Web cum girl

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Ir interesanti ko jūs domājat par web cam meitenēm. Godīgi sakot, es pati tagad jau domāju sākt ar to nodarboties. Jo naudas man nav, darbu atrast nevaru, sēdēt uz kakla saviem vecākiem negribu, biju mēģinājusi nodarboties ar pārdošanu, taču tur kapeikas sanāca. Beigu beigās jūku prātā! Man nauda nav pirmajā vietā no visām vērtībām, taču domājot par nākotni, saprotu, ka bez naudas es tālu nekur netikšu. Tāpēc manī plosās viss iekšā, jo es taču saprotu, ka es neesmu tā meitene, kura grib būt sex industrijā, bet no otras puses es jūtos kā bezizejā. Nezinu ko tiešām darīt. Gribētos dzirdēt viedokļus.
23.10.2020 18:14 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Pabeidz skolu un brauc uz Rīgu vai kādu citu valsti piepelnīties, bet dēļ tā nav jāzaudē sava pašcieņa.
Šis darbs nebūs izeja, padomā par savu mentālo veselību.
25.10.2020 14:22 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Monikassirds @ 25.10.2020 11:39
Sveiki vēlreiz visiem!
Paldies par atbildēm!
Par sevi runājot, neesmu no Rīgas, esmu no latgales. Mācos 12.klasē, nākamgad ļooooooooti gribu pārvākties uz Rīgu, būs vajadzīga nauda, taču naudas nav. Meklēt darbu? Meklēju! Bet nu nav darba! Cilvēki ar izglītību nevar šeit atrast darbu, kur nu es- bez izglītības un uz nepilnu slodzi, jo kā nekā skola būs prioritātātē. Man patīk zīmēt, biju mēģinājusi pārdot gleznas no sākuma tikai pa 13€, bet neviens vispār nepirka , vēlāk pārdevu par 3€ , bet es pat mīnusā izeju. Nu lūk tā! Nezinu ko darīt, jūtos šausmīgi... rokas ir nolaidušās un viss...
Paldies!

kāpēc ir jāskrien par maksu mācīies uz Rīgu ja esi no latgales.
Lūdzu DU mācies budzētā.
darbs. sūds, bet Rīgā tāds pats sūds.
https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/croupier/bejdgk.html
750 ar naktsmiaņām
un lūdzu dzīvesvieta
https://dmk.lv/
kompītnēs istaba zem 100 un labāka dzīvesvieta nekā Rīgā.
Mācības Rīgā tagad notiek lielākoties attālināti un par to maksāt 2-3 tūkstošus. un darbā jau arī neko diži nenopelnīsi arī strādājo kā web ''model' tāpat grašu priekš Rīgas nopelnīsi.
25.10.2020 14:27 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Mācīties var arī budžetā un dzīvit kojās. No mājām vest kaut kādus produktus un, kad sapratīsi kas un kā, meklēt kādu darbu uz vietas.
25.10.2020 15:01 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Katrinens @ 25.10.2020 08:29

skolēnu brīvlaisk beidzās, jāsāk gatavoties skolai. Nav āgatavojas kādam kontroldarbam rītdienai? :D

Par mani nesatraucies, skola jau sen pabeigta. Labāk par sevi uztraucies, jo izskatās, ka šī tēma tevi ļoti uzvelk, ja reiz par visām varītēm jācenšas pierādīt sava taisnība, pie tam izvēloties tādu izteiksmes veidu un gramatiku, ka sāk likties, ka pašai/-am būtu vērtīgi atgriezties skolas solā.
25.10.2020 15:04 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
sugаr @ 25.10.2020 15:01
Mācīties var arī budžetā un dzīvit kojās. No mājām vest kaut kādus produktus un, kad sapratīsi kas un kā, meklēt kādu darbu uz vietas.

Piekrītu. Turklāt, ir arī plašas iespējas dabūt stipendiju. Piemēram, Vītolu fonds katru gadu palīdz ļoti daudziem jauniešiem.
25.10.2020 15:05 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Monikassirds @ 25.10.2020 11:39
Sveiki vēlreiz visiem!
Paldies par atbildēm!
Par sevi runājot, neesmu no Rīgas, esmu no latgales. Mācos 12.klasē, nākamgad ļooooooooti gribu pārvākties uz Rīgu, būs vajadzīga nauda, taču naudas nav. Meklēt darbu? Meklēju! Bet nu nav darba! Cilvēki ar izglītību nevar šeit atrast darbu, kur nu es- bez izglītības un uz nepilnu slodzi, jo kā nekā skola būs prioritātātē. Man patīk zīmēt, biju mēģinājusi pārdot gleznas no sākuma tikai pa 13€, bet neviens vispār nepirka , vēlāk pārdevu par 3€ , bet es pat mīnusā izeju. Nu lūk tā! Nezinu ko darīt, jūtos šausmīgi... rokas ir nolaidušās un viss...
Paldies!

Mīļā meitene, vēl esi ļoti jauna, lūdzu, nesačakarē savu dzīvi, darbojoties jomā, kurā nevēlies darboties, tikai tāpēc, ka vēlies labi nopelnīt. Ja tev būtu skaidrs, ka vēlies strādāt tādā jomā, tad nerastos šī diskusija. Var just, ka nevēlies to darīt, bet esi gatava uz ko tādu parakstīties, lai tikai nopelnītu. Tādā gadījumā nevajag. Protams, tagad situācija gan Latvijā, gan pasaulē ir tāda, kāda viņa ir, un ir grūti spriest par to, kad dzīve varētu atgriezties normālās sliedēs, taču, skatoties no gaišās puses, par laimi, tev ir jumts virs galvas, kā arī vēl pat neesi beigusi 12.klasi, viss vēl tikai priekšā. Nenolaid galvu un nezaudē cerību tikai tāpēc, ka kaut kas nav izdevies vai sanācis. Seko līdzi notiekošajam pasaulē. Varbūt līdz tam laikam, kad būsi beigusi vidusskolu, situācija jau būs mainījusies uz labo pusi. Pati savulaik, tikko beigusi vidusskolu, kā zaļš gurķis ierados Rīgā, tūkstošus nepelnīju, taču tā, ka nebūtu darba, arī nebija. Sāku ar mazumiņu, dzīvoju īres dzīvoklī kopā ar citiem kaimiņiem. Nu, bija forši. Tas bija tikai pats sākums. Ieguvu kaut kādu pieredzi, ieguvu patstāvību, iepazinu jaunus cilvēkus un ieguvu kontaktus, kas ļoti daudz deva, kad pieņēmu lēmumu doties prom no Latvijas. Tagad, savos 30 gados, varu teikt, ka, jā, esmu laimīgs cilvēks, neesmu miljonāre, bet man ir viss, kas vajadzīgs. Tu vēl esi pašā savas dzīves sākumā. Tagad nestreso un nenolaid rokas, pat ja šobrīd liekas, ka viss, ko dari, ir bezcerīgi. Nesteidzies notikumiem pa priekšu. Veiksmīgi nokārto eksāmenus, pabeidz vidusskolu un tad jau redzēs, kā situācija valstī un pasaulē būs mainījusies. Lai tev viss izdodas! ;)
25.10.2020 15:16 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
nākamgad ļooooooooti gribu pārvākties uz Rīgu, būs vajadzīga nauda

Dodies studēt uz Rīgu pēc 12 kl. Izdomā, kurā programmā un kādu profesiju vēlies apgūt. Nu lūk tev būtu motivācija labi pabeigt skolu 💁
Ja nevēlies universitāti, vienmēr vari iestāties tehnikumā un apgūt profesiju. Un dzīvot tajās pašās kopmītnēs vai īrēt kopāa ar citām meitenēm kādu dzīvokli. Kā arī atrast darbiņu Rīgā pa vakariem, nepilna laika darbu. + Vēl stipendija būtu.
Ā nu ja mācies vēl 12 kl tad laikā vēl ir daudz. Nestreso! Nekur Rīga nepazudīs.
Noteikti nečakarē sev dzīvi ar plikumu izrādīšanu internetā. Cilvēki ir ļoti ļauni mūsdienās. Vienmēr var uztaisīt screenshot vai screen record un izplatīties tālāk pa internetu. Un tad būsi bēdīgi slavenā, sevišķi, ja uzzinās draugi 💁
25.10.2020 16:55 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Ir iespēja iegūt kāda fonda stipendiju, piemēram, ir Vītola fonds.
Vēl priekš studijām bankas piešķir studiju kredītus, kuri sedz dzīvošanas izmaksas.
Vēl var uz gadu aizbraukt pelnīt uz ārzemēm. Būsi gan sapelnījusi kaut ko priekš studijām, gan ieguvusi pieredzi. Lielākā daļa jauniešu Eiropā pēc 12. klases ņem gap-year, lai saprastu, ko dzīvē grib.
25.10.2020 18:56 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Paldies visiem par viedokļiem! Dažiem par labiem vārdiem vēl jo lielāks paldies!🙃
25.10.2020 19:44 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sugаr @ 25.10.2020 15:01
Mācīties var arī budžetā un dzīvit kojās. No mājām vest kaut kādus produktus un, kad sapratīsi kas un kā, meklēt kādu darbu uz vietas.

meitene pateica ka no Latgales. pat no Daugavpils biļete ir 9 eiro. Pārtiku vest... man tā 2 pakāpes māsīca somas staipot 20 gados sakropļoja roku uz visu mūžu, un tagad vairs nekad neko nevarēs pacelt. Un nododamā bagāža maksā vēl papildus 1,8 eiro. A viņa varbūt dzīvo kaut kur tālāk. 60 % Rīgā mācās par maksu. Bet iestājas vēl daudz vairāk, jo maksas studenti ātri atsijājas. Ļoti daudzās vietās nemaz nevar ierotēt budžetā, kur nu vēl tikt uzreiz.
Kāpēc no mājām vest produktus nesapratu? Viņā teica ka viņās vecāki ir lielsaismieki. Audzē cūkas, govis utt. Lai vestu produktus, kurus būtu vērts vest. Lielākai daļai nav pat mazdārziņu. Vest no mājām :D mājās laikam darbs un nauda nav jāiegulda izaudzējot, un nevar notirgot, ja kā muļķim jāved no mājām un vēl jāstaipās un par bagāžu jāmaksā.
25.10.2020 20:03 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Cik tev gadi? 13? Kulies kā vista. Tiešām ne mazākās sajēgas kā studenti dzīvo. Lielākā daļa kojinieku ved pārtiku no saviem laukiem. 1x mēnesī var atļauties izbraukāt. Kur tāda statistika, ka 60% mācās par maksu? Var sameklēt programmas, kur ar savām atzīmēm tikt budžetā. Sūdīgi tavai masīcai sanāca, žēl meitenes.
25.10.2020 20:10 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sugаr @ 25.10.2020 20:10
Cik tev gadi? 13? Kulies kā vista. Tiešām ne mazākās sajēgas kā studenti dzīvo. Lielākā daļa kojinieku ved pārtiku no saviem laukiem. 1x mēnesī var atļauties izbraukāt. Kur tāda statistika, ka 60% mācās par maksu? Var sameklēt programmas, kur ar savām atzīmēm tikt budžetā. Sūdīgi tavai masīcai sanāca, žēl meitenes.

statistika par Rīgu. Lūdzu izllīto sevi sājā jautajumā!
25.10.2020 20:12 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sugаr @ 25.10.2020 20:10
Cik tev gadi? 13? Kulies kā vista. Tiešām ne mazākās sajēgas kā studenti dzīvo. Lielākā daļa kojinieku ved pārtiku no saviem laukiem. 1x mēnesī var atļauties izbraukāt. Kur tāda statistika, ka 60% mācās par maksu? Var sameklēt programmas, kur ar savām atzīmēm tikt budžetā. Sūdīgi tavai masīcai sanāca, žēl meitenes.

tev ir pretīgs izteiksmes veids un laikam esi pēdējā padibene, ja uzskati ka dzīvot vajag tikai sūdos. Sūds- man vairāk neraksti un uz maniem komentāriem neatbildi!
Ja tu esi sūds un sūdos dzīvo, tad nav ko par visiem tā domāt!
25.10.2020 20:14 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Monikassirds, te būs dati par studējošiem augstskolāshttps://www.izm.gov.lv/images/Augstakas_izglitibas_LV_parskats_2018.pdf
LU un RTU kopējais ieskaitīto studentu skaits pirmajos kursos (2018.g) ir 11255, no tiem ap 40% par maksu, 60% budžetā. Vienmēr ir programmas, kur var tikt budžetā. Un, ja gadījumā netiec savā sapņu programmā, nākošgad var mēģināt mainīt programmu, tās pašas universitātes ietvaros nav baigi sarežģīti.
26.10.2020 10:15 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sugаr @ 26.10.2020 10:15
Monikassirds, te būs dati par studējošiem augstskolāshttps://www.izm.gov.lv/images/Augstakas_izglitibas_LV_parskats_2018.pdf
LU un RTU kopējais ieskaitīto studentu skaits pirmajos kursos (2018.g) ir 11255, no tiem ap 40% par maksu, 60% budžetā. Vienmēr ir programmas, kur var tikt budžetā. Un, ja gadījumā netiec savā sapņu programmā, nākošgad var mēģināt mainīt programmu, tās pašas universitātes ietvaros nav baigi sarežģīti.

dati ir par 2018. gadu novecojuši. Ir sācies apgrieztais trends, kad macīnbas uzsāk tie, kad dzima jau pie augstākiem dzimstības rādītājiem.
Kāpēc man atsūtīji Latvijas datus? Es par ko runāju par Rīgu. Ticu ka DU tā čiksa varbūt arī tiktu budžetā.
No tā ko man atsūtīji 8 lpp rakstīts 2018./2019. gadā uzņemts 11375 studenti par saviem līdzekļiem un 8709 par valsts līdzekļiem. Bezsmadzeņu sūdiem izrēķināšu. 43 % visā Latvijā Tiek uzņemti budzētā un 57% uzsāk studijas par maksu.
neizglītotajiem arī pastāstīšu ka RTU budžets nerotē tiki budžetā.. esi sekmīgs un pabeigsi budžetā. tiki maksā saņem 10tniekus un tiek izmests budžetnienks tāpat netiksi budžetā un visus gadus maksāsi.
RTU 100% ir filiāles citās pilsētās un man pat liekas vai tik LU kaut kas nav.
Sanāk, vairums studē par maksu pat Latvijā!
Teicu lai man neraksti, smadzeņu nav un ar tādiem runāt negribu! Noved mani īdz savam līmenim!
26.10.2020 10:45 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
No lasītā un paziņu nelielās pieredzes- nav vērts. Jā strādāsi studijā, nāksies viņiem maksāt diezgan iespaidīgus procentus, visticamāk alga nebūs tik liela lai būtu vērts riskēt ar savu reputāciju. Ja izlemsi strādāt savā labā tad būs jāiegulda diezgan liela summa tehniskā aprīkojuma iegādei (kamera, jaudīgs dators, apgaismojums, utt). Un jā, agri vai vēlu praktiski katra "modele" tiek deanonimizēta un pat šantažēta. konkurence šajā sfērā ir milzīga, īpaši šībrīža krīzes laikā, kad daudzi zaudē darbu. Es tiešām nezinu cik unikāli skaistai un ar kādiem talantiem ir jābūt apveltītai lai tur pelnītu n-tos tūkstošus. Pat nerunājot par to, ko vajadzēs darīt kameras priekšā lai kaut ko nopelnītu. Tāpēc silti iesaku izskatīt citus peļņas variantus- ļoti daudzi studenti strādā par viesmīļiem, bārmeņiem, tajā pašā evolution gaming- ar to naudu pietiks gan ikmēneša studiju maksai, gan īrēt kopā ar kādu dzīvokli. Vairums studentu tā arī dzīvo, nekas traks. Un vēl- neuzskatu par peļamu kādu laiku padzīvot uz vecāku rēķina kamēr mācies, jo katra vecāka svēts pienākums ir dot kaut minimālu atsperes punktu bērna dzīvē (saprāta robežās).
26.10.2020 17:59 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Atradi darbu šajā joma?
23.11.2020 19:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits