Draugi - vīrieši

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vēlos uzzināt viedokli
Vai tas ir normāli, ja sieviete ir attiecībās un viņai ir draugi vīrieši? Un to, ka viņi kontaktējas, tiekās. Vai pastāv draudzība starp vīrieti un sievieti?
16.10.2020 13:38 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Nezinu, man jau šķiet, ka tie lielie aizliedzēji tikties/draudzēties ar pretējo dzimumu, ir cilvēki, kuri ir par sevi nepārliecināti un kuriem švaki ar pašapziņu. Nu, un, protams, vēl tie, kuri vispār ir greizsirdīgi po žizņi. Ja cilvēkam visu mūžu bijis pretējā dzimuma draugs, bet tagad, kad tas cilvēks ir attiecībās, šī cilvēka jaunā otrā pusīte nez kāpēc sadomājas, ka nu pēkšņi tas cilvēks sāks viņu krāpt ar to savu labāko draugu/draudzeni, liekas smieklīgi. Un, galu galā, ja gribēs ar kādu krāpt, krāps tāpat. Pagātnē esmu izbeigusi attiecības tieši tā iemesla dēļ, ka otrs pēkšņi sadomājās, ka noteiks vai drīkstu vai nedrīkstu draudzēties ar savu vīriešu dzimuma draugu, kurš ir mans labākais draugs jau 10+ gadus. Tādā situācijā man ātri vien kļuva skaidrs, kuras no tām attiecībām ir tās, kuras zaudēt es netaisos. Tādi čaļi nāk un iet, bet īsta draudzība paliek. Nu, vismaz manā gadījumā.
16.10.2020 23:09 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
man ir draugi vīrieši un vienmēr ir bijuši un man ir ļoti apnikušas diskusijas par to. Man vienalga, ko kurš par to domā un ja manam vīrietim ar to ir problēmas, es atradīšu citu vīrieti. Kam ši diskusija ir vajadzīga? Ja tevi padara laimīgu brīvība draudzēties ar ko gribi - dari tā. Ja tev svarīgākas ir attiecības, izvēlies attiecības. Jēziņ...
17.10.2020 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits