Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Web cum girl

 
Reģ. 14.07.2020
Sveiki!
Ir interesanti ko jūs domājat par web cam meitenēm. Godīgi sakot, es pati tagad jau domāju sākt ar to nodarboties. Jo naudas man nav, darbu atrast nevaru, sēdēt uz kakla saviem vecākiem negribu, biju mēģinājusi nodarboties ar pārdošanu, taču tur kapeikas sanāca. Beigu beigās jūku prātā! Man nauda nav pirmajā vietā no visām vērtībām, taču domājot par nākotni, saprotu, ka bez naudas es tālu nekur netikšu. Tāpēc manī plosās viss iekšā, jo es taču saprotu, ka es neesmu tā meitene, kura grib būt sex industrijā, bet no otras puses es jūtos kā bezizejā. Nezinu ko tiešām darīt. Gribētos dzirdēt viedokļus.
23.10.2020 18:14 | Saite
 
Reģ. 17.09.2019
domājot par nākotni, saprotu, ka bez naudas es tālu nekur netikšu

Ja tu domātu par nākotni tad neapsvērtu šādu ideju.
Ja tu domā vienkārši kameras priekšā sēdēt ar lielu dekoltē tad šādi tu neko nenopelnīsi. Ja nu vienīgi twitch kur pilns ar simp, bet tad vajag lielu skatītāju un subscriber skaitu.
Ja sāksi ar to nodarboties tad rēķini ka screenshot ar tevi būs intnernetā un pat screen record ar taviem video. Mūsdienās visas "sex workers" taisa only fans accountus kur par noteiktu summu tu liec exclusive bildes un video.
Labāk nemaz nesāc. Var atras darbu, ja vēlas. Protams, ja gribi pelnīt tūksotšus bez izglītības vai apmācības, tad uz priekšu, bet reķinies, ka būs traki.
23.10.2020 18:22 | Saite
 
Reģ. 13.12.2017
Nu ja godīgi, tad neko labu nedomāju.
Ņemot vērā, ka dzīvo pie vecākiem, tad tā nav bezizejas situācija, kur būtu jāapsver šāda veida darbs.
Vairāk izklausās, ka vēlies tikt pie “vieglas” naudas.
Tad jau labāk iet uz Evolution gaming, varēsi arī krāsoties un pelnīsi pietiekoši.
23.10.2020 18:55 | Saite
 
Reģ. 31.10.2010
Slikta doma. Vai tiešām tu gribi, lai video ar tevi būtu viscaur internetam, kurus miljoniem cilvēki var saglabāt, lejupielādēt, pārsūtīt, utt? Kā būs, ja nākotnē tam uzdursies tavs bērns? Vai to atradīs tava bērna draugi un ķircināsies - re, kur tava mamma plikumus rāda? Vai jekurš cits pazīstams cilvēks?
Sieviete pavisam noteikti var atrast darbu, kas nebūtu saistīts ar plikumu demonstrēšanu.
23.10.2020 18:59 | Saite
 
 
Reģ. 22.08.2015
Ko tu saproti ar "tālu tikt"? Karjeras ziņā? Ja dzīvo ar vecākiem, tad pārtikai un apģērbam sev pietiks arī ar minimālo algu. Un tādu darbu atrast nemaz nav grūti. Lai tālu tiktu cilvēki daudz mācās un strādā.
23.10.2020 20:39 | Saite
 
Reģ. 16.12.2019
Ja es uzzinātu ka mana darbakolēģe vai ja piem. es būtu darba devējs utml.
- nodarbojās ar porno vai web utml., es pat vairāk respektētu tādu meiteni, manās acīs viņa uzreiz paceltos - jo nekatutrējas un nav kārtējā pelēkā pele.
23.10.2020 21:11 | Saite
 
Reģ. 02.07.2018
manuprāt, šajā jomā ir lielas iespējas pelnīt, ja nekautrējies no tā ko dari un ej uz visiem 100 - uztaisi instagram, reklamē savu onlyfans tur un citās platformās, noteikti kkur fb ir grupas ar meitenēm, kas dalās padomos un rekomendācijās ko un kā labāk darīt, lai sāktu labi pelnīt, kā maksāt nodokļus, kā justies droši utml.
bet, lai kaut ko tādu darītu, to ir jādara ar iztaisnotu muguru, nevis pa kluso, cerot, ka neviens nekad neuzzinās, ar ko nodarbojies. jo kāds paziņa agri vai vēlu uzzinās tā pat. un tad lai nav kauns, bet skaidra nostāja - jā, nodarbojos ar šo, ja tevi interesē mans kontents, tad lūk links, vari maksāt un skatīties :D
bet -
Tāpēc manī plosās viss iekšā, jo es taču saprotu, ka es neesmu tā meitene, kura grib būt sex industrijā, bet no otras puses es jūtos kā bezizejā.

tad nevajag. ir tomēr miljons iespēju, ko darīt attālināti. pirmais, kas nāk prātā - VA (Virtual Assistant) ja māki angļu valodu, exeli un sastādīt epastus, ar to jau var sākt, lai pelnītu.
23.10.2020 21:20 | Saite
 
Reģ. 28.04.2019
Ar to var labi nopelnit, bet tas ir uz tavu risku. Jo tavi shovi var tikt ierakstiti un nopludinati talak pornhub utt. Vari masketies, uzvilkt paruku vai ko citu, ja velies saglabat privataku identitati. Zinu meiteni kas ta izdarija, un viss labi, gadus ar to nodarbojas, neviens nezin to ka ta ir vina, jo pati sovos velk blondu paruku, brilles
23.10.2020 21:49 | Saite
 
Reģ. 17.11.2019
sla @ 23.10.2020 21:49
Ar to var labi nopelnit, bet tas ir uz tavu risku. Jo tavi shovi var tikt ierakstiti un nopludinati talak pornhub utt. Vari masketies, uzvilkt paruku vai ko citu, ja velies saglabat privataku identitati. Zinu meiteni kas ta izdarija, un viss labi, gadus ar to nodarbojas, neviens nezin to ka ta ir vina, jo pati sovos velk blondu paruku, brilles
Ja jau tu zini, tad stabili, ka vēl kāds zin un tas vēl kāds parasti pastāsta vēl kādam un tā tālāk. 😉
23.10.2020 21:54 | Saite
 
Reģ. 30.09.2019
Varbūt , ja Tu dzīvotu ASV tāds variants derētu, tur nebūtu tās tāds nekas šokējošs , ja nu kāds uzzinātu , bet tik mazā valsti kā Latvijà info ātri vien noplūdīs un Tev tas vilksies līdzi līdz mūža galam.
23.10.2020 22:02 | Saite
 
Reģ. 06.03.2012
Nezinu kā uztvertu. Man vienalga. ja uzzintātu, ka kāda draudzene ar to nodarbojas, būtu pārsteigta. Bet tas arī viss. Bet man tāds pofigisms ir daudz pret ko. Zinu arī dažas dāmas, ka strādāja ar online kamerām pirms gadiem 17-18, tagad dažas ir, teiksim tā, sabiedrībā atpazīstamas dāmas, kas regulāri grozās tv un mēdijos. Bet nu tajos laikos noteikti bija mazākas iespējas, ka video kaut kur nonākt.
Taču, ja kaut kur nonāktu šāda rakstura video ar manu dalību un mana mamma to uzzinātu, es nešaubos, ka viņa padarītu sev galu. Tāpēc kārtīgi izvērtē visas iespējamās sekas. Izvērtē arī vai potenciālas sekas ir nopelnītas naudas vērtas. Proti, ja krāj studijām Harvardā, slima radinieka ārstēšanai, mājas iegādei saviem vecākiem, kas nevar savilkt galus un mitinās sliktos īres dzīvokļos, tā ir viena situācija. Ja naudu plāno tērēt Dior somiņai, tad cita. Es nespriežu cik viens scenārijs ir labāks par otru, drīzāk, tev pašai jāsaprot kā vērtētu šādu situāciju.
23.10.2020 22:45 | Saite
 
Reģ. 27.06.2020
Man īsti nav skaidri tavi mērķi. Dzīvo pie vecākiem, saproti, ka bez naudas nākotnē uz priekšu netiksi, tāpēc taisies iet un darboties industrijā, kurā darboties nevēlies. Visai dīvains domu gājiens, ja jautāsiet man. Kas cits, izņemot pārdošanu, ir mēģināts darīt? Tiešām izmēģināti visi varianti, lai tā uzreiz kategoriski pateiktu, ka nekur citur nopelnīt nav iespējams? Sorry, bet man izklausās, ka vienkārši nav vēlme darīt ko citu, tāpēc vieglāk sēdēt web kameras priekšā, kā mēģināt mainīt savu dzīvi. Te jau izskanēja labs variants par Evolution gaming. Algas labas, bet tai pat laikā nav jāgorējas kameras priekšā kailai. Kas traucē pamēģināt tādu darba vietu? Esmu ļoti atvērti domājošs cilvēks un man vienalga ar ko nodarbojas citi, taču liekas jocīgi, ka bez maz vai saki, ka nav citu variantu, tāpēc jādara tas, ko tā īsti darīt nemaz nevēlies. Līdz ar to pievienojos šī komentārai daļai:
Proti, ja krāj studijām Harvardā, slima radinieka ārstēšanai, mājas iegādei saviem vecākiem, kas nevar savilkt galus un mitinās sliktos īres dzīvokļos, tā ir viena situācija. Ja naudu plāno tērēt Dior somiņai, tad cita.

Kas ir tie mērķi, kuru dēļ vajadzīga tā lielā nauda?
23.10.2020 23:23 | Saite
 
Reģ. 09.11.2009
Nedari to. Tā ir liela iespēja neatgriezeniski sabojāt savu turpmāko dzīvi, karjeru un reputāciju. Kā jau iepriekš minēja - neko nevar nopelnīt vienkārši sēžot un labi izskatoties kameras priekšā, darīt tā vari, bet par to Tev neviens nemaksās. Liela iespēja, ka pēc gadiem Tev mainīsies domas par šo industriju un smagi nožēlosi, ka iesaistījies. Ja esi izmisumā, kā pati saki, tad vari izvēlēties noteikti citas darba vietas. Varbūt arī nav tās super krutākās, bet noteikti daudz normālākas un, ko varēsi arī savā CV turpmāk pieminēt. Evolution gaming un līdzīgie visu laiku meklē cilvēkus. Tāpat arī daudzi veikali meklē pārdevējus. Nav arī tā, ka darba sludinājumu portāli būtu tukši... Es nezinu cik Tev gadu, kāda izglītība, bet NOTEIKTI vari atrast ko labāku par web cam.
24.10.2020 00:04 | Saite
 
Reģ. 04.11.2017
Jautājums arī cik tev ir gadi? 18? 19?
Studē kaut kur?
Ieteiktu apsēsties un padomāt kā piepildīt savu dzīvi un izveidot tādu, kādu tu vēlies.
Protams, ka nenotiks tā ka atradīsi darbu un pelnīsi tūkstošus mēnesī un dzīvosi cepuri kuldama kā saka
Sāc ar mazumiņu. Ej strādā veikalā kasē, Maxima piedāvā kopmītnes, ej uz kādu fermu strādāt, kur var dzīvot uz vietas.
Ar darbu un dzīvošanu uz vietas es arī izvilku savu pakaļu ārā no 5 gadu ilga bezdarba. Nekas nav neiespējams.
Starp citu, varu piedāvāt darbu kokapstrādē (kur nevajag izglītību un pieredzi, būtu jādarbojas ar špakteļlāpstu un nekā smaga nebūtu ) savā iepriekšējā darba vietā ar dzīvošanu 5 km no darba vietas kopmītnēs. Alga bija ciešama. Ja interesē, raksti privāti. 🙂
24.10.2020 13:15 | Saite
 
Reģ. 13.12.2017
Tweek sasmējos par Tavu komentāru :D
Nedomāju, ka meitene kura vēlas gorīties kameru priekšā būtu gatava strādāt gaterī vai darboties ar špakteļlāpstu.
Nav īstais kontingents kam piedāvāt.
24.10.2020 13:57 | Saite
 
Reģ. 24.10.2020
Te jau izskanēja labs variants par Evolution gaming. Algas labas, bet tai pat laikā nav jāgorējas kameras priekšā kailai.

Nesmīdini tautu.
Nekausies slimajās kas piedāvā darbu maksimā vai Evolution. Grinbi strādār par minimālos .. 3 eiro stundā maksimā un sakropļot sevi tikvien kā 5 gados. Vai Evolution... kur pamatalga ir 3 eiro stundā un pārējais ir bonusi.. un tos vēl jānopelna un tie būs par laiku pie galda.. kas būs 0,75 reizes no laika un maksimums ir 3,4.. un par kļūdām tev to naudu noņems ... tur pelna PĒDĒJOS grašus, un ir sajūta ka tevi tirgo kā mauku. Skrīšotus turpat arī var uzņemt, karjera abās iestādēs rada negarīvu attieksmi no apkārtējiem un ieraksts CV vai pieredze ir bezvērtīga.
Ne visas ir no Rīgas un pateikts ka maksima piedāvā gultasvietu kojuās Covid19 laikā. KHmm...
Tāpat arī Evolution ... gaidi uz 2 nedēļām izolācijas bez algas... jo attālināti strādāt nevarēsi un 100% ātrāk vai vēlāk būsi kontaktpersona. But īri (kuru ar šo algu nesamaksāsi) tāpat būs jāmaksā. (slimīgas lapu aprēķina no pēdejo 6 mēnešu vidējiem ienākumiem) tādu nav... nu i neko nesaņemsi.
Uzskatu, ka nav jākautrejas no vebkameras darba, bet kāpēc domā, ka šajā profesijā spēsi nopelnīt. Nezinu kāpēc, bet man liekas ka grašī vien grozās tajā nozarē, arī ja izģērbies.Kaut kur sudinājumos vēl bija piedāvāts 1000 kā baigā alga. Tāka apdomā, vai darīt to par velti vei nē. Starp citu Radeviņa, lai segtu savus izdevumus un varētu tikai sportot nevis strādāt un sportot par maksu fotografējās Pleiboj žurnālā. Un visi to redzeja un vēl tagad bildes var atrast. Kaut kā ar noliektu galvu nestaigā un vēl publiskā profesijā strādāja.
Ja ir nākotnes plāni un vēlies izsisties pieņem lēmumus, kas ir jāpieņem. Varbūt neāksties ar vebamerām bet aizbrauc uz Vāciju vai Šveici pastrādāt intīpmakalpojumu nozarē. Vismaz kaut ko pa īstam nopelnīsi un būs nauda atspēriena punktam. Mūsdienās par to vairs nekaunās. Un pat publiski runā par draudzenēsm kas strādā. Tava izvēle. Bet pat ar profesiju LV nenopelnīsi izdzīvošanai nerunājot par slimajām, kas piedāvā darbu Maximā par 400 mēnesī, Evolution par 300, kad īre un komunāle ir 500.
24.10.2020 15:22 | Saite
 
Reģ. 13.12.2017
Katrinens @ 24.10.2020 15:22

Nesmīdini tautu.
Nekausies slimajās kas piedāvā darbu maksimā vai Evolution. Grinbi strādār par minimālos .. 3 eiro stundā maksimā un sakropļot sevi tikvien kā 5 gados. Vai Evolution... kur pamatalga ir 3 eiro stundā un pārējais ir bonusi.. un tos vēl jānopelna un tie būs par laiku pie galda.. kas būs 0,75 reizes no laika un maksimums ir 3,4.. un par kļūdām tev to naudu noņems ... tur pelna PĒDĒJOS grašus, un ir sajūta ka tevi tirgo kā mauku. Skrīšotus turpat arī var uzņemt, karjera abās iestādēs rada negarīvu attieksmi no apkārtējiem un ieraksts CV vai pieredze ir bezvērtīga.
Ne visas ir no Rīgas un pateikts ka maksima piedāvā gultasvietu kojuās Covid19 laikā. KHmm...
Tāpat arī Evolution ... gaidi uz 2 nedēļām izolācijas bez algas... jo attālināti strādāt nevarēsi un 100% ātrāk vai vēlāk būsi kontaktpersona. But īri (kuru ar šo algu nesamaksāsi) tāpat būs jāmaksā. (slimīgas lapu aprēķina no pēdejo 6 mēnešu vidējiem ienākumiem) tādu nav... nu i neko nesaņemsi.
Uzskatu, ka nav jākautrejas no vebkameras darba, bet kāpēc domā, ka šajā profesijā spēsi nopelnīt. Nezinu kāpēc, bet man liekas ka grašī vien grozās tajā nozarē, arī ja izģērbies.Kaut kur sudinājumos vēl bija piedāvāts 1000 kā baigā alga. Tāka apdomā, vai darīt to par velti vei nē. Starp citu Radeviņa, lai segtu savus izdevumus un varētu tikai sportot nevis strādāt un sportot par maksu fotografējās Pleiboj žurnālā. Un visi to redzeja un vēl tagad bildes var atrast. Kaut kā ar noliektu galvu nestaigā un vēl publiskā profesijā strādāja.
Ja ir nākotnes plāni un vēlies izsisties pieņem lēmumus, kas ir jāpieņem. Varbūt neāksties ar vebamerām bet aizbrauc uz Vāciju vai Šveici pastrādāt intīpmakalpojumu nozarē. Vismaz kaut ko pa īstam nopelnīsi un būs nauda atspēriena punktam. Mūsdienās par to vairs nekaunās. Un pat publiski runā par draudzenēsm kas strādā. Tava izvēle. Bet pat ar profesiju LV nenopelnīsi izdzīvošanai nerunājot par slimajām, kas piedāvā darbu Maximā par 400 mēnesī, Evolution par 300, kad īre un komunāle ir 500.

Ok, mēs slimās, bet Tu debīliķe ja iesaki strādāt ārzemēs par prostitūti.
Pašai kaut kas ar galvu nav kārtībā.
24.10.2020 15:38 | Saite
 
Reģ. 15.06.2020
Es nezinu kā evulution gaming,bet euro tehnologies man viens pazīstamais stāstija, ka nopelna pie tūkstots eiro.Un man cik zināms ka tur pat nevajaga vidējo izglītību.
24.10.2020 15:42 | Saite
 
Reģ. 24.10.2020
bigsister @ 24.10.2020 15:38

Ok, mēs slimās, bet Tu debīliķe ja iesaki strādāt ārzemēs par prostitūti.
Pašai kaut kas ar galvu nav kārtībā.

Nav kārtībā ieteikt meteinei kurai vajag naudu nopelnīt neivs iztērēt iziet apmācības par 80 eiro 2 nedēļas Cavid19 laikā Rīgā, kur īre jāmaksa uz priekšu un mēnesī dzīvoklis izmaksā 500-600. Meitene teica naudu vajag nevis strādāt, lai vecāki uztur Tavu strādāšanu.
Kādas Tev ir problēmas, ja apvino cilvēkus? Mātes nebijas, kas audzināja uzvesties kā sievietei nevis šakālei? Ja bija, tad kāpēc neaudzināja?
Liekas, ka esi neicietīga pret šīs profesijas pārstāvēm? Bet kā ir ar vecrīgu, un tās 16-19 gadīgo meitņu publiku, kuras par kokčikiem un 10niekiem, un šūda dāvanām pārguļ ar Latvijas un ārzemju ''zelta'' publiku. Tās ir gudrās un cienīgajās? Un ja runā par Rīgu, tad tās ir puse no jaunkundzēm!
Ja naudu vajag un nav bagādu vecāku, kas ir 99% gadījumu, tad naudu vajag! Ļoti daudzas mātes strādā sājā jomā gan Latvijā gan Vācijā. Iemesls parasti, ir tas, ka paliek vienas ar bernu. Kāpēc tāda necieņas izrādīšana pret sievietēm kas pelna par ļoti lielu cieņu? Labāk, lai jaunā māiņa sēž pie savas mammas un vēl 3 brāļiem 1 istabas dzīvoklī uz vasts nabadzības pabalsta un skrien uz klubu meklēt piegulētāju cerībā, ka tas uzturēs gan viņu gan viņas bērnu no cita līdz 'naguļajet'' jau otro? Tādas sievietes es tiešām necienu un vēmiens nāk! Par stulbumu lielākoties! Bet pirmās, nu malaces ka vismaz legālā veidā pašas sevi nevis ļāujot citam (kā vebcam vai Evolution gaming (kāpēc tad perfekti jāizskatās, jāsmaida utt)) pārdot .. navis ļauj citiem sevi pārdot un beigās vēl pēdējos grašus saņem!
24.10.2020 15:54 | Saite
 
Reģ. 24.10.2020
neizvēligais @ 24.10.2020 15:42
Es nezinu kā evulution gaming,bet euro tehnologies man viens pazīstamais stāstija, ka nopelna pie tūkstots eiro.Un man cik zināms ka tur pat nevajaga vidējo izglītību.

Tu domā natsmaiņās uz papīra? :D
sorry, bet īre ir tik cik ir un nevar cilvēks naktsmaiņas strādāt. Un covid laikā iet strādāt šadu darbu, kad zini ka pat vari dabūt un pietiek kādam darbā dabūt tad visie iet karantīnā. Nu galīgi nav prāta darbs. Laga bija laba piriekš 2012. nevis 2020. gada.
4,43 eur stundas likme ... un bonus 1 eur/h .. kuru 100% apmērā vari arī zaudēt, kļūdu, neperfekta izskata, un vēl 100 iemeslu dēļ
pārējie bonusi katkarībā no līmeņa. 50 % ir līmenī
sudraba bonuss 0,8
zelta 1,2
un dimanta 2 eur h ...12% no visiem darbiniekiem saņem
khmm ļoti daudz kur var nopelnīt vairāk par 5,4 stundā strādājot mazāk un nesatraucoties
Euro tehnologies pieprasa vidējo izlītību, pārbauda angļu valodas zināšanas un vajag izsakatu.
bet piekrītu, ka labāks kantoris kā Evolution.
24.10.2020 16:02 | Saite
 
Reģ. 24.10.2020
neizvēligais @ 24.10.2020 15:42
Es nezinu kā evulution gaming,bet euro tehnologies man viens pazīstamais stāstija, ka nopelna pie tūkstots eiro.Un man cik zināms ka tur pat nevajaga vidējo izglītību.

aizgāju no darba tieši algas dēļ. Sāku ar domu, ka dabūšu visus bonusus, un tikai par maksimālo algu vispār biju ar mieru strādāt, kā pagaidu varinatu, ko varu paņemt uzreiz. Beigās sāku patsāvīgi slimot, jo tas ir vīrusu perēklis saspiestības dēļ. Arī esot ļoti laba darbiniece nedabūju nevienu bonusu. Un 1 kļūda var to visu noteikt. Naku no Latgales kura skaitās tā ''nabadzīgā''
kur īre un dzīvokļi nemaksā vispār neko. Bet normāla alga skaitās 1000 eiro uz rokas, strādājot uz pusi vieglāk un mazāk, kā tajos kantoros.
24.10.2020 16:10 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.