Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis nevēlas bērnu un vajag padomu.

 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Esat bijušas tādā situācijā, ka ļoti, ļoti vēlaties bērniņu, bet jūsu otra puse vēl vēlas nogaidīt?
Esam paŗis reizes runājuši par mazo, bet vienmēr ir frāze "tagad vēl ne, pēc kāda laika"?
Man jau tas bioloģiskais pulkstenis liek par sevi manīt pēdējos trīs gadus, bet cik skatos, ka viņam tā nav. Viņš ir ļoti atvērts bērniem- draudzīgs, ar visiem radinieku bērniem spēlējas, priecīgs, laimīgs, pēc kaut kādām kopīgām atrakcijām, bet savus - ne.
Godīgi, jūtos nožēlojami.
Viņam pat nav normālu argumentu, kāpēc tik ļoti nē. Nav arī konkrēta termiņa. Sākumā runājām, ka "pēc pus gada taisīsim", tad tas ievilkās, tad domājām "kad pabeigsim remontu", tad sākās pandēmija un tagad vairs pat nav konkrēta atskaites punkta, kuru gaidīt, kad beidzot būs mazulis.
Lai gan ikdienā saka, ka mīl mani, ka grib mani, bet sāk likties, ka esmu kaut kāds pagaidu variants, kuru nemaz negrib tā pa īstam.
Abi 30 gadīgi, abiem nav bērnu, labi darbi (viņam labāks), kas nozīmē, ka finansiāli arī esam stabili. Vieta, kur mazo audzināt arī būtu, jo abiem savi īpašumi. Citi faktori arī ir ļoti labi - vecmāmiņas, radinieki u.c. Kopā divus ar pusi gadus apmēram.
Kā šādas situācijas parasti beidzas? Kā man rīkoties? Un vai jūsu prāt te vispār ir jēga runāt/ gaidīt?
19.10.2020 15:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Katz @ 22.10.2020 16:03
Lai gan esmu par bērniem un nav izprotama filozofija dzīve bez tiem, tomēr no cita aspekta skatoties ir labi, ka ir šādi cilvēki, kas neuzņemās situāciju padarīt vēl sliktāku. Un nav zināms kāda nākotne vispār sagaida jaunos bērnos un vai tā vispār būs. Mēs dzīvojam šausmīgi pārapdzīvotā pasaulē un lai ir cilvēki, kas nevēlas bērnus, lai ir covid un gripas. Polārais loks ir sācis strauji kust un pēc datiem skatoties 10-15.gadu laikā liela daļa būs nodegusi.
Šajā tēma iesaku noskatīties jauno filmu N- Our Planet. Tur smuki viss ir izstāstīts kā daba ir mainijusies vairāku simtu gadu garumā. Un priekšā nekas labāks arī mūs nesagaida.
Daudzi jaunie vecāki ir norūpējušies par bērniem, ir tādi, kas šī iemesla dēļ arī netaisa, bet tas, protams, nav tik liels procents no lielās statistikas. Tā kā lai jau, cilvēku tāpat ir daudz, nav jau tā, ka cilvēku trūkst. Vienīgi Latvijā un tās budžetam.

https://www.facebook.com/138825536219512/posts/2931596256942412/?vh=e&extid=0
22.10.2020 17:23 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
saldaa_brunete @ 22.10.2020 10:29
@parinasimparlaiku
Dzīve bez bērniem arī var būt baudāma ?
ļoti vēl pietam, padomā cik naudas/laiks/atbildība/nervi paliek pāri.
22.10.2020 17:15 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
parunasimparlaiku @ 22.10.2020 16:43
Bez sabiedriskā spiediena mēs nekad nebūtu izdzīvojuši kā suga. Jo, protams, dzemdēt ir grūti un rūpēties ir grūti. Tāpēc vecvecāki spiež un politiķi motivētē utt.

Protams. Bet te ir medaļa ar divām pusēm. Politiķi var gudri runāt par to, ka latviešiem jāturpina radīt bērni, taču nevienu diži neinteresē tas kā pēc tam dzīvo šie cilvēki un kā uzaug šie bērni. Bērnu nami pilni, 11 eiro bērnu nauda ir izsmiekls, ir ļoti daudz ģimeņu, kuras dzīvo zem iztikas minimuma. Nedod dievs, ja vēl bērns piedzimst ar garīgās vai fiziskās veselības traucējumiem. Un rezultātā jau visvairāk cieš tas bērns. Tā ka te arī vēl var diskutēt par to, kuri ir egoistiskāki - cilvēki, kurš nerada bērnus, apzinoties, ka var nespēt tos uzaudzināt, vai cilvēki, kuri, par spīti nabadzībai, sliktai dzīves kvalitātei vai atkarībām, rada vairākus bērnus par kuriem nespēj parūpēties. Rezultātā - salauzti likteņi un nevienam nevajadzīgi, nelaimīgi bērni.
P.S. Lai mani nepārprastu, esmu ar visām četrām "par" ģimenēm, kurās aug laimīgi, mīlētu bērni, par ģimenēm, kurās bērni ir apģērbti, paēduši un ar jumtu virs galvas.
22.10.2020 16:58 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Dannii @ 22.10.2020 15:51

Ļoti piekrītu šim. Bieži nākas klausīties tos tekstus no sērijas "oi, kāda tu egoiste", bet tad man vienmēr gribas tiem cilvēkiem uzdot pretjautājumu: kāpēc gan es savu vienīgo dzīvi nedrīkstētu nodzīvot tā, kā to gribu es? Ne vecāki, ne vecvecāki, ne kaimiņi, ne radi vai nepazīstami cilvēki, bet es? Piemēram es, savos 30 gados, pat mājdzīvnieku neiegādājos tieši tā iemesla dēļ, ka nevēlos uzņemties atbildību par vēl kādu dzīvību. Tagad gan Covid mazliet pamainījis plānus, taču, kad šis viss kaut kad beigsies, vēlos kardināli mainīt savu dzīvi. Ir mazie sapnīši (tādi kā pārcelšanās uz citu valsti, brīvprātīgais darbs citās valstīs) un ir lielie sapņi (piemēram, Dienvidamerikas apceļošana), kurus es nekādi nespētu īstenot, ja būtu atbildīga par kādu citu dzīvu būtni. Vai esmu egoste? O, jā, vienmēr esmu bijusi. Vai es no tā kaunos? Nē. Jo man ir tikai viena dzīve, kuru varu nodzīvot tā, kā uzskatu par pareizu. Esmu ļoti priecīga par cilvēkiem, kuri dzīvē sasniedz to, ko vēlas. Vēlies lielu ģimeni? Super, man prieks par tevi! Nevēlies? Arī super, uz priekšu! Problēma sākas tad, kad sveši cilvēki iedomājas sākt kādu kaunināt un iedomājas, ka viņiem ir dotas kaut kādas tiesības kādam norādīt kā dzīvot. Kaut vai šis personāžs ar vīna glāzi profila bildē. Kas viņš tāds ir, ka iedomājas, ka kādu viņa viedoklis vispār krata? Var just, ka tam cilvēkam, kurš atrodas aiz ši profila, ir kaut kādas iekšējas problēmas, iespējams arī kaut kāds neizskaidrojams naids vai obida pret pasauli, kas izpaužas kā citu cilvēku apvainošana, rupjību un negāciju izgāšana virtuālajā vidē.
Dzīvosim tā, kā katrs uzskatām par pareizu! :)
Bez sabiedriskā spiediena mēs nekad nebūtu izdzīvojuši kā suga. Jo, protams, dzemdēt ir grūti un rūpēties ir grūti. Tāpēc vecvecāki spiež un politiķi motivētē utt.
22.10.2020 16:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Lai gan esmu par bērniem un nav izprotama filozofija dzīve bez tiem, tomēr no cita aspekta skatoties ir labi, ka ir šādi cilvēki, kas neuzņemās situāciju padarīt vēl sliktāku. Un nav zināms kāda nākotne vispār sagaida jaunos bērnos un vai tā vispār būs. Mēs dzīvojam šausmīgi pārapdzīvotā pasaulē un lai ir cilvēki, kas nevēlas bērnus, lai ir covid un gripas. Polārais loks ir sācis strauji kust un pēc datiem skatoties 10-15.gadu laikā liela daļa būs nodegusi.
Šajā tēma iesaku noskatīties jauno filmu N- Our Planet. Tur smuki viss ir izstāstīts kā daba ir mainijusies vairāku simtu gadu garumā. Un priekšā nekas labāks arī mūs nesagaida.
Daudzi jaunie vecāki ir norūpējušies par bērniem, ir tādi, kas šī iemesla dēļ arī netaisa, bet tas, protams, nav tik liels procents no lielās statistikas. Tā kā lai jau, cilvēku tāpat ir daudz, nav jau tā, ka cilvēku trūkst. Vienīgi Latvijā un tās budžetam.
22.10.2020 16:03 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Silvera @ 22.10.2020 14:26
Pēc dažu "gudrinieku" domām, es degšu ellē, bet tomēr atļaušos iejaukties ar kādu vispārcilvēcīgu un ļoti vienkāršu patiesību - ikviens drīkst nodzīvot savu dzīvi tā, kā pats vēlas. Šinī gadījumā - ar vai bez bērniem, esot vai neesot egoists. :)

Ļoti piekrītu šim. Bieži nākas klausīties tos tekstus no sērijas "oi, kāda tu egoiste", bet tad man vienmēr gribas tiem cilvēkiem uzdot pretjautājumu: kāpēc gan es savu vienīgo dzīvi nedrīkstētu nodzīvot tā, kā to gribu es? Ne vecāki, ne vecvecāki, ne kaimiņi, ne radi vai nepazīstami cilvēki, bet es? Piemēram es, savos 30 gados, pat mājdzīvnieku neiegādājos tieši tā iemesla dēļ, ka nevēlos uzņemties atbildību par vēl kādu dzīvību. Tagad gan Covid mazliet pamainījis plānus, taču, kad šis viss kaut kad beigsies, vēlos kardināli mainīt savu dzīvi. Ir mazie sapnīši (tādi kā pārcelšanās uz citu valsti, brīvprātīgais darbs citās valstīs) un ir lielie sapņi (piemēram, Dienvidamerikas apceļošana), kurus es nekādi nespētu īstenot, ja būtu atbildīga par kādu citu dzīvu būtni. Vai esmu egoste? O, jā, vienmēr esmu bijusi. Vai es no tā kaunos? Nē. Jo man ir tikai viena dzīve, kuru varu nodzīvot tā, kā uzskatu par pareizu. Esmu ļoti priecīga par cilvēkiem, kuri dzīvē sasniedz to, ko vēlas. Vēlies lielu ģimeni? Super, man prieks par tevi! Nevēlies? Arī super, uz priekšu! Problēma sākas tad, kad sveši cilvēki iedomājas sākt kādu kaunināt un iedomājas, ka viņiem ir dotas kaut kādas tiesības kādam norādīt kā dzīvot. Kaut vai šis personāžs ar vīna glāzi profila bildē. Kas viņš tāds ir, ka iedomājas, ka kādu viņa viedoklis vispār krata? Var just, ka tam cilvēkam, kurš atrodas aiz ši profila, ir kaut kādas iekšējas problēmas, iespējams arī kaut kāds neizskaidrojams naids vai obida pret pasauli, kas izpaužas kā citu cilvēku apvainošana, rupjību un negāciju izgāšana virtuālajā vidē.
Dzīvosim tā, kā katrs uzskatām par pareizu! :)
22.10.2020 15:51 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Pēc dažu "gudrinieku" domām, es degšu ellē, bet tomēr atļaušos iejaukties ar kādu vispārcilvēcīgu un ļoti vienkāršu patiesību - ikviens drīkst nodzīvot savu dzīvi tā, kā pats vēlas. Šinī gadījumā - ar vai bez bērniem, esot vai neesot egoists. :)
22.10.2020 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Es ticu, ka ir cilvēki, kam bērnu laimei nevajag pavisam (vai attopas pie 40), bet tur ir abiem jābūt vienādās pozīcijās.
Un tiešām ir redzēti piemēri, kur ar visu kāzu esamību, pārim šķiroties, jaunās attiecībās ļoti ātri uzrodas mazulis.
22.10.2020 13:56 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
lote_te @ 22.10.2020 12:11
Es domāju līdzīgi kā lexxie.
Autore, Tu daudz piemini to, ka kopā iekārtojāt māju un tml., bet kam māja pieder? Saprotu, ka laulāties negribat, bet Tu taču saproti, ka laulības ir arī kaut kāds drošības spilvens neparedzētām situācijām?! Jums abiem savi īpašumi, bet kuru tad Jūs tagad iekārtojat? Man izskatās ļoti ērts variants vīrietim - Tu te dzīvo, ieguldies un līdzpastāvi, bet es tev neko nesolu.
Lai nu kā, es uzskatu un esmu redzējusi arī dzīvē, ka tas, ka kopīgi iekārtojat māju, kopīgi to un to, tas negarantē absolūti neko. Tikpat labi viņam ir vienkārši ērti ar tevi, ir ērti iekārtot māju ar sievietes pieskārienu, jo kā zināms, sieviete var uzburt mājīgumu un zina dažādus knifus, kas vīrietim ne vienmēr ienāk prātā. Teksti - pašlaik nē, neesmu gatavs, vismaz manā pieredzē un draudzeņu, ir bijuši no vīriešiem, kas to nevēlas ar konkrēto sievieti. Kad tas dabiski tiek gribēts, saruna ienesas pavisam citā gultnē un sieviete jūt, ka vīrietis to grib, bet vēl nav īstais laiks.

Piekrītu par neīsto sievieti. Vīrietis pat to var neapzināties.
Ir zināms laulāts pāris, kas nodzīvoja laulībā gandrīz 10 gadus, bez bērniem. Vienmēr bija atrunas no vīrieša puses vēl nē. Jāizdara tas un tas, hobijs vēl jāattīsta. Sieviete nolēma šķirties un aiziet. Viņam ļoti ātri uzradās cita un pēc maza brīža jau bija stāvoklī. Neplānoti, bet gaidīts un mīlēts bērns. Mūsu bērni tagat iet vienā grupiņā. Tētis ved uz dārziņu. Zinot, ka iepriekš viņš bērnu nevēlējās ir prieks skatīties cik gadīgs pret savu bērnu. Kā viņš pats teica, tad no iepriekšējās sievas juta spiedienu, pienākumu un tas viņu biedēja. Ar jauno sievu viss bija savādāk, mierīgāk un vienkāršāk.
Bet mēs visi esam dažādi, tāpat kā mūsu vēlmes.
22.10.2020 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
bigsister @ 22.10.2020 10:55

Vai varu uzdot jautājumu? Man vienkārši ļoti interesē otras puses viedoklis :)
Cik Tev ir gadi un kā tieši izpaužas tā dzīves baudīšana bez bērniem un vai baudīt sanāk katru mīļu dienu? Te es domāju nevis salīdzinoši kā ir bez bērniem, bet tieši kā cilvēks dzīvo kam ir tāda nostāja.

Man ir 27, vīrietim 32
Jā, baudam katru mīļu dienu viens ar otru. Mēs pelnam naudu, krājam kam lielam, kādam grandiozākam plānam kur bērns varētu traucēt.
Mēs gribam apceļot pasauli, gribam mainīt dzīvesvietas dažādās pasaules malās ik pēc laika. Daudz ko gribam.
Negribam to ēnas pusi bērnu padarīšanā.
Es 3 gadus aprūpēju savu opīti (96g),kurš atšķirībā no bērna nepalika gudrāks, tikai dūmaks un man nebija dzīves. Es pat uz nedēļas nogali nevarēju nekur aizbraukt. Nerunājot jau par vienu nakti.
Nē, es nenožēloju kā pagāja mani šie 3 gadi, es savu opīti ļoti mīlēju un mīlu, bet šis dzīves posms man lika saprast, ka gribas dzīvot sev nevis pakārtot savu dzīvi priekš vēl kāda.
22.10.2020 12:46 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Es domāju līdzīgi kā lexxie.
Autore, Tu daudz piemini to, ka kopā iekārtojāt māju un tml., bet kam māja pieder? Saprotu, ka laulāties negribat, bet Tu taču saproti, ka laulības ir arī kaut kāds drošības spilvens neparedzētām situācijām?! Jums abiem savi īpašumi, bet kuru tad Jūs tagad iekārtojat? Man izskatās ļoti ērts variants vīrietim - Tu te dzīvo, ieguldies un līdzpastāvi, bet es tev neko nesolu.
Lai nu kā, es uzskatu un esmu redzējusi arī dzīvē, ka tas, ka kopīgi iekārtojat māju, kopīgi to un to, tas negarantē absolūti neko. Tikpat labi viņam ir vienkārši ērti ar tevi, ir ērti iekārtot māju ar sievietes pieskārienu, jo kā zināms, sieviete var uzburt mājīgumu un zina dažādus knifus, kas vīrietim ne vienmēr ienāk prātā. Teksti - pašlaik nē, neesmu gatavs, vismaz manā pieredzē un draudzeņu, ir bijuši no vīriešiem, kas to nevēlas ar konkrēto sievieti. Kad tas dabiski tiek gribēts, saruna ienesas pavisam citā gultnē un sieviete jūt, ka vīrietis to grib, bet vēl nav īstais laiks.
22.10.2020 12:11 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
bigsister @ 22.10.2020 10:55

Vai varu uzdot jautājumu? Man vienkārši ļoti interesē otras puses viedoklis :)
Cik Tev ir gadi un kā tieši izpaužas tā dzīves baudīšana bez bērniem un vai baudīt sanāk katru mīļu dienu? Te es domāju nevis salīdzinoši kā ir bez bērniem, bet tieši kā cilvēks dzīvo kam ir tāda nostāja.
Vinai gan jau 16. Un tā "baudīšana" ir dzeršana ar padrugām. Bērni ir lielākā laime jebkuram nobriedušam pārim un nākotne.
22.10.2020 11:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
saldaa_brunete @ 22.10.2020 10:29
@parinasimparlaiku
Dzīve bez bērniem arī var būt baudāma ?

Vai varu uzdot jautājumu? Man vienkārši ļoti interesē otras puses viedoklis :)
Cik Tev ir gadi un kā tieši izpaužas tā dzīves baudīšana bez bērniem un vai baudīt sanāk katru mīļu dienu? Te es domāju nevis salīdzinoši kā ir bez bērniem, bet tieši kā cilvēks dzīvo kam ir tāda nostāja.
22.10.2020 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
@parinasimparlaiku
Dzīve bez bērniem arī var būt baudāma 🙃
22.10.2020 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Saglabā pašcieņu, nečīksti un nepīksti. Savācies ar domām, izplāno nākamos soļus un ļoti nosvērti painformē par lēmumu iepauzēt šo visu. Te mērķis nav dabūt atpakaļ skrienošu čali, kas pēkšņi sagribējis bērnus. Pāris pārdomu nedēļas viņam palīdzēs saprast prioritātes un dzīves vērtības, kā arī to, vai šīs attiecības ir kas tāds, ko negrib zaudēt. Protams, ja Tev bail no "sliktākā" varianta un gribi vilkt tālāk šo bezperspektīvo līdzāspastāvēšanu, tad var bez liekiem teātriem.
21.10.2020 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Saprotu pieķeršanos un vēlmi būt kopā, bet te lietderīgāk būtu pauzes paņemšana, lai viņš saprot, ko vēlas. Bērns ir viens, visu nelasīju, bet nu sākumam vismaz lai nopietnību ar gredzenu pierāda. Šis jau tomēr ir pietiekams vecums un attiecību ilgums, lai ne tikai par bērnu, bet par kāzām domātu. Ja vīrietim ir nopietni nolūki, viņu nekas nekavēs. Reāli tās ir atrunas un negatavība ir tikai viņa prātā, kas, visticamāk, ir nepārliecinātība par Tevi kā bērna māti un partneri uz mūžu Ja vēl Tu no savas puses ieguldies finansiāli tajās attiecības, remontos utt, tad sorry. Čalis ir ērti iekārtojies.
21.10.2020 13:26 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Jāsaprot vai vīrietis vispār nevēlas bērnu un nevar to pateikt , jo baidās par šķiršanos, vai arī pašlaik nav gatavs bērniem.
Katrā ziņā neieteiktu mūžīgi gaidīt.
20.10.2020 18:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Dannii @ 20.10.2020 16:18

Tad tiešām savādi, ka no vīrieša puses tāda attieksme. Domas jums šajā jautājumā saskan, ir viss, kas vajadzīgs, lai radītu bērnu - gan dzīvesvietas jautājums atrisināts, gan finansiālais stāvoklis stabils. Saprotu, ka varbūt vīrietim ir kaut kādas iekšējas bailes par to, ka dzīve mainīsies, ka daudz kas būs savādāk kā līdz šim, bet saprotu arī tevi un to, ka nevēlies gaidīt mūžīgi. Gribētu novēlēt, lai tomēr izdodas nonākt pie kopsaucēja šajā jautājumā, taču, ja nu kas, kā jau minēju savā pirmajā komentārā - domā arī par sevi. Neatsakies no saviem sapņiem un no tā, ko vēlies šajā dzīvē (šajā gadījumā tas ir bērns) kāda cita dēļ, pat ja tas ir mīļotais vīrietis. Lai tev viss izdodas! :)

Liels paldies :) tiešām uzmundrināji!
20.10.2020 18:41 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.09.2020
Man atkal bija otrādāk. Es nevēlos bērnus, vismaz tuvākajā laikā,taču bijušais draugs uz to pilnīgi ieciklējās.
Jau no paša sākumu biju paskaidrojusi, ka pirmajā vietā man ir izglītība un karjera, taču bez rezultātiem. Neskatoties uz to, ka man tajā laikā bija smagas studijas u.tt, tikai izteikti piedāvājumu radīt bērniņu, kas tika pamatots, ar to, ka viņš taču rūpēsies par mums,varēšu kā princese mājās sēdēt un audzināt. Diemžēl cilvēks nesaprata,ka tās nav manas prioritātes. Protams,es pazīstu sievietes, kuras ir lieliskas mātes, karjeristes,zinātnieces, taču pagaidām sevi tādā lomā neredzu. Šis arī bija mūsu šķiršanās iemesls.
Tagad bijušais ir laimīgi precējies un piedzimusi meita.🤷
20.10.2020 16:49 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Dannii, te es varētu pilnīgi piekrist. Kompromisu šajā jautājumā es arī neredzu. Runāts ir pietiekami, un arī tā pavisam nopietni, vakarā pie vīna glāzes par to, kā katrs redz to, kas ir ģimene un kāds ir tas nākotnes skatījums. Abi gribam veidot ģimeni, abi gribam bērnus, pat bērnu skaits sakrīt... bet tas ir vārdos, konceptā, ne darbos.

Tad tiešām savādi, ka no vīrieša puses tāda attieksme. Domas jums šajā jautājumā saskan, ir viss, kas vajadzīgs, lai radītu bērnu - gan dzīvesvietas jautājums atrisināts, gan finansiālais stāvoklis stabils. Saprotu, ka varbūt vīrietim ir kaut kādas iekšējas bailes par to, ka dzīve mainīsies, ka daudz kas būs savādāk kā līdz šim, bet saprotu arī tevi un to, ka nevēlies gaidīt mūžīgi. Gribētu novēlēt, lai tomēr izdodas nonākt pie kopsaucēja šajā jautājumā, taču, ja nu kas, kā jau minēju savā pirmajā komentārā - domā arī par sevi. Neatsakies no saviem sapņiem un no tā, ko vēlies šajā dzīvē (šajā gadījumā tas ir bērns) kāda cita dēļ, pat ja tas ir mīļotais vīrietis. Lai tev viss izdodas! :)
20.10.2020 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits