Kur var nogaršot Cristal?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016

Jautājums šāds: kur Rīgā var nogaršot Cristal? Lieta ir tāda, ka es nesen biju aizgājis uz VIOLET’u un tur man piedāvāja Cristal, bet varēja paņemt tikai pudeli par €400. Bet priekš kam man vesela pudele? Man taču nevajag tik daudz – glāze, maksimums divas-trīs. Varbūt jūs zināt kur Rīgā var nogaršot Cristal tieši glāžu veidā? 🤔 Kā arī vēl viens jautājums: ja es paņemšu to Cristal pudeli par €400 vai es sajutīšu visu to dārgumu un kvalitāti, ja es dzēru šampanieti lielākais vienreiz-divreiz gadā un pirms tam esmu dzēris tikai Rīgas Šampanieti un Bosca (un varbūt kā arī Martini, bet es lāgā neatceros) 🤔
05.10.2020 18:17 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Blatot gribošs, bet nabadzīgs dīvainītis tu esi. Starpcitu, spirits&wine pudele maksā 185 eiro.
06.10.2020 12:37 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Vai vispār zini kas ir šampanietis? Dzirkstošais vīns. Par šampanieti sauc tos dzirkstošos vīnus ko ražo vienā noteiktā vietā. Tāpat kā cieto sieru par parmezānu var saukt tikai tad ja tas ražots Parmezānā. Dārgāks kā citi dzirkstošie vīni šis konkrētais ir tikai tāpēc ka tam ir ekskluzīva ražošanas vieta, izcilas vīnogas. Vai kaut ko jutīsi garšā? Nē, noteikti nē. Jo tev nav ar ko salīdzināt. Ja nu vienīgi apziņa ka dzer ko dārgu tevi dara laimīgu. Labu šampanieti pārdod tikai un vienīgi pudelēs. Kas tev tā par ideju nopirkt glāzēs? Nekad. Iedomājies tu nopērc pāris glāzes un tālāk? Ko darīt ar atlikušo? Šampanieti pasniedz uzreiz, pēc atvēršanas, jo ilgi stāvot tas zaudē garšu un kvalitāti. Tu nopērc pāris glāzes un pārējo var liet ārā. Tā nekad nenotiek. Un vai vari šo šampanieti atļauties nopirkt? Ja tev priekš tā jāņem kredīts, tad tev to nevajag. Tava pārspīlēta tieksme pēc luksusa dzīves bojā tavu dzīves kvalitāti, tu visu laiku esi kādam parādā. Ja gribi luksusa dzīvi tad beidz pirkt krāmus un kārot šampanieti ko nevari atļauties. Ieguldi brīvos līdzekļus izglītībā. Ar labāku izglītību varēsi dabūt darbu ar kuru varēsi baudīt savu luksusa dzīvi neesot parādos. Bet ja gribi tik ļoti nogaršot tieši šo šampanieti tad pērc kaut kur veikalā nevis bārā ar milzīgu uzcenojumu. Tev kā reiz bija kāzas gaidāmas.
06.10.2020 10:22 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.09.2020
Izlasot tēmas nosaukumu jau sapratu,ka Burkāns.😂
06.10.2020 07:43 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Nejutīsi Tu tos 400€ garšā, nav vērts vecit
06.10.2020 07:25 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Gudra ideja iztērēt pusi no savas algas pudelei😁
https://www.spiritsandwine.lv/en/champagne/louis-roederer-cristal-brut-3458/ Būs vairāk kā uz pusi lētāk.
05.10.2020 18:35 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Vai tiešām šampanietis ir tā vērts lai tam tērētu tādu naudu? Ņem vērā, ja pudele maksā 400€, parēķini cik izmaksās glāze vai divas.
Un ņemot vērā iepriekšējās diskusijas kur Tu rakstīji, ka esi ņēmis aizdevumu..tad varbūt sāc ietaupīt uz šādam lietām un kredīti nebūs jāņem.
05.10.2020 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits