Kredīti

 
Reitings 32
Reģ: 22.10.2020
Nezinu ko iesākt.
Pavasarī paņēmu lielu ātro kredītu Viasms, tur deva vislielākās summas, jo bija nepieciešams ģimenes locekļa ārstēšanās izdevumiem. Tajā laikā strādāju, maksāju ikmēneša maksājumu, nekādu problēmu.
Rudenī uzsāku studijas, neplānoti tiku budžetā,protams, arī pilna laika darbu es strādāt nevaru, jo budžetā jānoturās ir.
Šeit arī sākās problēma,ka nevaru atmaksāt tik lieku summu, kādu kredītiestāde ir piemērojusi ikmēneša maksājuma, jo tad nepaliek ne pārtikai, ne par dzīvošanu, ko maksāt.
Rakstīju viņiem,skaidroju situāciju,ka esmu vismaz ziemas periodā gatava maksāt pusi summas, taču atbilde noraidoša.
Zūd motivācija vispār kaut ko darīt, vienīgais variants kā atmaksāt kredītu ir pamest studijas un iet strādāt pilnas slodzes darbu,taču to es nevēlos, jo šīs studiju vieta bijis mans dzīves sapnis.
Aizņemties no kāda nav variants, jo nav tāda tuvinieka vai drauga. Arī ģimenes loceklim atkal sliktāk ir kļuvis un vēljoprojām izskatās, ka nebūs kompensējamo medikamentu. Atkal vajadzēs naudu.
22.10.2020 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Piekūns @ 22.10.2020 11:56

46 gadi ir tāds pieklājīgs vecums jau. Viennozīmīgi labākie dzīves gadi jau ir pagājuši. Bērnam paliktu otrs vecāks un māsa. Sāpīgi, bet ne sliktākā situācija, kādā nonākt. Tiesa, ko man saprast, augu pie vecvecākiem.
Tad tev ir viens vairāku desmitu tūkstošu kredīts un tu vēl otru gribi ņemt? Tava izvēle, bet tiešām aicinu padomāt par savu dzīvi.
Īrēts dzīvoklis noteikti izklausās labāk, kā milzīgas kredītsaistības un sabojāta nākotne. Tad vismaz varētu izvilkt studijas un strādāt labākā darbā ar iespēju nomaksāt vairāk.
Es arī īrēju un neteiktu, ka esmu bedrē. Vienkārši nolocīt 100-150k par dzīvokli/māju neesmu gatavs šobrīd.

wtf??!! 46 un pieklājīgs vecums? Cilvēkam vēl vajadzētu dzīvot un dzīvot, bet, diemžēl, dzīvē visādi gadās. Kolēģim sieva nomira 47 gados ar vēzi, pēdējie mēneši bija šausmīgi, jo sanāk skatīties, kā cilvēks mocas un lēni mirst acu priekšā.
Par kredītu, cik dzirdēts var sarunāt termiņu pagarinājumu, summas samazinājumu, aizej uz viņu biroju, dzīvē aprunājies, izstāsti situāciju, ja nē - zvans Bez tabu un ātri vien Tev palīdzēs sakārtot visu. 1000e kredīts taču vispār nav nekas.
Studijas noteikti nevajag pamest, cīnies un viss izdosies! Jebkurā gadījumā turies!
Ir arī tāda lieta, ka fiziskās personas maksātnespēja, bet to ir izdevīgi darīt tad, kad kredītu summas patiešām ir lielas.
22.10.2020 13:03 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
wtf??!! 46 un pieklājīgs vecums? Cilvēkam vēl vajadzētu dzīvot un dzīvot, bet, diemžēl, dzīvē visādi gadās. Kolēģim sieva nomira 47 gados ar vēzi, pēdējie mēneši bija šausmīgi, jo sanāk skatīties, kā cilvēks mocas un lēni mirst acu priekšā.

Katrs jau var dzīvot tik ilgi, cik vēlas, bet ne jau uz bērnu dzīves rēķina.
22.10.2020 13:15 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Ja ir kredīts tikai pāri 1k, tas vēl nav nekas un Tu droši vari arī kādu laiku nostrādāt naktsmaiņas tajā pašā Online kazino. Mani pazīstamie studē pilnā laika studijas un paspēj arī strādāt naktsmaiņas, atpūsties un pavadīt laiku ar draugiem. Diemžēl dzīve ir skarba un ja neesi gatava vismaz 2 mēnešus mocīties pa darbiem un studēt, tad kredītu nemaksājot sabojāsi savu dzīvi uz visu mūžu. Tādēļ šajā gadījumā labāk ir pamocīties pāris mēnešus. 1k tiešām ir maza summa, jo citiem kredīti ir vairāki tūkstoši. Ar šāda tipa iestādi no kuras esi ņēmusi kredītu Tu nesarunāsi ar viņiem pilnīgi neko, jo viņiem tas neinteresē. Vienīgais, ko sarunāt var ir summu atdod visu uzreiz. Diemžēl tā tas ir. Spriežu pēc arī kāda nelaimīgas paziņas, kas tagad cīnās ar saviem kredītiem un nespēj tik galā. Viņa gadījumā viņš spēja sarunāt tikai ar tiesu izpildītāju, ka maksās mazāk, bet katru mēnesi. Tajā pašā laikā citus kredītus nevar ņemt, māja un mašīna ir iesaldēta, ļoti daudz ierobežojumu.
22.10.2020 13:15 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Šeit komentāros tiek malts pilnīgi kaut kas cits, tādēļ padomu šeit nedabūsi, pieredzi arī nē. Tā te notiek, maļ par pavisam kaut ko citu, bet kredīts ir jau paņemts un diemžēl neticu, ka kāds no šiem komentētājiem spētu savam vecākām pateikt:” pusi dzīvi nodzīvoji, sorry nepalīdzēšu, tiksimies otrajā dzīvē” Iesaku nevienu neklausīties šeit un lieki nebesīties. Saņemies, sākumā būs ļoti grūti, bet labāk cīnīties pāris mēnešus, nevie bojāt dzīvi ilgtermiņā. Tu izdzīvosi un būs viss kārtībā. Patreiz nekāda gadījumā nekavē nevienu maksājumu. Neņem vēl vienu kredītu. Cik zinu ir tāda iespēja pagarināt par kaut kādu noteiktu summu 30€ varbūt maksājumu uz vienu mēnesi uz priekšu. Meklē darbu un atmaksāsi. Sakrāsi un atdosi visu summu uzreiz vienā dienā.
22.10.2020 13:19 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
karrrrla_1 @ 22.10.2020 13:19
Šeit komentāros tiek malts pilnīgi kaut kas cits, tādēļ padomu šeit nedabūsi, pieredzi arī nē. Tā te notiek, maļ par pavisam kaut ko citu, bet kredīts ir jau paņemts un diemžēl neticu, ka kāds no šiem komentētājiem spētu savam vecākām pateikt:” pusi dzīvi nodzīvoji, sorry nepalīdzēšu, tiksimies otrajā dzīvē” Iesaku nevienu neklausīties šeit un lieki nebesīties. Saņemies, sākumā būs ļoti grūti, bet labāk cīnīties pāris mēnešus, nevie bojāt dzīvi ilgtermiņā. Tu izdzīvosi un būs viss kārtībā. Patreiz nekāda gadījumā nekavē nevienu maksājumu. Neņem vēl vienu kredītu. Cik zinu ir tāda iespēja pagarināt par kaut kādu noteiktu summu 30€ varbūt maksājumu uz vienu mēnesi uz priekšu. Meklē darbu un atmaksāsi. Sakrāsi un atdosi visu summu uzreiz vienā dienā.

Spētu.
22.10.2020 13:23 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Piekūns nu labi pieņemsim tev nerūp savi vecāki un nedarītu viņu labā jebko, lai redzētu viņus ilgāk, bet šeit meitenei nav tādas emocijas kā Tev un meitene jau ir palīdzējusi cik spējusi un ko tagad dos Tavi ieteikumi un pārmetumi kā viņa tā spēja? Neko man liekas.
22.10.2020 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Lūdzu, neklausies tādos morālos * kā Piekūns
Vecākiem palīdzēt ir mūsu svēts pienākums, tāpat kā viņi mums visu atdeva un upurējās, kad augām
Prieks, ka palīdzēji. Es savas mammas dēļ jebko darītu
Tagad tiešām atrodi darbu Online kazino, tas tagad būtu labākais risinājums, kur uzreiz dabūt darbu un pelnīt, apvienojot ar studijām. 1k nav daudz, tagad neuztraucies, saņemies un viss būs kārtībā. Dažus mēnešus parukā un šis nokārtosies, bez nekādām sekām. Galvenais nesabīsties. Vasarā aizbrauc pastrādāt uz ārzemēm, tur labi var sakrāt un būs vēl drošības spilvens nākamajam mācību gadam
22.10.2020 13:28 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu es tā saprotu, ka ģimene dzīvo tajā dzīvoklī. Izīrēt un pašam īrēt?
Drīzāk tiešām padomāt par darbu Evolution. Un neklausies tos stulbos troļļus, kas saka ka vecāks 46 gados ir norakstāms. Šiem, laikam, vecāku uzmanība un mīlestība nekad netika.
Novēlu daudz spēkus un saņemties. Tu to atrisināsi!
22.10.2020 13:46 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Es tieši ka nesen ņemu Viasms kredītu – vairāk par €750 man nedeva, un tas vēl ņemot vērā, ka es strādāju pilno slodzi (reizēm pat pārstrādāju). Tāpēc es pieņemu, ka tavs aizņēmums nav tik liels, kā cits var nodomāt pēc tava temata izlasīšanas :)
22.10.2020 14:28 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
karrrrla_1 @ 22.10.2020 13:27
Piekūns nu labi pieņemsim tev nerūp savi vecāki un nedarītu viņu labā jebko, lai redzētu viņus ilgāk, bet šeit meitenei nav tādas emocijas kā Tev un meitene jau ir palīdzējusi cik spējusi un ko tagad dos Tavi ieteikumi un pārmetumi kā viņa tā spēja? Neko man liekas.

Par to var spriest tikai pati tēmas autore. Tas, ka mans viedoklis ir atšķirīgs, nenozīmē, ka tas ir lieks un nederīgs.
Paprika @ 22.10.2020 13:28
Lūdzu, neklausies tādos morālos * kā Piekūns
Vecākiem palīdzēt ir mūsu svēts pienākums, tāpat kā viņi mums visu atdeva un upurējās, kad augām
Prieks, ka palīdzēji. Es savas mammas dēļ jebko darītu
Tagad tiešām atrodi darbu Online kazino, tas tagad būtu labākais risinājums, kur uzreiz dabūt darbu un pelnīt, apvienojot ar studijām. 1k nav daudz, tagad neuztraucies, saņemies un viss būs kārtībā. Dažus mēnešus parukā un šis nokārtosies, bez nekādām sekām. Galvenais nesabīsties. Vasarā aizbrauc pastrādāt uz ārzemēm, tur labi var sakrāt un būs vēl drošības spilvens nākamajam mācību gadam

Neuzskatu, ka tikai tas, ka mani uzskati un vērtības atšķiras no vispārpieņemtās dogmas, padara mani par morālu * (kropli?).
Neuzskatu, ka palīdzēt vecākiem būtu svēts (domāts kā obligāts?) pienākums. Tā ir katra brīva uzvēle. Kaut vai tāpēc, ka radīt sevi nebija mūsu izvēle un brīva griba.
sugаr @ 22.10.2020 13:46
Nu es tā saprotu, ka ģimene dzīvo tajā dzīvoklī. Izīrēt un pašam īrēt?
Drīzāk tiešām padomāt par darbu Evolution. Un neklausies tos stulbos troļļus, kas saka ka vecāks 46 gados ir norakstāms. Šiem, laikam, vecāku uzmanība un mīlestība nekad netika.
Novēlu daudz spēkus un saņemties. Tu to atrisināsi!

Nekad neesmu troļļojis šajā vietnē. Starp citu, man tiešām nebija pati labākā bērnība, līdz ar to tas noteikti kādā mērā ir ietekmējis manus uzskatus. Bet, ka jau augstāk minēju, tas nenozīmē, ka tie ir kādā mērā nepareizi vai nav piemērojami šai situācijai.
22.10.2020 14:33 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2017
Vēl jau ir variants paņemt kaut kur patēriņa kredītu pa to 1000 eiro un nosegt to Viasms.
Rezultātā, tu ilgtermiņā samaksasi mazliet vairāk, bet mēneša maksājums būs 50, max 60 eiro, kas tomēr ir labāk.
22.10.2020 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!