Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Frizieris

 
Reitings 5
Reģ: 13.10.2020
Sveicināti!
Īsti nezinu, kādas procedūras man vajadzētu, ceru, ka varēsiet mani konsultēt. Tātad, vairākus gadus krāsoju ar drogas melno krāsu. Nu ir pienācis brīdis, kad gribu matu stāvokli uzlabot un beigt viņus bojāt. Gaišus matus negribu, pēc iespējas interesē tumšāki, tikai ar maksimāli saudzīgāko veidu. Bet arī ne tā, lai katru mēnesi būtu jākrāso, vēlētos retāk. Gribu saglabāt esošo garumu.
Otrais- gribētu kādu procedūru, kas atvieglotu matu ieveidošanu ikdienā, nogludinātu tos. Par keratīnu ir šaubas, jo jau tā ir sausi mati un ļoti krīt ārā.
Iesakiet, lūdzu, zinošus frizierus, kas nemaksā baigo kosmosu.
13.10.2020 13:38 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Nogludinošs procedūra nav tikai keratīns, bet arī botokss un ir arī ārstnieciskās procedūras. 😉
13.10.2020 13:58 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Bet es nesapratu Tu gribi iziet no melnās krāsas(balinot utt)? Vai beigt krāsot ar Drogās matu krāsām un krāsojot saknes pāriet pakāpeniski uz nedaudz gaišākiem?
13.10.2020 14:01 |
 
Reitings 5
Reģ: 13.10.2020
Alishaaa @ 13.10.2020 14:01
Bet es nesapratu Tu gribi iziet no melnās krāsas(balinot utt)? Vai beigt krāsot ar Drogās matu krāsām un krāsojot saknes pāriet pakāpeniski uz nedaudz gaišākiem?

Nu lūk, to es īsti nezinu, kā ir labāk, nav ne mazākās saprašanas. Gribu vairs nekrāsot pati ar drogas krāsām, tas viennozīmīgi.
13.10.2020 14:12 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
Man tieši pēc keratīna procedūras beidz krist mati. Kādu pus gadu pēc procedūras atkal sāka krist, tad ieliku atkārtoti
13.10.2020 14:31 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ieteiktu matu botoksu, keratins nav ārstniecisks, bet nogludina matus labi. Saku pēc savas pieredzes.
Tu vari mēģināt krāsot matus tuvu savam naturālajām tonim. Aizej uz kādu frizieru salonu lai Tev pamazām ņem matu krasu āra un pietonē, tā reizi mēnesī aizej un domāju ar trīs mēnešiem pietiks līdz busi tikusi pie savas plānotas matu krasas un jo tuvāka krāsa būs tavam dabīgajām tonim , jo retāk būs jākrāso.
Vispār Tev frizieris pats izskaidros labāk.
13.10.2020 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Pastāstīšu par savu pieredzi
Kādus 10 gadus reizi mēnesī krāsoju matus melnus ar drogu krāsām
Ļoti ilgi par to domāju un sapratu, ja gribu būt pavisam nedaudz gaišāka. Aizgāju pie ļoti labas koloristes, viņa man noņēma (viegli balinot) melno nost un notonēja. Sanāca ļoti skaisti smilškrāsas mati, biju sajūsmā. Izejot no frizieres, dažu stundu laika kļuvu daudz sarkanīgāka, tonis stipri mainijas. To nesaka, bet ķīmiski procesi notiek vēl pāris stundas un melnajam pamattonis ir sarkans, kas izsita cauri. Ļoti nepatika
Aizgāju uz frizieru veikalu, ilgi runāju ar konsultanti, viņa man beigas pateica, lai eju ar drogu krasam krāsot (es atnācu pēc profesionālajam krasam) matus, jo profesionālas ir pārāk maigas, lai man to sarkano/oranžo noņemtu (vai arī jāiet pie friziera sākuma ik pa pāris nedelam). Tgd man ir šokolādes brūni, sapratu, ka arī nav mans, mazliet pagaidīšu un krāsošu auksti tumši brūnus un pēc 3 nedelam man ir pieraksts uz matu rekonstrukciju pie @the_lasma
Rezumē - lai ko darīsi, sarkano apakstoni dabūt nost būs ilgi un dārgi. Otrais - visas melnmates agri vai vēlu atgriežas pie max tumšiem matiem, jo viņām pārējais liekas pārāk garlaicīgi. Trešais - izdoma kārtīgi, ko tieši gribi, savādāk nav jēgas, jo katrs meistars Tev kko citu teiks
13.10.2020 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Lola Teslonoka @ 13.10.2020 14:12

Nu lūk, to es īsti nezinu, kā ir labāk, nav ne mazākās saprašanas. Gribu vairs nekrāsot pati ar drogas krāsām, tas viennozīmīgi.

Ja vēlies tos pašus tumšos matus, bet ar labākās kvalitātes krāsām, tad vari nopirkt frizieru servisā profesionālo krāsu un krāsot pati mājās, tam obligāti nevajag frizieri. Saknes gan būs periodiski jāatjauno. Ja tomēr no melniem gribi pāriet uz tumši brūniem vai līdzīgiem, tad vajadzēs krāsu ņemt ārā vai balināt un tad klāt jauno toni.
Salīdzinoši nedārgi vari aiziet uz HairRiga saloniem, viens ir Olimpija un otrs laikam bija Palzā. Onlina arī var pierakstīties, redzēsi visus brīvos laikus un arī cenu.
13.10.2020 23:12 |
 
Reitings 5
Reģ: 13.10.2020
Mīļš paldies meitenes!
14.10.2020 16:38 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pamatā, kas Tev ir jāzin - frizieru veikalā krāsa būs saudzīga, pati esmu aplauzusies vairākkārt neiegūstot toni, ko esmu iecerējusi.
Turpretī drogu krāsa nav ne saudzīga, ne veselīga, bet efekts vairāk vai mazāk sagaidāms kā iecerēts.
Pašai nav liela pacietība ķēpāties ar frizierveikala krāsām, kamēr iegūstu vēlamo rezultātu.
14.10.2020 20:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits