu pēdējas divas dienās viņa paņem copē, te 5cas dienas viņai ir ok, un reti mazgā jau pāris gadus.

Man ir laikam arī normala biezumā, nemācēšu teikt, bet arī ir dzīvi piemēri, ka plāniem matiem tas palīdz. Kā kurai. 🤷🏻‍♀️
26.10.2020 18:39 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Rudzu maize?? tas tā kā sarkasmā domāts?

Nope, nav sarkasms. Lūk, te ir viens no veidiem kā mazgāt matus ar rudzu maizi: https://idejukabata.lv/matus-var-izmazgat-ari-bez-sampuna-uzzini-ka/50872 vēl var vienārši rudzu maizes mīkstumu ar pirkstiem izmērcēt ūdenī un sajaukt viendabīgā putriņā un ar to putriņu mazgāt.
Es nesaku, ka gaidīju, šampūns vai kas cits padarīs matus biezākus. Es par to, ka cilvēki ar biezākiem matiem var mazgāt tos retāk. Tā tas ir, un, kā jau tika minēts, ģenētiku neizmainīsi un brīnumu no šādām metodēm nesagaidīsi.
Un netīri mati salikti copītē vai astītē izskatās pēc netīriem matiem copītē, nevis labi. Tas strādā, kamēr neņem spoguli un neredz kāds skats no aizmugures.
Bet nu nevajag manus komentārus sāpīgi uztvert :) Kā jau teicu, es priekš sevis sapratu, ka bieži vien komentāri par retāku vai kādu dabisko mazgāšanu nāk no meitenēm, kam nav plāni mati.
26.10.2020 19:24 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Piekritīšu komentāram ka matus vajag mazgāt retāk. Cik bieži mazgā matus? Es savējos mazgāju 1x nedēļā. Ilgi turas tīri.
Ar rudzu miltiem jāuzmanās. Kad es kādreiz sekoju cgm un mēģināju dabūt savas dabīgās lokas, mazgāju ar rudzu miltiem. Bet tā kā lietoju arī želeju, lai uztaisītu scrunch, pēc pāris mazgāšanas reizēm ar rudzu miltiem mati kļuva vēl netīrāki. , nekas nemainījās. Kādēļ? Jo man izveidojās product build up un mati izskatījās saķepuši. Tā arī bija pēdējā x kad mazgāju ar tiem rudzu miltiem.
Tā kā ja esi pieradusi lietot vēl papildus productus, tad rudzi nebūs tas labākais
26.10.2020 20:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits