Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezrecepšu nomierinošie līdzekļi (trīc rokas)

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016

Sveiki! Vai varat ieteikt kaut kādus bezrecepšu nomierinošus līdzekļus? 🤔 Lieta tāda, ka man trīc rokas. Ne visu laiku, bet atbildīgos brīžos (kad, piemēram, ir jāuzstājas utt.). Es mēģināju dzert Lipton piparmētru tēju, kurai it kā jābūt nomierinošai (vismaz uz kārbiņas bija rakstīts Relaxing), bet tā vispār nekādi nepalīdz, kaut gan es reizē izdzeru trīs tādus maisiņus. Beigu beigās nonācu pie domas, ka man vajag kaut kādu nomierinošo līdzekli – tikai tādu, kas neizraisītu miegainību. Tas man nekādā gadījuma nav vajadzīgs.
Lieta vēl tāda, ka tās rokas man trīc arī darbā (tur es arī dažreiz dikti tā uztraucos), kur viņam nevajadzētu trīcēt, jo pārsvarā es strādāju tieši ar rokām – respektīvi, ja es taisu kļūdas, man pēc tam sanāk krietni mazāka alga (un tas man nepatīk). Vai varat kaut ko ieteikt man? Es saprotu, ka viss nāk no galvas, un es pat mēģināju kaut kā sevi pārprogrammēt, nedomāt par slikto, novērst uzmanību no tā, ko es baidos (publiska uzstāšanas, kļūdas darbā utt.) tajā brīdi kad man ir jāsaņemas un jāpārvar savas bailes, bet galu galā tā pozitīva domāšana ir tikpat efektīva, ka Lipton relaksējoša tēja 🙈
12.10.2020 11:09 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Varbūt pamēģini kādu zāļu/veselības tēju? Aptiekās var nopirkt. Pati arī dzēru kādu laiku šo .
12.10.2020 11:29 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Ar šo jautājumu droši vari griezties aptiekā. Ja jau Tev vajag bezrecepšu, tad aptiekārs/-e visticamāk vislabāk ieteiks
12.10.2020 16:31 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.09.2020
Iepriekš rakstīju komentāru, bet nezināmu iemeslu dēļ viņs neparādījās.
Es pati nedzīvoju Latvijā vairs, bet iespējams, ka jums tur ir iespējams nopirkt šādus .
Pašai man ir veģetatīvā distonija un iepriekš pat nevarēju dzert kafiju, uzreiz trauksme un panika klāt, tagad beidzot varu izbaudīt savu kafiju un jūtos mierīgāka. Tiešam iesaku šos, bet noteikti japalieto kādas 2nedēļas lai sajustu kaut kādu rezultātu. Neuzdzen meigu!
13.10.2020 18:25 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Pati esmu lietojusi stop stress un novo passit. Novo passit labi palīdzēja, bet pazuda ikdienas asums un reakcija, kas bija svarīgi, lai koncentrētos. Tāpēc dienas laikā šādus medikamentus nelietoju, tikai pirms miega, ja jūtu nepieciešamību.
14.10.2020 12:40 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Es esmu lietojusi Stop Stress un no tā gan laikam nepazūd reakcija, nu vismaz man. Un svarīgi arī, ka no tā nerodas pieradums, t.i. Tu palieto kādu laiku, un, kad Tev šķiet, ka vairs nevajag, vari pārstāt lietot un Tev ķermenis neprasīs viņu, kā tas var gadīties ar zālēm.
14.10.2020 13:45 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.04.2018
Vari pamēģināt CBD eļļu.
Nopērkama Dominā, veikalā Tīrradnis.
Ļoti laipnas pārdevējas, visu nepieciešamo pastāstīs.
14.10.2020 14:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits