Ar ko jūs noņēmāt dekoratīvo kosmētiku?

 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Kam jūs dodat priekšroku?
Mitrās salvetes?
Mazgāšanas līdzeklis?
Micelarais ūdens vai kas cits?
Un vai jūs lietojams ko pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas? 🙂
Man vislabākais liekas mazgāšanas līdzeklis..mitrās salvetes ir izmēģinātas tad kad bija mākslīgās skropstas, pēc tam vienmēr noskaloju seju ar ūdeni. Zinu, ka salvetes nav diez ko labas ādai , bet neko sliktu nenovēro nu.
Micelārie ūdeņi un citi šķidrie līdzekļi vispār liekas kas ārprātīgs. Vienmēr pēc tam ir sarkanas acis.
24.10.2020 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Kosmētiku noņēmu ar sejas tīrīšanas līdzekli (la roche posay putas) bet mazgāju 2x. Pēc tam toniks (periodiski toniku aizstāj salicilskabe jo tendence uz akni) un mitrinošs krems.
25.10.2020 22:08 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Mazaa_saulite @ 24.10.2020 22:15
Šermuļi pārskrien pāri kauliem iedomājoties kā dažas mazgā seju ar ziepēm un ūdeni. 1x mūžā esmu mēģinājusi un nekad neatkārtošu. ?

es gribu pāriet uz sejas mazgāšanu ar ziepēm un ūdeni.
Madara sejas ziepēm un ūdeni! :)
25.10.2020 22:09 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Micelārās salvetes un pēc tam mazgāšanas putiņas
26.10.2020 11:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Madara putas
Bioderma micelārais ūdens, ja nav tā var ar želeju, izmantoju rozā Garnier
Pēc tam toniks/ losjons/ mitrinošs krēms
vispār šī ir secība, ko visiem iesaka kosmetologi. Ar pliku ūdeni vai ziepēm - tas izklausās dīvaini arī man, jo tā nevar pilnībā attīrīt sejas ādu. Tai, kura minēja, ka no micelārā sarkanas acis - ar to nav jābež acis, bet jānotīra liekā kosmētika vai kas cits, kas uz sejas.
26.10.2020 16:56 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
vispār šī ir secība, ko visiem iesaka kosmetologi. Ar pliku ūdeni vai ziepēm - tas izklausās dīvaini arī man, jo tā nevar pilnībā attīrīt sejas ādu. Tai, kura minēja, ka no micelārā sarkanas acis - ar to nav jābež acis, bet jānotīra liekā kosmētika vai kas cits, kas uz sejas.

Man no jebkura šķidrā tīrīšanas līdzekļa tā ir, jo līdzeklis jau ir domāts visas kosmetikas noņemšanai iekļaujot arī skropstas. Man galigi nesanak tik viegli noņemt un es pat neko nebēržu lai acis asarotu. Nav prieks manīm vienkārši.
26.10.2020 17:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits