Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Elpošana

 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Iespaidojoties no citas tēmas , aizdomājos par to kā man ir..
Mans komentārs -
Man ir bijis, ka nevaru nožāvāties kārtīgi.. Tā it kā žāva ir , bet tā ieelpa neiziet līdz galam.
Uznāk ik pa laikam un ir diez gan nepatīkami, jo žāvas nāk tajos brīžos uzreiz bieži un, ja nav kārtīga žāva sajūta tā it kā būtu traucētā elpošana , lai gan nav. Nu nepatīkami.
Tad aizdomājos , citreiz kad gribas raudāt sākas elpas trūkumi, kad ir jajiet liela kalnā elpas trūkums klāt, bet bieži vien es ievēroju to , ka tad kad man elpas trūkums man ir slikts garastāvoklis, ka es varu to arī izvilkt uz aru kad gribu.
Būs man labs garastāvoklis skriešu kalnā būs ok, ja būs slīkts tad sāksies elpas trūkums? Man varbūt psihologs vajadzīgs vai kas? 😅
25.10.2020 00:03 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.11.2020
nevis psihologs, drīzāk vajadzīgs neirologs. Bērnam bija līdzīga situācija, tā tika nosūtīta neirologam. Tas ir kaut kas saistīts ar pārpilnību vai nespēju kontrolēt emocijas.
09.11.2020 22:47 |
 
Reitings 22
Reģ: 06.02.2017
Principā jau žāvāšanās norāda par to, ka organismam pietrūkst skābekļa, tāpēc arī vairākkārt nākas žāvāties. Man šī pati problēma ir, it īpaši tagad, kopš pavasara, kad visos medijos viss tik ap un par Covid simptomiem, ka trūkst elpas. Un es ar savu astmu tik žāvājos, tad sāk grūti palikt elpot, biju vairākas reizes taisīt tos Covid testus, pie ģimenes ārsta, pulmonologa uz plaušu rentgenu.
Beigās iedeva nomierinošās, jaunas zāles astmas saasinājumiem un viss pārgāja, lai gan tagad atkal sāk atkārtoties. Zinu, ka no stresa par to Covidu, ģimenes doc. tā arī pateica.
Pavērtē situāciju, ka tik Tev arī nav kaut kāds iekšējais stress. ;)
16.11.2020 18:44 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Ir ilgu gadu pieredze ar elpas trūkumu. Uznāk, kad ir liels stress, raudāšana, citreiz tāpat vien. Gāju pie ārstiem, norādīja gan uz astmu, gan mazasinību, bet beigās pateica, ka nekā nav - tikai stress pie vainas.
Manuprāt, Tev vajadzīgs miers. Pats no sevis pazudīs, ja par to tik ļoti nedomāsi
16.11.2020 23:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits